Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як завантажити і перенести сайт з Wix - Бідюк Денис

 1. Як завантажити і перенести сайт з Wix Про існування конструктора Wix я не підозрював до тих пір,...
 2. Що впливає на просування сайту
 3. Процес перенесення сайту
 4. Перенесення найціннішого - домену з Wix
 5. результати переїзду
 6. Як завантажити і перенести сайт з Wix
 7. Що найдорожче у сайту
 8. Що впливає на просування сайту
 9. Процес перенесення сайту
 10. Перенесення найціннішого - домену з Wix
 11. результати переїзду
 12. Як завантажити і перенести сайт з Wix
 13. Що найдорожче у сайту
 14. Що впливає на просування сайту
 15. Процес перенесення сайту
 16. Перенесення найціннішого - домену з Wix
 17. результати переїзду

Як завантажити і перенести сайт з Wix

Про існування конструктора Wix я не підозрював до тих пір, поки до мене не звернулася Катерина, директор місцевої філії однієї великої фірми. На той момент у неї по суті була однорічна сайт, який взагалі не приносив продажів. Відвідуваність начебто була, але по факту ця відвідуваність була цільової. Найпростіший аналіз відвідуваності показав що сайт має покази в пошуку тільки по самим нізкоконкурентним запитам інформаційного характеру. За комерційним же запитам сайт в принципі в пошуку не брав участі. Тобто він не був на 4 або 5 сторінках, його взагалі не було.

Незважаючи на те, що на момент початку переговорів сайтом вже пів року ніхто не займався, Яндекс продовжував додавати в пошук сторінки, причому ці сторінки були записами в блозі. Уявляєте? Додаєш запис в блог, а в індекс вона потрапляє через кілька місяців, а працювати починає через майже рік. Немислимо! На моєму сайті, наприклад, стаття влітає в пошук через апдейт (кілька днів-тиждень), а трафік починає йти через місяць-два, а то і три, в залежності від конкуренції з даної теми.

На мій вердикт «Сайт необхідно переносити», іншими словами робити новий, Катерина категорично протестувала. І її можна було зрозуміти, в цей сайт було вкладено багато сил, часу і грошей. Вплутуватися в чергову авантюру зі створенням нового сайту, нехай і зі старим наповненням, для неї було неприйнятний ризик. Мій авторитет (мене їй порадили як першокласного спеціаліста) тут явно не вже не допомагав. Було очевидним що необхідно знайти рішення, яке б влаштувало Катерину. Таким рішенням був сайт на WordPress. Оскільки сам по собі WordPress безкоштовний, то по суті вартість розробки зводилася до оплати моїх послуг з налаштування. На щастя багаторічний досвід в SEO дозволяв мені чітко визначити вимоги до сайту, під ці вимоги був підібраний набір плагінів і варіанти їх налаштувань.

Дешевий і ефективний варіант більш ніж влаштував Катерини і ми взялися до роботи. Перенесення сайту відняв буквально тиждень, може трохи більше, а вже через місяць після запуску нового сайту, мені зателефонувала Катерина і з радістю повідомила про те, що з сайту надійшла перша заявка на поставку холодильного обладнання і його монтаж, крім цього заявка на увазі поспіль на обробку магазина, який був відданий субпідряднику за відсоток. Таки чином сайт окупився вже через місяць. Радості Е6катеріни не було меж, ця доросла жінка кричала від захоплення як школярка, яка здала складний іспит на п'ятірку.

Що найдорожче у сайту

Найдорожче у сайту - це його домен (адреса). Коли хтось розміщує посилання на ваш сайт, ця посилання прив'язується до домену, а не до сайту. Якщо змінити сайт, то зовнішнє посилання нікуди не дінеться, а якщо змінити домен (адреса сайту), то посилання перестане діяти. Цю особливість мало хто розуміє. Мало хто розуміє що вкладаючи гроші і сили в просування сайту, це все акумулюється в домені. Якщо ви кинете цей домен і його зареєструє інша людина, він буквально за копійки отримає те, що ви вкладали у просування свого сайту.

Що впливає на просування сайту

Свого часу, запускаючи цей сайт (на якому ви перебуваєте), я зовсім випадково провернув хитру маніпуляцію. Особливість сайтів, яким немає року, полягає в тому, що їх перші пів року-рік пошукачі не пускають в топ. Виняток становлять нізконкуретние інформаційні запити. Що стосовно комерційних запитів, то тут молодим сайтам навіть мріяти нерозумно про топі по цих запитах. Саме це обмеження я зміг обійти при запуску свого сайту. По суті запустивши його в червні 15-го року, до вересня його відвідуваність почала зростати, а до кінця року обчислювалася сотнями в місяць. Чи усвідомлював я тоді це? Ні, не усвідомлював.

Усвідомив я це тільки в кінці 2018 го року, коли проаналізував індекс свого сайту. При тому, що домен dsmpi.ru я зареєстрував в червні 2015 го року, дата індексації Яндексом головної сторінки була і залишається (можете самі перевірити) іюрь 2013 року року. Як таке може бути? Так я сам тоді офігів від такого повороту. А все виявилося досить просто. Спочатку у мене був домен, якщо правильно пам'ятаю, eploy.ru, його я реєстрував для одного сервісу. З сервісом нічого не вийшло і я вирішив на цьому домені запив собі особистий сайт. Сайтом це було складно назвати, по суті сторінка з описом послуг. Два роки це все висіло, але потім я вирішив сайт переробити. Запив новий сайт, а потім зареєстрував домен dampi.ru і направив його на сайт, а з eploy.ru зробив редирект (переадресацію) на dampi.ru. Таким чином авторитет старого домену я передав новому, пошуковик прийняв новий домен як дзеркало старого сайту, що по суті і було, і мій новий сайт в перший же місяць почав відвідувати і відвідуваність зростала.

Коли я все це усвідомив, я подумав, а чому б не використовувати цей ефект при запуску нових сайтів? Але де брати "старі" домени, та ще певної тематики? Адже не можна взяти домен, на якому був сайт рецептів і запустити там сайт автосервісу - нічого з цього не вийде. Для запуску сайту автосервісу нам потрібен старий сайт автосервісу. Рішення знайшлося випадково - дроп. Дроп - це домени, які належали людям або організаціям, але ті від них відмовилися з тих чи інших причин. Натрапивши на дослідження megaindex.ru в цій сфері, я прийшов до висновку що що дроп якраз те, що потрібно. Залишилася справа за малим, зібрати сотні тисяч кинутих доменів, звідкись наколупав інформацію, яка на них раніше розташовувалася і запустити пошук по цій інформації.

Знадобилося півроку для вирішення цього завдання. В результаті зібрано гігабайти текстової інформації для майже 800 000 доменів. Тепер, коли до мене приходить клієнт з проханням запив йому новий сайт, насамперед я йому підшукую в своїй базі відповідний домен, який потім ми "приклеюємо" до нового домену клієнта.

Все б нічого, але в розрахунок береться не тільки тематика домену, але і його SEO-якість. Саме тут під час оцінки виникають проблеми, оскільки у неіснуючого домену не можна оцінити ТИЦ або ІКС. Але на ресурсt xtool.ru можна оцінити траст сайту, навіть якщо сайт перестав існувати рік тому або більше. Оскільки вручну перевіряти домени не цікаво, я вирішив зібрати автоматично інформацію про кожному домені і записати в базу. Коли я заліз в базу подивитися що там з оцінкою доменів, я офігів. У базі було більше 80 доменів з трастом 10. 10 це максимум що може бути. Це настільки крута оцінка, що від купи доменів з такою оцінкою у мене відвисла щелепа. Такий домен можна брати, реєструвати і пиляти сайт - топ справа техніки. Купуючи такий домен, ми купуємо автоматично всі посилання, які закуповував попередній господар.

Якщо раптом вирішите прискорити процес просування свого сайту, то звертайтеся. Або разом замутимо, або просто купите в мене домен і під моїм чуйним (безкоштовним) контролем почнете займатися просуванням.

Процес перенесення сайту

Процес перенесення сайту з Wix не займе у вас багато праці оскільки весь процес перенесення сайту полягає в декількох простих діях, які може виконати будь-який, навіть не зовсім досвідчена людина. Для перенесення сайту з Wix потрібно:

 1. Підняти новий сайт на WordPress .
 2. Завантажити вміст сайту Wix і перенести на новий сайт.
 3. Перенести домен до іншого реєстратора і направити його на новий сайт.

Якщо вам прям ну подобається користуватися редактором сайтів, то користуйтеся тоді хоча б конструктором від reg.ru , Сайти, зроблені з його допомогою хоча б відвідують активно. Якщо цікаво, то я можу привести приклад графіка відвідуваності такого сайту, для цього відпишіться в коментарях з відповідним проханням.

В одній зі своїх статей я розповідав про те, як я зіткнувся з необхідністю просування сайту на Wix , Але з об'єктивних причин описаним в статті, мені знадобилося перенести домен з Wix на WordPress, який був встановлений на нормальний хостинг з доменом в подарунок і безкоштовним SSL-сертифікат. Якщо з якоїсь причини вам не хочеться або ви не розумієте як перенести сайт, то я можу запропонувати свою допомогу в перенесенні сайту.

Перш ніж переносити домен з Wix на свій хостинг підготуйте новий сайт і перенесіть інформацію з сайту Wix на новий сайт і тільки тоді переносите вже сам домен.

Перенесення найціннішого - домену з Wix

Для початку нам необхідно зареєструватися у якого-небудь російськомовного реєстратора, я не став довго шукати і відразу пішов до одного з популярних реєстраторів і зареєструвався там . До речі тут же можете і хостинг прикупити з WordPress на борту . Після реєстрації нам необхідно зайти в свій аккаунт Wix і пройти на сторінку з доменами (див. Фото).

Після цього ми опинимося на сторінці зі списком наших доменів (у мене він один)

Кількома вкладку «Додатково» і в місці, яке виділено прямокутником, тиснемо «Перенести з Wix», у мене такого посилання немає оскільки домен вже перенесений до іншого реєстратора. Тиснемо «Вислати код» і отримуємо його в листі на мило на яке зареєстрований ваш аккаунт Wix.

 • Зверніть увагу, що ви зможете перенести домен через 60 днів після покупки його в Wix.
 • Переконайтеся, що ви відключили автоподовження домену на акаунті Wix.
 • Також, вам потрібно буде тимчасово відключити приватну реєстрацію домену.
 • Процес перенесення домену автоматичний і займає близько 7 днів.

Знаходимо лист з кодом для перенесення домену від Wix і тупотимо до свого нового реєстратора, і ініціюємо операцію перенесення домену. Для цього йдемо на сторінку «Домени» потім натискаємо перенесення доменів в REG.RU . Вводимо в поле свій домен і тиснемо «Продовжити» і дотримуйтесь інструкцій, ніяких складнощів у вас не повинно виникнути.

результати переїзду

Ось власне вам приклад сайту на Wix'е, і приклад цього ж сайту на WordPress. Зверніть увагу на те, що у випадку з сайтом на WordPress гимора в його супроводі і, найголовніше, в просуванні цього сайту набагато менше ніж у випадку з сайтом на Wix'е.

Зверніть увагу на те, що у випадку з сайтом на WordPress гимора в його супроводі і, найголовніше, в  просуванні цього сайту  набагато менше ніж у випадку з сайтом на Wix'е

Як було на Wix

Як було на Wix

Як стало на WordPress (зі своїм хостингом)

Але це не всі можливості WordPress. Для себе особисто, урвати «смачний» домен, я запив сайтец під своє місто, щоб підім'яти місцевий ринок розробки під себе, але поки тільки в пошуку. Ось сайт: makeseo.ru . По суті одностранічнік, запив за пару днів. Тепер будемо подивитися що з цього вийде.

PS Дико вибачаюся за відсутність докладного опису і скроневої, оскільки все писав по пам'яті бо я не можу знову виконати ті ж самі маніпуляції.

Успіхів!

Як завантажити і перенести сайт з Wix

Про існування конструктора Wix я не підозрював до тих пір, поки до мене не звернулася Катерина, директор місцевої філії однієї великої фірми. На той момент у неї по суті була однорічна сайт, який взагалі не приносив продажів. Відвідуваність начебто була, але по факту ця відвідуваність була цільової. Найпростіший аналіз відвідуваності показав що сайт має покази в пошуку тільки по самим нізкоконкурентним запитам інформаційного характеру. За комерційним же запитам сайт в принципі в пошуку не брав участі. Тобто він не був на 4 або 5 сторінках, його взагалі не було.

Незважаючи на те, що на момент початку переговорів сайтом вже пів року ніхто не займався, Яндекс продовжував додавати в пошук сторінки, причому ці сторінки були записами в блозі. Уявляєте? Додаєш запис в блог, а в індекс вона потрапляє через кілька місяців, а працювати починає через майже рік. Немислимо! На моєму сайті, наприклад, стаття влітає в пошук через апдейт (кілька днів-тиждень), а трафік починає йти через місяць-два, а то і три, в залежності від конкуренції з даної теми.

На мій вердикт «Сайт необхідно переносити», іншими словами робити новий, Катерина категорично протестувала. І її можна було зрозуміти, в цей сайт було вкладено багато сил, часу і грошей. Вплутуватися в чергову авантюру зі створенням нового сайту, нехай і зі старим наповненням, для неї було неприйнятний ризик. Мій авторитет (мене їй порадили як першокласного спеціаліста) тут явно не вже не допомагав. Було очевидним що необхідно знайти рішення, яке б влаштувало Катерину. Таким рішенням був сайт на WordPress. Оскільки сам по собі WordPress безкоштовний, то по суті вартість розробки зводилася до оплати моїх послуг з налаштування. На щастя багаторічний досвід в SEO дозволяв мені чітко визначити вимоги до сайту, під ці вимоги був підібраний набір плагінів і варіанти їх налаштувань.

Дешевий і ефективний варіант більш ніж влаштував Катерини і ми взялися до роботи. Перенесення сайту відняв буквально тиждень, може трохи більше, а вже через місяць після запуску нового сайту, мені зателефонувала Катерина і з радістю повідомила про те, що з сайту надійшла перша заявка на поставку холодильного обладнання і його монтаж, крім цього заявка на увазі поспіль на обробку магазина, який був відданий субпідряднику за відсоток. Таки чином сайт окупився вже через місяць. Радості Е6катеріни не було меж, ця доросла жінка кричала від захоплення як школярка, яка здала складний іспит на п'ятірку.

Що найдорожче у сайту

Найдорожче у сайту - це його домен (адреса). Коли хтось розміщує посилання на ваш сайт, ця посилання прив'язується до домену, а не до сайту. Якщо змінити сайт, то зовнішнє посилання нікуди не дінеться, а якщо змінити домен (адреса сайту), то посилання перестане діяти. Цю особливість мало хто розуміє. Мало хто розуміє що вкладаючи гроші і сили в просування сайту, це все акумулюється в домені. Якщо ви кинете цей домен і його зареєструє інша людина, він буквально за копійки отримає те, що ви вкладали у просування свого сайту.

Що впливає на просування сайту

Свого часу, запускаючи цей сайт (на якому ви перебуваєте), я зовсім випадково провернув хитру маніпуляцію. Особливість сайтів, яким немає року, полягає в тому, що їх перші пів року-рік пошукачі не пускають в топ. Виняток становлять нізконкуретние інформаційні запити. Що стосовно комерційних запитів, то тут молодим сайтам навіть мріяти нерозумно про топі по цих запитах. Саме це обмеження я зміг обійти при запуску свого сайту. По суті запустивши його в червні 15-го року, до вересня його відвідуваність почала зростати, а до кінця року обчислювалася сотнями в місяць. Чи усвідомлював я тоді це? Ні, не усвідомлював.

Усвідомив я це тільки в кінці 2018 го року, коли проаналізував індекс свого сайту. При тому, що домен dsmpi.ru я зареєстрував в червні 2015 го року, дата індексації Яндексом головної сторінки була і залишається (можете самі перевірити) іюрь 2013 року року. Як таке може бути? Так я сам тоді офігів від такого повороту. А все виявилося досить просто. Спочатку у мене був домен, якщо правильно пам'ятаю, eploy.ru, його я реєстрував для одного сервісу. З сервісом нічого не вийшло і я вирішив на цьому домені запив собі особистий сайт. Сайтом це було складно назвати, по суті сторінка з описом послуг. Два роки це все висіло, але потім я вирішив сайт переробити. Запив новий сайт, а потім зареєстрував домен dampi.ru і направив його на сайт, а з eploy.ru зробив редирект (переадресацію) на dampi.ru. Таким чином авторитет старого домену я передав новому, пошуковик прийняв новий домен як дзеркало старого сайту, що по суті і було, і мій новий сайт в перший же місяць почав відвідувати і відвідуваність зростала.

Коли я все це усвідомив, я подумав, а чому б не використовувати цей ефект при запуску нових сайтів? Але де брати "старі" домени, та ще певної тематики? Адже не можна взяти домен, на якому був сайт рецептів і запустити там сайт автосервісу - нічого з цього не вийде. Для запуску сайту автосервісу нам потрібен старий сайт автосервісу. Рішення знайшлося випадково - дроп. Дроп - це домени, які належали людям або організаціям, але ті від них відмовилися з тих чи інших причин. Натрапивши на дослідження megaindex.ru в цій сфері, я прийшов до висновку що що дроп якраз те, що потрібно. Залишилася справа за малим, зібрати сотні тисяч кинутих доменів, звідкись наколупав інформацію, яка на них раніше розташовувалася і запустити пошук по цій інформації.

Знадобилося півроку для вирішення цього завдання. В результаті зібрано гігабайти текстової інформації для майже 800 000 доменів. Тепер, коли до мене приходить клієнт з проханням запив йому новий сайт, насамперед я йому підшукую в своїй базі відповідний домен, який потім ми "приклеюємо" до нового домену клієнта.

Все б нічого, але в розрахунок береться не тільки тематика домену, але і його SEO-якість. Саме тут під час оцінки виникають проблеми, оскільки у неіснуючого домену не можна оцінити ТИЦ або ІКС. Але на ресурсt xtool.ru можна оцінити траст сайту, навіть якщо сайт перестав існувати рік тому або більше. Оскільки вручну перевіряти домени не цікаво, я вирішив зібрати автоматично інформацію про кожному домені і записати в базу. Коли я заліз в базу подивитися що там з оцінкою доменів, я офігів. У базі було більше 80 доменів з трастом 10. 10 це максимум що може бути. Це настільки крута оцінка, що від купи доменів з такою оцінкою у мене відвисла щелепа. Такий домен можна брати, реєструвати і пиляти сайт - топ справа техніки. Купуючи такий домен, ми купуємо автоматично всі посилання, які закуповував попередній господар.

Якщо раптом вирішите прискорити процес просування свого сайту, то звертайтеся. Або разом замутимо, або просто купите в мене домен і під моїм чуйним (безкоштовним) контролем почнете займатися просуванням.

Процес перенесення сайту

Процес перенесення сайту з Wix не займе у вас багато праці оскільки весь процес перенесення сайту полягає в декількох простих діях, які може виконати будь-який, навіть не зовсім досвідчена людина. Для перенесення сайту з Wix потрібно:

 1. Підняти новий сайт на WordPress .
 2. Завантажити вміст сайту Wix і перенести на новий сайт.
 3. Перенести домен до іншого реєстратора і направити його на новий сайт.

Якщо вам прям ну подобається користуватися редактором сайтів, то користуйтеся тоді хоча б конструктором від reg.ru , Сайти, зроблені з його допомогою хоча б відвідують активно. Якщо цікаво, то я можу привести приклад графіка відвідуваності такого сайту, для цього відпишіться в коментарях з відповідним проханням.

В одній зі своїх статей я розповідав про те, як я зіткнувся з необхідністю просування сайту на Wix , Але з об'єктивних причин описаним в статті, мені знадобилося перенести домен з Wix на WordPress, який був встановлений на нормальний хостинг з доменом в подарунок і безкоштовним SSL-сертифікат. Якщо з якоїсь причини вам не хочеться або ви не розумієте як перенести сайт, то я можу запропонувати свою допомогу в перенесенні сайту.

Перш ніж переносити домен з Wix на свій хостинг підготуйте новий сайт і перенесіть інформацію з сайту Wix на новий сайт і тільки тоді переносите вже сам домен.

Перенесення найціннішого - домену з Wix

Для початку нам необхідно зареєструватися у якого-небудь російськомовного реєстратора, я не став довго шукати і відразу пішов до одного з популярних реєстраторів і зареєструвався там . До речі тут же можете і хостинг прикупити з WordPress на борту . Після реєстрації нам необхідно зайти в свій аккаунт Wix і пройти на сторінку з доменами (див. Фото).

Після цього ми опинимося на сторінці зі списком наших доменів (у мене він один)

Кількома вкладку «Додатково» і в місці, яке виділено прямокутником, тиснемо «Перенести з Wix», у мене такого посилання немає оскільки домен вже перенесений до іншого реєстратора. Тиснемо «Вислати код» і отримуємо його в листі на мило на яке зареєстрований ваш аккаунт Wix.

 • Зверніть увагу, що ви зможете перенести домен через 60 днів після покупки його в Wix.
 • Переконайтеся, що ви відключили автоподовження домену на акаунті Wix.
 • Також, вам потрібно буде тимчасово відключити приватну реєстрацію домену.
 • Процес перенесення домену автоматичний і займає близько 7 днів.

Знаходимо лист з кодом для перенесення домену від Wix і тупотимо до свого нового реєстратора, і ініціюємо операцію перенесення домену. Для цього йдемо на сторінку «Домени» потім натискаємо перенесення доменів в REG.RU . Вводимо в поле свій домен і тиснемо «Продовжити» і дотримуйтесь інструкцій, ніяких складнощів у вас не повинно виникнути.

результати переїзду

Ось власне вам приклад сайту на Wix'е, і приклад цього ж сайту на WordPress. Зверніть увагу на те, що у випадку з сайтом на WordPress гимора в його супроводі і, найголовніше, в просуванні цього сайту набагато менше ніж у випадку з сайтом на Wix'е.

Зверніть увагу на те, що у випадку з сайтом на WordPress гимора в його супроводі і, найголовніше, в  просуванні цього сайту  набагато менше ніж у випадку з сайтом на Wix'е

Як було на Wix

Як було на Wix

Як стало на WordPress (зі своїм хостингом)

Але це не всі можливості WordPress. Для себе особисто, урвати «смачний» домен, я запив сайтец під своє місто, щоб підім'яти місцевий ринок розробки під себе, але поки тільки в пошуку. Ось сайт: makeseo.ru . По суті одностранічнік, запив за пару днів. Тепер будемо подивитися що з цього вийде.

PS Дико вибачаюся за відсутність докладного опису і скроневої, оскільки все писав по пам'яті бо я не можу знову виконати ті ж самі маніпуляції.

Успіхів!

Як завантажити і перенести сайт з Wix

Про існування конструктора Wix я не підозрював до тих пір, поки до мене не звернулася Катерина, директор місцевої філії однієї великої фірми. На той момент у неї по суті була однорічна сайт, який взагалі не приносив продажів. Відвідуваність начебто була, але по факту ця відвідуваність була цільової. Найпростіший аналіз відвідуваності показав що сайт має покази в пошуку тільки по самим нізкоконкурентним запитам інформаційного характеру. За комерційним же запитам сайт в принципі в пошуку не брав участі. Тобто він не був на 4 або 5 сторінках, його взагалі не було.

Незважаючи на те, що на момент початку переговорів сайтом вже пів року ніхто не займався, Яндекс продовжував додавати в пошук сторінки, причому ці сторінки були записами в блозі. Уявляєте? Додаєш запис в блог, а в індекс вона потрапляє через кілька місяців, а працювати починає через майже рік. Немислимо! На моєму сайті, наприклад, стаття влітає в пошук через апдейт (кілька днів-тиждень), а трафік починає йти через місяць-два, а то і три, в залежності від конкуренції з даної теми.

На мій вердикт «Сайт необхідно переносити», іншими словами робити новий, Катерина категорично протестувала. І її можна було зрозуміти, в цей сайт було вкладено багато сил, часу і грошей. Вплутуватися в чергову авантюру зі створенням нового сайту, нехай і зі старим наповненням, для неї було неприйнятний ризик. Мій авторитет (мене їй порадили як першокласного спеціаліста) тут явно не вже не допомагав. Було очевидним що необхідно знайти рішення, яке б влаштувало Катерину. Таким рішенням був сайт на WordPress. Оскільки сам по собі WordPress безкоштовний, то по суті вартість розробки зводилася до оплати моїх послуг з налаштування. На щастя багаторічний досвід в SEO дозволяв мені чітко визначити вимоги до сайту, під ці вимоги був підібраний набір плагінів і варіанти їх налаштувань.

Дешевий і ефективний варіант більш ніж влаштував Катерини і ми взялися до роботи. Перенесення сайту відняв буквально тиждень, може трохи більше, а вже через місяць після запуску нового сайту, мені зателефонувала Катерина і з радістю повідомила про те, що з сайту надійшла перша заявка на поставку холодильного обладнання і його монтаж, крім цього заявка на увазі поспіль на обробку магазина, який був відданий субпідряднику за відсоток. Таки чином сайт окупився вже через місяць. Радості Е6катеріни не було меж, ця доросла жінка кричала від захоплення як школярка, яка здала складний іспит на п'ятірку.

Що найдорожче у сайту

Найдорожче у сайту - це його домен (адреса). Коли хтось розміщує посилання на ваш сайт, ця посилання прив'язується до домену, а не до сайту. Якщо змінити сайт, то зовнішнє посилання нікуди не дінеться, а якщо змінити домен (адреса сайту), то посилання перестане діяти. Цю особливість мало хто розуміє. Мало хто розуміє що вкладаючи гроші і сили в просування сайту, це все акумулюється в домені. Якщо ви кинете цей домен і його зареєструє інша людина, він буквально за копійки отримає те, що ви вкладали у просування свого сайту.

Що впливає на просування сайту

Свого часу, запускаючи цей сайт (на якому ви перебуваєте), я зовсім випадково провернув хитру маніпуляцію. Особливість сайтів, яким немає року, полягає в тому, що їх перші пів року-рік пошукачі не пускають в топ. Виняток становлять нізконкуретние інформаційні запити. Що стосовно комерційних запитів, то тут молодим сайтам навіть мріяти нерозумно про топі по цих запитах. Саме це обмеження я зміг обійти при запуску свого сайту. По суті запустивши його в червні 15-го року, до вересня його відвідуваність почала зростати, а до кінця року обчислювалася сотнями в місяць. Чи усвідомлював я тоді це? Ні, не усвідомлював.

Усвідомив я це тільки в кінці 2018 го року, коли проаналізував індекс свого сайту. При тому, що домен dsmpi.ru я зареєстрував в червні 2015 го року, дата індексації Яндексом головної сторінки була і залишається (можете самі перевірити) іюрь 2013 року року. Як таке може бути? Так я сам тоді офігів від такого повороту. А все виявилося досить просто. Спочатку у мене був домен, якщо правильно пам'ятаю, eploy.ru, його я реєстрував для одного сервісу. З сервісом нічого не вийшло і я вирішив на цьому домені запив собі особистий сайт. Сайтом це було складно назвати, по суті сторінка з описом послуг. Два роки це все висіло, але потім я вирішив сайт переробити. Запив новий сайт, а потім зареєстрував домен dampi.ru і направив його на сайт, а з eploy.ru зробив редирект (переадресацію) на dampi.ru. Таким чином авторитет старого домену я передав новому, пошуковик прийняв новий домен як дзеркало старого сайту, що по суті і було, і мій новий сайт в перший же місяць почав відвідувати і відвідуваність зростала.

Коли я все це усвідомив, я подумав, а чому б не використовувати цей ефект при запуску нових сайтів? Але де брати "старі" домени, та ще певної тематики? Адже не можна взяти домен, на якому був сайт рецептів і запустити там сайт автосервісу - нічого з цього не вийде. Для запуску сайту автосервісу нам потрібен старий сайт автосервісу. Рішення знайшлося випадково - дроп. Дроп - це домени, які належали людям або організаціям, але ті від них відмовилися з тих чи інших причин. Натрапивши на дослідження megaindex.ru в цій сфері, я прийшов до висновку що що дроп якраз те, що потрібно. Залишилася справа за малим, зібрати сотні тисяч кинутих доменів, звідкись наколупав інформацію, яка на них раніше розташовувалася і запустити пошук по цій інформації.

Знадобилося півроку для вирішення цього завдання. В результаті зібрано гігабайти текстової інформації для майже 800 000 доменів. Тепер, коли до мене приходить клієнт з проханням запив йому новий сайт, насамперед я йому підшукую в своїй базі відповідний домен, який потім ми "приклеюємо" до нового домену клієнта.

Все б нічого, але в розрахунок береться не тільки тематика домену, але і його SEO-якість. Саме тут під час оцінки виникають проблеми, оскільки у неіснуючого домену не можна оцінити ТИЦ або ІКС. Але на ресурсt xtool.ru можна оцінити траст сайту, навіть якщо сайт перестав існувати рік тому або більше. Оскільки вручну перевіряти домени не цікаво, я вирішив зібрати автоматично інформацію про кожному домені і записати в базу. Коли я заліз в базу подивитися що там з оцінкою доменів, я офігів. У базі було більше 80 доменів з трастом 10. 10 це максимум що може бути. Це настільки крута оцінка, що від купи доменів з такою оцінкою у мене відвисла щелепа. Такий домен можна брати, реєструвати і пиляти сайт - топ справа техніки. Купуючи такий домен, ми купуємо автоматично всі посилання, які закуповував попередній господар.

Якщо раптом вирішите прискорити процес просування свого сайту, то звертайтеся. Або разом замутимо, або просто купите в мене домен і під моїм чуйним (безкоштовним) контролем почнете займатися просуванням.

Процес перенесення сайту

Процес перенесення сайту з Wix не займе у вас багато праці оскільки весь процес перенесення сайту полягає в декількох простих діях, які може виконати будь-який, навіть не зовсім досвідчена людина. Для перенесення сайту з Wix потрібно:

 1. Підняти новий сайт на WordPress .
 2. Завантажити вміст сайту Wix і перенести на новий сайт.
 3. Перенести домен до іншого реєстратора і направити його на новий сайт.

Якщо вам прям ну подобається користуватися редактором сайтів, то користуйтеся тоді хоча б конструктором від reg.ru , Сайти, зроблені з його допомогою хоча б відвідують активно. Якщо цікаво, то я можу привести приклад графіка відвідуваності такого сайту, для цього відпишіться в коментарях з відповідним проханням.

В одній зі своїх статей я розповідав про те, як я зіткнувся з необхідністю просування сайту на Wix , Але з об'єктивних причин описаним в статті, мені знадобилося перенести домен з Wix на WordPress, який був встановлений на нормальний хостинг з доменом в подарунок і безкоштовним SSL-сертифікат. Якщо з якоїсь причини вам не хочеться або ви не розумієте як перенести сайт, то я можу запропонувати свою допомогу в перенесенні сайту.

Перш ніж переносити домен з Wix на свій хостинг підготуйте новий сайт і перенесіть інформацію з сайту Wix на новий сайт і тільки тоді переносите вже сам домен.

Перенесення найціннішого - домену з Wix

Для початку нам необхідно зареєструватися у якого-небудь російськомовного реєстратора, я не став довго шукати і відразу пішов до одного з популярних реєстраторів і зареєструвався там . До речі тут же можете і хостинг прикупити з WordPress на борту . Після реєстрації нам необхідно зайти в свій аккаунт Wix і пройти на сторінку з доменами (див. Фото).

Після цього ми опинимося на сторінці зі списком наших доменів (у мене він один)

Кількома вкладку «Додатково» і в місці, яке виділено прямокутником, тиснемо «Перенести з Wix», у мене такого посилання немає оскільки домен вже перенесений до іншого реєстратора. Тиснемо «Вислати код» і отримуємо його в листі на мило на яке зареєстрований ваш аккаунт Wix.

 • Зверніть увагу, що ви зможете перенести домен через 60 днів після покупки його в Wix.
 • Переконайтеся, що ви відключили автоподовження домену на акаунті Wix.
 • Також, вам потрібно буде тимчасово відключити приватну реєстрацію домену.
 • Процес перенесення домену автоматичний і займає близько 7 днів.

Знаходимо лист з кодом для перенесення домену від Wix і тупотимо до свого нового реєстратора, і ініціюємо операцію перенесення домену. Для цього йдемо на сторінку «Домени» потім натискаємо перенесення доменів в REG.RU . Вводимо в поле свій домен і тиснемо «Продовжити» і дотримуйтесь інструкцій, ніяких складнощів у вас не повинно виникнути.

результати переїзду

Ось власне вам приклад сайту на Wix'е, і приклад цього ж сайту на WordPress. Зверніть увагу на те, що у випадку з сайтом на WordPress гимора в його супроводі і, найголовніше, в просуванні цього сайту набагато менше ніж у випадку з сайтом на Wix'е.

Зверніть увагу на те, що у випадку з сайтом на WordPress гимора в його супроводі і, найголовніше, в  просуванні цього сайту  набагато менше ніж у випадку з сайтом на Wix'е

Як було на Wix

Як було на Wix

Як стало на WordPress (зі своїм хостингом)

Але це не всі можливості WordPress. Для себе особисто, урвати «смачний» домен, я запив сайтец під своє місто, щоб підім'яти місцевий ринок розробки під себе, але поки тільки в пошуку. Ось сайт: makeseo.ru . По суті одностранічнік, запив за пару днів. Тепер будемо подивитися що з цього вийде.

PS Дико вибачаюся за відсутність докладного опису і скроневої, оскільки все писав по пам'яті бо я не можу знову виконати ті ж самі маніпуляції.

Успіхів!

Уявляєте?
Чи усвідомлював я тоді це?
Як таке може бути?
Коли я все це усвідомив, я подумав, а чому б не використовувати цей ефект при запуску нових сайтів?
Але де брати "старі" домени, та ще певної тематики?
Уявляєте?
Чи усвідомлював я тоді це?
Як таке може бути?
Коли я все це усвідомив, я подумав, а чому б не використовувати цей ефект при запуску нових сайтів?
Але де брати "старі" домени, та ще певної тематики?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: