Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як заробити на банерній рекламі

 1. Заробіток на банерах Заробіток у всесвітній мережі «Інтернет» на банерній рекламі сьогодні вважається...
 2. Статистичні банери
 3. динамічні банери
 4. Як заробити на банерній рекламі
 5. Біржі банерної реклами
 6. Які чинники впливають на заробіток на банерах
 7. Як це впливає?

Заробіток на банерах

Заробіток у всесвітній мережі «Інтернет» на банерній рекламі сьогодні вважається одним з найпопулярніших способів розбагатіти. Однак для початку спробуємо розібратися в нюансах.

Банерна реклама що це?

Це вже давно чималий в мережі «Інтернет» формат реклами, який представляє собою графічні зображення, схожі з тими, що красуються на білбордах і будівлях.

Головною відмінною рисою віртуальних банерів є наявність анімації, відео, посилань на першоджерело, тобто контент рекламодавця.

Які бувають банери

Які бувають банери

Що це за звір розібралися, а які бувають банери?

Банери бувають: статистичні, динамічні і за переходами, а тепер розберемо кожен вид окремо.

Статистичні банери

Банери розміщуються на строго оплачений термин, на певному сайті.

Іншими словами, рекламодавець оплатив заповітне містечко для своєї реклами на сайті, розмістив там свій банер, і отримав відвідувачів на рекламований контент, завдяки перейшов по посиланню користувачам.

динамічні банери

Банери застосовуються досить рідко, проте, все ж варто приділити їм увагу, в цьому випадку оплачується кількість показів реклами на душу віртуального населення.

Суть банерів за переходами полягає в тому, що оплачується саме перехід на сайт, простіше кажучи, банер за переходами - це контекстна реклама.

Також кожен з вищеназваних банерів поділяються залежно від зображення, укладеного в ньому, це можуть бути нерухомі картинки, картинки з анімацією або навіть банери, створені за допомогою векторної графіки.

Як заробити на банерній рекламі

По-перше, вартість розміщеного банера залежить від його типу, будь то статистичний, динамічний або ж банер за переходами.

По-друге, ціна залежить від тематичної навантаження самого сайту. Ну, погодьтеся, що банери, розміщені на сайтах з розважальною тематикою, матимуть більш широку аудиторію, ніж банери, розміщені на сайтах юридичної консультації.

По-третє, популярність сайту. Рекламодавець, набуваючи на вашому сайті місце під свій банер, розраховує отримати заповітних клієнтів, однак якщо сайт не користуватиметься популярністю, то і місце під банер буде коштувати помітно дешевше, а то і зовсім не буде купуватися.

По-четверте, життєздатність сайту. Цей показник скоріше для володаря сайту, ніж для рекламодавця.

Біржі банерної реклами


Це найпопулярніша біржа банерної реклами. За допомогою неї власники сайтів можуть заробляти гроші, продаючи банери, а рекламодавці можуть за вигідною ціною розміщувати банерну рекламу на 5000 сайтах в інтернеті.


Це партнерська мережа, яка дозволяє веб-майстрам заробляти, залучаючи покупців в Інтернет магазини, ігроманів в ігри або кредиторів в банки. Адмітад працює одночасно в декількох напрямках, що дуже зручно, якщо ви плануєте працювати з декількома сайтами.


Мережа Advmaker.net - це масштабна програма для інтернет просування в Інтернеті. Сучасні формати реклами та мережу хороших сайтів партнерів дозволяють розгорнути рекламну кампанію дуже великим рекламодавцям!

Власники ж пристойних сайтів СДЛ, можуть добре заробити, не ризикуючи потрапити під санкції пошукових систем , Тому що в мережі заборонені адалт, еротика, які вічно тягнуть за собою різні віруси і інсталяції.

Володіючи сайтом і заповітними місцями під банери, не зайвим буде періодична оцінка сайту з боку, спробуйте абстрагуватися від того, що це ваше дітище, оцініть, наскільки ресурс зручний і цікавий для відвідувачів, а відповідно наскільки бажані будуть місця під банери для рекламодавців на цьому сайті.

І це лише частина нюансів, які враховуються при оцінці вартості банерної реклами, хоча, скільки людей, стільки й думок!

Які чинники впливають на заробіток на банерах

Які чинники впливають на заробіток на банерах

Основними факторами, що впливають на розмір заробітку на банерах, є:

 1. Чисельність людей, відвідуваних сайт
 2. Тематичне спрямування сайту
 3. Місце, в якому розміщений банер.

Є й інші чинники, від яких залежить розмір прибутку на банерах, але, вони мають не таке істотне вплив, як ці три.

Перший фактор, що впливає на суму прибутку при розміщенні банера - чисельність людей, відвідуваних даний сайт. Навіть якщо банер барвистий і розташований в найкращому місці сайту, прибуток не збільшиться при відсутності відвідувачів сайту.

Є біржі банерної реклами, де встановлений поріг відвідуваності. Говорячи простими словами, сайти у яких чисельність відвідувачів не перевищує встановлений поріг, взагалі не приймаються в систему.

Сам процес відвідування сайту називається трафіком. Тому, якщо надійде пропозиція про покупку баннерного трафив, то це означає, що ця пропозиція про покупку місця для баннера.

Другим важливим фактором, від якого залежить розмір прибутку на банерах - тематичне спрямування сайту.

Як це впливає?

Кожен перехід по банеру і відвідування сайту - це дохід. Навряд чи буде багато охочих відвідати сайт, наприклад, про шахи.

Охочих відвідати сайти про будівництво, бізнесі, відпочинку та заробіток в інтернеті значно більше.

Але, і подібних сайтів в мережах інтернету досить багато. Щоб новий сайт відвідуваність, яка приносить дохід, домогтися дуже складно.

Ще один важливий фактор - місце для розміщення банера. Існуюча пряма залежність між місцем розташування банера і кількістю кліків на ньому, що автоматично підвищує дохід.

Відповідно до вивчення численних схем для розміщення реклами, найбільш доцільним місцем для розміщення банера є шапка сайту. Саме тут розміщені найдорожчі банери.

Реклами, розміщення яких здійснюється в нижній частині сторінки або після вагомого кількості вищерозташованих реклам, вже не принесуть такого високого доходу.

Тут потрібно знати кілька термінів, для того щоб розуміти про що йде мова.

Видима область сторінки без її прокручування називається першим екраном. Говорячи зрозумілою мовою, це та видима частина, яка спливає перед очима після завантаження обраної сторінки. Це може бути однією з умов, при покупці місця для розміщення банера.

Другий екран це та частина сторінки, яка з'являється після прокрутки.

Серед інших чинників, що збільшують розмір доходу, буде привабливість банера.

Що мається на увазі під цим поняттям?

Банер повинен бути таким, щоб у відвідувача викликати інтерес. Якщо він має таку якість, то ймовірність отримати клік на ньому дуже висока.

Якщо він має таку якість, то ймовірність отримати клік на ньому дуже висока

Якщо тематика банера збігається з тематикою сторінки - це також підвищує ймовірність отримання кліка. Але, існуючі банери не завжди відповідають даним вимогам. Особливо це проявляється при роботі з іншими серверами і біржами, коли завантаження банерів на сайти відбувається автоматично.

Слід звернути увагу на те, щоб не відбулася перевантаження сайту рекламами. Це ускладнює виробляти відвідувачеві читання потрібної інформації, і він залишає сайт, що не зробивши ні один клік по рекламі.

Банерна реклама що це?
Як це впливає?
Що мається на увазі під цим поняттям?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: