Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як відкрити турагентство, з чого почати?

 1. Вплутатися в конкурентну боротьбу
 2. Шукайте ... офіс
 3. Реєструємо туристичне агентство
 4. Бізнес-план ─ найважливіший документ
 5. Турфірма бореться за клієнтуру
 6. Час діяти

Туристичний бізнес дуже конкурентне середовище

Туристичний бізнес дуже конкурентне середовище. Буде не просто, але цікаво

Життя людини побудована так, що він хоче дізнатися більше про навколишній його світі. Тобто, він апріорі мандрівник. Є гроші, є бажання відвідати всі країни світу. І це він може зробити за допомогою російських туристичних агентств, яких в країні дуже багато. А чи можна ще одне і як відкрити турагентство? Давайте подивимося, що можна зробити в цьому плані.

Вплутатися в конкурентну боротьбу

Відкривають же люди туристичні агентства та процвітають. Ми, що гірше. Але фахівці попереджають, потрібно сто (не сім разів!) Відміряти, перш, ніж зважитися на це. Тобто, прийняти радикальне рішення розбавити розмірене життя на постійні нервові стреси і хвилювання, правда, на натомість хороших доходів, елітного коньяку в світових готелях на кращих світових курортах. Адже господар турфірми постійно їздить по країнам для налагодження ділових зв'язків. Втім, дуже романтична життя серед пальм і єгипетських пірамід.

Але, конкуренція найстрашніша. І починати своя справа в цьому кластері послуг здатний дуже хоробра людина. До речі, ми такі. І ми вимагаємо конкретної відповіді на питання, чи вигідно відкривати своє турагентство. З цього приводу звернемося до статистики. Для 30 відсотків туристичних агентств перший рік роботи стає останнім. Як шкода і чому це відбувається? Відповісти на це питання ми попросимо експертів в іншій статті, а в цій просто проаналізуємо, чи варто відкривати турагентство.

Шукайте ... офіс

Якщо немає приміщення, то проблематично відкрити туристичне агентство. Коли немає грошей, побудувати свій будинок, то можна взяти в оренду офіс. Ціна відносно невелика, в межах 1000 доларів на місяць. Це стандартна ціна в Москві та інших мегаполісах за 15 квадратних метрів. В принципі, дрібниця, якщо за послуги туристичне агентство бере з майбутніх мандрівників хороші гроші. Потрібно підбирати приміщення виходячи з цілей його використання. Якщо маєте намір працювати тільки з індивідуальними відвідувачами, то кращого місця, як центр міста і не придумаєш. Потрібен хороший під'їзд, достатня площа для співробітників і так далі.

Якщо туристичне агентство розраховане на роботу з масовим відвідувачем, то краще орендувати приміщення там, де завжди велике скупчення людей. Здавалося б, дрібниця, але ці нюанси дуже повчальні, щоб про них пам'ятати в ситуації, при якій стоїть ребром питання, як відкрити турагентство, з чого почати цей процедурний процес.

Персонал в тур-агентстві повинен бути максимально привітний

Реєструємо туристичне агентство

Турагентство, як юридична особа, реєструється відповідно до чинного законодавства Російської Федерації. Варто зазначити, що процес складний і вимагає певної юридичної підготовки. Тому реєстрацію краще довірити профільним юридичним компаніям, які спеціалізуються на цих послугах. В принципі, можна сказати в двох словах про те, що потрібно щоб відкрити турагентство. Крім державної реєстрації необхідно отримати ліцензію. А це вимагає наступного.

У штаті має працювати не менше 20% людей з вищою профільною освітою. Або співробітників, які мають трирічний стаж роботи в туристичній сфері. Керівник зобов'язаний мати профільну вищу освіту і трирічний досвід роботи.

Звичайно, відіслати реєстрацію на процесний консалтинг коштуватиме якоїсь суми грошей, але зате з'явиться стовідсоткова гарантія, що державна реєстрація пройде без сучка і задирки. Хоча відповісти на питання, скільки коштує відкрити турагентство, дуже складно, оскільки ці суми різняться в деяких випадках в рази.

Після починаються трудові будні, які вимагають від персоналу напруженої роботи. Адже посилаючи людей відпочивати на Гаваї, туристичній фірмі потрібно не тільки взяти за послугу гроші, а й замовити для них літак, забронювати готелі, оформити страховки і зробити багато чого іншого.

Бізнес-план ─ найважливіший документ

Працювати за планом зручно, оскільки зручно працювати по вивченим правилам. У цьому документі зазвичай відображаються всілякі ризики і способи легкої амортизації від їх збиткового дії. У плані відображено використання бюджету, що, безсумнівно, також є важливим фактором дбайливого господарювання. До речі, бізнес-план, в якому не відображено 100 пунктів витрачання коштів, вважається дилетантським. Дуже буде добре, якщо вже зверстаний бюджет буде підкріплений коштами, помноженим на 1,5 поправочний коефіцієнт. Додаткові гроші підуть на всілякі непередбачені витрати, яких не може минути жодна туристична компанія в світі.

Сьогодні в Росії не задають питання, як відкрити турагентство по франшизі. Все робиться просто і прибутково для обох сторін. Франчайзер передає всі права франчайзі за певну плату і той починає розвивати комерцію на основі бренду і товарного знака франчайзера. Тобто, не потрібно завойовувати в секторі послуг авторитет, повагу, оскільки все це вже є. Потрібно тільки розумно використовувати цю обставину.

Турфірма бореться за клієнтуру

Компанія створена, набраний персонал і її очолює дуже симпатичний молодий чоловік з профільною вищою освітою. Залишилося дрібниця ─ залучити людей. Практично це головна проблема турагентства. І ось як її необхідно усувати. Перше, починати активно працювати на імідж фірми. Ім'я керівника мандрівників взагалі не цікавить. Вони завжди лояльні до турфірми, її товарному знаку і популярності серед її клієнтів. Треба думати, чим зацікавити людей. Можна зручним розпорядком роботи, активної та інформативною рекламою, а також максимально використовувати профільний Інтернет ресурс.

Час діяти

Хтось зараз читає цю статтю і відкриває для себе настільки сильне бажання втілити текстові постулати в життя, що вигукує, мовляв, хочу відкрити турагентство. Власне туристичне агентство. І хіба це погано? У статті докладно говориться про те, як це зробити в реальності, щоб мрія стала реальністю. Просто потрібно не чекати з моря погоди, а відразу вплутуватися, як кажуть спецназівці, в жорстокий виграшний бій. Якщо у людини є вища профільна освіта, деякі грошові заощадження і хороші друзі, то пора в дорогу. Тобто, реєструйте турфірму і починайте працювати в першу чергу на інтерес людей, а вдруге вже на свій прибуток.

А чи можна ще одне і як відкрити турагентство?
Як шкода і чому це відбувається?
І хіба це погано?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: