Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як виправити помилки в Ijl15.dll

 1. огляд Ijl15.dll
 2. Що з себе представляють файли DLL?
 3. Чому у мене спостерігаються помилки в файлах типу DLL?
 4. В яких випадках з'являються помилки в файлах типу DLL?
 5. Поширені повідомлення про помилки в Ijl15.dll
 6. Причини помилок у файлі Ijl15.dll
 7. Крок 1: Зареєструвати Ijl15.dll вручну за допомогою сервера реєстрації Microsoft
 8. Крок 2: Виправити помилкові записи реєстру для Ijl15.dll
 9. Крок 3: Видалити або відновити файл Ijl15.dll з Кошики Windows
 10. Крок 5: Оновлення драйвери пристроїв на вашому комп'ютері
 11. Крок 6: Використовуйте Відновлення системи Windows, щоб "Скасувати" останні зміни в системі
 12. Крок 7: Видаліть і встановіть заново програму Crysis Warhead, пов'язану з Ijl15.dll
 13. Крок 8: Запустіть перевірку системних файлів Windows ( "sfc / scannow")
 14. Крок 9: Встановіть всі доступні оновлення Windows
 15. Крок 10: Проведіть чисту установку Windows
 16. Інформація про операційну систему
 17. Проблема з Ijl15.dll все ще залишається невирішеним?

Завантаження
WinThruster 2018 - Сканувати ваш комп'ютер на наявність помилок реєстру в ijl15.dll

Сумісна з Windows 2000, XP, Vista, 7, 8 і 10

Встановити необов'язкові продукти - WinThruster (Solvusoft) | Ліцензія | Політика захисту особистих відомостей | умови | видалення

огляд Ijl15.dll

Що таке Ijl15.dll?

Ijl15.dll є різновидом файлу DLL, пов'язаного з Crysis Warhead, який розроблений Electronic Arts, Inc. для ОС Windows. Остання відома версія Ijl15.dll: 1.0.0.0, розроблена для Windows. Даний файл DLL має рейтинг популярності 1 зірок і рейтинг безпеки "UNKNOWN".

Що з себе представляють файли DLL?

Файли DLL ( "динамічно підключається"), такі як ijl15.dll - це невеликі програми, схожі з файлами EXE ( "виконуваними"), які дозволяють безлічі програм використовувати одні і ті ж функції (наприклад, друк).

Наприклад, коли ви запускаєте Windows і редагуєте документ в Microsoft Word. Необхідно завантажувати файл DLL, який контролює друк, тільки якщо його функції затребувані - наприклад, коли ви вирішили роздрукувати свій документ. Коли ви вибираєте "Друк", Microsoft Word викликає файл принтера DLL, і він завантажується в пам'ять (RAM). Якщо ви хочете роздрукувати документ в іншій програмі, наприклад в Adobe Acrobat, буде використовуватися той же самий файл принтера DLL.

Чому у мене спостерігаються помилки в файлах типу DLL?

Файли DLL, будучи загальними, існують за межами самого додатка. Даючи безліч переваг розробникам програмного забезпечення, такий поділ також відкриває можливість для появи проблем.

Простіше кажучи, якщо Windows не може коректно завантажити файл ijl15.dll, ви отримаєте повідомлення про помилку. Для отримання додаткової інформації див. "Причини помилок ijl15.dll" нижче.

В яких випадках з'являються помилки в файлах типу DLL?

Помилки DLL, наприклад, пов'язані з ijl15.dll, найчастіше з'являються під час запуску комп'ютера, запуску програми або при спробі використання специфічних функцій у вашій програмі (наприклад, друк).


Поширені повідомлення про помилки в Ijl15.dll

Найбільш поширені помилки ijl15.dll, які можуть виникнути на комп'ютері під керуванням Windows, перераховані нижче:

 • "Ijl15.dll не найден."
 • "Файл ijl15.dll відсутня."
 • "Ijl15.dll порушення прав доступу."
 • "Файл ijl15.dll не вдалося зареєструвати."
 • "Файл C: \ Windows \ System32 \\ ijl15.dll не найден."
 • "Неможливо запустити Crysis Warhead. Відсутній необхідний компонент: ijl15.dll. Будь ласка, встановіть Crysis Warhead заново."
 • "Неможливо запустити цю програму, тому що не знайдений файл ijl15.dll. Повторна установка програми може вирішити цю проблему."

Такі повідомлення про помилки DLL можуть з'являтися в процесі установки програми, коли запущена програма, пов'язана з ijl15.dll (наприклад, Crysis Warhead), при запуску або завершенні роботи Windows, або навіть при установці операційної системи Windows. Відстеження моменту появи помилки ijl15.dll є важливою інформацією при усуненні проблеми.

Причини помилок у файлі Ijl15.dll

Більшість помилок ijl15.dll пов'язано з відсутністю або ушкодженнями файлів ijl15.dll. Той факт, що ijl15.dll - зовнішній файл, відкриває можливість для всіляких небажаних наслідків.

Непередбачені завершення роботи вашого комп'ютера або зараження вірусом може пошкодити ijl15.dll, що призведе до помилок DLL. Коли файл ijl15.dll пошкоджується, він не може бути нормально завантажений і виведе повідомлення про помилку.

В інших випадках помилки файлу ijl15.dll можуть бути пов'язані з проблемами в реєстрі Windows. Неробочі посилання DLL файлів можуть перешкодити зареєструвати файл DLL належним чином і викликати помилку ijl15.dll. Ці неробочі ключі реєстру можуть з'явитися в результаті відсутності файлу DLL, переміщення файлу DLL або через наявність залишкової посилання DLL файлу в реєстрі Windows після невдалої установки або видалення програми.

Більш конкретно, дані помилки ijl15.dll можуть бути викликані наступними причинами:

 • Помилкові або пошкоджені записи реєстру для ijl15.dll
 • Вірус або шкідливі програми, що пошкодив файл ijl15.dll.
 • Відмова устаткування Electronic Arts, Inc., наприклад, неякісний жорсткий диск, який викликав пошкодження файлу ijl15.dll.
 • Інша програма змінила необхідну версію ijl15.dll.
 • Інша програма зловмисно або помилково видалила файл ijl15.dll.
 • Інша програма видалила файл ijl15.dll.

Попередження: Ми не рекомендуємо завантажувати ijl15.dll з сайтів типу "DLL". Такі сайти поширюють файли DLL, що не схвалені офіційним розробником файлу ijl15.dll і часто можуть поставлятися в комплекті з інфікованими вірусом або іншими шкідливими файлами. Якщо вам потрібно копія файлу ijl15.dll, настійно рекомендується отримати її безпосередньо у Electronic Arts, Inc ..

Нижче описана послідовність дій по усуненню помилок, покликана вирішити проблеми ijl15.dll. Дана послідовність приведена в порядок від простого до складного і від менш витратного за часом до більш витратним, тому ми настійно рекомендуємо дотримуватися даної інструкції по порядку, щоб уникнути непотрібних витрат часу і зусиль.


Крок 1: Зареєструвати Ijl15.dll вручну за допомогою сервера реєстрації Microsoft


При установці програмного забезпечення, яке використовує залежності ijl15.dll, це програмне забезпечення повинно автоматично зареєструвати цей файл. У деяких випадках файл DLL може бути не зареєстрований відповідним чином, що в результаті призведе до помилки "ijl15.dll не зареєстрований". На щастя, ви завжди можете скористатися вбудованою утилітою під назвою "Сервер реєстрації Microsoft" (regsvr32.exe), щоб заново зареєструвати файл ijl15.dll.

Як заново зареєструвати ijl15.dll з привілейованої командного рядка (Windows XP, Vista, 7, 8 і 10):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. Введіть "command" в рядку пошуку ... ПОКИ НЕ НАТИСКАЙТЕ ENTER!
 3. Утримуючи клавіші CTRL-Shift на клавіатурі, натисніть ENTER.
 4. Буде виведено діалогове вікно для доступу.
 5. Натисніть Так.
 6. Введіть наступну команду: regsvr32 / u ijl15.dll.
 7. Натисніть ENTER. Для файлу буде ВІДМІНЕНО РЕЄСТРАЦІЯ.
 8. Введіть наступну команду: regsvr32 / i ijl15.dll.
 9. Натисніть ENTER. Файл буде ЗАРЕЄСТРОВАНО НАНОВО.
 10. Закрийте вікно командного рядка.
 11. Перезапустити програму, пов'язану з помилкою ijl15.dll.

Крок 2: Виправити помилкові записи реєстру для Ijl15.dll


Іноді помилки ijl15.dll і інші системні помилки DLL можуть бути пов'язані з проблемами в реєстрі Windows. Кілька програм може використовувати файл ijl15.dll, але коли ці програми видалені або змінені, іноді залишаються "осиротілі" (помилкові) записи реєстру DLL.

В принципі, це означає, що в той час як фактична шлях до файлу міг бути змінений, його неправильне колишнє розташування досі записано в реєстрі Windows. Коли Windows намагається знайти файл з цієї некоректної посиланням (на розташування файлів на вашому комп'ютері), може виникнути помилка ijl15.dll. Крім того, зараження шкідливим ПЗ могло пошкодити записи реєстру, пов'язані з Crysis Warhead. Таким чином, ці пошкоджені записи реєстру DLL необхідно виправити, щоб усунути проблему в корені.

Редагування реєстру Windows вручну з метою видалення містять помилки ключів ijl15.dll не рекомендується, якщо ви не є фахівцем з обслуговування ПК. Помилки, допущені при редагуванні реєстру, можуть привести до непрацездатності вашого ПК і завдати непоправної шкоди вашій операційній системі. Насправді, навіть одна кома, поставлена ​​не в тому місці, може перешкодити завантаженні комп'ютера!

У зв'язку з подібним ризиком ми настійно рекомендуємо використовувати надійні інструменти очищення реєстру, такі як WinThruster (Розроблений Microsoft Gold Certified Partner), щоб просканувати і виправити будь-які проблеми, пов'язані з ijl15.dll. використовуючи очистку реєстру , Ви зможете автоматизувати процес пошуку пошкоджених записів реєстру, посилань на які відсутні файли (наприклад, викликають помилку ijl15.dll) і неробочих посилань усередині реєстру. Перед кожним скануванням автоматично створюється резервна копія, що дозволяє скасувати будь-які зміни одним кліком і захищає вас від можливого пошкодження комп'ютера. Найприємніше, що усунення помилок реєстру може різко підвищити швидкість і продуктивність системи.


Попередження: Якщо ви не є досвідченим користувачем ПК, ми НЕ рекомендуємо редагування реєстру Windows вручну. Неправильне використання Редактора реєстру може призвести до серйозних проблем і зажадати переустановлення Windows. Ми не гарантуємо, що неполадки, які є результатом неправильного використання Редактора реєстру, можуть бути усунені. Ви користуєтеся Редактором реєстру на свій страх і ризик.

Перед тим, як вручну відновлювати реєстр Windows, необхідно створити резервну копію, експортувавши частина реєстру, пов'язану з ijl15.dll (наприклад, Crysis Warhead):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. Введіть "command" в рядку пошуку ... ПОКИ НЕ НАТИСКАЙТЕ ENTER!
 3. Утримуючи клавіші CTRL-Shift на клавіатурі, натисніть ENTER.
 4. Буде виведено діалогове вікно для доступу.
 5. Натисніть Так.
 6. Чорний ящик відкривається миготливим курсором.
 7. Введіть "regedit" і натисніть ENTER.
 8. У редакторі реєстру виберіть ключ, пов'язаний з ijl15.dll (наприклад, Crysis Warhead), для якого потрібно створити резервну копію.
 9. У меню Файл виберіть Експорт.
 10. У списку Зберегти в виберіть папку, в яку ви хочете зберегти резервну копію ключа Crysis Warhead.
 11. У полі Ім'я файлу введіть ім'я файлу резервної копії, наприклад "Crysis Warhead резервна копія".
 12. Переконайтеся, що в полі Діапазон експорту вибрано значення Обрана гілку.
 13. Натисніть Зберегти.
 14. Файл буде збережений з розширенням .reg.
 15. Тепер у вас є резервна копія записи реєстру, пов'язаної з ijl15.dll.

Наступні кроки при ручному редагуванні реєстру не будуть описані в даній статті, так як з великою ймовірністю можуть привести до пошкодження вашої системи. Якщо ви хочете отримати більше інформації про редагування реєстру вручну, будь ласка, ознайомтеся з посиланнями нижче.


Ми не несемо ніякої відповідальності за результати дій, вчинених за інструкцією, наведеною нижче - ви виконуєте ці завдання на свій страх і ризик.

Windows XP
http://www.theeldergeek.com/windows_xp_registry.htm

Windows 7
http://www.theeldergeek.com/windows_7/registry_edits_for_win7.htm

Windows Vista
http://support.microsoft.com/kb/2688326 - LetMeFixItMyselfAlways


Крок 3: Видалити або відновити файл Ijl15.dll з Кошики Windows


 1. Просто двічі клацніть по значку Кошик.
 2. У верхньому правому куті знайдіть ijl15.dll.
 3. Якщо файл ijl15.dll присутній в результатах пошуку, виберіть його і перемістіть в наступну папку:
  1. Windows 95/98 / Me = C: \ Windows \ System32 \
  2. Windows NT / 2000 = C: \ Windows \ System32 \
  3. Windows XP, Vista, 7, 8, 10 = C: \ Windows \ System32 \
  4. 64-bit Windows = C: \ Windows \ System32 \
 4. Після переміщення файлу ijl15.dll перезавантажте комп'ютер.


Крок 4: Проведіть повне сканування вашого комп'ютера на шкідливе ПЗ


Є ймовірність, що помилка ijl15.dll може бути пов'язана із зараженням вашого комп'ютера шкідливим ПЗ. Ці шкідливі зловмисники можуть пошкодити або навіть видалити файли, пов'язані з DLL. Крім того, існує можливість, що помилка ijl15.dll пов'язана з компонентом самої шкідливої ​​програми.


Порада: Якщо у вас ще не встановлена програма для захисту від шкідливого ПО, ми настійно рекомендуємо використовувати Emsisoft Anti-Malware ( завантажити ). На відміну від інших захисних програм, дана програма пропонує гарантію видалення шкідливого ПЗ.


Крок 5: Оновлення драйвери пристроїв на вашому комп'ютері


Помилки Ijl15.dll можуть бути пов'язані з пошкодженням або старінням драйверів пристроїв. Драйвери з легкістю можуть працювати сьогодні і перестати працювати завтра з цілого ряду причин. Гарна новина полягає в тому, що найчастіше ви можете оновити драйвери пристрою, щоб усунути проблему з DLL.

У зв'язку з тимчасовими витратами і загальною складністю оновлення драйверів ми настійно рекомендуємо використовувати утиліту оновлення драйверів , наприклад DriverDoc (Розроблена Microsoft Gold Partner), для автоматизації цього процесу.Крок 6: Використовуйте Відновлення системи Windows, щоб "Скасувати" останні зміни в системі


Відновлення системи Windows дозволяє вашому комп'ютеру "відправитися в минуле", щоб виправити проблеми ijl15.dll. Відновлення системи може повернути системні файли і програми на вашому комп'ютері на той час, коли все працювало нормально. Це потенційно може допомогти вам уникнути головного болю від усунення помилок, пов'язаних з DLL.


Будь ласка, майте на увазі: використання відновлення системи не вплине на ваші документи, зображення або інші дані.

Щоб використовувати Відновлення системи (Windows XP, Vista, 7, 8 і 10):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. У рядку пошуку введіть "Відновлення системи" та натисніть ENTER.
 3. У вікні результатів натисніть Відновлення системи.
 4. Введіть пароль адміністратора (у разі запиту).
 5. Дотримуйтесь вказівок на екрані майстра для вибору точки відновлення.
 6. Відновити ваш комп'ютер.

Крок 7: Видаліть і встановіть заново програму Crysis Warhead, пов'язану з Ijl15.dll


Інструкції для Windows 7 і Windows Vista:

 1. Відкрийте «Програми та засоби», натиснувши на кнопку Пуск.
 2. Натисніть Панель управління в меню справа.
 3. Натисніть Програми.
 4. Натисніть Програми та засоби.
 5. Знайдіть Crysis Warhead в стовпці Ім'я.
 6. Натисніть на запис Crysis Warhead.
 7. Натисніть на кнопку Видалити у верхній стрічці меню.
 8. Дотримуйтесь інструкцій на екрані для завершення видалення Crysis Warhead.

Інструкції для Windows XP:

 1. Відкрийте «Програми та засоби», натиснувши на кнопку Пуск.
 2. Натисніть Панель управління.
 3. Натисніть Установка і видалення програм.
 4. Знайдіть Crysis Warhead в списку Встановлені програми.
 5. Натисніть на запис Crysis Warhead.
 6. Натисніть на кнопку Видалити праворуч.
 7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані для завершення видалення Crysis Warhead.

Інструкції для Windows 8:

 1. Встановіть покажчик миші в нижньому лівому куті екрану для показу зображення меню Пуск.
 2. Клацніть правою кнопкою миші для виклику контекстного меню Пуск.
 3. Натисніть Програми та засоби.
 4. Знайдіть Crysis Warhead в стовпці Ім'я.
 5. Натисніть на запис Crysis Warhead.
 6. Натисніть Видалити / змінити у верхній стрічці меню.
 7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані для завершення видалення Crysis Warhead.

Після того, як ви успішно видалили програму, пов'язану з ijl15.dll (наприклад, Crysis Warhead), заново встановіть цю програму, дотримуючись інструкції Electronic Arts, Inc ..


Порада: Якщо ви абсолютно впевнені, що помилка DLL пов'язана з певною програмою Electronic Arts, Inc., видалення і повторна установка програми, пов'язаної з ijl15.dll з великою ймовірністю вирішить вашу проблему.


Крок 8: Запустіть перевірку системних файлів Windows ( "sfc / scannow")


Перевірка системних файлів - важлива утиліта, яка увійшла до складу Windows. Вона дозволяє сканувати файли на наявність пошкоджень і відновлювати системні файли Windows, такі як ijl15.dll. Якщо утиліта перевірки системних файлів виявила проблему в ijl15.dll або іншому важливому системному файлі, вона зробить спробу замінити проблемні файли автоматично, використовуючи Кеш DLL (% WinDir% \ System32 \ Dllcache \). Якщо файл ijl15.dll відсутня в Кеша DLL, або Кеш DLL пошкоджений, утиліта запропонує вставити інсталяційний диск Windows для відновлення оригінальних файлів.

Щоб запустити перевірку системних файлів (Windows XP, Vista, 7, 8 і 10):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. Введіть "command" в рядку пошуку ... ПОКИ НЕ НАТИСКАЙТЕ ENTER!
 3. Утримуючи клавіші CTRL-Shift на клавіатурі, натисніть ENTER.
 4. Буде виведено діалогове вікно для доступу.
 5. Натисніть Так.
 6. Чорний ящик відкривається миготливим курсором.
 7. Введіть "sfc / scannow" і натисніть ENTER.
 8. Перевірка системних файлів почне сканування на наявність проблем ijl15.dll і інших системних файлів (проявіть терпіння - перевірка може зайняти тривалий час).
 9. Дотримуйтесь командам на екрані.

Крок 9: Встановіть всі доступні оновлення Windows


Microsoft постійно оновлює і покращує системні файли Windows, пов'язані з ijl15.dll. Іноді для вирішення проблеми DLL потрібно просто напросто оновити Windows за допомогою останнього пакета оновлень або іншого патча, які Microsoft випускає на постійній основі.

Щоб перевірити наявність оновлень Windows (Windows XP, Vista, 7, 8 і 10):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. Введіть "update" в рядку пошуку і натисніть ENTER.
 3. Буде відкрито діалогове вікно Оновлення Windows.
 4. Якщо є доступні оновлення, натисніть на кнопку Встановити оновлення.

Крок 10: Проведіть чисту установку Windows


Попередження: Ми повинні підкреслити, що перевстановлення Windows займе дуже багато часу і є занадто складним завданням, щоб вирішити проблеми ijl15.dll. Щоб уникнути втрати даних ви повинні бути впевнені, що ви створили резервні копії всіх важливих документів, зображень, програм установки програмного забезпечення та інших персональних даних перед початком процесу. Якщо ви зараз е створюєте резервні копії даних, вам варто негайно зайнятися цим ( скачати рекомендоване рішення для резервного копіювання ), Щоб захистити себе від безповоротної втрати даних.


Будь ласка, майте на увазі: Якщо проблема ijl15.dll не усунуто після чистої установки Windows, це означає, що проблема DLL ОБОВ'ЯЗКОВО пов'язана з апаратним забезпеченням. В такому випадку, вам, ймовірно, доведеться замінити відповідне обладнання, що викликає помилку ijl15.dll.


Файл: ijl15.dll Остання відома версія: 1.0.0.0 Розробник: Electronic Arts, Inc. Розмір файлу (байтів): 378080 Програмне забезпечення: Crysis Warhead Операційна система: Windows Опис: c. 2008 MD5: 78399EB382420B4ADEB165BD066076BB SHA1: 075E2149EA79579396CC8687920E151488F36D02

Інформація про операційну систему

Повідомлення про помилки Ijl15.dll можуть з'являтися в будь-яких з нижчеперелічених операційних систем Microsoft Windows:

 • Windows 10
 • Windows 8
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • Windows XP
 • Windows ME
 • Windows 2000

Проблема з Ijl15.dll все ще залишається невирішеним?

Звертайтеся до нас в будь-який час в соціальних мережах для отримання додаткової допомоги:Встановити необов'язкові продукти - WinThruster (Solvusoft) | Ліцензія | Політика захисту особистих відомостей | умови | видалення


Про автора: Джей Гітера ( Jay Geater ) Є президентом і генеральним директором корпорації Solvusoft - глобальної компанії, що займається програмним забезпеченням і приділяє основну увагу новаторським сервісним програмам. Він все життя пристрасно захоплювався комп'ютерами та любить все, пов'язане з комп'ютерами, програмним забезпеченням і новими технологіями.
Чому у мене спостерігаються помилки в файлах типу DLL?
В яких випадках з'являються помилки в файлах типу DLL?
15.dll все ще залишається невирішеним?
15.dll?
Що з себе представляють файли DLL?
Чому у мене спостерігаються помилки в файлах типу DLL?
В яких випадках з'являються помилки в файлах типу DLL?
15.dll все ще залишається невирішеним?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: