Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як перевести гроші з МТС на Білайн

 1. Як перевести гроші з МТС на Білайн через СМС
 2. Переказ грошей з МТС на Білайн через «Легкий платіж»
 3. Коли може знадобитися переклад з МТС на Білайн
 4. Комісії та обмеження переказів
 5. Коли варто утриматися від переведення

Багато людей, які користуються послугами компанії МТС, цікавляться, як перевести гроші з МТС на Білайн. Переказати кошти можна двома способами. Мобільний оператор передбачив можливість зробити переклад через СМС і по телефону. Який спосіб більш зручний - вирішувати вам.

Зміст статті:

Як перевести гроші з МТС на Білайн через СМС

Багато людей, які користуються послугами компанії МТС, цікавляться, як перевести гроші з МТС на Білайн

З МТС на Білайн перевести гроші можна за допомогою короткого СМС. Це найпростіший спосіб переказу. Щоб зробити операцію, треба:

 1. Вибрати номер користувача Білайн, якому здійснюється відправка коштів;
 2. У тексті для СМС написати наступне: # переклад сума відправлення;
 3. Надіслати повідомлення.

Сума відправлення вказується відразу після комбінації # переклад без зайвих символів. Скоро після відправки повідомлення на телефон прийде СМС з номера 6996. Кошти в системі не відправляються відразу іншого оператора - клієнтові треба ще відправити підтвердження. Якщо ви твердо вирішили перевести гроші на номер Білайн, то дійте згідно з інструкцією, отриманою в СМС.

Як тільки ви виконаєте всі вказівки, вам прийде нове повідомлення про те, що кошти були списані. Зрозуміло, перевести гроші можна тільки в тому випадку, якщо у вас на рахунку їх досить для здійснення транзакції з урахуванням комісії. В іншому випадку вам надійде повідомлення про те, що грошей на рахунку недостатньо для перекладу.

Читайте також: Як перевести гроші з МТС на Мегафон

Читайте також:  Як перевести гроші з МТС на Мегафон

Переказ грошей з МТС на Білайн через «Легкий платіж»

Досить встановити додаток «Легкий платіж», щоб отримати ще одну можливість передавати кошти з МТС на Білайн. Хочете переказати кошти користувачеві Білайн? Тоді наберіть комбінацію * 115 #. Після цього вам відкриється меню програми, і ви зможете перевести гроші.

 • Перед тим, як перевести гроші з МТС на Білайн, переконайтеся, що вибрали правильний номер телефону;
 • Не переводьте кошти випадковим особам - повернути їх буде неможливо;
 • Будьте уважні при наборі цифр.

Потрапивши в меню програми «Легкий платіж» виберіть наступні пункти:

 1. 1 - мобільний телефон;
 2. 2 - оператор Білайн.

Після цього вводьте номер телефону абонента, якому потрібно сума. Далі натисніть «Відправити». Додаток відкриє перед вами нове меню, де потрібно буде вказати свій особовий рахунок МТС. Натисніть «Сплатити» і «Надіслати». Як і при переказі коштів по СМС, транзакція не відбувається автоматично. Щоб переказати кошти, треба буде підтвердити свій намір через СМС.

В СМС для підтвердження перекладу з МТС треба відправити будь-яку цифру, крім нуля. Нуль - це цифра, яка відхиляє платіж.

Переклад через додаток - найпростіший спосіб здійснити транзакцію. Встановити додаток нескладно, в подальшому воно значно спростить вам життя. За переклади через «Легкий платіж» стягується комісія - 10 рублів і 5% від суми переказу.

За переклади через «Легкий платіж» стягується комісія - 10 рублів і 5% від суми переказу

Коли може знадобитися переклад з МТС на Білайн

Переказати кошти з МТС на Білайн сьогодні нескладно. Оператор ввів новий вид транзакцій на прохання користувачів. У клієнтів оператора постійно виникає необхідність проводити такі транзакції. Переклад може знадобитися для того, щоб перевести залишки своїх коштів на іншу карту.

Також часто користувачі переводять кошти близьким. Замість того, щоб переводити гроші відразу на кілька номерів з терміналу, тепер достатньо закинути суму на свій рахунок, а потім розподілити між членами сім'ї. Крім того, послуга дуже затребувана, якщо у одного з членів сім'ї кошти на рахунку раптово закінчилися.

Комісії та обмеження переказів

Перерахувати зі свого рахунку або покласти кошти з терміналу: що вигідніше? Насправді комісія при транзакціях практично однакова. Зате з телефону вам досить простий комбінації цифр, і ви точно будете знати, що гроші дійдуть. Термінали можуть не працювати або переказувати кошти з затримкою. Комісія в конкретному терміналі визначається власником. Тому немає сенсу витрачати час і ризикувати.

Переказати кошти через «Легкий платіж» або по СМС можна в будь-якому зручному місці, хоч в дорозі. Комбінація дій для перекладу легко запам'ятовується. Термінал ви з собою возити точно не будете.

Якщо виникають складнощі при перекладах, то це може вказувати на нестачу коштів на рахунку відправника або на велику суму переказу. Існують ліміти і обмеження. Навіть при перекладах між номерами МТС можна за раз перераховувати більше 3000 рублів. Це дрібниці, які потрібно враховувати заздалегідь.

Коли варто утриматися від переведення

Сьогодні розвелося багато шахраїв, які відправляють СМС людям з проханням перевести кошти від імені родича. Якщо ви знаєте номер близької людини, то просто зателефонуйте йому і переконайтеся, що все гаразд. Тривожні СМС можете ігнорувати. Люди, які переводять кошти на такі номери, потім не можуть повернути гроші назад. Не рекомендується переводити таким способом великі суми грошей. Комісія за переклади досить висока.

Хочете переказати кошти користувачеві Білайн?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: