Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Збільшуємо картинки на Joomla

Добрий день, шановні читачі і гості LediSeo Добрий день, шановні читачі і гості LediSeo! Мені вже неодноразово на пошту, так і в коментарях приходили повідомлення з проханням розповісти якомога збільшити картинки на Joomla. Відповісти окремо кожному з Вас у мене просто немає часу і завдяки Вам з'явилася ідея написання даного матеріалу. Адже я на сторінках свого блогу розглядаю не тільки просування сайту від а до я, але і його створення на таких двигунах як joomla і wordpress . Як збільшити картинги на wordpress я вже докладно описувала, сьогодні ж будемо вчитися збільшувати картинки в joomla за допомогою простого плагіна Zoom.

Збільшити картинки на сайті joomlа можна за допомогою різних додаткових розширень. Якому віддати перевагу сказати складно, але для нас важливий сам ефект збільшення і простата настройки. Протестований не самі плагін, я вирішила зупинити свій вибір на найпростішому плагін Zoom, який дозволяє не тільки збільшити картинку, але і ще відкриття веб сторінок в окремому вікні. Правда, у даного плагіна є один невеликий мінус - необхідність створення дубліката зображення в мініатюрному віде.К жаль, мені не вдалося знайти плагін joomla, який працював би на зразок плагіна Auto Highslide на wordpress і полегшував би мені роботу, але на то і різниця між використовуваними двигунами.

Отже, щоб збільшити картинку на Joomla, викачуємо плагін Zoom , Встановлюємо його звичайним чином на сайт. Потім заходимо у вкладку Розширення - Модулі і активуємо плагін. Тобто шукаємо рядок YOOeffects і міняємо його статус на включений, повинна з'явитися зелена галочка.

Тобто шукаємо рядок YOOeffects і міняємо його статус на включений, повинна з'явитися зелена галочка

Все плагін включений і працює, тепер залишається саме складно - створити мініатюру зображення, завантажити обидві картинки на сайт і прописати певний код для їх відображення.

Створити мініатюру мені допоможе фотошоп . Відкриваємо наше зображення за допомогою даної програми, заходимо у вкладку Зображення - Розмір зображення і у вікні, в полі Розмірність вказуємо необхідний нам розмір мініатюри (стрілочка 1), при цьому знявши галочки в рядках масштаб стилі і Зберегти пропорції (стрілочка 2), натискаємо на кнопку Ок (стрілочка 3).

Якщо результат нас влаштовує, то зберігаємо отриману мініатюру Файл - Зберегти зображення для web в вікні вибираємо Зберегти і задаємо ім'я нашої мініатюрі. Ось тут прийміть невелику пораду: створена мініатюра повинна мати аналогічну назву як і у вихідного зображення з припискою слова "mini", тобто якщо зображення називається kapusta.jpg, то його мініатюра повинна мати назву kapusta-mini.jpg. Таким чином ми уникнемо плутанини при вставці зображень в статті.

Отже, тепер закачуємо обидва зображення на хост, в необхідну нам папку, відкриваємо статтю на редагування в режимі HTML і в місці де має відображатися картинка прописуємо наступний код:

Отже, тепер закачуємо обидва зображення на хост, в необхідну нам папку, відкриваємо статтю на редагування в режимі HTML і в місці де має відображатися картинка прописуємо наступний код:

де зеленим я підсвітила шлях до оригінального зображення великого розміру, яскраво - рожевим підсвічений title зображення, він буде виводитися при збільшення картинки на Joomla, синім підсвічений розмір великого зображення, жовтим вказано шлях до мініатюрі, а ось помаранчевим підсвічений стиль виведення картинки, тобто в моєму випадку це межа. Але можна вказати і відступи, а також і розташування картинки щодо тексту, тобто тоді код прийме наступний вигляд:

Але можна вказати і відступи, а також і розташування картинки щодо тексту, тобто тоді код прийме наступний вигляд:

Зберігаємо зміни, внесені пізніше, відкриваємо наш сайт на Joomla, заходимо в нашу статтю і перевіряємо як збільшуються картинки в Joomla (подивитися роботу плагіна Zoom можна на сайті http://ylevona.ru). Хочу зауважити, що картинки в Joomla за допомогою даного плагіна будуть збільшуватися саме до того розміру який Ви вкажете самі.

Як збільшувати картинки в Joomla за допомогою плагіна Zoom розібралися, але не варто забувати і про те, що він же дозволяє відкривати веб сторінки в новому вікні з подібним же ефектом. Для цього достатньо лише прописати наступний код:

де болотним кольором я підсвітила адреса сторінки, яка відкриється в новому вікні, сірим вказую розмір вікна, а небесним анкор посилання.

Зберігаємо зміни, внесені пізніше. На жаль, я не змогла на своєму ресурсі знайти можливість як використовувати цю функцію плагіна Zoom, щоб наочно Вам продемонструвати, але Ви можете це використовувати на свій розсуд.

Ось таким простим способом можна збільшити картинки на Joomla, саме головне завдання це створити мініатюру вихідного зображення і прописати правильно шлях до картинок, але я впевнена, що Ви оціните роботу плагіна Zoom.

На сім я прощаюся. Всім удачі і до нових зустрічей!

З повагою, чи не відчайдушна відчайдушна

Можливо Вам це буде цікаво:

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: