Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як встановити Тор Браузер на комп'ютер

 1. Додаток для операційної системи Windows
 2. Інсталяція на пристрої Android
 3. Чи допомогла вам ця стаття?

Tor - один з найпопулярніших браузерів, які дозволяють користувачеві зберігати повну анонімність при використанні мережі Інтернет

Tor - один з найпопулярніших браузерів, які дозволяють користувачеві зберігати повну анонімність при використанні мережі Інтернет. У даній статті ми розповімо вам про те, як правильно інсталювати цю програму на свій комп'ютер або ноутбук.

Завантажити Tor Browser безкоштовно

Tor останнім часом стрімко збільшує аудиторію своїх користувачів. Справа в тому, що даний браузер дозволяє повністю ігнорувати блокування доступу до тих чи інших сайтів. Але перед тим, як почати користуватися будь-яким софтом, його потрібно встановити. Даний випадок не є винятком.

Для прикладу ми детально розглянемо процес установки згаданого вище браузера на ноутбуки або комп'ютери під управлінням операційної системи Windows. Крім того, розповімо про особливості інсталяції програми для пристроїв на базі Android. На даний момент є лише по одному способу виконати ці завдання.

Додаток для операційної системи Windows

Подібним чином на ПК встановлюються переважна більшість програм і утиліт. Для того, щоб у вас процес пройшов без різних помилок, ми розпишемо всі дії крок за кроком. Вам необхідно виконати наступне:

 1. Завантажуємо на комп'ютер архів з файлами браузера Tor.
 2. Витягуємо весь вміст архіву в окрему папку. У вас повинні бути три файли - «adguardInstaller», «torbrowser-install-ru» і текстовий файл з інструкцією.
 3. У вас повинні бути три файли - «adguardInstaller», «torbrowser-install-ru» і текстовий файл з інструкцією

 4. За рекомендацією розробника браузера спершу необхідно встановити додаток Adguard . Так як Tor - безкоштовний анонімний браузер, в ньому присутня реклама. Adguard якраз таки і буде її блокувати для вашої зручності. Запускаємо інсталятор даного софта з папки, в яку раніше витягли вміст архіву.
 5. Спершу ви побачите невелике вікно з рядком, що біжить. Треба трохи почекати, поки закінчиться підготовка до інсталяції, і подібне вікно зникне.
 6. Через деякий час з'явиться наступне вікно. У ньому ви зможете ознайомитися з ліцензійною угодою Adguard. Читати текст повністю чи ні - вирішувати тільки вам. У будь-якому випадку для продовження установки необхідно натиснути на кнопку «Я приймаю умови» в нижній частині вікна.
 7. У будь-якому випадку для продовження установки необхідно натиснути на кнопку «Я приймаю умови» в нижній частині вікна

 8. Наступним кроком буде вибір папки, в яку програма буде інстальована. Радимо залишити запропоноване розташування без змін, так як за замовчуванням буде запропонована стандартна папка «Program Files». Також в цьому вікні ви можете встановити параметр створення ярлика на робочому столі. Для цього потрібно поставити або прибрати позначку поруч з відповідним рядком. Після цього потрібно натиснути кнопку «Далі».
 9. Після цього потрібно натиснути кнопку «Далі»

 10. У наступному вікні вам запропонують встановити додатковий софт. Будьте уважні на даному етапі, так як всі параметри відразу включені. Якщо ви перейдете до наступного кроку, то такі додатки будуть відразу ж встановлені. Ви можете відключити інсталяцію тих додатків, які вам не потрібні. Для цього просто змініть положення перемикача поруч з назвою. Вже після цього натискаєте кнопку «Далі».
 11. Вже після цього натискаєте кнопку «Далі»

 12. Тепер почнеться процес інсталяції програми Adguard. Займе він зовсім небагато часу.
 13. Займе він зовсім небагато часу

 14. По завершенню установки вікно пропаде і додаток автоматично запуститься.
 15. По завершенню установки вікно пропаде і додаток автоматично запуститься

 16. Далі необхідно повернутися в папку з трьома витягнутими файлами. Запускаємо тепер виконуваний файл «torbrowser-install-ru».
 17. Запуститься програма установки необхідного браузера. У вікні спершу необхідно вказати ту мову, на якому буде відображатися подальша інформація. Вибравши потрібний параметр, тиснемо кнопку «OK».
 18. Вибравши потрібний параметр, тиснемо кнопку «OK»

 19. На наступному етапі знадобиться вказати каталог, в який браузер буде інстальований. Зверніть увагу, що стандартним місцем для установки є робочий стіл. Тому вкрай рекомендуємо вказати інше місце розташування для файлів браузера. Оптимальним варіантом буде папка «Program Files», яка розташовується на диску «C». Коли шлях буде вказано, тиснемо для продовження кнопку «Встановити».
 20. Коли шлях буде вказано, тиснемо для продовження кнопку «Встановити»

 21. Розпочнеться безпосередньо процес установки Tor на ваш комп'ютер або ноутбук.
 22. Розпочнеться безпосередньо процес установки Tor на ваш комп'ютер або ноутбук

 23. По завершенню даної операції програма установки автоматично закриється і всі зайві вікна зникнуть з екрану. А на робочому столі з'явиться ярлик «Tor Browser». Запускаємо його.
 24. Запускаємо його

 25. У деяких випадках ви можете побачити наступне повідомлення на екрані свого монітора.
 26. У деяких випадках ви можете побачити наступне повідомлення на екрані свого монітора

 27. Вирішується ця проблема банальним запуском програми від імені адміністратора. Просто натискаємо на ярлику програми правою кнопкою мишки, після чого з списку дій вибираємо відповідний пункт.
 28. Просто натискаємо на ярлику програми правою кнопкою мишки, після чого з списку дій вибираємо відповідний пункт

 29. Тепер ви можете приступити до користування так званого цибулевого маршрутизатора.

На цьому установка Tor для операційних систем Windows завершена.

Інсталяція на пристрої Android

Офіційне додаток для пристроїв під управлінням операційної системи Android називається «TOR nado». Принаймні саме на даний софт посилаються на офіційному сайті розробника. За аналогією з версією для ПК, для цієї програми також є анонімним браузером, який працює на базі мережі TOR. Для його інсталяції вам буде потрібно зробити наступні кроки:

 1. Запускаємо на смартфоні або планшеті Play Маркет .
 2. Запускаємо на смартфоні або планшеті  Play Маркет

 3. У пошуковий рядок, що знаходиться в самому верху вікна, вводимо назву софта, який будемо шукати. В даному випадку вводимо в поле пошуку значення TOR nado.
 4. Трохи нижче пошукового поля буде відразу ж відображатися результат запиту. Клацаємо лівою кнопкою миші по рядку, зображеної на скріншоті нижче.
 5. Клацаємо лівою кнопкою миші по рядку, зображеної на скріншоті нижче

 6. В результаті відкриється головна сторінка додатка TOR nado. У верхній її області перебуватиме кнопка «Встановити». Натискаємо на неї.
 7. Натискаємо на неї

 8. Далі ви побачите вікно з переліком дозволів, які будуть потрібні для коректної роботи програми. Погоджуємося з прочитаним, при цьому натискаємо кнопку «Прийняти» в цьому ж вікні.
 9. Погоджуємося з прочитаним, при цьому натискаємо кнопку «Прийняти» в цьому ж вікні

 10. Після цього почнеться автоматичний процес завантаження настановних файлів і інсталяції софта на ваш пристрій.
 11. По закінченню установки ви побачите на сторінці дві кнопки - «Видалити» і «Відкрити». Це означає, що додаток було успішно інстальовано. Ви можете відкрити відразу ж програму, клацнувши відповідне кнопці в цьому ж вікні, або запустити його з робочого столу пристрої. Там буде створено автоматично ярлик програми «TOR nado».
 12. Там буде створено автоматично ярлик програми «TOR nado»

 13. На цьому процес установки програми для пристроїв Android буде завершено. Вам залишається відкрити програму і приступити до її використання.

Про те, як вирішити різні проблеми з запуском і роботою описуваного додатки, ви можете дізнатися з наших окремих уроків.

Детальніше:
Проблема з запуском Tor Browser
Помилка підключення до мережі в Tor Browser

Крім того, раніше ми публікували інформацію про те, як повністю деінсталювати програму Tor з комп'ютера або ноутбука.

Детальніше: Видаляємо Tor Browser з комп'ютера повністю

Застосувавши описані методи, ви без зусиль зможете встановити на свій комп'ютер, ноутбук, планшет або смартфон браузер Tor. В результаті ви зможете без жодних проблем відвідувати всі сайти, залишаючись при цьому повністю анонімними. Якщо з процесом інсталяції у вас виникнуть складності, пишіть про це в коментарях. Спробуємо разом знайти причину виниклих проблем.

Чи допомогла вам ця стаття?

ТАК НІ

Чи допомогла вам ця стаття?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: