Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Зарубіжні SEO ресурси, які я читаю

Сайт дня ( як потрапити ): Актуальна та корисна інформація для користувачів інтернет аукціону eBay

В англомовному інтернеті таку кількість матеріалів з просування сайтів, ведення блогів і іншим цікавлять мене тематиками, що доводиться вибирати тільки найкращі ресурси, інакше можна просто потонути в інформаційному потоці.

Час від часу отримую листи від читачів блогу Shakin.ru, в яких мене просять надіслати посилання на цікаві англомовні ресурси. Сьогодні я вирішив поділитися з вами тими англомовними SEO ресурсами, які я регулярно читаю.

Update: цей пост за кілька років морально застарів. Рекомендую почитати на більш свіжу добірку:

Англомовні SEO ресурси, які я читаю, слухаю і дивлюся v.2

Бути в курсі англомовного SEO просто необхідно, якщо ви займаєтеся просуванням сайтів в англомовному інтернеті. Без відвідування перерахованих нижче SEO ресурсів я б не зміг займатися повноцінним просуванням сайтів в англомовному інтернеті.

SEO ресурсів в англомовному інтернеті безліч. У цей список я включив тільки ті, які регулярно пишуть і які мені цікаво читати. Закон джунглів 😉: якщо сайт перестає бути цікавим - його з'їдають місце займає інший.

Під час бурхливого розквіту твіттера я вирішив вказувати адресу мікроблога для кожного ресурсу, щоб ви могли при бажанні підписатися на цікавлять вас товаришів 🙂.

Англомовні SEO блоги

Searchengineland - один з найпопулярніших SEO блогів в світі. Засновник проекту - Danny Sullivan. Новини, що стосуються пошукових систем, просування сайтів, а також аналітичні статті та огляди. Твіттер аккаунт - @sengineland .

Seomoz.org/blog - над цим блогом, як і над багатьма іншими, працює ціла команда SEO фахівців і редакторів. Ви можете прочитати інтерв'ю , Яке дав Ренд Фишкин, один із засновників цього проекту, для читачів блогу Shakin.ru. Природно, у сеомоза є твіттер - @seomoz .

Mattcutts.com/blog - блог Метта Катсу, відомого співробітника Google. Метт працює в Google з 2000 року. На блозі Метта можна дізнатися цінну інформацію про нововведення Google "з перших рук". Твіттер Метта - @mattcutts .

SEObook.com/blog - регулярно публікуються корисні матеріали по SEO, які дають поживу для роздумів. Засновник - Aaron Wall. Ви можете підписатися на твіттер цього блогу @SEObook .

🔥 До речі! Я планую випустити платний курс з просування англомовних сайтів. Якщо цікавить, можете подати заявку в ранній список через цю форму , Щоб першими дізнатися про вихід курсу і отримати спеціальну знижку.
Запрошую вас підписатися на мої канали в Telegram:
@shakinru - просування в рунеті.
@burzhunet - англомовне SEO.

SEOptimise.com/blog - наочний приклад успішного використання блогу для компанії з просування сайтів. Завдяки блогу компанія отримує основну масу відвідувачів і клієнтів на просування. В рунеті я не зустрічав таких цікавих блогів у SEO компаній. Думаю, вони скоро з'являться, ніша поки вільна. До речі, компанія знаходиться в Оксфорді - знаменитому англійському місті університетів. Гарне місто, мені там вдалося побувати. Знову відволікаюся 🙂. Засновник - Kevin Gibbons. Твіттер - @seoptimise .

SEOsmarty - SEO блог Ann Smarty, на якому можна знайти не тільки цікаві статті про просування сайтів, але і пости про Google, твіттері і багатьох інших тематиках. Твіттер Анни - @seosmarty . До речі, можете почитати інтерв'ю , Яке дала Ann Smarty для читачів Shakin.ru.

Searchenginewatch - думаю, PR 8 на головній сторінці цього SEO блогу багато про що говорить. На цьому блозі можна дізнатися свіжі новини, пов'язані з пошуковими системами.

Searchviews - на цей блог я часто заходжу, щоб ознайомитися з матеріалами про соціальні медіа та пошукових системах. До речі, цей блог також ведуть співробітники SEO компанії.

Marketingpilgrim - крім новин про пошукових системах, на цьому блозі можна знайти новини по Twitter, Youtube і інших сервісів.

Toprankblog - дуже цікавий блог про SEO і пошуковому маркетингу. Тут я люблю читати статті з порадами по SEO, а також огляди зарубіжних конференцій, пов'язаних з пошуковим маркетингом. Твіттер цього блогу - @toprank . Чи не правда, гарна назва?

Webpronews - на цьому блозі можна знайти новини про нововведення Google, Twitter, Youtube і багато іншого. Незважаючи на розкид тематик, важливе значення надається SEO новин.

SEOchat - я знайшов цей сайт в 2006 році, коли тільки почав займатися SEO і шукав інструменти для SEO аналізу. Подивіться в ліву колонку - там просто поклади корисних SEO інструментів. Про один з цих інструментів я писав в статті Як збільшити PR - шукаємо сайти з високим PR . За компанію можете прочитати і інший пост - Як збільшити PR сайту - шукаємо dofollow блоги . У центральній колонці цього сайту публікуються цікаві новини SEO індустрії.

Seroundtable.com/ - SEO новини, репортажі з конференцій, інтерв'ю, а також матеріали по сервісах Google, корисні оптимізаторів.

Smallbusinesssem.com - є корисні пости по пошуковому просуванню з скріншот для наочності.

Davidnaylor.co.uk/blog - SEO блог англійця Девіда Нейлора. В основному всі пости так чи інакше пов'язані з Google. Мені подобається, що більшість статей супроводжуються ілюстраціями і скріншотами. Над блогом працює цілий колектив. Цікава особливість цього блогу - кожен пост закінчується підписом автора.

Англомовні блоги пошуковиків

Крім звичайних, я вважаю корисним читати англомовні блоги пошукових систем.

Googleblog.blogspot.com - офіційний блог Google. Тут можна знайти найсвіжіші новини про Google.

Googlewebmastercentral.blogspot.com - новини Google для веб-майстрів і оптимізаторів.

Ysearchblog - новини пошукача Yahoo і його сервісів.

Search блог Бінга - блог активно розвивається пошуковика Bing. Є досить цікаві матеріали.

Blog.ask.com - блог пошукача Ask.

Інші SEO ресурси

Крім блогів, рекомендую регулярно переглядати такі ресурси, на яких я знаходжу масу нових ідей і корисної інформації по просуванню сайтів:

Sphinn - популярна новинна соціальна мережа оптимізаторів, маркетологів і блогерів. Найчастіше заглядаю в розділ SEO Hot Topics .

Webmasterworld - щоденні новини пошукових систем і популярних сервісів.

Highrankings.com/forum - один з моїх улюблених SEO форумів.

Forums.digitalpoint.com - найкорисніший англомовний форум, на ньому обговорюються не тільки питання SEO, але і багато іншого, корисне для вебмастера.

Forums.seochat.com - ще один англомовний SEO форум з мого RSS рідера.

На ці ресурси я підписаний по RSS (виняток - форуми, на них просто заходжу час від часу). Зрозуміло, я читаю далеко не всі опубліковані матеріали. Переглядаючи нові записи в Google Reader, вибираю тільки ті, у яких заголовок на цікавий і звучить інтригуюче 🙂.

Якщо ви не знайомі з тим, як читати RSS, раджу Вам прочитати статтю Найзручніший спосіб читати RSS .

Читати англомовні SEO ресурси можна і без знання англійської - просто введіть адресу потрібної сторінки в Гугл перекладач , З його допомогою цілком можна зрозуміти суть будь-якого матеріалу.

На щоденне читання часом не маю, але раз в 2-3 дня люблю почитати корисні матеріали. Зазвичай роблю це тихим ввечері після півночі - найкращий час щось почитати. Включаю неголосно одне з двох моїх улюблених інтернет радіо з легкою музикою - Lounge-radio або 4clubbers.fm , І вперед - до знань і розширення кругозору!

Чого і Вам бажаю!

Глобатор

Постовий: Не завжди потрібно купувати новий ноутбук, досить зробити ремонт ноутбука , Це вигідніше.

надійні млини сортового помелу пшениці.

якісні опалення радіатори необхідні для будь-якого будинку.

На десерт сьогодні - відео про одномісній підводному човні, яку можна купити для власних:

Підпишіться на розсилку блогу з корисними матеріалами по SEO


Оцініть, будь ласка, статтю, я намагався :):


Чи не правда, гарна назва?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: