Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Засоби віддаленого доступу до мережі

 1. Засоби віддаленого доступу до мережі Постійно зростаючі вимоги віддалених користувачів знаходять...
 2. Засоби віддаленого доступу до мережі

Засоби віддаленого доступу до мережі

Постійно зростаючі вимоги віддалених користувачів знаходять відгук у нових мережевих комунікаційних продуктах різних фірм-виробників. Сьогодні існує різноманітне ПЗ, що дозволяє таким користувачам підключатися до мережі і ставати її повноправними користувачами протягом сеансу з'єднання по комутованих телефонних лініях, мереж X.25 або ISDN. Існують рішення для первинного підключення користувачів до мережі, отримання ними необхідної інформації і подальшої роботи в звичному мережевому оточенні без фізичного з'єднання з мережею. Існують також рішення віддаленого доступу, які запускають завдання віддалених користувачів на виділеній машині - сервері доступу, що знаходиться в локальній мережі. При цьому забезпечується максимальна швидкість розв'язуваних мережевих завдань віддаленими користувачами за рахунок того, що по комутованих лініях передається лише клавіатурний введення від користувача до сервера доступу і зміни екрану в зворотну сторону. Таким чином, кінцевому користувачеві надається широкий простір для вибору необхідного йому рішення з урахуванням індивідуальних запитів.

Програмний продукт NetWare Connect 2.0 фірми Novell - це вичерпне засіб для віддаленого доступу в мережу, засноване на єдиній інтегрованій платформі NetWare. Побудований у вигляді завантаження модуля Novell Loadable Module (NLM), він використовує глобальний каталог NetWare Directory Services (NDS) і адміністративні особливості, вбудовані в NetWare. За допомогою NetWare Connect 2.0 до 128 віддалених користувачів DOS, Windows і Macintosh можуть одночасно телефонувати в локальну мережу і отримувати доступ до її службам та інформації.

0 до 128 віддалених користувачів DOS, Windows і Macintosh можуть одночасно телефонувати в локальну мережу і отримувати доступ до її службам та інформації

NetWare Connect 2.0 надає кошти дозвону в мережу

Користувачам DOS і Windows продукт NetWare Connect 2.0 надає інструмент для дозванивание в мережу по протоколу PPP (Point-to-Point), що дозволяє з використанням стандартного клієнта NetWare встановлювати з'єднання за протоколами IP та IPX. Для користувачів Macintosh він підтримує дзвінки з використанням клієнта Apple Remote Access (ARA). Клієнт NetWare Connect 2.0 поєднує технології VLM (Virtual Loadable Module) і NESL (NetWare Event Service Layer) для того, щоб періодично підключатися до мережі і відключатися від неї під час типових віддалених сесій. Нещодавно вийшли останні оновлення для NetWare Connect 2.0, зроблені фірмою Novell і дозволяють робочим станціям з встановленої на них операційною системою Windows 95 віддалено підключатися до мережі через NetWare Connect 2.0 по протоколам IPX і TCP / IP.

Наприклад, в нашій фірмі InterProCom LAN на файловому сервері NetWare 4.1 встановлена ​​версія NetWare Connect 2.0.28, яка працює за трьома телефонними лініями. З використанням модемів US Robotics Sporster 9600/14400 V42bis і Multitech Multimodem +1932 ZDX я додзвонювався з віддаленого офісу з робочих станцій під Windows for Workgroups 3.11 і Windows 95 на швидкостях 14400 і 19200 Кбіт / с через міську телефонну мережу на комунікаційний сервер, що знаходиться в головному офісі, отримував доступ до всіх серверів локальної мережі і всім її службам, включаючи мережеву друк і консоль файлових серверів. На них я віддалено запускав такі NLM-продукти, як ManageWise, програмний продукт фірми Novell для управління і діагностики мереж, і ARCserve for NetWare, програмний продукт фірми Cheyenne для резервного копіювання файлових серверів і робочих станцій. Отримавши доступ до консолі серверів, я мав можливість віддалено ними управляти аж до різних налаштувань і перезавантаження. Встановивши клієнтську частину ARCserve for NetWare на диск віддаленої машини, я з віддаленого офісу формував завдання на виконання резервного копіювання серверів локальної мережі в Windows-консолі, запускав його і відстежував хід його виконання. При цьому затримки, пов'язані з використанням лінії зв'язку на швидкості 19 200 Кбіт / с в порівнянні з аналогічними операціями, що здійснюються в локальній мережі, складали не більше 5070% від загального часу, що витрачається на операцію.

З використанням модемів US Robotics Courier V.34 28.8K на швидкості 28 800 Кбіт / с з віддаленого офісу я запускав такі додатки, як Lotus сс: Mail для перегляду і відправки електронної пошти і навіть документоорієнтованих базу даних на основі Lotus Notes для перегляду і редагування наявних документів, формування нових і відправки їх на мережевий друк.

Для доступу віддалених мобільних користувачів в мережу спільно з комунікаційною платформою NetWare Connect 2.0 може бути використаний програмний продукт NetWare Mobile фірми Novell. Комплексне засіб дозвону, що використовується в ньому, дозволяє вам з'єднуватися з сервером доступу NetWare Connect з будь-якої точки земної кулі. Це ПО робить мобільні мережеві обчислення цілком реальними за рахунок можливості "взяти з собою в дорогу" необхідні дані з мережі при першому локальному підключенні, працювати з ними і при наступних віддалених підключеннях до мережі синхронізувати їх з даними в мережі.

Це ПО робить мобільні мережеві обчислення цілком реальними за рахунок можливості взяти з собою в дорогу необхідні дані з мережі при першому локальному підключенні, працювати з ними і при наступних віддалених підключеннях до мережі синхронізувати їх з даними в мережі

Віддалене підключення за допомогою NetWare Mobile

Якщо ви перебуваєте в дорозі, іноді неможливо підключитися до мережі, або вартість з'єднання на дуже великій відстані вам не по кишені. NetWare Mobile дозволяє вибірково дублювати мережеві ресурси NetWare на переносний комп'ютер, т. Е. Дозволяє продовжувати використання мережевих даних навіть тоді, коли ви фізично відключені від мережі. Таким чином, ви можете працювати в знайомому вам мережевому оточенні, де б не знаходилися. Коли ви знову підключіться до мережі, ваші змінені мережеві файли синхронізуються з файлами в мережі, оновивши їх. Технологія прискорення з'єднання в NetWare Mobile оновлює тільки ті фрагменти файлів, які були змінені, знижуючи вартість підключення. Ви навіть можете отримати список файлів, що підлягають оновленню, і побачити передбачуваний час, який буде витрачено на синхронізацію кожного з них, а потім вручну синхронізувати тільки вибрані вами файли.

За допомогою інтерактивного керівництва на своєму комп'ютері можна налаштувати профайли, які в подальшому самостійно відпрацьовуватимуть залежать від поточного місцезнаходження деталі підключення до мережі, керувати комунікаційним обладнанням, драйверами і ін. Надалі для встановлення з'єднання треба буде тільки включити комп'ютер і вказати в меню своє місцезнаходження . Можна легко сформувати нове місцезнаходження, засноване на інформації в існуючому профайлі, або змінити властивості існуючого місця розташування, наприклад локальний телефонний код або TCP / IP-адресу.

Оскільки NetWare Mobile автоматично визначає міжнародні, міжміські та специфічні для даної місцевості телефонні коди і правила, він полегшує процедуру дозвону, звільняючи користувача від необхідності пам'ятати процедуру набору номера, специфічну для кожної місцевості. Крім того, NetWare Mobile "вміє" взаємодіяти з кредитної базою даних, дозволяючи вам платити за використання телефонної лінії кредитною карткою.

За допомогою NetWare Mobile можна друкувати документи на мережевих принтерах точно так же, як при підключенні до локальної мережі. NetWare Mobile буферизует роботи на друк, які були сформовані при фізично відключеному від мережі стані. Ці завдання на друк зберігаються в форматі, що не залежить від типу принтера. Підключившись до мережі, можна вибірково друкувати сформовані документи на будь-якому принтері, сумісному з драйверами, встановленими під ОС Windows.

Поряд з функцією віддаленого доступу в мережу NetWare Connect 2.0 підтримує для своїх користувачів розподілений доступ до модемів, ліній зв'язку, мереж X.25 і ISDN. Він створює єдине середовище, де модеми, факсові пристрої, обладнання PAD (Packet Assembler / Disassembler) або термінальні адаптери ISDN можуть розділятися серед кількох користувачів, які потребують зв'язку. Такий поділ комунікаційних ресурсів фірми Novell і третіх фірм виключає необхідність у виділенні спеціального обладнання для кожного користувача і забезпечує велику зайнятість ресурсів.

Мережеві робочі станції через NetWare Connect 2.0 можуть звертатися з мережі до BBS і Internet. Доступ з мережі до онлайнових служб контролюється засобами захисту NetWare Connect, і інформація по кожному дзвінку може заноситися в спеціальний журнал.

NetWare Connect 2.0 забезпечує захист від поширення помилки і працює як комунікаційний пристрій для попередньої обробки даних при вилученому керуванні робочими станціями. Користувачам, які підключилися до мережі через NetWare Connect, він представляє динамічний список робочих станцій, сконфигурированних і запущених для віддаленого управління ними, і далі направляє цих користувачів до відповідної станції.

NetWare Connect 2.0 підтримує програми віддаленого управління третіх фірм, включаючи Carbon Copy, Co / Session, pcANYWARE, ReachOut, а також сервери додатків, такі, як Citrix Systems і WinView.

Продукт NetWare Connect 2.0 пропонує можливості захисту, зокрема накладення певних обмежень на використання вхідних і вихідних дзвінків кожного користувача. Як і будь-який набір NLM-модулів, NetWare Connect 2.0 використовує особливості захисту операційної системи NetWare, включаючи NDS, пароль і можливості аудиту. NetWare Connect використовує кілька моделей ідентифікації доступу, в тому числі PAP (Password Authentication Protocol) і засоби захисного виклику і відповіді третіх фірм. Він також включає кілька варіантів зворотного виклику для віддаленого користувача. Один з варіантів зворотного виклику робить запит по ідентифікації користувача, визначає його повноваження і по визначеним номером дзвонить назад до користувача, який ініціював запит на підключення до мережі. Для користувачів, постійно переїжджають з місця на місце, засоби зворотного виклику дозволяють їм телефонувати в мережу на NetWare Connect, вводити телефонний номер, з якого вони дзвонять і далі отримувати по введеному номеру зворотний виклик, рахунок за який прийде в організацію, що робить цей виклик.

Прикладом самостійного продукту, що виконує роль сервера доступу віддалених користувачів до ресурсів мережі і одночасно сервера додатків типу клієнт-сервер, є WinFrame - програмний продукт фірми Citrix, заснований на стандарті Citrix Intelligent Console Architecture (ICA) і представляє собою платформу, що задовольняє широкому спектру віддалених обчислювальних вимог у великих організаціях: від віддаленого доступу до мережі до виконання спеціальних програм, які потребують глобальної мережі великої організації. Заснований на Microsoft Windows NT, WinFrame об'єднує технології віддаленого вузла і віддаленого управління, дозволяючи організаціям використовувати різноманітні звичайні програми та програми типу клієнт-сервер за допомогою єдиної інтегрованої обчислювальної платформи. Різні незручності, які виникають зазвичай при виконанні завдань віддаленого вузла і віддаленого управління при доступі до локальної мережі, завдяки WinFrame усуваються.

Відсутність вимог до дуже високої швидкості в каналі за рахунок передачі по лініях зв'язку тільки лише змін екрану (на сервері доступу) і клавіатурного введення від користувача, а також великий набір інструментів управління роблять WinFrame, на відміну від NetWare Connect і NetWare Mobile, придатною платформою для підтримки Windows-додатків типу клієнт-сервер на віддалених вузлах через виділені лінії або з'єднання ISDN. Робота з бізнес-додатками через глобальну мережу великої організації спрощується за допомогою WinFrame, так як він підвищує загальну продуктивність глобальних з'єднань і дозволяє виробляти розподіл і адміністрування додатків з єдиного сервера центральної локальної мережі.

Цей продукт здатний підключення до мережі за стандартними телефонних каналах, лініях глобальних мереж (T1, T3, 56 Кбіт / с, X.25), мереж frame relay, ISDN, ATM (Asynchronous Transfer Mode) і Internet. З'єднання встановлюється з використанням промислового стандарту двухточечного протоколу PPP. На час з'єднання WinFrame підтримує роботу по протоколах IPX, SPX, TCP / IP, NetBEUI і NetBIOS, дозволяючи віддаленим користувачам працювати як користувачам звичайних мережевих вузлів з повним доступом до всіх ресурсів локальної мережі. WinFrame підтримує такі додатки, як бази даних FoxPro, dBASE, Paradox, через глобальну мережу фірми або коммутируемую лінію.

Як NetWare Connect 2.0, так і NetWare Mobile і Citrix WinFrame підтримують промислові стандарти, включаючи X.25, Open DataLink Interface (ODI), Novell Asynchronous Input / Output Interface (AIO), а також Wan Area Network Open DataLink Interface (WAN -ODI), стандарти апаратного забезпечення. Крім того, NetWare Connect підтримує інтерфейси NASI / Int 14, Windows comm.drv і інтерфейс Macintosh COM tool box. Ці продукти можуть працювати зі стандартними COM-портами на сервері або з адаптерами третіх фірм. Комунікаційні адаптери підтримують з'єднання через модем, мультиплексор і мережі X.25. Рекомендується використання наступних адаптерів, що підтримують промисловий стандарт RS-232 (див. Табл.).

Для зв'язку через мережі X.25 Novell рекомендує використовувати адаптер Synchronous + фірм Microdyne / Newport, доступний в трьох модифікаціях: з інтерфейсами V.35, RS-232 і RS-422, або адаптер фірми Digi Sync / 570.

Доступом через NetWare Connect 2.0 в мережу легко управляти на рівні як одного сервера, так і великої організації. Розширена утиліта серверної консолі цього продукту розроблена спеціально для того, щоб дати можливість адміністратору оперативно взаємодіяти з портами: відстежувати їх стан, переглядати інформацію по активним користувачам і їх сесій. Всі три продукти - NetWare Connect, NetWare Mobile і Citrix WinFrame - підтримують промислові стандарти Management Information Base (MIB) для діагностики та управління і мають засоби інтеграції з базою даних в таких відомих консолях управління і діагностики, як NetWare ManageWise, HP OpenView, IBM SystemView , SunNet Manager.

Доповненням до NetWare Connect 2.0 є ConnectView, графічне додаток під Windows, що представляє собою консоль управління зі спеціальними інструментами для аналізу активності на одному або декількох серверах NetWare Connect 2.0.

Користувачам, постійно переїжджають з місця на місце, яким необхідне виконання мережевих обчислень навіть тоді, коли неможливо фізично підключитися до мережі, краще використовувати продукт NetWare Mobile 1.0. Користувачі, які періодично віддалено підключаються до мережі переважно з одного і того ж місця, наприклад, з дому, і діяльність яких не пов'язана з дуже великими обсягами інформації, що передається, можуть використовувати NetWare Connect 2.0. Такі сеанси віддаленого зв'язку з локальною мережею, як робота з базами даних, при яких відбувається інтенсивна передача інформації, ефективно реалізуються за допомогою пакета WinFrame фірми Citrix.

Юрій Потапов

Рекомендовані адаптери (для RS-232)

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| Комунікаційний адаптер / тип шини | Число портів | Фирма- виробник |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| 4R (ISA 16-розрядний) | 4 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| XEM (EISA, ISA і MCA) | Від 8 до 64 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| 8R (ISA 16-розрядний) | 8 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| PC / i (ISA 16-розрядний) | Від 8 до 16 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| PC / 16i (ISA 16-розрядний) | 16 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| PC / e (ISA 16-розрядний) | Від 2 до 16 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| MC / i (MCA) | Від 4 до 16 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| MC / e (MCA) | Від 2 до 8 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| WNIM + (ISA) | 4 | Microdyne |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| WNIM3000 (ISA) | 8 | Microdyne |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

Версія для друку

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.

Засоби віддаленого доступу до мережі

Постійно зростаючі вимоги віддалених користувачів знаходять відгук у нових мережевих комунікаційних продуктах різних фірм-виробників. Сьогодні існує різноманітне ПЗ, що дозволяє таким користувачам підключатися до мережі і ставати її повноправними користувачами протягом сеансу з'єднання по комутованих телефонних лініях, мереж X.25 або ISDN. Існують рішення для первинного підключення користувачів до мережі, отримання ними необхідної інформації і подальшої роботи в звичному мережевому оточенні без фізичного з'єднання з мережею. Існують також рішення віддаленого доступу, які запускають завдання віддалених користувачів на виділеній машині - сервері доступу, що знаходиться в локальній мережі. При цьому забезпечується максимальна швидкість розв'язуваних мережевих завдань віддаленими користувачами за рахунок того, що по комутованих лініях передається лише клавіатурний введення від користувача до сервера доступу і зміни екрану в зворотну сторону. Таким чином, кінцевому користувачеві надається широкий простір для вибору необхідного йому рішення з урахуванням індивідуальних запитів.

Програмний продукт NetWare Connect 2.0 фірми Novell - це вичерпне засіб для віддаленого доступу в мережу, засноване на єдиній інтегрованій платформі NetWare. Побудований у вигляді завантаження модуля Novell Loadable Module (NLM), він використовує глобальний каталог NetWare Directory Services (NDS) і адміністративні особливості, вбудовані в NetWare. За допомогою NetWare Connect 2.0 до 128 віддалених користувачів DOS, Windows і Macintosh можуть одночасно телефонувати в локальну мережу і отримувати доступ до її службам та інформації.

0 до 128 віддалених користувачів DOS, Windows і Macintosh можуть одночасно телефонувати в локальну мережу і отримувати доступ до її службам та інформації

NetWare Connect 2.0 надає кошти дозвону в мережу

Користувачам DOS і Windows продукт NetWare Connect 2.0 надає інструмент для дозванивание в мережу по протоколу PPP (Point-to-Point), що дозволяє з використанням стандартного клієнта NetWare встановлювати з'єднання за протоколами IP та IPX. Для користувачів Macintosh він підтримує дзвінки з використанням клієнта Apple Remote Access (ARA). Клієнт NetWare Connect 2.0 поєднує технології VLM (Virtual Loadable Module) і NESL (NetWare Event Service Layer) для того, щоб періодично підключатися до мережі і відключатися від неї під час типових віддалених сесій. Нещодавно вийшли останні оновлення для NetWare Connect 2.0, зроблені фірмою Novell і дозволяють робочим станціям з встановленої на них операційною системою Windows 95 віддалено підключатися до мережі через NetWare Connect 2.0 по протоколам IPX і TCP / IP.

Наприклад, в нашій фірмі InterProCom LAN на файловому сервері NetWare 4.1 встановлена ​​версія NetWare Connect 2.0.28, яка працює за трьома телефонними лініями. З використанням модемів US Robotics Sporster 9600/14400 V42bis і Multitech Multimodem 1932 ZDX я додзвонювався з віддаленого офісу з робочих станцій під Windows for Workgroups 3.11 і Windows 95 на швидкостях 14400 і 19200 Кбіт / с через міську телефонну мережу на комунікаційний сервер, що знаходиться в головному офісі, отримував доступ до всіх серверів локальної мережі і всім її службам, включаючи мережеву друк і консоль файлових серверів. На них я віддалено запускав такі NLM-продукти, як ManageWise, програмний продукт фірми Novell для управління і діагностики мереж, і ARCserve for NetWare, програмний продукт фірми Cheyenne для резервного копіювання файлових серверів і робочих станцій. Отримавши доступ до консолі серверів, я мав можливість віддалено ними управляти аж до різних налаштувань і перезавантаження. Встановивши клієнтську частину ARCserve for NetWare на диск віддаленої машини, я з віддаленого офісу формував завдання на виконання резервного копіювання серверів локальної мережі в Windows-консолі, запускав його і відстежував хід його виконання. При цьому затримки, пов'язані з використанням лінії зв'язку на швидкості 19 200 Кбіт / с в порівнянні з аналогічними операціями, що здійснюються в локальній мережі, складали не більше 5070% від загального часу, що витрачається на операцію.

З використанням модемів US Robotics Courier V.34 28.8K на швидкості 28 800 Кбіт / с з віддаленого офісу я запускав такі додатки, як Lotus сс: Mail для перегляду і відправки електронної пошти і навіть документоорієнтованих базу даних на основі Lotus Notes для перегляду і редагування наявних документів, формування нових і відправки їх на мережевий друк.

Для доступу віддалених мобільних користувачів в мережу спільно з комунікаційною платформою NetWare Connect 2.0 може бути використаний програмний продукт NetWare Mobile фірми Novell. Комплексне засіб дозвону, що використовується в ньому, дозволяє вам з'єднуватися з сервером доступу NetWare Connect з будь-якої точки земної кулі. Це ПО робить мобільні мережеві обчислення цілком реальними за рахунок можливості "взяти з собою в дорогу" необхідні дані з мережі при першому локальному підключенні, працювати з ними і при наступних віддалених підключеннях до мережі синхронізувати їх з даними в мережі.

Це ПО робить мобільні мережеві обчислення цілком реальними за рахунок можливості взяти з собою в дорогу необхідні дані з мережі при першому локальному підключенні, працювати з ними і при наступних віддалених підключеннях до мережі синхронізувати їх з даними в мережі

Віддалене підключення за допомогою NetWare Mobile

Якщо ви перебуваєте в дорозі, іноді неможливо підключитися до мережі, або вартість з'єднання на дуже великій відстані вам не по кишені. NetWare Mobile дозволяє вибірково дублювати мережеві ресурси NetWare на переносний комп'ютер, т. Е. Дозволяє продовжувати використання мережевих даних навіть тоді, коли ви фізично відключені від мережі. Таким чином, ви можете працювати в знайомому вам мережевому оточенні, де б не знаходилися. Коли ви знову підключіться до мережі, ваші змінені мережеві файли синхронізуються з файлами в мережі, оновивши їх. Технологія прискорення з'єднання в NetWare Mobile оновлює тільки ті фрагменти файлів, які були змінені, знижуючи вартість підключення. Ви навіть можете отримати список файлів, що підлягають оновленню, і побачити передбачуваний час, який буде витрачено на синхронізацію кожного з них, а потім вручну синхронізувати тільки вибрані вами файли.

За допомогою інтерактивного керівництва на своєму комп'ютері можна налаштувати профайли, які в подальшому самостійно відпрацьовуватимуть залежать від поточного місцезнаходження деталі підключення до мережі, керувати комунікаційним обладнанням, драйверами і ін. Надалі для встановлення з'єднання треба буде тільки включити комп'ютер і вказати в меню своє місцезнаходження . Можна легко сформувати нове місцезнаходження, засноване на інформації в існуючому профайлі, або змінити властивості існуючого місця розташування, наприклад локальний телефонний код або TCP / IP-адресу.

Оскільки NetWare Mobile автоматично визначає міжнародні, міжміські та специфічні для даної місцевості телефонні коди і правила, він полегшує процедуру дозвону, звільняючи користувача від необхідності пам'ятати процедуру набору номера, специфічну для кожної місцевості. Крім того, NetWare Mobile "вміє" взаємодіяти з кредитної базою даних, дозволяючи вам платити за використання телефонної лінії кредитною карткою.

За допомогою NetWare Mobile можна друкувати документи на мережевих принтерах точно так же, як при підключенні до локальної мережі. NetWare Mobile буферизует роботи на друк, які були сформовані при фізично відключеному від мережі стані. Ці завдання на друк зберігаються в форматі, що не залежить від типу принтера. Підключившись до мережі, можна вибірково друкувати сформовані документи на будь-якому принтері, сумісному з драйверами, встановленими під ОС Windows.

Поряд з функцією віддаленого доступу в мережу NetWare Connect 2.0 підтримує для своїх користувачів розподілений доступ до модемів, ліній зв'язку, мереж X.25 і ISDN. Він створює єдине середовище, де модеми, факсові пристрої, обладнання PAD (Packet Assembler / Disassembler) або термінальні адаптери ISDN можуть розділятися серед кількох користувачів, які потребують зв'язку. Такий поділ комунікаційних ресурсів фірми Novell і третіх фірм виключає необхідність у виділенні спеціального обладнання для кожного користувача і забезпечує велику зайнятість ресурсів.

Мережеві робочі станції через NetWare Connect 2.0 можуть звертатися з мережі до BBS і Internet. Доступ з мережі до онлайнових служб контролюється засобами захисту NetWare Connect, і інформація по кожному дзвінку може заноситися в спеціальний журнал.

NetWare Connect 2.0 забезпечує захист від поширення помилки і працює як комунікаційний пристрій для попередньої обробки даних при вилученому керуванні робочими станціями. Користувачам, які підключилися до мережі через NetWare Connect, він представляє динамічний список робочих станцій, сконфигурированних і запущених для віддаленого управління ними, і далі направляє цих користувачів до відповідної станції.

NetWare Connect 2.0 підтримує програми віддаленого управління третіх фірм, включаючи Carbon Copy, Co / Session, pcANYWARE, ReachOut, а також сервери додатків, такі, як Citrix Systems і WinView.

Продукт NetWare Connect 2.0 пропонує можливості захисту, зокрема накладення певних обмежень на використання вхідних і вихідних дзвінків кожного користувача. Як і будь-який набір NLM-модулів, NetWare Connect 2.0 використовує особливості захисту операційної системи NetWare, включаючи NDS, пароль і можливості аудиту. NetWare Connect використовує кілька моделей ідентифікації доступу, в тому числі PAP (Password Authentication Protocol) і засоби захисного виклику і відповіді третіх фірм. Він також включає кілька варіантів зворотного виклику для віддаленого користувача. Один з варіантів зворотного виклику робить запит по ідентифікації користувача, визначає його повноваження і по визначеним номером дзвонить назад до користувача, який ініціював запит на підключення до мережі. Для користувачів, постійно переїжджають з місця на місце, засоби зворотного виклику дозволяють їм телефонувати в мережу на NetWare Connect, вводити телефонний номер, з якого вони дзвонять і далі отримувати по введеному номеру зворотний виклик, рахунок за який прийде в організацію, що робить цей виклик.

Прикладом самостійного продукту, що виконує роль сервера доступу віддалених користувачів до ресурсів мережі і одночасно сервера додатків типу клієнт-сервер, є WinFrame - програмний продукт фірми Citrix, заснований на стандарті Citrix Intelligent Console Architecture (ICA) і представляє собою платформу, що задовольняє широкому спектру віддалених обчислювальних вимог у великих організаціях: від віддаленого доступу до мережі до виконання спеціальних програм, які потребують глобальної мережі великої організації. Заснований на Microsoft Windows NT, WinFrame об'єднує технології віддаленого вузла і віддаленого управління, дозволяючи організаціям використовувати різноманітні звичайні програми та програми типу клієнт-сервер за допомогою єдиної інтегрованої обчислювальної платформи. Різні незручності, які виникають зазвичай при виконанні завдань віддаленого вузла і віддаленого управління при доступі до локальної мережі, завдяки WinFrame усуваються.

Відсутність вимог до дуже високої швидкості в каналі за рахунок передачі по лініях зв'язку тільки лише змін екрану (на сервері доступу) і клавіатурного введення від користувача, а також великий набір інструментів управління роблять WinFrame, на відміну від NetWare Connect і NetWare Mobile, придатною платформою для підтримки Windows-додатків типу клієнт-сервер на віддалених вузлах через виділені лінії або з'єднання ISDN. Робота з бізнес-додатками через глобальну мережу великої організації спрощується за допомогою WinFrame, так як він підвищує загальну продуктивність глобальних з'єднань і дозволяє виробляти розподіл і адміністрування додатків з єдиного сервера центральної локальної мережі.

Цей продукт здатний підключення до мережі за стандартними телефонних каналах, лініях глобальних мереж (T1, T3, 56 Кбіт / с, X.25), мереж frame relay, ISDN, ATM (Asynchronous Transfer Mode) і Internet. З'єднання встановлюється з використанням промислового стандарту двухточечного протоколу PPP. На час з'єднання WinFrame підтримує роботу по протоколах IPX, SPX, TCP / IP, NetBEUI і NetBIOS, дозволяючи віддаленим користувачам працювати як користувачам звичайних мережевих вузлів з повним доступом до всіх ресурсів локальної мережі. WinFrame підтримує такі додатки, як бази даних FoxPro, dBASE, Paradox, через глобальну мережу фірми або коммутируемую лінію.

Як NetWare Connect 2.0, так і NetWare Mobile і Citrix WinFrame підтримують промислові стандарти, включаючи X.25, Open DataLink Interface (ODI), Novell Asynchronous Input / Output Interface (AIO), а також Wan Area Network Open DataLink Interface (WAN -ODI), стандарти апаратного забезпечення. Крім того, NetWare Connect підтримує інтерфейси NASI / Int 14, Windows comm.drv і інтерфейс Macintosh COM tool box. Ці продукти можуть працювати зі стандартними COM-портами на сервері або з адаптерами третіх фірм. Комунікаційні адаптери підтримують з'єднання через модем, мультиплексор і мережі X.25. Рекомендується використання наступних адаптерів, що підтримують промисловий стандарт RS-232 (див. Табл.).

Для зв'язку через мережі X.25 Novell рекомендує використовувати адаптер Synchronous + фірм Microdyne / Newport, доступний в трьох модифікаціях: з інтерфейсами V.35, RS-232 і RS-422, або адаптер фірми Digi Sync / 570.

Доступом через NetWare Connect 2.0 в мережу легко управляти на рівні як одного сервера, так і великої організації. Розширена утиліта серверної консолі цього продукту розроблена спеціально для того, щоб дати можливість адміністратору оперативно взаємодіяти з портами: відстежувати їх стан, переглядати інформацію по активним користувачам і їх сесій. Всі три продукти - NetWare Connect, NetWare Mobile і Citrix WinFrame - підтримують промислові стандарти Management Information Base (MIB) для діагностики та управління і мають засоби інтеграції з базою даних в таких відомих консолях управління і діагностики, як NetWare ManageWise, HP OpenView, IBM SystemView , SunNet Manager.

Доповненням до NetWare Connect 2.0 є ConnectView, графічне додаток під Windows, що представляє собою консоль управління зі спеціальними інструментами для аналізу активності на одному або декількох серверах NetWare Connect 2.0.

Користувачам, постійно переїжджають з місця на місце, яким необхідне виконання мережевих обчислень навіть тоді, коли неможливо фізично підключитися до мережі, краще використовувати продукт NetWare Mobile 1.0. Користувачі, які періодично віддалено підключаються до мережі переважно з одного і того ж місця, наприклад, з дому, і діяльність яких не пов'язана з дуже великими обсягами інформації, що передається, можуть використовувати NetWare Connect 2.0. Такі сеанси віддаленого зв'язку з локальною мережею, як робота з базами даних, при яких відбувається інтенсивна передача інформації, ефективно реалізуються за допомогою пакета WinFrame фірми Citrix.

Юрій Потапов

Рекомендовані адаптери (для RS-232)

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| Комунікаційний адаптер / тип шини | Число портів | Фирма- виробник |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| 4R (ISA 16-розрядний) | 4 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| XEM (EISA, ISA і MCA) | Від 8 до 64 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| 8R (ISA 16-розрядний) | 8 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| PC / i (ISA 16-розрядний) | Від 8 до 16 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| PC / 16i (ISA 16-розрядний) | 16 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| PC / e (ISA 16-розрядний) | Від 2 до 16 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| MC / i (MCA) | Від 4 до 16 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| MC / e (MCA) | Від 2 до 8 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| WNIM + (ISA) | 4 | Microdyne |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| WNIM3000 (ISA) | 8 | Microdyne |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

Версія для друку

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.

Засоби віддаленого доступу до мережі

Постійно зростаючі вимоги віддалених користувачів знаходять відгук у нових мережевих комунікаційних продуктах різних фірм-виробників. Сьогодні існує різноманітне ПЗ, що дозволяє таким користувачам підключатися до мережі і ставати її повноправними користувачами протягом сеансу з'єднання по комутованих телефонних лініях, мереж X.25 або ISDN. Існують рішення для первинного підключення користувачів до мережі, отримання ними необхідної інформації і подальшої роботи в звичному мережевому оточенні без фізичного з'єднання з мережею. Існують також рішення віддаленого доступу, які запускають завдання віддалених користувачів на виділеній машині - сервері доступу, що знаходиться в локальній мережі. При цьому забезпечується максимальна швидкість розв'язуваних мережевих завдань віддаленими користувачами за рахунок того, що по комутованих лініях передається лише клавіатурний введення від користувача до сервера доступу і зміни екрану в зворотну сторону. Таким чином, кінцевому користувачеві надається широкий простір для вибору необхідного йому рішення з урахуванням індивідуальних запитів.

Програмний продукт NetWare Connect 2.0 фірми Novell - це вичерпне засіб для віддаленого доступу в мережу, засноване на єдиній інтегрованій платформі NetWare. Побудований у вигляді завантаження модуля Novell Loadable Module (NLM), він використовує глобальний каталог NetWare Directory Services (NDS) і адміністративні особливості, вбудовані в NetWare. За допомогою NetWare Connect 2.0 до 128 віддалених користувачів DOS, Windows і Macintosh можуть одночасно телефонувати в локальну мережу і отримувати доступ до її службам та інформації.

0 до 128 віддалених користувачів DOS, Windows і Macintosh можуть одночасно телефонувати в локальну мережу і отримувати доступ до її службам та інформації

NetWare Connect 2.0 надає кошти дозвону в мережу

Користувачам DOS і Windows продукт NetWare Connect 2.0 надає інструмент для дозванивание в мережу по протоколу PPP (Point-to-Point), що дозволяє з використанням стандартного клієнта NetWare встановлювати з'єднання за протоколами IP та IPX. Для користувачів Macintosh він підтримує дзвінки з використанням клієнта Apple Remote Access (ARA). Клієнт NetWare Connect 2.0 поєднує технології VLM (Virtual Loadable Module) і NESL (NetWare Event Service Layer) для того, щоб періодично підключатися до мережі і відключатися від неї під час типових віддалених сесій. Нещодавно вийшли останні оновлення для NetWare Connect 2.0, зроблені фірмою Novell і дозволяють робочим станціям з встановленої на них операційною системою Windows 95 віддалено підключатися до мережі через NetWare Connect 2.0 по протоколам IPX і TCP / IP.

Наприклад, в нашій фірмі InterProCom LAN на файловому сервері NetWare 4.1 встановлена ​​версія NetWare Connect 2.0.28, яка працює за трьома телефонними лініями. З використанням модемів US Robotics Sporster 9600/14400 V42bis і Multitech Multimodem 1932 ZDX я додзвонювався з віддаленого офісу з робочих станцій під Windows for Workgroups 3.11 і Windows 95 на швидкостях 14400 і 19200 Кбіт / с через міську телефонну мережу на комунікаційний сервер, що знаходиться в головному офісі, отримував доступ до всіх серверів локальної мережі і всім її службам, включаючи мережеву друк і консоль файлових серверів. На них я віддалено запускав такі NLM-продукти, як ManageWise, програмний продукт фірми Novell для управління і діагностики мереж, і ARCserve for NetWare, програмний продукт фірми Cheyenne для резервного копіювання файлових серверів і робочих станцій. Отримавши доступ до консолі серверів, я мав можливість віддалено ними управляти аж до різних налаштувань і перезавантаження. Встановивши клієнтську частину ARCserve for NetWare на диск віддаленої машини, я з віддаленого офісу формував завдання на виконання резервного копіювання серверів локальної мережі в Windows-консолі, запускав його і відстежував хід його виконання. При цьому затримки, пов'язані з використанням лінії зв'язку на швидкості 19 200 Кбіт / с в порівнянні з аналогічними операціями, що здійснюються в локальній мережі, складали не більше 5070% від загального часу, що витрачається на операцію.

З використанням модемів US Robotics Courier V.34 28.8K на швидкості 28 800 Кбіт / с з віддаленого офісу я запускав такі додатки, як Lotus сс: Mail для перегляду і відправки електронної пошти і навіть документоорієнтованих базу даних на основі Lotus Notes для перегляду і редагування наявних документів, формування нових і відправки їх на мережевий друк.

Для доступу віддалених мобільних користувачів в мережу спільно з комунікаційною платформою NetWare Connect 2.0 може бути використаний програмний продукт NetWare Mobile фірми Novell. Комплексне засіб дозвону, що використовується в ньому, дозволяє вам з'єднуватися з сервером доступу NetWare Connect з будь-якої точки земної кулі. Це ПО робить мобільні мережеві обчислення цілком реальними за рахунок можливості "взяти з собою в дорогу" необхідні дані з мережі при першому локальному підключенні, працювати з ними і при наступних віддалених підключеннях до мережі синхронізувати їх з даними в мережі.

Це ПО робить мобільні мережеві обчислення цілком реальними за рахунок можливості взяти з собою в дорогу необхідні дані з мережі при першому локальному підключенні, працювати з ними і при наступних віддалених підключеннях до мережі синхронізувати їх з даними в мережі

Віддалене підключення за допомогою NetWare Mobile

Якщо ви перебуваєте в дорозі, іноді неможливо підключитися до мережі, або вартість з'єднання на дуже великій відстані вам не по кишені. NetWare Mobile дозволяє вибірково дублювати мережеві ресурси NetWare на переносний комп'ютер, т. Е. Дозволяє продовжувати використання мережевих даних навіть тоді, коли ви фізично відключені від мережі. Таким чином, ви можете працювати в знайомому вам мережевому оточенні, де б не знаходилися. Коли ви знову підключіться до мережі, ваші змінені мережеві файли синхронізуються з файлами в мережі, оновивши їх. Технологія прискорення з'єднання в NetWare Mobile оновлює тільки ті фрагменти файлів, які були змінені, знижуючи вартість підключення. Ви навіть можете отримати список файлів, що підлягають оновленню, і побачити передбачуваний час, який буде витрачено на синхронізацію кожного з них, а потім вручну синхронізувати тільки вибрані вами файли.

За допомогою інтерактивного керівництва на своєму комп'ютері можна налаштувати профайли, які в подальшому самостійно відпрацьовуватимуть залежать від поточного місцезнаходження деталі підключення до мережі, керувати комунікаційним обладнанням, драйверами і ін. Надалі для встановлення з'єднання треба буде тільки включити комп'ютер і вказати в меню своє місцезнаходження . Можна легко сформувати нове місцезнаходження, засноване на інформації в існуючому профайлі, або змінити властивості існуючого місця розташування, наприклад локальний телефонний код або TCP / IP-адресу.

Оскільки NetWare Mobile автоматично визначає міжнародні, міжміські та специфічні для даної місцевості телефонні коди і правила, він полегшує процедуру дозвону, звільняючи користувача від необхідності пам'ятати процедуру набору номера, специфічну для кожної місцевості. Крім того, NetWare Mobile "вміє" взаємодіяти з кредитної базою даних, дозволяючи вам платити за використання телефонної лінії кредитною карткою.

За допомогою NetWare Mobile можна друкувати документи на мережевих принтерах точно так же, як при підключенні до локальної мережі. NetWare Mobile буферизует роботи на друк, які були сформовані при фізично відключеному від мережі стані. Ці завдання на друк зберігаються в форматі, що не залежить від типу принтера. Підключившись до мережі, можна вибірково друкувати сформовані документи на будь-якому принтері, сумісному з драйверами, встановленими під ОС Windows.

Поряд з функцією віддаленого доступу в мережу NetWare Connect 2.0 підтримує для своїх користувачів розподілений доступ до модемів, ліній зв'язку, мереж X.25 і ISDN. Він створює єдине середовище, де модеми, факсові пристрої, обладнання PAD (Packet Assembler / Disassembler) або термінальні адаптери ISDN можуть розділятися серед кількох користувачів, які потребують зв'язку. Такий поділ комунікаційних ресурсів фірми Novell і третіх фірм виключає необхідність у виділенні спеціального обладнання для кожного користувача і забезпечує велику зайнятість ресурсів.

Мережеві робочі станції через NetWare Connect 2.0 можуть звертатися з мережі до BBS і Internet. Доступ з мережі до онлайнових служб контролюється засобами захисту NetWare Connect, і інформація по кожному дзвінку може заноситися в спеціальний журнал.

NetWare Connect 2.0 забезпечує захист від поширення помилки і працює як комунікаційний пристрій для попередньої обробки даних при вилученому керуванні робочими станціями. Користувачам, які підключилися до мережі через NetWare Connect, він представляє динамічний список робочих станцій, сконфигурированних і запущених для віддаленого управління ними, і далі направляє цих користувачів до відповідної станції.

NetWare Connect 2.0 підтримує програми віддаленого управління третіх фірм, включаючи Carbon Copy, Co / Session, pcANYWARE, ReachOut, а також сервери додатків, такі, як Citrix Systems і WinView.

Продукт NetWare Connect 2.0 пропонує можливості захисту, зокрема накладення певних обмежень на використання вхідних і вихідних дзвінків кожного користувача. Як і будь-який набір NLM-модулів, NetWare Connect 2.0 використовує особливості захисту операційної системи NetWare, включаючи NDS, пароль і можливості аудиту. NetWare Connect використовує кілька моделей ідентифікації доступу, в тому числі PAP (Password Authentication Protocol) і засоби захисного виклику і відповіді третіх фірм. Він також включає кілька варіантів зворотного виклику для віддаленого користувача. Один з варіантів зворотного виклику робить запит по ідентифікації користувача, визначає його повноваження і по визначеним номером дзвонить назад до користувача, який ініціював запит на підключення до мережі. Для користувачів, постійно переїжджають з місця на місце, засоби зворотного виклику дозволяють їм телефонувати в мережу на NetWare Connect, вводити телефонний номер, з якого вони дзвонять і далі отримувати по введеному номеру зворотний виклик, рахунок за який прийде в організацію, що робить цей виклик.

Прикладом самостійного продукту, що виконує роль сервера доступу віддалених користувачів до ресурсів мережі і одночасно сервера додатків типу клієнт-сервер, є WinFrame - програмний продукт фірми Citrix, заснований на стандарті Citrix Intelligent Console Architecture (ICA) і представляє собою платформу, що задовольняє широкому спектру віддалених обчислювальних вимог у великих організаціях: від віддаленого доступу до мережі до виконання спеціальних програм, які потребують глобальної мережі великої організації. Заснований на Microsoft Windows NT, WinFrame об'єднує технології віддаленого вузла і віддаленого управління, дозволяючи організаціям використовувати різноманітні звичайні програми та програми типу клієнт-сервер за допомогою єдиної інтегрованої обчислювальної платформи. Різні незручності, які виникають зазвичай при виконанні завдань віддаленого вузла і віддаленого управління при доступі до локальної мережі, завдяки WinFrame усуваються.

Відсутність вимог до дуже високої швидкості в каналі за рахунок передачі по лініях зв'язку тільки лише змін екрану (на сервері доступу) і клавіатурного введення від користувача, а також великий набір інструментів управління роблять WinFrame, на відміну від NetWare Connect і NetWare Mobile, придатною платформою для підтримки Windows-додатків типу клієнт-сервер на віддалених вузлах через виділені лінії або з'єднання ISDN. Робота з бізнес-додатками через глобальну мережу великої організації спрощується за допомогою WinFrame, так як він підвищує загальну продуктивність глобальних з'єднань і дозволяє виробляти розподіл і адміністрування додатків з єдиного сервера центральної локальної мережі.

Цей продукт здатний підключення до мережі за стандартними телефонних каналах, лініях глобальних мереж (T1, T3, 56 Кбіт / с, X.25), мереж frame relay, ISDN, ATM (Asynchronous Transfer Mode) і Internet. З'єднання встановлюється з використанням промислового стандарту двухточечного протоколу PPP. На час з'єднання WinFrame підтримує роботу по протоколах IPX, SPX, TCP / IP, NetBEUI і NetBIOS, дозволяючи віддаленим користувачам працювати як користувачам звичайних мережевих вузлів з повним доступом до всіх ресурсів локальної мережі. WinFrame підтримує такі додатки, як бази даних FoxPro, dBASE, Paradox, через глобальну мережу фірми або коммутируемую лінію.

Як NetWare Connect 2.0, так і NetWare Mobile і Citrix WinFrame підтримують промислові стандарти, включаючи X.25, Open DataLink Interface (ODI), Novell Asynchronous Input / Output Interface (AIO), а також Wan Area Network Open DataLink Interface (WAN -ODI), стандарти апаратного забезпечення. Крім того, NetWare Connect підтримує інтерфейси NASI / Int 14, Windows comm.drv і інтерфейс Macintosh COM tool box. Ці продукти можуть працювати зі стандартними COM-портами на сервері або з адаптерами третіх фірм. Комунікаційні адаптери підтримують з'єднання через модем, мультиплексор і мережі X.25. Рекомендується використання наступних адаптерів, що підтримують промисловий стандарт RS-232 (див. Табл.).

Для зв'язку через мережі X.25 Novell рекомендує використовувати адаптер Synchronous + фірм Microdyne / Newport, доступний в трьох модифікаціях: з інтерфейсами V.35, RS-232 і RS-422, або адаптер фірми Digi Sync / 570.

Доступом через NetWare Connect 2.0 в мережу легко управляти на рівні як одного сервера, так і великої організації. Розширена утиліта серверної консолі цього продукту розроблена спеціально для того, щоб дати можливість адміністратору оперативно взаємодіяти з портами: відстежувати їх стан, переглядати інформацію по активним користувачам і їх сесій. Всі три продукти - NetWare Connect, NetWare Mobile і Citrix WinFrame - підтримують промислові стандарти Management Information Base (MIB) для діагностики та управління і мають засоби інтеграції з базою даних в таких відомих консолях управління і діагностики, як NetWare ManageWise, HP OpenView, IBM SystemView , SunNet Manager.

Доповненням до NetWare Connect 2.0 є ConnectView, графічне додаток під Windows, що представляє собою консоль управління зі спеціальними інструментами для аналізу активності на одному або декількох серверах NetWare Connect 2.0.

Користувачам, постійно переїжджають з місця на місце, яким необхідне виконання мережевих обчислень навіть тоді, коли неможливо фізично підключитися до мережі, краще використовувати продукт NetWare Mobile 1.0. Користувачі, які періодично віддалено підключаються до мережі переважно з одного і того ж місця, наприклад, з дому, і діяльність яких не пов'язана з дуже великими обсягами інформації, що передається, можуть використовувати NetWare Connect 2.0. Такі сеанси віддаленого зв'язку з локальною мережею, як робота з базами даних, при яких відбувається інтенсивна передача інформації, ефективно реалізуються за допомогою пакета WinFrame фірми Citrix.

Юрій Потапов

Рекомендовані адаптери (для RS-232)

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| Комунікаційний адаптер / тип шини | Число портів | Фирма- виробник |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| 4R (ISA 16-розрядний) | 4 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| XEM (EISA, ISA і MCA) | Від 8 до 64 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| 8R (ISA 16-розрядний) | 8 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| PC / i (ISA 16-розрядний) | Від 8 до 16 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| PC / 16i (ISA 16-розрядний) | 16 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| PC / e (ISA 16-розрядний) | Від 2 до 16 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| MC / i (MCA) | Від 4 до 16 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| MC / e (MCA) | Від 2 до 8 | Digi International |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| WNIM + (ISA) | 4 | Microdyne |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

| WNIM3000 (ISA) | 8 | Microdyne |

+ ----------------------------------- + ------------- + ---------------------- +

Версія для друку

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: