Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як видалити вірус спливаюча реклама в браузері

 1. Суть проблеми
 2. Видаляємо вірусне ПО з комп'ютера
 3. Hitman Pro
 4. Antimalware від компанії Malwarebytes
 5. Використовуємо блокування в браузерах
 6. Ручне очищення
 7. глибокий пошук
 8. Перевірка ярликів
 9. підводимо підсумки

Сьогодні хочу торкнутися дуже актуальну тему і розповісти про те, як видалити вірус «спливаюча реклама в браузері». Доводилося з таким стикатися? Я неодноразово допомагав знайомим усувати подібні проблеми. Ось вирішив поділитися дорогоцінним досвідом з Вами, мої дорогі читачі.

ЗМІСТ СТАТТІ:

Суть проблеми

Реклама - це не тільки двигун торгівлі, але і дуже дратує річ. Я прекрасно розумію, що власники сайтів отримують гроші за покази чи кліки по банерах. Але з точки зору звичайного користувача, це не зовсім адекватний підхід. Особливо, якщо більшу частину сторінки займає не корисний контент, а рекламні блоки. Звичайно ж, хочеться скоріше позбутися від них. Але як це зробити раз і назавжди.

Одна справа, якщо банер ненав'язливо розташовується на сайті. Але коли з'являються спливаючі блоки, які закривають собою інформацію, то варто задуматися. Першою ознакою рекламного вірусу є азартне вміст рекламних оголошень (казино, рулетки, ігрові автомати, ставки на спорт «Вулкан»).

Упевнений, Ви неодноразово ставали мільйонним відвідувачем сайту і отримували пропозицію забрати приз. Досить було всього-на-всього натиснути на кнопку. Але в підсумку Вас закидало на підозрілий ресурс, звідки можна нахапатися будь-якої «зарази».

Добре, що з даною проблемою можна боротися. Зараз дізнаєтеся, як.

Можливі два варіанти:

 1. Вірус оселився на Вашому ПК.
 2. Вірус знаходиться на сервері сайту і до Вашої системи не має відношення.

Як Ви вже, напевно, здогадалися, дана стаття буде присвячена першій ситуації, оскільки на Інтернет-ресурс вплинути ми не можемо. Хоча, є парочка методів ... Чи зацікавлені?

Видаляємо вірусне ПО з комп'ютера

Нам знадобиться будь-яка програма для пошуку Adware, яка ефективно усуває шкідливі скрипти з ПК. Варто відзначити, що навіть якісні антивіруси не завжди помічають подібні загрози. Тому деякі розробники створили спеціальний софт для боротьби з рекламними вірусами.

Увага! Найчастіше «сміття» потрапляє в систему під час установки мультимедійних програвачів, конверторів, додатків для скачування контенту з Youtube і інших відео хостингів. Під час інсталяції читайте кожну строчку, стежте за галочками, встановленими навпроти пунктів «Встановити ЦЕ корисне / унікальне / безкоштовне програмне забезпечення».

Hitman Pro

Я не так давно дізнався про це софт. Досить просте і ефективне рішення. На жаль, воно не зовсім «халявное» (пробний період становить 30 днів), але в наші дні це не є великою проблемою. Упевнений, Ви знаєте, де шукати обхідні шляхи.

Hitman допоміг мені прибрати спливаючі банери в браузері. Спочатку я думав, що проблема саме на моєму сайті. Але потім помітив, що реклама з'являється всюди. Що потрібно робити?

 • Викачуємо, встановлюємо софт, запускаємо його.
 • Відразу ж почнеться сканування. Через кілька хвилин з'являться результати:

Через кілька хвилин з'являться результати:

 • Бажано перезапустити систему для чистоти експерименту.

Допомогло? Чи ні? Якщо реклама продовжує дратувати, то переходимо до наступної утиліті.

Antimalware від компанії Malwarebytes

Принцип роботи цього ПО такий же, як і у Хітмена. завантажити можна тут . Після інсталяції скануєте систему, аналізуєте результати. Якщо програма виявила проблему, значить можете попрощатися з рекламою на всіх сайтах.

На жаль, так буває не завжди. В якості альтернативи можна запустити повну перевірку з використанням утиліти DrWeb CureIt! , Про яку я неодноразово писав.

Також раджу спробувати софт від IObit:

Також раджу спробувати софт від IObit:

Антивірус IObit Malware Fighter

Використовуємо блокування в браузерах

Існує безліч плагінів / доповнень / розширень для браузерів, але найпоширенішим є AdBlock (а також, AdGuard ), Який здатний інтегруватися навіть в новий Яндекс браузер .

Але не варто думати, що ця утиліта здатна позбавити від всіх бід. Насправді, АдБлокер може приховувати тільки ті блоки, які встановлені на сайті.

Якщо вірус «сидить» всередині системи, то даний софт виявиться марним. Найкраще використовувати його в комплексі з вищезгаданими утилітами для досягнення максимального ефекту.

Увага! У магазині додатків Гугл Хром (або Опера, яка вбиває рекламу, Фаерфокс) можна знайти кілька версій AdBlock. Деякі з них є «псевдо-блокаторами». Тобто, прикриваючись гучною назвою вони самі стають причиною появи банерів та іншого мотлоху. Обов'язково встановлюйте софт з високим рейтингом, великою кількістю завантажень.

Обов'язково встановлюйте софт з високим рейтингом, великою кількістю завантажень

Якщо Ви дочитали інструкцію до цього місця, швидше за все, Вам нічого не допомогло. Тоді варто перейти на радикальні способи.

Ручне очищення

Не турбуйтеся, боляче не буде! Всього кілька простих кроків, і Ви позбудетеся від настирливого вірусу. Головна складність полягає в пошуку шкідливого забезпечення. Найбільш поширені мають наступні назви:

 • Websocial / Webalta
 • CodecDefaultKernel
 • RSTUpdater
 • Mobogenie
 • Babylon
 • Conduit
 • Pirrit

Ви запитаєте: «Що мені дає ця інформація?». Знаючи «ім'я ворога», можна відшукати його в переліку встановлених додатків ( «Панель управління» - «Програми та засоби»).

Є невелика ймовірність того, що вірус не надто «хитрий» і його можна буде видалити таким чином. Але так буває рідко. Найчастіше, шкідливий код ховається глибше.

Обов'язково перегляньте список доповнень браузера. Ось приклад для Chrome :

Ось приклад для  Chrome  :

Якщо помічаєте, що в активному стані знаходяться розширення, про які Ви нічого не знаєте, значить можете сміливо їх відключати. Аналогічно робимо і з іншими браузерами. Зазвичай кнопка меню знаходиться праворуч зверху.

глибокий пошук

Попереду, найцікавіше. Ні, нам не доведеться користуватися командним рядком та іншими витонченими способами.

 • Почнемо з диспетчера задач . Всі знають, як його викликати? Просто затискаєте на клавіатурі Ctrl, Shift і Esc. З'явиться таке ось вікно:

З'явиться таке ось вікно:

 • Все підозрілий процеси сміливо закривайте. Ще раз перегляньте список, який розташований вище і спробуйте відшукати загрози серед запущених служб.
 • Іноді трапляється так, що процес не хоче віддалятися. Тоді слід з контекстного меню вибрати пункт «Відкрити місце зберігання ...» і перейти в папку з вірусом. Здогадайтеся, що з нею потрібно зробити? Але тут також може з'явитися вікно помилки "Немає доступу».
 • Доведеться завантажити систему в безпечному режимі. Під час запуску ПК тиснемо F8 і чекаємо появи меню:

Під час запуску ПК тиснемо F8 і чекаємо появи меню:

 • Коли ОС запуститься, слід відкрити утиліту конфігурації: вводимо «msconfig» (без лапок) в рядку консолі «Виконати» (Win + R). Переходимо на вкладку «Автозавантаження» і знімаємо галочки з підозрілих пунктів.
 • В «Панелі управління» відкриваємо «Властивості папок» і на вкладці «Вид» включаємо відображення прихованих файлів і папок:

В «Панелі управління» відкриваємо «Властивості папок» і на вкладці «Вид» включаємо відображення прихованих файлів і папок:

 • Тепер можна знову спробувати видалити папку з вірусом, яка які раніше не усувалася.

Увага! Якщо після зачистки шкідливих файлів виникають проблеми з встановленням зв'язку через проксі-сервер, то слід в «Властивості оглядача» перейти до налаштувань мережі та відзначити галочкою пункт, який відповідає за «Автоматичне визначення», а нижче зняти позначку «Використовувати проксі ...» (на скрині все показано):

Перевірка ярликів

Є ще один метод усунення вірусу в браузері Firefox та інших браузерах. Проблема може ховатися в настройках ярлика, як би банально це не звучало.

Шкідливі програми здатні створювати дублікати ярликів, які зовні нагадують значок для запуску, але при їх відкритті починає завантажуватися рекламний сайт.

Пам'ятайте, що будь-яка «іконка» повинна посилатися на здійсненний файл з розширенням exe. Щоб перевірити це, слід натиснути правою кнопкою по ярлику і вибрати пункт «Властивості».

Зверніть увагу на рядок «Об'єкт». Якщо вона закінчується на «url», значить можете сміливо видаляти цей файл, оскільки він служить не для запуску браузера, а для звернення до рекламного ресурсу. Ось як це виглядає на прикладі Opera:

Ось як це виглядає на прикладі Opera:

Відкрийте папку, в якій встановлено ПО, знайдіть «дублі», які потрібно зачистити. Перевіряйте розширення і «Гуркало» все, що не є «exe» додатком.

Перевіряйте розширення і «Гуркало» все, що не є «exe» додатком

В ідеалі, потрібно деінсталювати Оперу, виконати очистку сміття за допомогою CCleaner (Або будь-якого іншого подібного софта), перезавантажити ПК, потім заново завантажити свіженьку версію оглядача, встановити її і радіти життю!

підводимо підсумки

Я намагався викладати матеріал систематично і деталізовано, щоб будь-який користувач зміг розібратися з методами усунення рекламних вірусів. У моїй практиці поки не траплялися ситуації, коли дані способи виявлялися безсилими. Найкращий захист - комплексна.

Багато хто не звертають уваги на спливаючі банери або просто закривають їх. На цьому все і закінчується. Але деякі загрози можуть «мутувати» з часом: спочатку вони навантажують Вас рекламою, а потім таємно розповзаються по системі, відправляючи важливу інформацію на сервери зловмисників. Так що, висновки робіть самі. Але я б рекомендував при перших дзвіночків задуматися про видалення.

Але найкраще лікування - це профілактика! Намагайтеся не завантажувати підозрілі програми, доповнення для браузерів. Під час установки ПО стежте за тим, що пропонує «майстер», щоб не отримати в навантаження «приємний» бонус. Якщо ж не вдалося запобігти «біду», то варто озброїтися моєї інструкцією, і тоді ніякі віруси Вам не страшні.

Допомогла стаття? Поділіться, будь ласка, корисним матеріалом в соціальних мережах. Не забудьте додати в закладки, щоб не довелося довго шукати в разі потреби.

Доводилося з таким стикатися?
Чи зацікавлені?
Що потрібно робити?
Допомогло?
Чи ні?
Всі знають, як його викликати?
Здогадайтеся, що з нею потрібно зробити?
Допомогла стаття?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: