Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

1Gb.ru - VDS на технології Hyper-V - ремонтна среда, відновлення системи

 1. Windows Dmih RescueCD (bootable)
 2. Linux Gentoo RescueCD (bootable)
 3. Нічого не вийшло, що робити?
 4. Зміст технічної документації

Для вашої зручності ми розробили кілька ISO образів для відновлення Linux і Windows систем, так званих Live CD. Ці образи допоможуть вирішити ряд проблем без нашої участі в автоматизованому режимі, надаючи автономну мережеву середу відновлення і отримання даних з непрацюючих віртуальних серверів.

Загальна ідея така:

 • Через особистий кабінет ви переводите VDS в "ремонтний" режим, вказуючи ISO образ з позначками Rescue і bootable (ремонтний, завантажувальний). Перезавантаження відбувається автоматично, це займає зазвичай 3-5 хвилин.
 • Ваш сервер перезавантажується з зазначеного ISO образу, завантаження ніяк не залежить від поточного здоров'я системи і здійснюється в будь-якому випадку. Диски вашої основної системи доступні в ремонтній середовищі.
 • Ремонтний ISO образ запитує у нашої системи через API початковий пароль вашої VDS, а також піднімає SSH (Linux) або VNC (Windows) сервер на першому IP адресу зі списку адрес вашої VDS. Отримання пароля через API можлива тільки з мережевого адреси вашої VDS і тільки в тому випадку, якщо активний ремонтний режим, тому це відносно безпечно.
 • Ви входите на цей сервер по SSH (Linux) або VNC (Windows) і робите відновлення системи або просто забираєте всі потрібні дані з ваших дисків.
 • Якщо ваш досвід дозволяє полагодити основну систему, можна витягти ISO і основна система завантажиться як завжди. Наприклад, часто буває, що для відновлення роботи ОС необхідно виконати перевірку диска або зробити якісь аналогічні нескладні дії.

Обов'язково відключайте ремонтний режим після закінчення відновлення. Ремонтний режим теоретично дозволяє розкриття початкового пароля вашої VDS при неуважних діях з вашого боку. Наприклад, в ремонтному режимі будь-який запит на пароль з мережевої адреси вашого VDS буде задоволений, що може бути небажано.

Далі описано особливості роботи з конкретними образами.

Windows Dmih RescueCD (bootable)

Образ являє собою ремонтну середу Windows PE на основі ядра Windows Server 2012 R2 (x64). Ми постаралися включити в комплект утиліти і програми, які дозволяють досвідченому адміністратору провести відновлення системи:

 • VNC сервер і програма початкової ініціалізації від 1Gb, встановлює доступ на вашу паролю
 • Багатофункціональні файл-менеджери FAR і Total Commander
 • Filezilla, wget, FTP / SCP клієнти в FAR і TC для обміну файлами по мережі
 • Сучасна версія Firefox для завантаження всього того, чого вам не вистачає для ремонту
 • Ну і звичайно всі стандартні утиліти типу regedit, diskpart, chkdsk, bcdedit, dism і так далі

У тому випадку, якщо ви є власником платних професійних засобів відновлення, таких як ERD Commander / DART, ви можете завантажити їх цілком або окремі компоненти у вигляді виконуваних файлів і скористатися відповідними утилітами.

При завантаженні утиліт або програм вам необхідно завантажувати x64 версії. WinPE не може виконувати x86 (32-бітних) програми, при спробі їх запуску буде видаватися помилка про некоректне запускається образі.

Для доступу до LiveCD вам буде потрібно VNC клієнт (VNC Viewer). В інтернеті багато безкоштовних програм для цієї мети. Зверніть увагу, це не RDP протокол, тому що Середа WinPE не підтримує RDP.

Linux Gentoo RescueCD (bootable)

Це диск проекту http://www.system-rescue-cd.org/ на основі дистрибутива Gentoo, версія AMD64 (x64). Його відрізняє оптимальна настройка і продуманий набір програм за замовчуванням, все що потрібно для відновлення Linux систем.

Образ містить додаткову процедуру ініціалізації від 1Gb, яка забезпечує установку доступу на вашу паролю.

Коротка довідка:

 • Для перегляду доступних дисків використовуйте cat / proc / partitions
 • Для активації LVM розділів (якщо ніяких дисків не видно) використовуйте команду lvchange -ay
 • Для лагодження XFS використовуйте команду xfs_repair <пристрій> або xfs_repair -L <пристрій>
 • Якщо XFS не хоче монтуватися, спробуйте команду монтування з опцією -o ro, norecovery
 • Якщо якихось утиліт не вистачає, пакетний менеджер в Gentoo називається emerge <пакет>

Досвідчені адміністратори можуть використовувати команди mount / chroot для отримання прямого доступу в вашу власну систему зі збереженням усього її функціоналу (з точністю до трохи іншого ядра), навіть якщо вона власними коштами не вантажиться, за умови, що у вас AMD64 (x64) система.

Нічого не вийшло, що робити?

На жаль, лагодження операційної системи, яка відмовляється завантажуватися, особливо віддалено - важка і копітка завдання, яке вимагає великого досвіду, знань. Якщо система дорога вам як є і з лагодженням ви не справляєтеся, зверніться в платну підтримку за адресою https://www.1gb.ru/spp , Провідні фахівці хостингу з досвідом роботи більше 10 років відремонтують вам систему, якщо це взагалі можливо. Орієнтовна ціна такої роботи - від 3 до 10 тис. Рублів.

Є випадки, коли ремонт системи недоцільний за витратами часу або грошей. У цьому випадку ми можемо рекомендувати вам просто зняти дані з зруйнованої машини, обидва варіанти Live CD і для Windows, і для Linux без проблем дозволяють це зробити. Створіть ще одну віртуальну машину (на термін в 5-10 днів це можна зробити безкоштовно, не змінюючи тариф), перенесіть туди всі потрібні дані. Якщо необхідно, передайте старий IP адреса новій машині (можна зробити через особистий кабінет).

Якщо ви включали опцію "резервне копіювання" (відновлення безкоштовне), або копії з якої-небудь причини доступні і без опції (в цьому випадку відновлення платне), що видно через особистий кабінет, ви можете також запросити відновлення машини або її частин з резервної копії .

Зміст технічної документації

Зміст технічної документації

Зверніть увагу

Зверніть увагу

хочете щоб
VDS працював
ідеально?

Нічого не вийшло, що робити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: