Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як стати власником папки або файлу в Windows

 1. Використання команди takeown для того, щоб стати власником об'єкта
 2. Як змінити власника папки або файлу за допомогою команди icacls
 3. Отримання доступу за допомогою налаштувань безпеки
 4. Інші способи стати власником папок і файлів

Якщо при спробі змінити, відкрити або видалити папку або файл в Windows ви отримуєте повідомлення про те, що вам відмовлено в доступі, «Ні доступу до папки», «Запитайте дозвіл на зміну цієї папки» і аналогічні, то вам слід змінити власника папки або файлу, про що і поговоримо Якщо при спробі змінити, відкрити або видалити папку або файл в Windows ви отримуєте повідомлення про те, що вам відмовлено в доступі, «Ні доступу до папки», «Запитайте дозвіл на зміну цієї папки» і аналогічні, то вам слід змінити власника папки або файлу, про що і поговоримо.

Є кілька способів стати власником папки або файлу, основні серед яких - використання командного рядка і додаткові налаштування безпеки ОС. Є також і сторонні програми, що дозволяють змінити власника папки в два кліка, на одного з представників яких теж подивимося. Все описане нижче підходить для Windows 7, 8 і 8.1, а також Windows 10.

Примітки: для того, щоб стати власником того чи іншого елемента з використанням способів нижче, ви повинні мати права адміністратора на комп'ютері. Крім цього, не слід змінювати власника для всього системного диска - це може спричинити нестабільну роботу Windows.

Додаткова інформація: якщо ви хочете стати власником папки для того, щоб видалити її, а інакше вона не видаляється, і пише Запитайте дозвіл від TrustedInstaller або від Адміністратори, використовуйте наступну інструкцію (там же є відео): Запитайте дозвіл від Адміністратори на видалення папки .

Використання команди takeown для того, щоб стати власником об'єкта

Для того, щоб змінити власника папки або файлу за допомогою командного рядка, є дві команди, перша з них - takeown.

Для її використання, запустіть командний рядок від імені Адміністратора (в Windows 8 і Windows 10 це можна зробити з меню, що викликається правим кліком по кнопці Пуск, в Windows 7 - за допомогою правого кліка по командному рядку в стандартних програмах).

У командному рядку, в залежності від того, власником якого об'єкта вам потрібно стати, введіть одну з команд:

 • takeown / F "повний шлях до файлу" - стати власником зазначеного файлу. Щоб зробити всіх адміністраторів комп'ютера власниками, використовуйте параметр / A після шляху до файлу в команді.
 • takeown / F "шлях до папки або диска" / R / DY - стати власником папки або диска. Шлях до диска вказується в вигляді D: (без слеша), шлях до папки - C: \ Folder (також без слеша).

При виконанні даних команд ви отримаєте повідомлення про те, що ви успішно стали власником конкретного файлу або окремих файлів у зазначеній вами папці або на диску (див. Скріншот).

Як змінити власника папки або файлу за допомогою команди icacls

Ще одна команда, яка дозволяє отримати доступ до папки або файлів (змінити їх власника) - icacls, використовувати яку слід так само, в командному рядку, запущеної від імені адміністратора.

Для установки власника використовуйте команду в наступному вигляді (приклад на скріншоті):

Icacls "шлях до файлу або папці" / setowner "Імя_пользователя" / T / C

Шляхи вказуються аналогічно попередньому способу. Якщо потрібно зробити власниками всіх адміністраторів, то замість імені користувача використовуйте Адміністратори (або, якщо не спрацює, Administrators).

Додаткова інформація: крім того, щоб стати власником папки або файлу, вам може знадобитися також отримати дозволи для зміни, для цього ви можете використовувати наступну команду (дає повні права користувачеві для папки і вкладених об'єктів): ICACLS «% 1» / grant: r "ім'я користувача» :( OI) (CI) F

Отримання доступу за допомогою налаштувань безпеки

Наступний спосіб - використовувати лише миша і інтерфейс Windows, не звертаючись до командного рядка.

 1. Клацніть правою кнопкою миші по файлу або папці, доступ до якого потрібно отримати (стати власником), в контекстному меню виберіть пункт «Властивості».
 2. На вкладці «Безпека» натисніть кнопку «Додатково».
 3. Навпаки пункту «Власник» натисніть «Змінити».
 4. У вікні, натисніть кнопку «Додатково», а в наступному - кнопку «Пошук».
 5. Виберіть в списку користувача (або групу користувачів), якого потрібно зробити власником елемента. Натисніть Ок, потім - знову Ок.
 6. Якщо ви змінюєте власника папки або диска, а не окремого файлу, відзначте також пункт «Замінити власника подконтейнеров і об'єктів».
 7. Натисніть Ок.

На цьому ви стали власником зазначеного об'єкта Windows і повідомлення про те, що немає доступу до папки або файлу вас не повинні більше потривожити.

Інші способи стати власником папок і файлів

Є й інші способи вирішити проблему «відмовлено в доступі» і швидко стати власником, наприклад, за допомогою сторонніх програм, що вбудовуються пункт «Стати власником» в контекстне меню провідника. Одна з таких програм - TakeOwnershipPro, безкоштовна і, наскільки я можу судити, без чогось потенційно небажаного. Аналогічний пункт в контекстне меню можна додати і шляхом редагування реєстру Windows.

Однак, з урахуванням того, що подібне завдання виникає порівняно рідко, я не рекомендую встановлювати стороннє ПО або вносити зміни в систему: на мій погляд, краще змінити власника елемента одним із способів «вручну».

А раптом і це буде цікаво:

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: