Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як повернути гроші за додаток в App Store?

Кожен власник будь-якого i-гаджета, що не встановлював джейлбрейк і який отримує необхідні додатки легальним чином, стикався з ситуацією, коли чергова покупка виявлялася не настільки функціональної, як заявлялося. Трапляється і таке, що в магазин просочуються відверто шахрайські додатки, які за відчутної вартості виявляються звичайними «пустушками», що не відповідають опісанію.Наконец, трапляється, що ви або ваші діти, що буває ще частіше, просто помилково купуєте ту чи іншу програму. Здавалося б, повернути гроші за додаток в App Store вже неможливо. На щастя, це не зовсім так.

Всього-то потрібно повідомити продавцеві, тобто компанії Apple, про досконалої помилку при покупці додатки, і попросити повернути гроші. Найкраще зробити це якомога швидше, так як, як правило, гроші за придбану програму списуються з картки не відразу, а через кілька годин, а то й днів. Навіть якщо гроші списали - нічого страшного. Оскаржити придбання можна протягом 90 днів з моменту покупки, проте є певні правила, які можуть зробити повернення грошей неможливим.

Ось три причини, які дадуть вам повернути гроші за додаток в App Store:

1. Додаток не запускається на пристрої / прошивці, хоча його підтримка підтверджена в описі програми, або додаток вилітає або працює нестабільно.

Дана причина - найпоширеніша, але, на жаль, сама непереконлива для співробітників Apple. Дуже часто вам порадять спочатку зв'язатися з розробником і вимагати виправлення всіх технічних проблем. Якщо в листі розробник підтвердить наявність всіх позначених вами проблем і поручиться за вас при поверненні грошей за свій додаток, ви зможете отримати кошти назад. Шанси на це не дуже великі, а тому давайте подивимося на інші варіанти.

2. Опис програми не відповідає функціональності програми; опис свідомо брехливе; скріншоти не відповідають реальному інтерфейсу програми.

Ця причина - друга за популярністю, і при цьому, як не дивно, найвагоміша з можливих. Наприклад, у вас великі проблеми з почуттям гумору, і ви завантажили «крутий рентген-сканер» або «GPS-локатор телефонів», купившись на фантастичне опис. Якщо в останньому немає ні слова про те, що додаток - просто прикол, то ви можете спокійно заявити про введення вас в оману і вимагати гроші назад.

Крім того, якщо на скріншоті в App Store зображена приголомшлива програма, а в вашому пристрої з'явилася «зляпати на коліні» виріб школяра-недоучки, ви також будете у виграші.

3. Помилкова покупка програми, назва якої дуже схоже на ту, що ви реально хотіли купити, або її іконка як дві краплі води схожа на іконку потрібної; придбали HD-версію для iPad, але маєте тільки iPhone (або наобороот); нарешті, просто купили не ту програму помилково.

Третя за популярністю причина, яка працює лише трохи частіше, ніж перша в списку. Наприклад, ви шукали додаток Draw Pad, а ненавмисно купили Drawing Pad. З огляду на, що програми належать до одного розділу App Store і мають майже однакову функціональність, помилитися в покупці дуже просто, і в такому випадку ви отримаєте свої гроші назад. Також спрацює і явна схожість іконок додатків, навіть якщо їх назва не так вже й збігається.

Помилкова покупка без вищезгаданих причин теж можлива, але тоді вам доведеться пояснити, чому ви помилилися. Чим більше доказів ймовірності помилки у вас буде - тим вище ймовірність отримати гроші назад.

Тільки врахуйте, що останній пункт актуальний лише в тому випадку, якщо ви подасте заявку на повернення грошей відразу після помилкової покупки, або хоча б протягом доби. Чим раніше, тим вище шанси на повернення.

4. Мені не подобається це додаток, тому що ...

Може бути, не найпопулярніший, але вельми поширену заяву від користувачів, які вважають, що правило 14-ти днів на повернення доброякісного товару поширюється і для додатків в AppStore.

«Обламати» з таким варіантом, більшість таких користувачі починають писати на всіх форумах, що Apple - суцільне «кидалово», і гроші вони ніколи не повертають. Однак найчастіше вони роблять одну важливу помилку: починають ВИМАГАТИ, часто в грубій формі, гроші за свій промах. Аргументи на кшталт: «графіка - лажа», «геймплей - шило», «розробник - лузер» не дадуть ніякого ефекту. Ви ж не купуєте, скажімо, автомобіль або мультиварку, наосліп, а спочатку дізнаєтеся про майбутню покупку все з оглядів і відгуків інших користувачів. Тим часом, ті самі відгуки ніхто не приховує, і ви можете ознайомитися з ними на сторінці додатка в AppStore, як, втім, і з рейтингом додатки.

Грубість ж не приведе ні до чого хорошого, більш того - внесе вас в «чорний список» користувачів, яким вже ніколи не доведеться розраховувати на лояльність Apple в плані повернення грошей.

Пам'ятайте, що компанія не зобов'язана оплачувати ваші помилки, і повернення грошей - найчастіше просто жест доброї волі, юридично нічим не підтриманий.

Якщо ж ви засвоїли все вищесказане, і все ще вважаєте, що маєте право на повернення своїх грошей за додаток в App Store - робимо так:

 • Відкриваємо програму iTunes і заходимо у вкладку свого аккаунта в верхньому рядку. Вибираємо пункт - «Відомості облікового запису».
 • iTunes зажадає ввести свій пароль до облікового запису. Вводимо його і рухаємось до списку додатків.
 • Тут нас цікавить підрозділ «Історія покупок» (Purchase History). Біля нього знаходимо пункт «см. все »(See All) і тиснемо на нього.

все »(See All) і тиснемо на нього

 • Тепер знаходимо в списку покупок програму, за яку хочемо повернути гроші, і клацаємо на ній.
 • У вікні знаходимо кнопку «Повідомити про проблему» (Report a Problem). Вікно змінює зовнішній вигляд і в списку зверху, біля назв додатків з'являється рядок з таким же змістом ( «Повідомити про проблему»).

Вікно змінює зовнішній вигляд і в списку зверху, біля назв додатків з'являється рядок з таким же змістом ( «Повідомити про проблему»)

 • Тиснемо на неї. Відкривається вікно браузера з формою подачі заяви про повернення грошей.
 • Тут, в пункті з вашим додатком, ви вбираєте рядок про стандартну причини вашого прохання чи іншої, яку потрібно скласти в віконці нижче. У ньому ви можете викласти проблему на російській мові, якщо подаєте скаргу в російський же AppStore, або англійською, якщо в інший.

У ньому ви можете викласти проблему на російській мові, якщо подаєте скаргу в російський же AppStore, або англійською, якщо в інший

Найголовніше - чітко і чесно описати всі ваші причини і привести доводи, достатні для повернення грошей. Повторюю: ні в якому разі не вимагайте нічого від співробітника Apple, але і не принижуйтеся до благання, так можна і перестаратися. Просто будьте гранично ввічливі і коректні, і в цьому випадку все може закінчитися на вашу користь.

Після того, як ви оправите запит, через пару годин на вашу пошту буде надіслано автоматичний лист від iTunes, яке підтверджує, що ваша претензія поміщена в загальний пул для розгляду живими співробітниками App Store.

Приблизно через три доби прийде наступний лист, з якого ви дізнаєтеся, що певний співробітник Apple приступив до розгляду вашої скарги та відповість протягом доби.

Досить скоро ви нарешті отримуєте розгорнуту відповідь співробітника App Store на ваше прохання, з якого ви і дізнаєтеся, відмовили вам, або погодилися повернути гроші. Іноді співробітник може попросити вас порозумітися докладніше або надіслати що-небудь у якості підтвердження. Не затягуйте з відповіддю на лист, це збільшить ваші шанси. Відповідь краще послати з цитуванням, щоб працівник не згадував вас серед інших користувачів.

Якщо над вами «зглянулися», то, як правило, повернення грошей буде здійснений на рахунок аккаунта App Store протягом 24 годин, про що прийде підтверджуючий лист, причому номінально поверне вам гроші не Apple, а недбайливий розробник, «косяк» якого обійдеться йому в вартість програми, та ще й додаткові 30%, які будуть покладені в кишеню Apple.

Незалежно від результату запиту, повторювати подібні заяви краще не частіше одного-двох разів на місяць. Крім того, оскаржувати відмову не має сенсу. Він не має зворотної сили, а спроба може тільки зіпсувати ваше ставлення з Apple.

Автор висловлює подяку сервісному центру www.appleservice.by за інформаційну та технічну підтримку.

Іван Ковальов

[email protected]

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: