Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

08. Extension Management

 1. Група Default
 2. створення груп

Управління користувачами (додатковими номерами)

У цьому розділі

Вступ

Вкладка General (Основні)

Вкладка Voice Mail (Голосова пошта)

Вкладка Forwarding Rules (Правила переадресації викликів)

Вкладка Phone Provisioning (Автонастройка телефону)

Вкладка BLF (Busy Lamp Fields)

Вкладка Options (Параметри)

Вкладка Rights (Права)

Делегування прав на керування користувачами

Групи користувачів

Група Default

створення груп

додаткова інформація

додаткова інформація

У розділі інтерфейсу управління 3CX "Extensions" ви можете створювати нових користувачів (додаткові номери) системи:

 1. Використовуйте чекбокси, щоб вибрати одного або кілька користувачів для зміни параметрів. Один клік на користувача також відкриває його параметри.
 2. "Edit" or "Delete" - зміна або видалення вибраних користувачів.
 3. "Import" - імпортування користувачів з CSV-файлу, Active Directory (AD), настройка інтеграції з Office 365. "Export" - експорт обраних користувачів в CSV-файл.
 4. "Regenerate" - пересозданіе облікових даних користувача (SIP ID і пароль, пароль веб-клієнта 3CX, PIN голосової пошти), "Send Welcome Email" - відправка привітального повідомлення користувачу, "Status" - установка статусу за замовчуванням для даного користувача (користувачів) .
 5. "Copy Extension" - копіювання параметрів обраного користувача і створення на їх основі нового користувача. Параметри нового користувача вказуються у вкладках "User Configuration" і "Extension Options" ( "Новий користувач" і "Старий користувач"). Це дозволяє швидко створювати користувачів зі схожими параметрами.

На вкладці "User Information" вкажіть ім'я, прізвище, e-mail адресу, мобільний номер і що виходить Caller ID користувача. E-mail адреса необхідна для відправки користувачеві привітального листа з посиланнями на завантаження додатків, документації, а також системного PIN-коду і файлу автонастройки додатків 3CX.

У розділі "Authentication", ID і пароль аутентифікації SIP-клієнта генеруються автоматично, однак ви можете їх змінити. Якщо ви змінили ці параметри, телефон буде автоматично настроєно (за умови, що спочатку він був підключений до 3CX одним з методів автонастройки).

Якщо ви змінили ці параметри, телефон буде автоматично настроєно (за умови, що спочатку він був підключений до 3CX одним з методів автонастройки)

У розділі Direct Inbound Dialing (DID) вкажіть DID-номер, присвоєний користувачеві. Також, в розділі "Click to Call / Click to Meet", можна вказати назву персональної "кімнати" веб-конференцій та сформувати відповідний URL. Будь-який користувач Інтернету з встановленим стандартним браузером з підтримкою технології WebRTC (Chrome, Firefox) може клікнути по цьому посиланню, щоб зробити дзвінок або почати веб-конференцію на вимогу. Звичайний виклик може бути в будь-який момент також переведений в веб-конференцію.

Звичайний виклик може бути в будь-який момент також переведений в веб-конференцію

На вкладці "VoiceMail" можна налаштувати користувальницькі переваги при роботі з голосовою поштою: PIN-код аутентифікації; включити або відключити аутентифікацію; програвати чи Caller ID, дату і час повідомлення. Також можна вибрати тип e-mail повідомлення про голосовому повідомленні: просте повідомлення; з вкладенням голосового повідомлення; з вкладенням і видаленням повідомлення з сервера для звільнення місця на диску.

Розділ "Manage Voicemail Greetings" дозволяє управляти привітаннями, які надходить абоненту, коли залишає вам повідомлення:

 • Add new - додати нове привітання з заздалегідь записаного .wav файлу.

Увага: не використовуйте в імені файлу вітання спеціальні символи.

 • Record from phone - записати привітання з вашого телефону.
 • Manage - управляти привітаннями.

Кожен користувач має набір правил переадресації викликів, які визначають обробку вхідного дзвінка, коли користувач не може відповісти. Правила спрацьовують в залежності від:

 • Поточного статусу користувача
 • часу доби
 • Номера абонента абонента Caller ID
 • Типу виклику - зовнішній або внутрішній

Поточного статусу користувача  часу доби  Номера абонента абонента Caller ID  Типу виклику - зовнішній або внутрішній

Кожен статус користувача передбачає використання правила переадресації (маршрутизації) викликів. Наприклад, можна налаштувати правила таким чином: якщо виклик надійшов при встановленому статус "Available" (і ви не змогли його взяти) - переадресовувати виклик на голосову пошту; якщо виклик надійшов при статусі "Do Not Disturb (DND)" - переадресовувати на мобільний номер. Для кожного статусу доступні наступні параметри:

 • Ring my mobile simultaneously (Дзвонити також на мобільний номер)
 • Accept multiple calls (Приймати кілька викликів одночасно)
 • Logout from queues (Відключатися від Черг викликів) - автоматично відключати користувача від Черг викликів.

Увага: ця опція дозволяє підключати або відключати користувача до черг викликів в залежності від його поточного статусу. Вона замінює дію окремої кнопки в інтерфейсі софтфона вхід / вихід в Черги і має пріоритет над нею. Користувачі - оператори колл-центру повинні входити / виходити з Черг шляхом зміни статусу, а не натисканням на кнопку Q.

 • Accept calls from Ring Groups (Приймати виклики з Груп викликів)
 • Forward Internal and / or External calls to: (Перекладати внутрішні і / або зовнішні виклики на :)
 • Голосову пошту,
 • Голосову пошту цього користувача,
 • Мобільний номер,
 • Додатковий номер,
 • номер,
 • Завершити виклик.

Правила переадресації налаштовуються адміністратором системи в інтерфейсі 3CX або самим користувачем в веб-клієнті 3CX. В Керівництві по веб-клієнту розглядається управління статусами користувача і відповідними правилами переадресовувати дзвінки.

Включення функції Auto Switch дозволяє автоматично змінювати статус користувача в залежності від робочих годин організації або індивідуальних робочих годин. Кнопка "Configure" налаштовує індивідуальні робочі години і час обідньої перерви користувача. У неробочий час статус автоматично перемикається на "Do Not Disturb", а під час обідньої перерви - на "Away".

У розділі "Exceptions" можна задати виключення в правилах переадресовувати дзвінки. Ви можете вказати, для якого "Caller ID" має спрацьовувати виняток, період дії виключення "Received During" і індивідуальне правило переадресації "Forward To" для зазначених умов.

На цій вкладці ви можете управляти параметрами IP-телефонів, закріплених за користувачем. Детальніше управління IP-телефонами розглядається в розділі " Автоматична настройка IP телефонів . "Управління додатками 3CX розглядається в розділі" Налаштування додатків 3CX "

На цій вкладці настроюються BLF-індикатори для IP-телефонів, веб-клієнта 3CX і додатків 3CX, зареєстрованих за користувачем. Кожен BLF-індикатор відображає статус обраного додаткового номера. Різні IP-телефони можуть мати різну кількість індикаторів, але додаток 3CX не має такого обмеження - ви можете розмістити до 36 BLF- індикаторів для кожного віртуального сторінку.

Крім індикації статусу користувача, BLF-кнопки можуть використовуватися для паркування викликів і швидкого набору. Можна швидко поставити (або зняти) виклик на парковку, натиснувши BLF-кнопку, відповідного паркувального слота АТС. Список функцій, які можна призначити BLF-кнопках:

Список функцій, які можна призначити BLF-кнопках:

 • BLF - відображення статусу зазначеного користувача (додаткового номера).
 • Speed ​​Dial - додатковий номер для швидкого набору.
 • Custom Speed ​​Dial - будь-який номер для швидкого набору.
 • Shared parking - закріплений номер паркувального слота.
 • Agent Login / Logout - підключення / відключення оператора Черги викликів.
 • Change status - зміна статусу користувача однією кнопкою.

Налаштовані BLF-індикатори можуть бути переміщені так, як зручно користувачеві. Для цього клікніть по блоку індикатора і перетягніть його мишею в потрібне положення.

На цій вкладці ви можете встановити додаткові параметри додаткового номера.

Restrictions (Обмеження) - в цьому розділі встановлюються різні обмеження для користувача:

 • Disable Extension (Відключити номер) - відключити додатковий номер.
 • Disable External Calls (Заборонити зовнішні виклики) - заборонити йому робити виклики на зовнішні номери.
 • Enable PIN Protect (Увімкнути захист PIN кодом) - вимагати введення PIN-коду перед зовнішнім викликом. Для того щоб зателефонувати, користувач повинен набрати 777 + свій PIN код + #. Система повідомить користувачеві про те, що доступ надано, і він може дзвонити.
 • Disallow use of extension outside the LAN (Заборонити підключення з публічної мережі) - заборонити підключення (реєстрацію) IP-телефону користувача, що знаходиться за межами локальної мережі. Поширюється як на апаратні телефони, так і на додатки 3CX (без тунелю 3CX Tunnel).
 • Block remote tunnel connections (Заборонити підключення з публічної мережі по тунелю 3CX) - заборонити підключення (реєстрацію) користувача, що знаходиться за межами локальної мережі, навіть якщо він використовує 3CX Tunnel (таке підключення система вважає локальним).
 • Block outbound calls outside office hours (Заборонити вихідні дзвінки в неробочий час) - заборонити зовнішні (за межі АТС) вихідні дзвінки з цього номера в неробочий час.

Options (Параметри) - в цьому розділі зазначаються додаткові параметри користувача, пов'язані з використанням АТС:

 • Record all calls (Записувати всі виклики) - записувати всі виклики користувача.
 • Screen calls (Запитувати ім'я абонента за допомогою голосового меню) - використовується спільно з функцією Rebound (Відповідь з повідомленням). Система просить того, хто подзвонив представитися, потім програє користувачеві те, що він сказав. Залежно від почутого (імені), користувач може прийняти або відхилити виклик.
 • Send email notification on missed call (Відправляти email повідомлення про пропущений виклик) - відправляти email повідомлення користувачу про кожен пропущений виклик.
 • Do not show extension in 3CX company phonebook (Не показувати номер в корпоративної адресної книги 3CX) - приховує користувача з корпоративної адресної книги (часто використовується для керівництва).
 • Allow user to organize 3CX Webmeeting Video Conferences (Дозволити користувачеві створювати відеоконференції 3CX Webmeeting) - дозволити користувачеві створювати відеоконференції 3CX Webmeeting.
 • SIP ID - встановити специфічний SIP ID для користувача

Вкладка "Rights" дозволяє встановити права користувача в організаційній групі, в яку він входить. Група видно в випадаючому списку "Group Membership" вгорі інтерфейсу. Для настройки прав користувача в групі:

 1. Виберіть групу, для якої потрібно налаштувати права користувача.
 2. Виберіть роль, яку користувач буде виконувати в групі.
 3. Налаштуйте права користувача в групі, вибираючи потрібні опції:
 • Can see group members - користувач може бачити статуси присутності інших членів групи.
 • Can see group calls - користувач може бачити виклики, що здійснюються іншими членами групи.
 • Show presence to group members - показує статус користувача іншим членам групи.
 • Show calls to group members - показує виклики користувача іншим членам групи.
 • Perform operations (divert, transfer, take) - управляти викликами членів групи (прийом виклику, переклад на голосову пошту або іншому користувачеві).
 • Can Barge in, listen or whisper - вдаватися в розмову за участю інших членів групи
 • Can Intercom - робити інтерком-виклики.
 • Can Park calls - паркувати виклики, щоб інші користувачі знімали їх з парковки (підхоплювали).
 • Can control IVR - управляти викликами, які перебувають в даний момент на IVR (голосовому меню).
 • Can manage the Company Phonebook - додавати, редагувати і видаляти контакти в корпоративної адресної книги 3CX через додатки 3CX.
 • Perform receptionist operations - установка статусу, нагадувань (дзвінків-будильників), ініціалізація і відключення додаткового номера (в'їзд і виїзд гостя).
 • Can see group recordings (редакція Pro +) - завантажувати і прослуховувати записи розмов організаційної групи.
 1. Для застосування встановлених прав натисніть "OK". Перезапустіть додаток 3CX у користувача, щоб зміни в правах вступили в силу.

3CX дозволяє адміністратору делегувати права на управління системою іншим користувачам:

 1. Клацніть по користувачеві, якому необхідно надати доступ до управління системою.
 2. Перейдіть на вкладку "Rights", перейдіть інтерфейс і включіть опцію "Allow access to 3CX Management Console".
 3. У секції "Extension Management" виберіть рівень доступу даного користувача:
 1. Manage own extension - управління тільки своїм додатковим номером.
 2. Manage extensions in groups the user's extension is member of - управління своїм номером і іншими номерами (користувачами), що входять в цю ж організаційну групу. Таке право зазвичай делегується керівникам відділів, регіональних менеджерів або просто більш досвідченим членам групи.
 3. Manage all extensions - управління всіма номерами (користувачами) в системі. Зазвичай таке право делегується іншим системним адміністраторам і технічним персоналом вашої.
 1. У секції "System management" вказуються права доступу даного користувача:
 1. Administer SIP Trunks - делегується фахівцям про встановлення підключення 3CX до різних SIP-операторам, тобто підключенню до ТМЗК.
 2. General System Administration - адміністратор всіх ключових параметрів 3CX.
 3. Generate call reports (редакція Pro +) - доступ до створення звітів і записів розмов користувачів. Якщо співробітнику необхідно не тільки створювати звіти, але і прослуховувати розмови інших користувачів (які викачуються по посиланню з файлу звіту), включіть опцію "Allow downloads of call recordings".

Увага: В цілях безпеки, додатковий номер з правами "System Management" в 3CX v16 + не може переглядати або змінювати інші додаткові номери з таким же або більш високим рівнем прав.

Групи користувачів потрібні для розмежування доступу до різної інформації, яка присутня в системі. Будь-який користувач повинен бути членом хоча б однієї групи, але може бути членом і декількох груп одночасно.

Група Default

До групи користувачів "Default" додаються всі новостворені користувачі, поки вони не розподілені в інші групи. У цій групі:

 • Менеджери бачать повну інформацію про виклики будь-якого користувача і Черги викликів.
 • Менеджери можуть виконувати операції з будь-якими викликами в системі: перехоплювати (Pickup), переводити (Transfer), переводити на голосову пошту (Divert), відхиляти (Reject), вдаватися (Barge-in), і паркувати (Park).
 • Звичайні користувачі не можуть бачити виклики інших користувачів.

створення груп

Щоб створити організаційну групу, в інтерфейсі 3CX виконайте наступні дії:

 1. Перейдіть в розділ "Groups" і натисніть кнопку "Add".
 2. Вкажіть назву групи.
 3. У розділі членів групи натисніть кнопку "Add", щоб додати користувачів - членів групи.
 4. Перейдіть на вкладку "Group Rights" і встановіть права для менеджерів і звичайних користувачів групи у відповідних розділах.
 5. Натисніть "OK", щоб зберегти групу.

Для вибору одного або декількох менеджерів групи, якими зазвичай є керівники відділів, в інтерфейсі управління 3CX перейдіть в розділ "Extensions", а потім:

 1. Виберіть користувача, натисніть кнопку "Edit" і перейдіть на вкладку "Rights".
 2. Виберіть групу в поле "Group Membership" і роль користувача "Role" - Manager
 3. Натисніть "OK" для збереження нової ролі користувача.

Можна налаштувати декілька менеджерів (Managers) однієї групи. Менеджери можуть бачити всю інформацію про виклики інших учасників цієї групи.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: