Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

10 найефективніший розмір банера Google AdSense

 1. Як правильно налаштувати оголошення Google AdSense в WordPress?
 2. Чому деякі формати і формати банерів Google AdSense працюють краще?
 3. Краща продуктивність форматів і банерів Google AdSense
 4. 1. Середній прямокутник (300 × 250)
 5. 2. Великий прямокутник (336 × 280)
 6. 3. Рейтинг (728 × 90)
 7. 4. Полу-сторінковий ака найвищий хмарочос (300 × 600)
 8. 5. Великий мобільний банер (320 × 100)
 9. 6. Мобільний рейтинг (320 × 50)
 10. 7. Широкий хмарочос (160 × 600)
 11. 8. Портрет (300 × 1050)
 12. 9. Панель дисплея (970 × 250)
 13. 10. Квадрат (250 × 250)

Ви шукаєте найкращі теми і плагіни WordPress?

Завантажте кращі плагіни і теми WordPress на Envato і легко створіть свій сайт. Вже більше, ніж 49.720.000. [ЕКСКЛЮЗИВ]

Одним з найбільш поширених питань для початківців після реєстрації в Google AdSense є: Які найбільш ефективні розміри банера Google AdSense? Деякі формати оголошень Google AdSense більш помітні, а це означає, що вони отримують більше кліків і більше прибутку. В цьому Tutoriel Ми покажемо вам найефективніші розміри і формати банерів Google AdSense і де їх можна знайти для досягнення найкращих результатів.

В цьому  Tutoriel  Ми покажемо вам найефективніші розміри і формати банерів Google AdSense і де їх можна знайти для досягнення найкращих результатів

Як правильно налаштувати оголошення Google AdSense в WordPress?

Перш ніж почати, ви повинні створити обліковий запис Google AdSense , Як тільки ви зареєструвалися, ознайомтеся з нашим керівництвом по правильно додати Google AdSense в WordPress .

За замовчуванням ви можете легко розмістити оголошення AdSense на бічній панелі свого веб-сайту. Деякі теми WordPress можуть також мати виділені області для показу реклами.

Однак найкращий спосіб керувати оголошеннями Google AdSense в WordPress - використовувати плагін для управління оголошеннями. Ми рекомендуємо використовувати AdSanity він дуже простий у використанні і дозволяє вам легко вставляти оголошення в iframe, публікувати контент в іншому місці.

Чому деякі формати і формати банерів Google AdSense працюють краще?

Google AdSense поставляється з декількома розмірами банерів і форматами оголошень, які ви можете додати на свій сайт. Однак не всі з них дають однаковий рівень результатів.

Оголошення, які ближче до контенту і легко видно при завантаженні сторінки, генерують більш високий CTR (рейтинг кліків). Ви повинні переконатися, що ви вибираєте розмір оголошення, який легко помітний. Деякі розміри оголошень Google AdSense занадто малі, а деякі можуть бути занадто великими, щоб вплинути на роботу користувача.

Потім фактором, що впливає на ефективність реклами на вашому сайті, є кількість рекламодавців, які обслуговують оголошення для цього формату. Деякі рекламні формати і банери більш популярні серед рекламодавців, а це означає, що їх використання дозволяє вам отримати більше ресурсів і підвищити ефективність реклами.

Нарешті, деякі формати оголошень оптимізовані для мобільних пристроїв. Якщо мобільні користувачі отримують максимальну віддачу від вашого трафіку, ці оголошення будуть краще працювати на вашому сайті, ніж інші розміри.

Краща продуктивність форматів і банерів Google AdSense

Більшість власників веб-сайтів використовують різні банери для визначення того, які формати працюють найкраще на своїх сайтах. Інженери Google AdSense також проводять власні тести, щоб побачити, як показуються оголошення на беруть участь веб-сайтах.

Протягом декількох років ми проводили кілька тестів з Google AdSense на наших власних веб-сайтах. Нижче наведені найбільш ефективні розміри банерів Google AdSense і найбільш вигідні формати оголошень для ваших об'єктів нерухомості.

1. Середній прямокутник (300 × 250)

Середній прямокутник (300 × 250)

Цей формат оголошень підтримує відображення і текстові оголошення. Його також можна використовувати для мобільних макетів. Більша частина цього розміру оголошення полягає в тому, що його легко вставити на бічній панелі або в області вмісту, не порушуючи користувачів.

Ось чому цей формат оголошень генерує більший рекламний ресурс, що призводить до появи більш і більш платних оголошень для вашого сайту. Оскільки він відмінно масштабується для реклами в контенті, він також повідомив, що має найкращий рейтинг кліків для більшості веб-сайтів.

2. Великий прямокутник (336 × 280)

Великий прямокутник (336 × 280)

Великий прямокутник займає другу позицію в нашому списку. Він більше і помітніше середнього оголошення прямокутника вище, але він не може вписатися ні в одну з бічних панелей сайту і не оптимізований для мобільних пристроїв.

Якщо бічна панель або область вмісту вашого сайту трохи вузька, оголошення може перезаписати контент, що не підходить для користувача.

При цьому великий прямокутник може легко перевершити середній прямокутник на вашому веб-сайті, якщо він поміщений в область вмісту між абзацами. Він підтримує текстові та текстові оголошення.

Через його розміру і ідеального місця розташування поруч з контентом цей розмір оголошення також виграє від кращого інвентарю оголошень.

3. Рейтинг (728 × 90)

Рейтинг (728 × 90)

Список лідерів - це традиційний розмір рекламного банера, який ідеально підходить для заголовка веб-сайту. Він підтримує текстові та графічні формати оголошень, але не підтримує мобільні оголошення.

Його ідеальне місце для розміщення знаходиться нагорі (всередині або відразу після заголовка сайту), він отримує більше оголошень, що означає більш якісні оголошення для вашого сайту. Через його розміру і привілейованого місця розташування, він працює дуже добре на більшості веб-сайтів.

4. Полу-сторінковий ака найвищий хмарочос (300 × 600)

Полу-сторінковий ака найвищий хмарочос (300 × 600)

Найвищий хмарочос - це великий вертикальний банер, також відомий як полустраніца через його розміру. Це привертає увагу рекламодавців, які хочуть більше місця для реклами, щоб ефективно повідомляти свої статті при націлення.

Він стає все більш популярним серед видавців, оскільки він, як правило, дає більше впливу на бренди, а це означає, що вони більше платять рекламу.

Ви можете розмістити найвищий хмарочос на бічній панелі або поруч з контентом. Однак, через його розміру, він може не підходити для всіх веб-сайтів.

Легко створіть свій інтернет-магазин

Завантажте безкоштовні WooCommerce, кращі плагіни для електронної комерції, щоб продавати свої фізичні та цифрові продукти в WordPress. [FREE]

5. Великий мобільний банер (320 × 100)

Великий мобільний банер (320 × 100)

Великий мобільний банер - це формат мобільного оголошення, і він еквівалентний формату ранжированного оголошення з точки зору ефективності, але для мобільних пристроїв. В ідеалі, він найкраще працює, коли він знаходиться зверху зверху трохи нижче заголовка.

Оскільки мобільний трафік є хорошим користувачем для більшості веб-сайтів, цей формат оголошень отримує кращий перелік оголошень.

Він може бути поміщений як менш нав'язливе оголошення і в якості альтернативи середньому формату оголошення прямокутника.

6. Мобільний рейтинг (320 × 50)

Мобільний рейтинг (320 × 50)

Рейтинг мобільних пристроїв вдвічі менше, ніж у великих мобільних банерів. Він трохи менш ефективний, але також менш нав'язливий і пропонує ще кращий рекламний досвід на невеликих мобільних пристроях.

Мобільні оголошення популярні серед рекламодавців, а це значить, що рекламні ресурси важливі. При правильному розміщенні це може добре працювати з вашим мобільним трафіком.

7. Широкий хмарочос (160 × 600)

Широкий хмарочос (160 × 600)

Великий хмарочос - це вертикальний рекламний банер, розроблений спеціально для вузьких бічних панелей. Він підтримує формати текстових оголошень і популярний серед рекламодавців.

Це менш нав'язливий рекламний варіант і може легко вписатися в дизайн вашого сайту. Однак він менш ефективний, ніж полустранічние банери, які, як правило, привертають увагу користувачів до рекламних оголошень.

8. Портрет (300 × 1050)

Портрет (300 × 1050)

Портрет - трохи ширший і довгий вертикальний банер. Через свого розміру цей формат реклами привертає рекламістів, орієнтованих на бренд, які хочуть більше рекламного простору для своїх товарів.

Він зручно розташований поруч з вмістом або на бічній панелі, де він найбільш помітний, коли ваші користувачі аналізують вміст вашої сторінки. Важка частина полягає в тому, щоб впровадити його, не зачіпаючи призначений для користувача інтерфейс вашого сайту.

9. Панель дисплея (970 × 250)

Панель дисплея (970 × 250)

Легко створіть свій блог з SiteGround

SiteGround дозволяє вам створити свій блог WordPress всього за кілька кліків. Безкоштовне доменне ім'я, безпечний хостинг, SSL, трансфер і багато іншого ... [Рекомендовано]

Рекламний щит - це ще один рекламний формат, орієнтований на бренд. Це великий горизонтальний банер, який можна ідеально розмістити у верхній або нижній частині ваших сторінок. Він має тенденцію отримувати якісніші оголошення через простору, яке він пропонує рекламодавцям, але його рекламний ресурс менш важливий.

Залежно від контента і ключових слів вашого сайту це може бути успішним чи невдалим, якщо воно не привертає достатню кількість оголошень для вашого сайту.

10. Квадрат (250 × 250)

В цілому, більші оголошення вважаються більш помітними. Однак не всі веб-сайти розроблені таким же чином. Якщо ви використовуєте мінімалістську тему WordPress, тоді цей формат невеликого квадрата може добре вписатися в ваш макет і як і раніше помітний.

Недоліком є ​​те, що він має менший запас оголошень, що може призвести до низької оплати реклами. Однак, якщо ваш сайт знаходиться в конкурентній галузі, він може працювати дуже добре, не зачіпаючи користувача.

Як правильно налаштувати оголошення Google AdSense в WordPress?
Чому деякі формати і формати банерів Google AdSense працюють краще?
Як правильно налаштувати оголошення Google AdSense в WordPress?
Чому деякі формати і формати банерів Google AdSense працюють краще?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: