Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як налаштувати проксі сервер в Windows 7, що робити, якщо proxy не відповідає

 1. Що це таке і які функції виконує
 2. Підключення і настройка проксі-сервера на Windows 7
 3. Як зробити настройку системного браузера Internet Explorer
 4. Налаштовуємо Opera на своєму комп'ютері
 5. Як прописати в Google Chrome
 6. Проводимо роботи з Yandex
 7. Налаштування Mozilla Firefox
 8. Як налаштувати Safari
 9. Відео: правильна настройка проксі-сервера на Windows 7
 10. Установка доповнень до браузерів
 11. Як підключитися через VPN
 12. Чому не працює proxy і як це виправити
 13. Як дізнатися свій проксі-сервер і порт

Подорожуючи по просторах інтернету за допомогою свого комп'ютера, ноутбука або навіть мобільного пристрою, кожен користувач рано чи пізно стикається з проблемою доступу до деяких ресурсів. Звичайно, відразу виникає питання, з чим це пов'язано і як позбутися від подібних неприємностей. Або, наприклад, в офісі компанії є багато комп'ютерів і один вихід в глобальну мережу. Як в цьому випадку підключити до інтернету всі робочі місця, щоб при цьому залишалася можливість контролю використання трафіку кожним працівником? Та й питання безпеки офісної мережі від зовнішнього впливу (хакери) в цьому випадку відразу виявляються на першому плані. Використання певного типу підключення в таких ситуаціях представляється найбільш обгрунтованим рішенням, тому розглянемо детальніше всі аспекти настройки проксі-сервера на Windows 7.

Відразу обмовимося, що для більш швидкої і анонімної роботи в інтернеті, краще не економити використовуючи всякого роду безкоштовні проксі. Вони дуже повільні, адже на них вже сидить купа народу. Тому ми вирішили взяти кілька приватних проксі на Proxy-Sale.Com , Для настройки проксі-сервера на Windows 7 в рамках даної статті.

Що це таке і які функції виконує

Все так чи інакше мають уявлення про посередництво. Зазвичай це поняття асоціюється з торгівлею. Проксі-сервер теж є свого роду посередником. Але до торгівлі це не має ніякого відношення. Через проксі-сервер, який представляє собою комплекс мережевих комп'ютерних програм, клієнт (програмний або апаратний системний компонент) запрошує дані у різних мережевих служб.

Наприклад, інтернет-браузер, через який користувач переглядає ресурси глобальної мережі (сайти), спочатку підключається до проксі-сервера, яка не скупиться зовнішні запити. Веб-сервер, на якому розташований потрібний сайт, у відповідь посилає інформаційний пакет. Проксі-сервер формує цей пакет відповідно до своїх настройками і відправляє клієнту (інтернет-браузеру). В результаті користувач бачить на екрані потрібний йому сайт. При цьому відвідування ресурсу пов'язується зовсім з іншою адресою, ніж IP комп'ютера, з якого був зроблений запит.

Подорожуючи по просторах інтернету за допомогою свого комп'ютера, ноутбука або навіть мобільного пристрою, кожен користувач рано чи пізно стикається з проблемою доступу до деяких ресурсів

Підключення до проксі-сервера може йти через роутер або безпосередньо

В офісній мережі проксі-сервер підключається через роутер, що представляє в цьому випадку точку доступу. Підключення одиничного комп'ютера відбувається безпосередньо через його мережеву карту.

Підключення і настройка проксі-сервера на Windows 7

Припустимо, користувач хоче анонімно відвідати який-небудь сайт або ж не може на нього потрапити через блокування ip-адрес мережі, в яку входить його комп'ютер. Необхідно правильно створити підключення, тобто налаштувати проксі-сервер. Залежно від використовуваного інтернет-браузера цей процес може бути різноспрямованим, але тільки до відкриття налаштувань проксі-сервера через будь-який оглядач. Якщо раніше для різних браузерів можна було використовувати не співпадаючі ip-адреси, то зараз це не вийде, за винятком хіба що Mozilla Firefox. Підключення і настройка проксі-сервера впливають на настройки всіх інтернет-оглядачів, які використовуються в Windows 7.

Як зробити настройку системного браузера Internet Explorer

 1. Відкрийте «Панель управління» через головне меню «Пуск» робочого столу і виберіть вкладку з властивостями оглядача.

  Відкриття вкладки з властивостями оглядача здійснюйте в такій послідовності

 2. У вікні, через меню «Підключення» перейдіть до налаштувань мережі, вибравши відповідний пункт для чинного підключення (якщо з'єднання йде через роутер, то список комутованих з'єднань і віртуальних приватних мереж буде порожній, т. К. Використовується локальне підключення), після чого введіть в потрібне поле адресу і порт проксі-сервера.

  Браузер IE є системним, а це значить, що він спочатку вбудований в Windows 7.

  Браузер IE є системним, а це значить, що він спочатку вбудований в Windows 7

  Підключення проксі-сервера здійснюється шляхом введення ip-адреси і номера порту в потрібні поля

Спеціалізовані ресурси, де можна подивитися безкоштовно потрібні дані, легко знайти через пошук в інтернеті. Досить при цьому ввести запит, наприклад, виду «Список проксі». Деякі ресурси, що розміщують такі дані:

 • foxtools.ru/Proxy
 • proxy-fresh.ru/proxy/
 • spys.ru та інші.

Налаштовуємо Opera на своєму комп'ютері

В останніх версіях браузера настройки проксі-сервера прив'язані до системних. З цього випливає, що процес налаштування проксі-сервера однаковий що через браузер, що за допомогою панелі управління Windows 7. Відкриється той же вікно параметрів локальної мережі, що і у випадку з Internet Explorer. Щоб в цьому переконатися, виберіть в Opera послідовно «Меню // Налаштування // Браузер // Змінити налаштування проксі-сервера».

Щоб в цьому переконатися, виберіть в Opera послідовно «Меню // Налаштування // Браузер // Змінити налаштування проксі-сервера»

Порядок дій при зміні налаштувань проксі-сервера в браузері Opera аналогічний алгоритму, описаного для IE

Як прописати в Google Chrome

 1. Відкрийте настройки оглядача натисканням лівою кнопкою миші зображення меню (три жовтих паралельних лінії в правому верхньому куті).
 2. Відзначте чекбокс додаткових налаштувань і перейдіть до установки параметрів проксі-сервера.

  Зміна параметрів проксі-сервера в Google Chrome проводиться швидко і просто

Проводимо роботи з Yandex

 1. Виберіть у верхній частині відкритого вікна браузера піктограму із зображенням трьох паралельних коротких ліній сірого кольору і відкрийте вкладку налаштувань зі списку.
 2. Дозвольте показ додаткових налаштувань, зазначивши відповідний пункт, і виберіть зміна налаштувань проксі-сервера навпроти параметра «Мережа».

  Перехід до налаштувань проксі-сервера в Yandex-браузері здійснюється в пункті «Мережа»

Налаштування Mozilla Firefox

 1. Відкрийте головне меню оглядача і виберіть настройки мережі в додаткових параметрах.
 2. У вікні можна залишити набір системних параметрів або ж ввести ip-адресу проксі-сервера вручну. Є також варіант автоматичної настройки проксі і роботи взагалі без нього.

  Вибір налаштувань проксі-сервера в Mozilla Firefox потребують більшої уваги

Як налаштувати Safari

Виберіть зі списку головного меню браузера вкладку налаштувань, після чого у вікні, перейдіть до пункту меню «Додатки», де натисніть кнопку зміни налаштувань проксі.

Виберіть зі списку головного меню браузера вкладку налаштувань, після чого у вікні, перейдіть до пункту меню «Додатки», де натисніть кнопку зміни налаштувань проксі

Перехід до налаштувань проксі-сервера в меню доповнень оглядача Safari відбувається за 4 кроку

Відео: правильна настройка проксі-сервера на Windows 7

Як відключити proxy

Для відключення проксі-сервера в браузерах досить в налаштуваннях мережевих параметрів прибрати галочку, що дозволяє його використання. У Mozilla Firefox можна застосовувати окремі настройки.

Установка доповнень до браузерів

Для підключення до інтернет-ресурсів через проксі-сервер часто використовуються плагіни для оглядачів, що дозволяють обходити блокування сайтів шляхом перенаправлення трафіку. Це такі доповнення, як ZenMate, friGate, Web Proxy і багато інших. Для кожного браузера в інтернеті можна знайти не один варіант.

Розглянемо як приклад додаток friGate для Mozilla Firefox. Після установки в панелі навпроти рядка з'являється значок плагіна, натиснувши на який можна вибрати необхідні настройки, включивши, наприклад, проксі-сервер для всіх сайтів або ж вибравши ресурси зі списку.

У спадному меню friGate можна вибрати необхідні настройки

Як підключитися через VPN

При використанні віртуальної приватної мережі (VPN) весь трафік персонального комп'ютера пропускається через проксі-сервер. При цьому гарантується високий рівень анонімності, а швидкість з'єднання не падає. Для використання VPN-підключення в Windows 7 можна встановити програму CyberGhost 5, безкоштовної версії якої досить для забезпечення анонімного серфінгу користувача в інтернеті.

Для використання VPN-підключення в Windows 7 можна встановити програму CyberGhost 5, безкоштовної версії якої досить для забезпечення анонімного серфінгу користувача в інтернеті

Зусилля для активації захисту користувача в CyberGhost 5 мінімальні

При включенні захисту програма порадить зробити апгрейд і перейти на платну версію. При бажанні отримання додаткового функціоналу можна скористатися пропозицією. В іншому випадку запит слід проігнорувати.

При установці CyberGhost 5 настройки програми задаються автоматично. При цьому створюється віртуальний адаптер TAP-Windows Adapter V9 і нове з'єднання з мережею, що йде через нього. У властивостях ж компонента протоколу інтернету (TCP / IPv4) використовуваної мережевої карти автоматично прописуються DNS-сервера VPN-підключення.

У властивостях ж компонента протоколу інтернету (TCP / IPv4) використовуваної мережевої карти автоматично прописуються DNS-сервера VPN-підключення

Автоматичне прописування адрес DNS-серверів VPN-підключення для підключення до мережі при використанні проксі не завжди дає потрібний ефект, тому рекомендується ручне налаштування

Чому не працює proxy і як це виправити

Сайти можуть не відкриватися при недоступності проксі. Це означає, що сервер перестав працювати. Таке часто трапляється при використанні безкоштовних серверів, які можуть створюватися тимчасово. Також збої можливі при пікових навантаженнях на сервер. В цьому випадку слід використовувати інші адреси з безкоштовних або платних списків проксі-серверів. Що ще? При неправильному налаштуванні проксі-сервера інтернет також не відповідатиме, тому на ці питання варто звертати особливу увагу. Дотримуйтесь методикою настройки, запропонованої в статті, і проблеми «Не вдається підключитися до проксі-сервера» вийде уникнути в більшості випадків.

Як дізнатися свій проксі-сервер і порт

Найпростіший спосіб дізнатися ip-адреса підключеного проксі-сервера, особливо якщо використовується доповнення до оглядача або VPN, - набрати в рядку пошуку браузера фразу «Мій IP». І також для цієї мети підійдуть спеціалізовані ресурси. При самостійному підключенні для уточнення ip-адреси і порту проксі необхідно відкрити настройки мережі, як вказувалося при описі підключення проксі-сервера, і подивитися необхідні дані. Можна звернутися і до інтернет-сервісів.

Проксі-сервер дозволяє в більшості випадків обходити блокування і відвідувати цікаві ресурси, завантажувати без обмежень потрібні файли, приховувати реально діючий при відвідуванні інтернету ip-адреса комп'ютера, забезпечуючи при цьому користувачеві анонімність. Тим більше підключити і налаштувати таке з'єднання не складе особливої ​​складності. Затвердження стосується не тільки Windows 7, але і інших версій цієї операційної системи.

Як в цьому випадку підключити до інтернету всі робочі місця, щоб при цьому залишалася можливість контролю використання трафіку кожним працівником?
Що ще?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: