Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

1Gb.ru - Конструктор сайту - Joomla 1.5

 1. можливості системи
 2. Для початківців
 3. Для досвідчених веб-майстрів
 4. Технічна підтримка
 5. Умови використання
 6. Як почати роботу
 7. Зміст технічної документації

Конструктор сайтів дозволяє вам самостійно створити сайт будь-якого типу - візитку, інформаційний ресурс, блог, галерею, каталог, і так далі - без необхідності програмувати або звертатися до дизайнерів.

Дивіться також:

На цій сторінці:

можливості системи

.. і багато іншого. В інтернеті доступні тисячі безкоштовних модулів і шаблонів дизайну, які ви можете завантажувати на сайт.

Для початківців

Створити свій сайт в конструкторі не складно. Для того, щоб переконатися в цьому, можна просто зареєструватися (Це швидко і безкоштовно). Ваш особистий демонстраційний (тестовий) сайт сам розповість вам про основні прийоми роботи з системою. Можна безкоштовно тестувати конструктор сайту протягом 10 днів.

Конструктор виконаний на основі відкритих технологій. В якості основи використовується популярна безкоштовна CMS Joomla і набір безкоштовних модулів. В інтернеті доступні тисячі безкоштовних модулів, що забезпечують будь-яку функціональність, і тисячі безкоштовних шаблонів дизайну.

Для досвідчених веб-майстрів

Конструктор сайтів заснований на популярній безкоштовної CMS Joomla 1 Конструктор сайтів заснований на популярній безкоштовної CMS Joomla 1.5.

У чому відмінність конструктора від звичайного сайту на Joomla?

 • Файли Joomla (10-15 тис. Файлів, загальні бібліотеки, елементи шаблонів і так далі) зберігаються на диску сервера один раз і постійно знаходяться в пам'яті, тому робота сайту відбувається значно швидше.
 • Ми підібрали необхідний набір модулів, правильно налаштували їх, доповнили мовні пакети, виправили популярні помилки цієї конфігурації.
 • Ви можете без обмежень встановлювати модулі, плагіни, шаблони дизайну. Технічно, робота сайту не відрізняється від звичайного сайту PHP / FastCGI, все каталоги вашої Joomla доступні для запису для самих скриптів Joomla, і засобами Joomla ви можете редагувати файли шаблонів дизайну та інші необхідні файли.
 • У разі виходу критичних оновлень безпеки ми оновимо Joomla автоматично.
 • Створення резервних копій та відновлення сайту відбувається швидше і надійніше. У цій конфігурації нам немає необхідності зберігати десятки тисяч однакових для всіх файлів Joomla. Ми зберігаємо тільки суть сайту - ваші дані, тому обсяг резервної копії в 10-100 разів менше, ніж копія всього сайту. Працювати з ними легше і швидше.
 • До файлів сайту немає FTP і SSH доступу. Також, не можна керувати базою mySQL. Це зроблено для того, щоб убезпечити систему від проблем і помилок оператора. У будь-якому випадку, це не просто скопійована вам Joomla, а віртуальна файлова система на основі загальних файлів CMS Joomla, тому робота сайту іншого типу в цьому місці небажана.
 • У той же час, у разі зростання або розвитку вашого проекту, ви можете в будь-який момент забрати файл і базу Joomla в тому вигляді, в якому вона зможе без проблем працювати на будь-якому сервері і навіть на іншому хостингу.

Технічна підтримка

Ми самостійно збирали запропонований вам варіант системи, тому нам добре знайомі її особливості та можливі проблеми.

Ми не зможемо допомогти вам вирішити будь-яке питання або консультувати по самим базовим речам розробки сайту, але безумовно допоможемо в разі появи технічних проблем не тільки з хостингом, а й зі станом самого вашого порталу. Це вигідно відрізняється від підтримки звичайного хостингу, так як в разі звичайного хостингу ми не надамо підтримки в разі пошкодження сайту.

З особистого кабінету доступні функції адміністрування сайту, характерні саме для конструктора сайтів. Це ефективне резервне копіювання, відновлення забутого пароля адміністратора, ряд інших корисних функцій.

Умови використання

Конструктор сайту доступний в звичайних тарифах віртуального хостингу, додаткової оплати він не вимагає. З точки зору тарифів, для роботи конструктора використовується 1 сайт і 1 база даних mySQL.

З ростом відвідуваності вашого сайту або зі збільшенням кількості матеріалів вам знадобиться більш дорогий тариф, тому що навантаження, яку створює сайт, буде зростати.

Як почати роботу

Для отримання конструктора сайту необхідно зареєструвати новий особистий кабінет . При виборі типу сервера виберіть рядок "конструктор сайту (версія 1)". Правильна база даних для цього сайту буде створена автоматично.

Тестовий період без попередньої оплати - 10 днів.

У тому випадку, якщо ви хочете почати працювати з конструктором в уже існуючому особистому кабінеті, ви можете створити сайт спеціального типу за допомогою майстра створення сайту.

Зміст технічної документації

Зміст технічної документації

Зверніть увагу

Зверніть увагу

хочете щоб
сайт працював
ідеально? Доступна ціна.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: