Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як вибрати ім'я майбутній дитині правильно?

 1. Вибираємо ім'я за датою народження
 2. Найкраще ім'я для дівчинки
 3. Красиве ім'я для хлопчика
 4. Ім'я по святцях

Вибір імені - це дуже відповідальний крок, який залежить тільки від батьків, а не від друзів і родичів Вибір імені - це дуже відповідальний крок, який залежить тільки від батьків, а не від друзів і родичів. Тим більше вже давно доведено, що ім'я - впливає на характер дитини, а це дуже важливо. До того ж дитина буде відгукуватися на це ім'я все життя, і якщо вибрати негарне ім'я - почнуться проблеми, як мінімум будуть сміятися однокласники, а максимум - дитина стане дратівливим і не захоче відгукуватися на ім'я зовсім.

Зміст статті:

 1. Вибираємо ім'я за датою народження
 2. Найкраще ім'я для дівчинки
 3. Красиве ім'я для хлопчика
 4. Ім'я по святцях

Вибираємо ім'я за датою народження

зимові діти

Вибір імені залежить від пори року, коли народилася дитина . Наприклад, грудневі діти - дуже наполегливі і пристрасні, вони мають імпульсивним характером і високою агресією. Щоб змінити характер доведеться сильно постаратися. Але агресію можна зменшити, якщо правильно підібрати ім'я, ласкаве і ніжне. Не можна називати хлопчиків Анатолієм, Миколою або Станіславом, а дівчаток - Оленою, Тетяною та Аліною.

Діти, народжені в січні, відрізняються силою духу. Вони мають сильну психологічну витривалість, і не діляться своїми проблемами з оточуючими, що робить їх схожими на інтровертів. Дівчата дуже добре готують, але тільки для себе, не люблять готувати для гостей або сім'ї. А хлопчики дуже вперті, нікого не слухають, і роблять все виключно для себе. Через те, що вони люблять геройствовать - потрапляють в неприємності. У сім'ї вони дуже спокійні, несуть відповідальність, дуже віддані. Але через холодного характеру, діти втрачають свою чутливість, і це потрібно відновити за допомогою імені. Дівчаток потрібно називати наступними іменами: Наталя, Анастасія, Олена і Людмила, а хлопчиків - Данило, Григорій, Євгеній або Петро. Діти, народжені в січні, відрізняються силою духу

Народжені в лютому відрізняються неспокійним характером, вони дратівливі і не терплять критику на свою адресу. Ви ніколи не зможете показати те, що вони не мають рації, вони не вміють слухати і в усьому розраховують тільки на себе. Нерідко вони намагаються побудувати кар'єру, це їх основна мета, і вони готові пожертвувати родиною заради фінансового успіху. Хлопчиків потрібно називати наступними іменами: Віталій, Олександр, Максим, Тимофій. Дівчаткам підійдуть такі імена як Світлана, Анна, Наталя та Ірина.

весняні діти

Березневі діти дуже дивні, мають незрозумілий характер, постійно скаржаться і звинувачують усіх у своїх проблемах. Можливо, через те, що потрапляють під знак зодіаку «Риби». І якщо зимових дітей ім'я повинно заспокоювати , То весняних навпаки - порушувати. Зробити характер міцніше можна за допомогою наступних імен: Філіп, Данило, Павло, Станіслава, Софія, Руслана та Ростислава.

Діти, народжені в квітні, дуже вимогливі до оточуючих і до себе. Вони реалісти, покладаються тільки на себе, хоча і схильні до ідеалізму. Намагаються будувати успішну кар'єру і думають тільки про це. Але як вже було сказано вище, прагнення до грошей і успіху пригнічує емоції і почуття, тому ім'я потрібно вибирати підсилює почуття, наприклад - Костянтин, Кирило, Марк, Марія, Карина, Дарина, Олександра. Діти, народжені в квітні, дуже вимогливі до оточуючих і до себе

Травневі діти дуже рішучі в своїх вчинках, найсильніша сторона характеру - налагодження контактів з іншими людьми, але тут є і зворотна сторона, вони без праці кидають тих, з ким спілкуються і ведуть справи. Через високу нестабільності потрібно її підвищити, інакше життя стане набагато складніше. Їм підходять такі імена як Кирило, Давид, Юлія, Олександра і Ірина.

річні діти

Всі червневі люди дуже запальні, ранимі і непостійні. Вони думають тільки про себе, і намагаються отримати все найкраще. Жінки відрізняються ідеалізмом, шукають собі ідеального чоловіка, тому пізно виходять заміж. А чоловіки постійно ходять в спортзал і красуються перед дзеркалом в новому одязі, через високу любові до себе. За допомогою імені бажано посилити сталість і твердість характеру, для цього підійдуть такі імена як Роман, Ігор, Дмитро, Костянтин, Валерій, Симона, Олена, Марія і Тамара.

Липневі діти мало чим відрізняються від червневих, але до того ж дуже недовірливі і наполегливі. Ніяк не можуть знайти собі місце, то вони управлінці, то підлеглі, а якщо сказати їм про це - виходять з себе і сильно зляться. Щоб поліпшити характер і прибрати недоліки, потрібно вибрати наступне ім'я: Микита, Анатолій, В'ячеслав, Алла, Валерія, Олександра. Липневі діти мало чим відрізняються від червневих, але до того ж дуже недовірливі і наполегливі

Люди, народжені в серпні, відрізняються підвищеною працездатністю і бажанням працювати. Але через це вони стають дратівливими і агресивними, тому ім'я потрібно вибирати заспокійливу. Підійдуть такі імена: Гліб, Олександр, Микола, Анфіса, Анна, Марія.

осінні діти

Вересневі діти дуже цілеспрямовані і наполегливі. Жінки смачно готують і цінують сім'ю, а чоловіки одружуються тільки через почуття і сильної любові. Зробити таких дітей м'якше допоможуть такі імена як Анатолій, Денис, Роман, Віра, Ганна, Раїса.

Найкращими працівниками вважаються жовтневі люди, вони люблять роботу і без праці виконують складні завдання. Але вони не люблять бути начальниками і керівниками, тому потрібно додати їм впевненості в собі за допомогою імені. Кращі імена: Марк, Олександр, Сергій, Владислав, Ольга, Олександра, Софія.

Листопадові діти мають потребу в грошах, причому у великій кількості. Їм неважливі почуття і любов, якщо немає грошей, починається депресія, до того ж листопадові люди дуже егоїстичні, особливо жінки. Щоб поліпшити характер і позбавити дитину від егоїзму, потрібно звернути увагу на наступні імена: Віктор, Артем, Григорій, Максим, Костянтин, Михайло, Ірина, Марія, Клавдія, Наталя.

Обов'язково при виборі імені враховуєте пору року, дані імена заздалегідь враховують знаки зодіаку дітей і те, які риси характеру їм притаманні. Не можна збільшувати агресію за допомогою імені зимового дитині, це негативно позначиться на його долю. Обов'язково при виборі імені враховуєте пору року, дані імена заздалегідь враховують знаки зодіаку дітей і те, які риси характеру їм притаманні

Найкраще ім'я для дівчинки

Вибрати гарне ім'я для дівчинки дуже складно, хоча на даний момент існує величезна кількість імен, і на перший погляд, здається, що це дуже просто. Що потрібно врахувати в першу чергу? Найголовніше - не звертайте уваги на модні імена, якщо якесь ім'я модне в цьому році, це ще не означає, що воно буде модним наступного року. Також є величезний мінус в тому, що за допомогою імені підкреслюють гідності характеру і особистості, а ви виберете просто поширене ім'я, і ​​покажете себе і дочки, що навіть не спробували підібрати гарне ім'я.

При виборі потрібно орієнтуватися на красиві і незвичайні імена, але не занадто. У США взагалі дітей називають однією лише буквою «J» або «F», безумовно, це дуже оригінально і дивно, але кому сподобатися таке ім'я? Ви знайомитеся з дівчиною, а вона каже, що її звуть «F». Тому постарайтеся вибирати нормальне ім'я, але відповідне і красиве, інакше дитина виросте і змінить ім'я, при цьому дуже сильно на вас розсердиться.

Заздалегідь врахуйте характер дівчинки, якщо ви бачите, що вона дуже агресивна і запальна, не називайте її Тетяною або Веронікою. Чим більше в імені твердих букв - тим агресивніше характер. Наприклад, буква «Р» в імені говорить про наполегливість і агресивності, і чим більше їх більше, тим агресивніше буде дитина. Краще підібрати таке ім'я як Ліза, Аліса, Любов, Оля та інші.

Згідно із законом ви маєте право придумувати ім'я самостійно, але знову ж таки - не переборщіть. Краще ознайомтеся з італійськими або французькими іменами, а потім переробіть ім'я, щоб краще звучало, і не було занадто дивним. Російська прізвище та іспанське ім'я виглядають, м'яко кажучи, дивно. Якщо ім'я буде занадто незвичайним, над дівчинкою будуть сміятися в школі, а це дуже сильно виведе її з себе. Згідно із законом ви маєте право придумувати ім'я самостійно, але знову ж таки - не переборщіть

Нерідко бувають ситуації, коли чоловік пропонує красиве жіноче ім'я, але це ім'я його колишньої дівчини або перше кохання. Зрозуміло, дружина повинна зрозуміти, що у чоловіка якась дивна манія по відношенню до цього імені, і не допустити цього. Але якщо ім'я дійсно гарне, можна знайти схоже ім'я. Не варто називати дівчинку на честь своєї матері, це дуже негарно і неприємно, знову ж таки - шукайте унікальне та індивідуальне ім'я, і ​​не намагайтеся згадувати людей з минулого.

Ви можете почитати книги і подивитися фільми про кохання, зазвичай у дівчат дуже красиві і дивні імена, які запам'ятовуються дуже надовго. Якщо ви кіноман, можете вибрати ім'я улюбленої актриси і назвати дочку в її честь, але це знову строго індивідуально. Раптом ви назвете дочку в честь актриси, а потім вона вам разонравится або з нею щось трапиться? Ваше ставлення до актриси зміниться, і цілком можливо, до доньки теж.

Красиве ім'я для хлопчика

Чоловіки завжди хочуть, щоб у них народився син. Але потім вони стикаються з проблемою - вибором імені для сина. Це дуже складно, адже ім'я відображає характер і дається один раз на все життя. Всі ми знаємо, що в іменах є прихований сенс, який впливає на долю дитини. Бажано придбати книгу з усіма чоловічими іменами, а потім прочитати про значення кожного з них. Зараз на прилавках книжкових магазинах є книги з ономастики, це наука, що вивчає зміст і значення імен. Чоловіки завжди хочуть, щоб у них народився син

Але які правила варто дотримуватися в першу чергу? Найголовніше - не називайте дитину на честь себе. По-перше, складно буде вимовити ім'я та по батькові, наприклад - Микола Миколайович або Сергій Сергійович. По-друге, хлопчик втрачає свою індивідуальність, вона починає думати, що нічим не відрізняється від батька, і це виводить його з себе. Також варто пам'ятати, що ваш син коли-небудь буде татом, і його ім'я стане по батькові для дитини. Послухайте, як звучить ім'я та по батькові? Якщо красиво - вибирайте це ім'я. І не забудьте, що діти дуже жорстокі, в школі у всіх є прізвисько і ніхто навіть і слухати не буде, що дитині прикро через те, що його якось дивно називають. Якщо ім'я можна переробити в прізвисько за пару секунд - забудьте про нього.

Ім'я по святцях

Нерідко ім'я вибирають за церковним календарем, зрозуміло, це справа кожного. Основна перевага даного методу в тому, що в календарі є дуже красиві і приємні імена. Колись давним-давно ім'я давали виключно за церковним календарем, тому в ньому є багато красивих імен, які ви можете вибрати. Яким чином зробити вибір? Основний спосіб - заглянути в список святих, пам'ять яких святкується на 8 або 40 день після дня народження. Цифри 8 і 40 тут не просто так, справа в тому, що вісімка означає вічне життя, а 40 день - таїнство святого хрещення. Тут все залежить від того, хто вірує ви людина чи ні, якщо в бога ви не вірите - метод вам не підійде ні в якому разі. Нерідко ім'я вибирають за церковним календарем, зрозуміло, це справа кожного

Не забувайте, що ви можете придбати книжечку, в якій є значення кожного імені. Відштовхуйтеся від місяця народження і пори року, це дуже важливо. Також ви можете вивчити характеристики знака зодіаку, наприклад, близнюкам і рибам потрібно вибирати ім'я, яке зробить їх постійними. А тільцям і раків навпаки, ім'я здатне урізноманітнити їхнє життя і змусить відволіктися від одних і тих же занять.
Про популярних і незвичайних іменах, які дають сучасні батьки своїм діткам при народженні:

Що потрібно врахувати в першу чергу?
У США взагалі дітей називають однією лише буквою «J» або «F», безумовно, це дуже оригінально і дивно, але кому сподобатися таке ім'я?
Раптом ви назвете дочку в честь актриси, а потім вона вам разонравится або з нею щось трапиться?
Але які правила варто дотримуватися в першу чергу?
Послухайте, як звучить ім'я та по батькові?
Яким чином зробити вибір?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: