Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як змінити браузер і поштовий клієнт за замовчуванням в Ubuntu

 1. Як змінити веб-браузер за замовчуванням в Ubuntu
 2. Як змінити використовуваний за замовчуванням поштовий клієнт в Ubuntu
 3. інші додатки

Ubuntu поставляється з безліччю різних додатків за замовчуванням, включаючи дуже популярний веб-браузер Mozilla Firefox і e-mail клієнт Thunderbird

Ubuntu поставляється з безліччю різних додатків за замовчуванням, включаючи дуже популярний веб-браузер Mozilla Firefox і e-mail клієнт Thunderbird.

Звичайно, у них обох є шанувальники, але комусь вони не підходять. Мене часто запитують про те, як змінити стандартний браузер в Ubuntu або встановити інший поштовий клієнт для обробки поштових посилань і іншого.

Ми не просто говоримо про те, як встановити додаткові пакети з додатками, але також про те, як вам встановити їх як додатки за замовчуванням для обробки спеціальних типів файлів, посилань і іншого змісту.

Насправді, змінити більшу кількість стандартних додатків, включаючи веб-браузер, поштовий клієнт, текстовий редактор і музичні і відеопрогравачі, в Ubuntu можна дуже легко. Панель налаштувань, де ви можете зробити ці зміни, не відома всім, тому давайте подивимося на неї.

Як змінити веб-браузер за замовчуванням в Ubuntu

Як змінити веб-браузер за замовчуванням в Ubuntu

Mozilla Firefox - це повноцінний, відкритий і надійний браузер - вікно в світ, яке підходить не всім. І це нормально.

Щоб використовувати інший браузер в Ubuntu за замовчуванням, вам спочатку потрібно, очевидно, встановити його. Як це зробити, залежить від того, чого ви хочете:

 • Загального доступу Інтернет-браузери, такі як Epiphany, Chromium і IceWeasel, доступні для установки прямо з Центру додатків Ubuntu.
 • Пропрієтарні популярні веб-браузери, такі як Google Chrome, Opera і Vivaldi, повинні бути завантажені з офіційного сайту відповідного проекту.

Після того, як ви виберете, скачаєте і встановіть будь-якої іншої браузер за вибором, ми можемо продовжувати.

Щоб змінити стандартний браузер, який використовується для відкриття посилань з інших додатків (наприклад, з додатків для обміну миттєвими повідомленнями, Twitter-клієнтів, e-mail і так далі), вам потрібно використовувати утиліту системних налаштувань Ubuntu.

Ви можете запустити системні настройки декількома способами. Найпростіший - це натиснути на іконку в крайньому правому куті і вибрати 'System Settings' з меню:

 • Відкрийте системні настройки
 • Виберіть Details
 • У сайдбауре виберіть 'Default Applications'
 • Змініть веб-браузер з Firefox на бажане вами додаток

На цьому все.

Як змінити використовуваний за замовчуванням поштовий клієнт в Ubuntu

Ubuntu поставляється з Thunderbird як стандартним поштовим додатком. Це означає, що додаток буде автоматично відкрито, якщо ви клацніть по email-посиланню або по mailto-посиланню в більшості веб-браузерів, PDF-файлах, клієнтів для повідомлень і інших додатків.

Це дуже зручно, якщо ви дійсно використовуєте Thunderbird. Але багато хто з нас не роблять цього - можливо, хтось користується легковажним клієнтом, таким як Geary, Evolution від GNOME, або віддає перевагу веб-інтерфейсів Gmail, Outlook або інших провайдерів.

Щоб змінити стандартний поштовий клієнт в Ubuntu з Thunderbird на інший додаток, відкрийте System Settings> Details> Default Applications. Відкрийте меню, що випадає, відповідне поштової програми і виберіть бажаний клієнт зі списку.

Якщо ви хочете встановити Gmail стандартним поштовим клієнтом в Ubuntu, вам спочатку потрібно встановити пакет gnome-gmail, клікнувши на посилання нижче. Після установки знову відкрийте System Settings> Details> Default. З уже згаданого списку поштових додатків ви тепер зможете вибрати Gmail.

Встановити GNOME Gmail в Ubuntu

інші додатки

Такі ж кроки можуть бути пройдені для зміни музичного програвача за замовчуванням, який відкривається при кліці по музичного файлу. Наприклад, ви можете встановити в якості такого додатка VLC, і так далі.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: