Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Завантажити програму адміністрування комп'ютерів та моніторингу мережі 10-Strike LANState (Pro)

 1. Рекомендуємо завантажити інші наші програми для адміністраторів мереж

Виберіть версію для скачування - звичайну або Pro:

Завантажити 10-Strike LANState Pro  - безкоштовна 30-денна пробна версія Pro, розмір файлу 21 МБ Завантажити 10-Strike LANState Pro - безкоштовна 30-денна пробна версія Pro, розмір файлу 21 МБ

Чим відрізняється LANState Pro від звичайної версії Чим відрізняється LANState Pro від звичайної версії?

Завантажити 10-Strike LANState  - безкоштовна 30-денна пробна версія звичайна (без веб-інтерфейсу, SNMP- і Visio-функцій), розмір файлу 19 МБ Завантажити 10-Strike LANState - безкоштовна 30-денна пробна версія звичайна (без веб-інтерфейсу, SNMP- і Visio-функцій), розмір файлу 19 МБ

Версія програми: 9.0

Нова версія 8 з поліпшеним графічним движком і редактором карти мережі, векторними іконками, здатними розтягуватися до будь-якого розміру, і повністю новим веб-інтерфейсом Нова версія 8 з поліпшеним графічним движком і редактором карти мережі, векторними іконками, здатними розтягуватися до будь-якого розміру, і повністю новим веб-інтерфейсом!

Історія версій | Історія версій  |  Завантажити попередню версію 7 Завантажити попередню версію 7.8 ви можете тут (Зі старої графікою)

Програма включена в єдиний реєстр російських програм Мінкомзв'язку Програма включена в єдиний реєстр російських програм Мінкомзв'язку.

Мова: Русский

Підтримувані ОС: Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7 / 8.1 / 2012/ 10/2016

Тестовий період: 30 днів

Обмеження демо-версії: Немає обмежень протягом 30-денного пробного періоду (крім вікна з нагадуванням про реєстрацію). Ви зможете оплатити ліцензію і, отримавши реєстраційний ключ для розблокування, продовжити використовувати програму і створені карти, або видалити програму з комп'ютера.

Електронне ліцензійну угоду користувача Електронне ліцензійну угоду користувача

Установка програми: Програма не вносить якихось особливих змін в систему. Для установки програми скачайте файл з нашого сайту і запустіть. Натисніть "Дозволити" і дотримуйтесь вказівок Майстра установки програми, натискаючи кнопку "Далі".

Видалення програми: Видалити програму можна стандартними засобами, передбаченими в ОС Windows (через "Панель управління" -> "Видалення програм", або використовуйте ярлик для видалення програми в її папці в меню "Пуск").

Наші програми для адміністрування, моніторингу мережі та серверів вже використовують тисячі ІТ-фахівців і системних адміністраторів по всьому світу. Спробуйте і ви!

Юридичним особам при оплаті безготівковим розрахунком оформляється повний комплект документів для бухгалтерії і висилається поштою (рахунки, договір поставки, акт передачі і т.п.). Щоб довідатися про ціни або виписати рахунок, зверніться за посиланням вище.

Рекомендуємо завантажити інші наші програми для адміністраторів мереж

10-Страйк: Моніторинг Мережі  Відстежуйте стан хостів і серверів в мережі 10-Страйк: Моніторинг Мережі
Відстежуйте стан хостів і серверів в мережі. Налаштуйте перевірки пристроїв та оповіщення на випадок помилки опитування. Дізнайтеся про те, що сталося збої якомога раніше або спробуйте автоматично його усунути за допомогою нашої програми! Ви можете здійснювати моніторинг баз даних, служб, файлів, папок, VPN-підключення, контролювати вільне місце на дисках, використовувати JavaScript і VisualBasic скрипти для моніторингу ваших пристроїв.

10-Страйк: Схема Мережі  Створіть схеми локальних і глобальних мереж легко і швидко за допомогою нашої програми 10-Страйк: Схема Мережі
Створіть схеми локальних і глобальних мереж легко і швидко за допомогою нашої програми. "10-Страйк: Схема Мережі" просканує мережу і керовані комутатори по протоколу SNMP для виявлення підключень, а потім побудує схему вашої мережі. Після цього ви можете відредагувати або роздрукувати схему. Підтримується експорт в Microsoft Visio.

10-Страйк: Інвентаризація Комп'ютерів  Створіть базу даних обліку комп'ютерів мережі 10-Страйк: Інвентаризація Комп'ютерів
Створіть базу даних обліку комп'ютерів мережі. Створюйте звіти по зібраної інформації (встановлені програми, "залізо" комп'ютерів). Відстежуйте зміни на комп'ютерах! Будьте в курсі того, що відбувається на ваших підзвітних комп'ютерах, програма сповістить вас про критичні події по електронній пошті. Контролюйте встановлені програми, нові файли в автозапуску, нові підключення пристрою. Програма відстежує актуальність антивірусних баз, а також правильність використовуваних ліцензійних ключів.

10-Страйк: Облік Трафіку  Безкоштовно 3 сенсора 10-Страйк: Облік Трафіку Безкоштовно 3 сенсора!
Здійснюйте підрахунок і контроль трафіку в локальній мережі та Інтернет. Програма визначає пропускну здатність мережі і витрата трафіку на комп'ютерах, комутаторах і серверах. Ви можете налаштувати оповіщення про перевищення лімітів по трафіку на вузлах мережі. Переглядайте обсяги споживання трафіку користувачами мережі в реальному часі, можна переглянути графіки та за попередні дні. Програма допоможе виявити найбільш недбайливих співробітників, найбільш активно використовують Інтернет-канал підприємства і свого часу не за призначенням.

10-Страйк: Віддалений Доступ  Безкоштовно 5 ПК 10-Страйк: Віддалений Доступ Безкоштовно 5 ПК!
Керуйте комп'ютерами користувачів та серверами по мережі. Підключайтеся до робочого столу віддалених ПК і адмініструється їх. Програма дозволяє підключатися як через Інтернет, так і по локальній мережі. Ви можете здійснювати технічну підтримку своїм клієнтам, які перебувають вдома або в інших організаціях (режим helpdesk). Підключення до хостів, що знаходяться за роутерами і міжмережевими екранами, не вимагає ніяких додаткових налаштувань.

10-Strike Connection Monitor  Програма дозволяє організувати аудит доступу до загальних ресурсів файлового сервера або робочої станції 10-Strike Connection Monitor
Програма дозволяє організувати аудит доступу до загальних ресурсів файлового сервера або робочої станції. Ви можете спостерігати в реальному часі хто відкриває якісь файли по мережі. Програма веде лог підключень, а також може сповіщати адміністратора про критичні події (наприклад, доступ до папки з важливими даними, видалення файлів в певній папці, активність певного користувача). Версія Pro може працювати на сервері в фоновому режимі як служба.

10-Strike Network File Search  Організуйте пошук файлів в мережі на загальних ресурсах серверів і комп'ютерів (підтримується також пошук файлів на FTP-серверах) 10-Strike Network File Search
Організуйте пошук файлів в мережі на загальних ресурсах серверів і комп'ютерів (підтримується також пошук файлів на FTP-серверах). Ви можете шукати файли в мережі підприємства як за назвою файлів, так і по їх вмісту (підтримується пошук тексту в документах). Адміністратори мережі можуть здійснювати пошук по адміністративним прихованим ресурсів робочих станцій і серверів. Версія Pro підтримує автоматичний повторний пошук із заданим інтервалом часу зі складанням журналу або видаленням виявлених файлів.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: