Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як зробити архів 1С?

 1. Автоматичний варіант копіювання засобами 1С в хмару
 2. Вартість 1С: Хмарний архів
 3. Автоматичний варіант копіювання засобами 1С
 4. Ручний спосіб через конфігуратор 1С.
 5. Ручний спосіб копіюванням каталогу бази даних

У вас можуть вкрасти ПК або він може згоріти, причому разом з базами 1С. Звідси висновок -Резервне копія повинна зберігається поза ПК, на якому встановлена ​​1С.

Можливий і популярний варіант вирішення проблеми - зберігання бази на флеш-носіях і переносних жорстких дисках, проте ресурс використання жорсткого диска - не більше трьох років, а значить можуть з'явитися помилки і збої.

Також, копіювання бази даних вимагає регулярності і свідомості від людини. Копіювання на хмарні ресурси (Яндекс.Діск, Dropbox і інші) потребують не тільки свідомості, а й знань. У статті ми описуємо способи і варіанти резервного копіювання для відновлення копій 1С або перенесення 1С на інший ПК.

З'явилися питання? Телефонуйте в наш call-центр за номером +7 (496) 416 95 54 .


Автоматичний варіант копіювання засобами 1С в хмару

1С: Хмарний архів ( backup.1c.ru ) - це сервіс для автоматичного періодичного копіювання та архівування баз 1С в «хмарному» сховище ».

переваги:

 1. Не можна вкрасти - копії в хмарі 1С за сімома печатками. Ніхто, навіть співробітники 1С, не зможуть відновити БД.
 2. Не страшні пожежі, повені і т.д ..
 3. Дотримуємося закон - закон про конфіденційність даних вимагає зберігати БД в РФ і накладає вимоги щодо шифрування і т.д.
 4. Автоматизація - ніяких помилок співробітників або 1с-ників.

Інструкція по підключенню ( Актуальна версія інструкції )

 1. Потрібно бути зареєстрованим користувачем ІТС (можна це зробити самостійно або через нас ).
 2. Завантажити обробку «Обробка 1С: ОблачнийАрхів.epf». Актуальна версія обробки «1С Хмарний архів» доступна за посиланням: http://backup.1c.ru/epf/1C_OA.zip.
 3. Розпакувати Обробку з архіву і відкрити в 1С. (Через меню «Файл \ Відкрити»).
 4. Встановити і налаштувати «Агент резервного копіювання».
 5. Активувати «Агент резервного копіювання».
Вимоги до ПК:
 • Операційна система Windows XP SP2 і старше
 • Платформа 1С: Підприємство 8.2 і вище, що працює з файловими базами і запущена з правами адміністратора
 • Підсистема «1С хмарний архів»
 • Чинний договір інформаційно-технологічного супроводу (1С: ІТС) з партнером 1С
 • Підключення до Інтернету і відкриті порти 8000 і 44445
 • Відсутність обмежень на вихід в інтернет програм 1С: Підприємство і 1CBackupAgent.

Вартість 1С: Хмарний архів

Користувачі, що мають договори ІТС рівня ПРОФ * можуть безкоштовно використовувати «1С: Хмарний архів» з доступним об'ємом дискової квоти 20 Гб.

Користувачі, з договором ІТС рівня ТЕХНО * можуть підключити і використовувати «1С: Хмарний архів» тільки шляхом придбання окремої ліцензії на «Агент резервного копіювання 1С: Хмарний архів. Стандарт »на відповідне число місяців. При активації ліцензії відразу доступний обсяг дискової квоти 20 Гб.

Є тестовий період використання продукту «1С: Хмарний архів». При первинному підключенні користувача до «1С: Хмарний архів», період з дати підключення і до кінця поточного місяця буде тестовим. Початком замовленого періоду використання продукту «1С: Хмарний архів» буде вважатися перше число наступного місяця.

Після закінчення дії договору ІТС припиняється резервне копіювання даних, але архівні копії будуть доступні ще протягом 1 місяця в особистому кабінеті. При поновленні супроводу протягом 1 місяця термін доступу продовжується на термін договору супроводу.

Якщо користувач не продовжує договір ІТС протягом одного місяця, то архівні копії баз видаляються.

З'явилися питання? Телефонуйте в наш call-центр за номером +7 (496) 416 95 54 .


Автоматичний варіант копіювання засобами 1С

Сучасні конфігурації, створені на базі БСП (1С: Бухгалтерія 3.0, 1С: Управління торгівлею Версія 11.2.2, УНФ і т.д.) в розділі «Засоби адміністрування та обслуговування» мають можливість настройки збереження резервних копій файлової інформаційної бази на вимогу або за розкладом.

Інструкція по налаштуванню резервного копії 1С:

 1. Увійти в пункт налаштувань - «Підтримка та обслуговування», вибрати розділ «Резервне копіювання» для разового копіювання:
  У вас можуть вкрасти ПК або він може згоріти, причому разом з базами 1С
 2. Увійти в пункт налаштувань - «Підтримка та обслуговування», вибрати розділ «Налаштування Резервне копіювання» для регулярного копіювання:
 3. При процесі копіювання робота в базі користувачів не можлива:
 4. Після копіювання в обраному каталозі створюється архів (приклад імені архіву - backup2016_09_28_12_11_47.zip). Відновлення відбувається з відповідного пункту налаштувань - «Підтримка та обслуговування».
Розблокування бази при резервному копіюванні.

Може виникнути ситуація блокування, їли в момент автоматичного копіювання перезавантажити ПК, вимкнути світло і т.д ... Справа в тому, що поки знімається копія сервіс програми відключає користувачів і встановлює блокування на вхід в 1С, до завершення процесу резервування програми або поновлення. Завершення програми, закриття її через диспетчер задач і інші способи перезапуску не дозволяють в цій ситуації зайти в базу.

Якщо у Вас з'явилася помилка: «Початок сеансу з інформаційною базою заборонено. Створення резервних копій »і у вас не клієнт-серверний варіант БД (це означає то файл бази зберігається у Вас на ПК в звичайній папці) потрібно:

 1. Знайти каталог бази (як знайти каталог бази 1с описано в цій статті в пункті - «Ручний спосіб копіюванням каталогу бази даних»).
 2. Видалити файл 1Cv8.cdn (файл блокування БД)

Якщо блокування викликана оновленням або іншу сервісну завданням, в каталозі БД потрібно видалити все крім 1сv8.1CD (УВАГА якщо У Вас не написано розширення файлу або є файл з ім'ям 1Сv8, викличте фахівця 1С. Видалення файлу БД тягне довгу працю і тривалі муки).

А тепер якщо у Вас база в клієнт-серверному варіанті потрібно:

 1. Чи не знімати копії засобами 1С (є інші варіанти).
 2. Необхідно запустити 1С: Підприємство з параметрами: ENTERPRISE / F <шлях до інформаційної бази> / CРазрешітьРаботуПользователей / UC РезервноеКопірованіе

Запустити можна через командний рядок «Виконати» (приклад шлях до бази - "C: \ Documents and Settings \ user \ Мої документи \ 1c \ УТ"):

ENTERPRISE / F "C: \ Documents and Settings \ user \ Мої документи \ 1c \ УТ" / CРазрешітьРаботуПользователей / UC РезервноеКопірованіе

Запустити так само можна і вказавши в «Додаткові параметри запуску» команду «/ UC РезервноеКопірованіе» (без лапок):Ручний спосіб через конфігуратор 1С.

Знімає архів всіх даних 1С. Вимагає користувача 1С з повними правами. Не рекомендований для баз даних підключених із застосуванням сервера «1С: Підприємства» 8.3 на MS SQL.

Інструкція по зняттю копії програми:

 1. Наживаємо на ярлик 1С, вибираємо базу і запускаємо в режимі конфігуратора.
 2. З меню виберіть 'Адміністрування' - 'вивантажити інформаційну базу ...'.
 3. Вибираємо місце (вкажіть папку), де зберігатимуться. Введіть ім'я архіву (ім'я бази і дату архівації).
 4. У зазначеній папці з'являється файл із зазначеним ім'ям. Залежно від налаштувань Ваше операційної системи розширення (.dt в закінченні імені файлу) може не відображатися, то якщо відображається не зітріть його при перейменуванні файлу. Відновлюється файл через конфігуратор.

Ручний спосіб копіюванням каталогу бази даних

Знімає архів всіх даних 1С, крім налаштувань користувачів. Вимагає прав на копіювання каталогу. Не вживають для баз даних підключених із застосуванням сервера «1С: Підприємства» 8.3 на MS SQL. Чи не обходимо виконувати при закритій 1С.

 1. Визначаємо місце зберігання бази даних 1С. Для цього запускаємо ярлик 1С. виділяємо потрібну базу і списуємо шлях до БД:
  Другий варіант, вона зрозуміє дорогу можна в самій 1С в розділі «Інформація про програму»:
 2. Відкрити папку в якій розташовується база даних і скопіювати файл 1Cv8.1CD.
 3. Вставити скопійований файл в нову папку. Для відновлення буде потрібно вказати шлях в папці з 1Cv8.1CD через пункт стартового вікна (там де вибір баз) «Додати» - «Додати в список існуючу ...» і далі.

З'явилися питання? Телефонуйте в наш call-центр за номером +7 (496) 416 95 54 .


З'явилися питання?
З'явилися питання?
З'явилися питання?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: