Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як отримати SSL сертифікат для сайту і для чого він потрібен

 1. Для чого використовується SSL сертифікат
 2. Види SSL сертифікатів
 3. Як отримати SSL сертифікат
 4. Установка SSL сертифікату
 5. Помилки і їх рішення

SSL сертифікат є одним з найбільш поширених видів сертифікатів безпеки, які використовуються в мережі Інтернет. Це свого роду оригінальний цифровий автограф інтернет-проекту. Він використовується веб-ресурсами для захисту операцій користувачів, а також створює перешкоду для недозволеного доступу до даних.

SSL розшифровується як Secure Socket Layer, що в дослівному перекладі означає «шар захищених сокетів».

Для чого використовується SSL сертифікат

SSL сертифікат є одним з найбільш поширених видів сертифікатів безпеки, які використовуються в мережі Інтернет

Сертифікат необхідний для роботи SSL протоколу. Протокол, в свою чергу, забезпечує безпеку конекту між сервером, на якому розташований сайт, і інтернет-браузером відвідувача. Дані передаються в закодованому форматі. Для того, щоб їх розкодувати і зламати систему, необхідний спеціальний ключ.

Найчастіше SSL сертифікат застосовується веб-ресурсами, на сторінках якого користувач вводить свої дані і робить фінансові операції. Це можуть бути платіжні системи, інтернет-магазини та інші сервіси.

SSL сертифікат містить в собі певну інформацію. Так, в нього включені наступні дані:

 • Домен сайту, який отримав сертифікат.
 • Назві компанії або підприємця-юридичної особи, на якого оформлений сертифікат.
 • Адреса компанії-власника сертифіката.
 • Час дії сертифіката.

Також SSL сертифікат включає дані про компанію, яка займалася його видачею.

Види SSL сертифікатів

На даний момент існують декілька різновидів сертифікатів. До них можна віднести:

 • Сертифікат з перевіркою доменного імені. Це одна з найбільш поширених різновидів. Щоб отримати такий SSL сертифікат не доведеться чекати тривалий час. Він видається за все за кілька хвилин. Для підтвердження немає необхідності надавати документи, це можна зробити іншими способами, серед них: підтверджуючий лист, яке приходить на електронну пошту, документ в текстовому форматі, завантажений в папку інтернет-проекту або запис в DNS. Сертифікат вибирають невеликі веб-ресурси.
 • Сертифікат з перевіркою юридичної особи. Для отримання потрібно вислати на пошту компанії, яка видає сертифікат, копії реєстраційних документів юридичної особи. Також при заповненні даних вказується номер телефону, який необхідно підтвердити, відповівши на дзвінок представника компанії.
 • Сертифікат, що потребує глибокої перевірки. При використанні такого сертифіката сайт додатково отримує рядок у браузері зеленого кольору, що говорить відвідувачам про його безпеку. Такий SSL сертифікат застосовується фінансовими структурами.
 • Сертифікат, що підтримує субдомени. Він використовується для будь-якої кількості піддоменів, створених на основі одного доменного імені. При цьому такі домени 3 і 4 рівня можуть бути розміщені на різних серверах. Це дуже практично і дозволяє не витрачати кошти на придбання окремих сертифікатів для кожного з субдоменів.
 • Сертифікат для програмного забезпечення. Він використовується переважно розробниками, які поширюють свій продукт серед користувачів Всесвітньої павутини.
 • SAN SSL сертифікат. Це один сертифікат, що використовується для декількох різних доменних імен, їх субдоменів, а також серверів. Сертифікати застосовуються великими компаніями, які володіють кількома сайтами і не хотіли б витрачати кошти на покупку окремих сертифікатів для кожного з них.

Також існують застарілі сертифікати, призначені для старих браузерів. Вони поступово втрачають свою актуальність.

Як отримати SSL сертифікат

Сертифікат можна купити або отримати безкоштовно. Другий варіант менш надійний. Безкоштовні сертифікати не здатні забезпечити максимальний захист користувачів. Найчастіше це самописние сертифікати, які не приймаються браузерами.

Вартість платного SSL сертифікату залежить від його різновиду. Сертифікат видається на один рік. Після закінчення терміну його необхідно заново оформити.

Сертифікат видається реєстраторами та спеціалізованими компаніями.

Для цього необхідно надати певні дані, а також в ряді випадків і документи. Все залежить від виду сертифіката.

Установка SSL сертифікату

Після отримання сертифіката його необхідно встановити. Процес нескладний, проте рекомендується довірити його хостера, що має доступ до всіх папок на сервері. Фахівці вміють встановлювати сертифікати і зможуть це зробити в мінімальні терміни, не зашкодивши працездатності веб-ресурсу. Також можна спробувати самостійно встановити сертифікат. Інформацію про способи можна знайти в Інтернеті. При установці важливо враховувати CMS веб-ресурсу.

Крім сертифікату, власник інтернет-проекту отримує приватний ключ, а також ланцюжки сертифікатів, якщо вони необхідні.

Після проведення всіх заходів сайт буде відкриватися по протоколам http і https. За замовчуванням використовується протокол http. При необхідності його можна змінити на https.

При встановленні сертифіката власник сайту може залишитися на своєму колишньому IP-адресу або перейти на новий.

Помилки і їх рішення

Найчастіше сертифікати видаються великими спеціалізованими компаніями. Однак це не є гарантією відсутності проблем.

Іноді браузери сигналізують про те, що видав сертифікат центр не є довіреною. У такому варіанті слід виявити помилку і внести всі необхідні правки. Також можна звернутися за допомогою до власника сертифіката. Усунення проблеми зазвичай не займає багато часу.

При використанні самописних сертифікатів завдання істотно ускладнюється. При виникненні попередження рекомендується придбати сертифікат довіреної центру.

Також в ряді випадків сертифікат може бути неправильно встановлений. Для усунення проблеми його потрібно встановити повторно. Важливо строго слідувати інструкції по установці.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: