Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Злом Wi-Fi Ру - програма для злому Wi Fi, Wi-FI Pirate 13 - зламати пароль від захищеного wi fi соеденения, зламати wi fi ключ і пароль будь-якої складності WEP, WPA, WPA2, PSK

 1. 1) Злом пароля Wi Fi
 2. 2) Режим адміністратор мережі Wi FI
 3. 3) Режим піратська станція
 4. 4) Режим блокування мережі
 5. 5) Режим очікування
 6. 6) Пошук і робота з файлами

Оновлена ​​версія програми Wi Fi Pirate 13 і Wi Fi Pirate 13 Tortuga, це останні версії популярної програми для злому wi fi - Wi Fi Pirate. Що вийшли в слід за гучними Wi FI pirate 3 і Wi FI pirate 4. В останньому оновленні зламати пароль wi fi стало ще простіше. Оновлений функціонал тепер включає в себе 6 режимів роботи:

1) Злом пароля Wi Fi

У цьому режимі програма почне злом пароля від обраної бездротової мережі, отримає список пристроїв підключених до мережі, визначить наявність доступу в інтернет, швидкість доступу в інтернет, пінг і інші системні параметри.

2) Режим адміністратор мережі Wi FI

У цьому режимі програма отримає доступ до управління підключеними пристроями, стануть доступні такі функції як відключення інших пристроїв від мережі, з'явиться можливість банити інші пристрої і відсилати їм повідомлення та інформацію від імені адміністратора мережі.

3) Режим піратська станція

Це режим спостереження за іншими пристроями, в ході якого програма починає стежити за всіма пристроями в мережі, в цьому режимі можна перехоплювати чужі паролі, стежити за відвідуєте сторінками інших користувачів.

4) Режим блокування мережі

Режим роботи в ході якого обрана бездротова мережа буде частково або повністю пригнічена напливом непотрібних пакетів і перешкод, в ході роботи даного режиму обрана бездротова мережа стане недоступною для інших користувачів

5) Режим очікування

Це режим бездіяльності, цей режим вимикає програму переводячи її в режим очікування, в ході використання даного режиму ви можете нормально використовувати свій Wi Fi адаптер для виходу в інтернет або роботи з бездротовими мережами.

6) Пошук і робота з файлами

У цьому режимі програма починає сканувати підключені пристрої з метою пошуку певних файлів, якщо пристрій має відкриті порти то можна підключиться до нього і переглядати файли які зберігаються у нього на жорсткому диску, або в пам'яті.

А найголовніше що скачати програму для злому Wi Fi безкоштовно можна прямо зараз, з нашого сайту. Причому зробити це можна будь-яким зручним для Вас способом включаючи торрент (torrent), досить просто перейти на сторінку скачування программи.Еслі з якихось причин Вам не вдається завантажити Wi Fi Pirate.exe зі сторінки скачування, то ми рекомендуємо Вам скористатися Wi Fi Pirate.torrent , це альтернативний метод скачування нашої программи.Надеемся що наша програма допоможе Вам зламати пароль від будь-якої Wi Fi мережі, бажаємо приємного користування програмою і не забудьте зберегти нас вконтакте або в закладках щоб не втратити наш сайт.


Програма для злому wi-fi: що це таке? Які принципи її роботи? Які переваги використання програми для злому wi-fi?
Злом мереж wi fi - це чудова можливість користуватися якісним доступом до Інтернету, не витрачаючи при цьому ні копійки! Як вам напевно відомо, для того, щоб підключитися до бездротової мережі, необхідно знати певний ключ. Він вводиться в спеціальне віконце, підтверджується, і тільки після цього користувач може використовувати Інтернет. Але зламати запаролений wi fi насправді дуже просто. Для цього необхідно використовувати спеціальну програму, яка в лічені секунди здійснить злом wi fi.
Злом паролів wi fi здійснюється методом підбору спеціального ключа. На відміну від простого брутфорса, сучасна технологія дозволяє зламати захищений wi fi максимально швидко. При цьому ви можете зовсім не турбуватися про те, що злом wi fi ключа відбудеться безуспішно: програматестувалася неодноразово. Злом wi fi проводиться непомітно: ніхто ніколи не зможе викрити вас в нелегальному використанні бездротової мережі! Програма для злому wi fi створена фахівцями, які продумали все до дрібниць. Вам залишається лише завантажити файл, запустити його, далі програма самостійно проведе необхідну операцію.


Сучасні засоби захисту бездротових мереж від злому і по сей день залишаються на рівні, який дозволяє без зусиль отримати до них доступ. До того ж, навіть використовується шифрування рідко рятує від просунутого хакера, який без праці збере необхідні дані і зламає пароль для доступу до wi fi.

Як тільки з'являється новий метод передачі даних, негайно з'являються і люди, здатні зламати його так само і сталося з бездротовим мережами, де злом wi fi зацікавив величезна кількість людей які захотіли отримати безкоштовний інтернет. Хоча бездротові мережі стали цілком популярним явищем, їх захист ще вимагає великої роботи. Оскільки є можливість влаштувати wi-fi мережу у себе вдома, то варто серйозно підійти до питання безпеки, оскільки хто знає, що ваш сусід - комп'ютерний геній. Отримати пароль - ось головне завдання хакера при зломі бездротового з'єднання. А оскільки настільки поширена серед хакерів система Linux має спеціально написані для неї програми зі сканування мереж, то краще працювати саме в цьому напрямку. Хоча Windows також має в своєму розпорядженні аналогічними засобами, все таки Linux був створений "хакерами для хакерів", тому не скористатися цим продуктом неможливо.
Що стосується безпосередньо самої техніки злому wi fi, то вона вдає із себе таку техніку. Для початку необхідно знайти спеціальну програму для злому wi fi , Яка і буде виконувати всі процедури по злому. Перший етап включає в себе сканування передачі даних і збір пакетов.Что робити далі читайте в повній версії цієї статті. (Тисніть кнопку докладніше)Які принципи її роботи?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: