Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як боротися з лінню так, щоб побороти цю лінь назавжди

 1. Непереборна лінь і псевдолень - в чому різниця?
 2. Як боротися з лінню? Вірніше, з псевдоленью
 3. Боротися з лінню, щоб жити по-справжньому - спробуйте і вийде
1014

Автор публікації: Вікторія Романова, філолог, журналіст
Редактор: Тамара Ткаченко, економіст

Перш ніж пробувати боротися з лінню, прочитайте народну казку і дайте собі відповідь на питання - чи не на роду лінь у вас особисто?

Давним-давно жив-був в одному селі ледар. Нічого не робив, тільки лежав під деревом. Втомилися жителі села боротися з ним і з його лінню - вирішили втопити. Поклали на віз і повезли до річки. А назустріч пані їде. Стало шкода їй ледаря, такий-сякий, а людина. Нехай і лінь у нього, такий порок, але не вбивати ж за це. Наказує бариня:

- Відпустіть ледаря, у мене є сарай непотрібний, нехай там живе. У мене хліб завжди зі столу залишається. Буде ситий, буде жити. Нехай і з лінню.

Сільські жителі і раді, із задоволенням погодилися відпустити ледаря. Але сам ледар раптом каже пані:

- А ви хліб мені приносити в сарай будете? Я сам ходити не люблю, мені ліньки.

- Так, слуги будуть приносити.

- А в рот мені його будуть класти? А то я рукою сам не люблю рухати. Мені лінь.

- Так, я скажу, слуги будуть і в рот класти хліб.

- А жувати, а ковтати його за мене слуги будуть? Або мені жувати самому треба буде? Мені це теж лінь робити.

- Та що ви, ледар, да як же слуги зможуть жувати і тим більше ковтати хліб за вас? Це ж неможливо!

- Ах, не будуть, значить ?! Ну тоді, люди добрі, везіть мене топити. А то її хліб ще й жувати, і ковтати доведеться самому. Не хочу, мені ліньки.

Якщо ви відчуваєте, що ЦЕ не зовсім ваш випадок, то тоді тримайте дві новини. Перша - хороша: ви не страждаєте лінню, яку неможливо подолати, у вас всього лише немає бажання робити те, що вам потрібно робити. Друга - не погана, але важка: поки ви не знайдете, чому так склалося, цю псевдолень ніякими силами не вийде подолати.

Непереборна лінь і псевдолень - в чому різниця?

Лінь - як відсутність енергії робити взагалі що-небудь в житті - явище дуже рідкісне. «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана знаходить і показує коріння такого стану - воно буває тільки і виключно у людей з м'язовим вектором . Внаслідок неправильного виховання, зазвичай в ранньому дитинстві, у такої дитини відбувається зрив нормального розвитку і виникає відмова від властивих йому бажань. Такий стан називається неврозом вектора. Неврозом м'язового вектора є патологічна лінь. Виростаючи, людина як би мається все життя - йому нічого не треба, нічого не хочеться і боротися з лінню така людина навіть не збирається. Взагалі.

Переважна більшість сучасних людей насправді відчувають іншу лінь.

Запам'ятайте, вам тільки здається, що ви вражені непереборної лінню, але ніякої ви не ледар, якщо:

 • Замість однієї важливої ​​справи, яку треба зробити, робите інші справи, які теж потрібно робити, просто не так спішно .

 • Чи не хочете робити те, що вам неприємно, що викликає у вас роздратування, образу, словом - будь-які негативні емоції, з якими неможливо боротися.

 • Замість того, щоб робити щось потрібне, ви граєте в комп'ютерні ігри , Годинами розмовляєте по телефону, валяєтеся на ліжку, нескінченно дивіться серіали .

 • Замість того, щоб робити те, що потрібно робити, ви сидите на дивані і думаєте « це зроблю завтра », І так багато днів, тижнів, місяців поспіль.

 • Коли вам потрібно щось робити, у вас опускаються руки і виникає внутрішнє питання « Навіщо це мені ? Це безглуздо ! »

І 100% ви не ледар, якщо вам в голову прийшов питання, як боротися з лінню. І ви почали серйозно думати над цією темою, та так, що навіть вбили запит - як боротися з лінню - в пошуковик і прийшли на цю статтю)))).

Словом, коли у вас є хоч якесь бажання в життя - не важливо, реалізуєте ви його чи ні, - то ви не ледар. І так, навіть депресія, тобто відчуття повної безглуздості своїх дій - за цим теж стоїть бажання: дізнатися, в чому їх зміст. Ніякого відношення до ліні цей стан не має.

Просто з якихось причин життя склалося таким чином, що ви не знаєте, як задовольнити свої підсвідомі бажання, можливо, навіть не розумієте їх. А відсутність наповнення - це боляче. Тому й не хочеться робити те, що не приносить задоволення. Але «не хочеться» зовсім НЕ одно «лінуватися». Такий стан можна виправити.

Як боротися з лінню? Вірніше, з псевдоленью

Боротися і побороти псевдолень можливо. Головне - зрозуміти, що саме вам буде приносити задоволення, заради якого захочеться піднятися з дивана.

Для цього необхідно просто дізнатися ні багато ні мало - себе і свої бажання і те, що заважає вам діяти. Адже дуже часто лінь може бути пов'язана не тільки з неправильним вибором професії або сфери роботи, але і з іншими причинами. Наприклад, протиріччям власних бажань, які один одному заважають - в результаті не виходить досягти нічого.

Або інший приклад, коли одне бажання настільки велике, що заглушає інші - не маючи наповнення, воно не дає наповнюватися жодному іншому бажанням. Виникає відчуття повної відсутності сил що-небудь робити - хочеться навіть не прокидатися вранці, такою важкою і безглуздою здається життя. Даний стан характерно для людей з нереалізованим звуковим вектором .

Боротися з лінню, щоб жити по-справжньому - спробуйте і вийде

Псевдолентяев сьогодні в світі безліч. І причини ліні у різних людей настільки різні, що описати їх в одній статті, і в тому числі і в цілій книзі, неможливо. У кожного своє життя і своя історія. Тому знайти, чому і через якийсь ситуації лінь оселилася у вашому житті, не зможе ніхто, крім вас особисто.

І тут на допомогу нам приходить унікальне знання, вже згадане вище, яке можна отримати на тренінгу «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана . Саме за допомогою цього інструменту будь-яка людина може зрозуміти, чому не виходить боротися з лінню і як все-таки побороти її.

Спробувати змінити ситуацію, розібратися в собі може кожен: на вступних, абсолютно безкоштовних онлайн-тренінгах. Дізнатися найближчі дати тренінгу і зареєструватися на нього можна за цим засланні .

Коректор: Наталя Коновалова

Автор публікації: Вікторія Романова, філолог, журналіст
Редактор: Тамара Ткаченко, економіст

Стаття написана за матеріалами тренінгу «Системно-векторна психологія»Непереборна лінь і псевдолень - в чому різниця?
Як боротися з лінню?
А в рот мені його будуть класти?
А жувати, а ковтати його за мене слуги будуть?
Або мені жувати самому треба буде?
Та що ви, ледар, да як же слуги зможуть жувати і тим більше ковтати хліб за вас?
Ах, не будуть, значить ?
Непереборна лінь і псевдолень - в чому різниця?
Як боротися з лінню?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: