Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як покласти гроші в швейцарський банк? Депозит в швейцарському банку.

 1. Відкриття рахунку в швейцарському банку
 2. Інтернет - банкінг з Dukascopy Bank
 3. Обмін валюти онлайн
 4. Обслуговування поточного рахунку і кредитні картки
 5. Як збільшити відсотки за депозитом?

Вітаю всіх читачів і передплатників Вітаю всіх читачів і передплатників!

Знову з Вами я, Сергій Євдокименко, і мої замітки на сторінках блогу Ib-Broker Evda . Сьогодні я хочу вам розповісти ще про одну цікаву можливості для клієнтів Dukascopy Bank.

Чи замислювалися ви про те, де надійніше зберігати свої зароблені непосильною працею заощадження? Хотіли б ви покласти гроші в швейцарський банк на зберігання? Якщо відповідь ТАК, то продовжуйте читання далі.

В одній зі своїх заміток з приводу переваг , Які дає Dukascopy Bank в порівнянні з іншими брокерами, я вже побіжно згадував про можливість відкрити ощадний рахунок. Про те, що він із себе представляє і як його відкрити і піде мова в даній статті.

Але для початку, хочу розповісти одну історію з особистого досвіду. Років так надцять тому вирішив я відкрити поточний рахунок в швейцарському банке.І на власній шкурі переконався, що процедура ця доволі непроста. На той момент, щоб покласти гроші в швейцарський банк, необхідно було мати рекомендації від трьох вже існуючих клієнтів банку. Обмеження щодо мінімального депозиту становили 50 000 доларів. І за всю процедуру відкриття рахунку довелося викласти близько (точну цифру вже не пам'ятаю) 700-800 франків. Непогана головний біль, чи не так?

Для чого взагалі потрібен такий рахунок? Справедливості заради треба зауважити, що великих відсотків по депозиту в швейцарському банку (та й взагалі в будь-якому європейському банку) ви не отримаєте. Тут у всій красі працює принцип - чим надійніше вкладення, тим менше прибутковість. Відсоток по депозиту в середньому 0.5 - 1.5% річних. «Копійки!» - скажуть просунуті інвестори. Наші банки роблять куди більш цікаві пропозиції! Так то воно так, та трішечки не так ... Наскільки надійний найміцніший вітчизняний банк? Я думаю, ви ще не встигли забути, як за часів «кольорових» революцій вся банківська система цих країн дивом не накрилася мідним тазиком разом з усіма заощадженнями громадян. Тоді все вклади були заморожені. Гроші видавали тільки на екстрені хірургічні операції і на похорон!

Упевнений, ви погодитеся зі мною, що сьогодні, коли політична і економічна ситуація в країні (та й в світі в цілому) не стабільна, вкрай важливо знайти безпечну гавань для своїх заощаджень. І тут вже чорт з ними з цими відсотками по депозиту, головне взагалі все не втратити! Ну що, дорогі читачі, нагнав на вас остраху? Нічого, вихід є, їдемо далі.

А вихід простий - покласти гроші в швейцарський банк.Во всі часи (навіть у період першої та другої світових воєн) Швейцарія вважалася найнадійнішим місцем для зберігання своїх заощаджень. Вимоги до клієнтів, що відкривають депозит в швейцарському банку, залишилися такими ж жорсткими, як і надцять років тому, коли я відкривав свій перший рахунок. За винятком того, що тепер не треба рекомендації від трьох клієнтів банку.

Але є хороша новина! Дукаскопі Банк для своїх клієнтів, що мають торговий рахунок, відкриває поточний рахунок абсолютно БЕЗКОШТОВНО і без обмеження МІНІМАЛЬНОЇ СУМИ депозиту. Таким чином, ви вбиваєте двох зайців:

 • торгуєте на форекс через надійний європейський банк-брокер,
 • і як бонус отримуєте можливість відкрити поточний рахунок і скористатися всім спектром послуг, розмістивши свій капітал у фінансовому середовищі Швейцарії.

Для інших клієнтів обмеження мінімального депозиту в 50 000 доларів ніхто не відміняв.

Відкриття рахунку в швейцарському банку

Нам з вами пощастило. Я сподіваюся, що ті, хто читає цю статтю, вже мають торговий депозит в Дукаскопі Банку або в найближчому часі відкриють його. Тому переходжу до порядку оформлення поточного рахунку. Для клієнтів, які вже пройшли ідентифікацію особистості при відкритті торгового рахунку, ця процедура дуже проста.

Заповнюємо он-лайн форму заявки на сайті банку . Для цього переходимо «Банківські послуги» - «Відкрити поточний рахунок» - «Зареєструватися on-line». Відкривається поточний рахунок може бути особистий (Personal Account), спільний (Joint Account) або корпоративний (Corporate Account - якщо торговий депозит у вас відкритий на юридичну особу).

 1. Далі проходимо 4 кроку реєстрації:
 • Крок 1 - заповнюємо анкету англійською мовою так само, як і при реєстрації торгового рахунку.
 • Крок 2 - відомості про те, чи є ви єдиним бенефіціаром (власником) рахунки. Якщо ви хочете відкрити спільний з кимось рахунок, то заповнюєте дані на другого бенефіціара. Якщо немає, то ставите галочку, що підтверджує що ви єдиний власник.
 • Крок 3 - вказуєте деталі. Валюту, надання онлайн доступу до рахунку (інтернет - банкінг), інструкції по листуванню з банком (свій e-mail).
 • Крок 4 - вибираєте мову спілкування і інформацію про канал, по якому ви дізналися про можливості відкриття рахунку (мої клієнти вибирають «представляє агент» і мій код 2942). Натискаєте «Реєстрація».

Натискаєте «Реєстрація»

 1. Буквально відразу ж вам на пошту приходить договір. Ви його читаєте, роздруковуєте в 2-х примірниках і підписуєте (підпис, дата).
 2. Підписаний договір відправляєте поштою в банк.
 3. Банк отримує ваші документи, перевіряє і якщо все правильно заповнено, відкриває вам рахунок.
 4. Ви його поповнюєте і отримуєте логін і пароль для системи інтернет - банкінгу.

Як бачите, нічого складного! Після завершення процедури для максимально комфортної роботи з банком вам надається персональний менеджер.

Інтернет - банкінг з Dukascopy Bank

Для того, щоб ви могли управляти своїми грошима 24 години на добу і з будь-якої точки світу, вам надається електронний банкінг Для того, щоб ви могли управляти своїми грошима 24 години на добу і з будь-якої точки світу, вам надається електронний банкінг. Що дає це просте і безпечне он-лайн рішення:

1. Безпечний доступ до рахунку відбувається через закодований канал 256-bit.

2. Трирівнева захист при вході (Логін, Пароль, ПІН код).

3. Ви можете отримувати повну інформацію по рахунку.

4. Переглядати деталізовані виписки.

5. Здійснювати обмін валют по «живим» котируванням.

6. Відправляти платіжні розпорядження і повідомлення банку.

У перспективі банк планує доповнити сервіс інтернет - банкінгу мобільним додатком для iPhone / iPad, доступом до рахунку з SMS кодом і звітністю по кредитних картах.

Окремо хочу зупинитися на деяких моментах роботи з вашим рахунком.

Обмін валюти онлайн

Ви можете конвертувати грошові кошти, що знаходяться на вашому депозиті в будь-яку іншу валюту за котируваннями і обмінним курсом SWFX - Swiss Forex Marketplace . Для цього вам зовсім безкоштовно буде відкритий субрахунок для зберігання валюти, в яку ви конвертуєте свої кошти. Це дає можливість незалежно від базової валюти рахунку, зберігати свої гроші на депозиті в швейцарському банку саме в тій валюті, яку ви віддаєте перевагу. Але треба мати на увазі, що зарахування та зняття коштів, внутрішні і зовнішні переклади, інші види платежів, що вимагають конвертації, здійснюються з комісією банку:

Конвертований обсяг коштів (в базовій валюті) Комісія

Менше 10 000 1.00%

Від 10 000 до 50 000 0.75%

Від 50 000 до 100 000 0.50%

Від 100 000 до 500 000 0.20%

Від 500 000 до 1 000 000 0.10%

Більше 1 000 000 0.05%

Обслуговування поточного рахунку і кредитні картки

Що стосується кредитних карток. Дукаскопі Банк по вашому запиту може випустити кредитну карту American Express або Master Card. Але, як показує практика, комісія за зняття готівкових коштів не на території Швейцарії і комісія за річне обслуговування карт, досить висока. Іноді її розмір за зняття готівки доходить до 3-4%. Тому однозначно рекомендувати вам відразу ставати щасливим володарем «чарівного пластика», я не можу. Вибір, отримувати карту чи ні, залишається за вами. Більш повну інформацію про пластикові картки ви можете отримати в банку.

А ось комісія за обслуговування поточного рахунку в Dukascopy Bank приємно дивує. Вірніше сказати, її відсутність. Відкриття та закриття рахунку - безкоштовно. Що стосується обслуговування, клієнт звільняється від комісії за умови, що він робить хоча б одну операцію на своєму торговому рахунку протягом 90 днів. Таким чином, якщо ви активно (або не дуже активно) торгуєте на своєму торговому рахунку, то обслуговування вашого поточного рахунку вам нічого не варто. Якщо ж протягом 90 днів на вашому торговому рахунку не проводилося жодної операції, то банк має право списувати з поточного рахунку комісію за обслуговування в розмірі до 0.2% від середнього розрахункового балансу по рахунку.

Ще один момент. Банк має право закрити ваш поточний рахунок, якщо протягом 360 днів він не поповнювався. Начебто більше підводних каменів при відкритті ощадного рахунку немає.

Як збільшити відсотки за депозитом?

Питання на засипку - Що може зупинити вас від відкриття ощадного рахунку в Dukascopy Bank?

Відповідь - Низькі відсотки по депозиту.

Дозвольте мені запропонувати вам рішення цього питання. А рішення полягає в наступному:

Одночасно з відкриттям ощадного рахунку ви відкриваєте керований торговий рахунок і підключаєте його до мого ПАММ рахунку, вибираючи мене в якості керуючого.

Як буде працювати така «зв'язка» краще показати на прикладі:

Припустимо, ви розміщуєте депозит в 100 000 $ на свій ощадний рахунок і хочете отримувати 12% річних, що становить 12 000 $. Для цього необхідно виділити 10% від вашого депозиту 10 000 $ і перевести їх на ваш керований торговий рахунок. Друга умова - керуючий повинен робити мінімум 20% прибили щомісяця (2 000 $ на вкладений капітал). За умови розподілу прибутку 50/50 між інвестором і керуючим, ваш щомісячний дохід становитиме 10% від вкладених коштів, що складе 1 000 $ в місяць. Множимо на 12 місяців і отримуємо бажану цифру відсотків по депозиту в 12 000 $ (12% річних).

Я не хочу грати в кішки-мишки і вводити когось в оману, тому поговоримо про ризики:

 • Реально робити 20% прибутку на вкладений капітал при ризику на угоду в межах 1-1,5%? Складно, але реально.
 • Чи гарантується отримання 12% річних за підсумками року? Ви повинні чітко розуміти, що інвестиції в біржову торгівлю (в тому числі і форекс), є високоприбутковими, але в той же час високоризикованими інвестиціями. За законодавством Швейцарії (та й не тільки Швейцарії, а будь-якій цивілізованій країни) керуючий не має права гарантувати прибутковість інвесторам, які вкладають гроші в біржову торгівлю.
 • У керуючого можуть бути збиткові місяці? Можуть. Але як правило, в наступному місяці збитки відпрацьовуються і перекриваються.
 • Чи може інвестор втратити все 10 000 $ інвестованого капіталу? Ні, тому що на початковому етапі відкриття керованого торгового рахунку інвестор в своєму особистому кабінеті обмежує максимальну просідання (максимальні втрати) відсотком від депозиту. Для своїх клієнтів я прошу ставити рівень максимальної осідання в розмірі 50%. Таким чином, в нашому прикладі інвестор ризикує лише 5 000 $ замість 10 000 $. При досягненні критичного рівня осідання рахунок інвестора автоматично відключається від ПАММ рахунки керуючого, тим самим обмежуючи подальші втрати по рахунку інвестора.

Цифри ми подивилися, ризики оцінили. Якщо дана пропозиція вас зацікавило, то порядок ваших дій наступний:

 1. Ви відкриваєте керований торговий рахунок одночасно з ощадним.
 2. Підключаєте свій торговий рахунок до мого ПАММ рахунку (подробиці підключення можна подивитися на сторінці ПАММ рахунок ).
 3. Поповнюєте СВІЙ депозит на СВОЄМУ ощадному рахунку.
 4. Виділяєте і переводите частина заведених коштів на СВІЙ керований торговий рахунок, підключений до мого ПАММ (цю операцію можна робити в особистому кабінеті онлайн банкінгу). При цьому перед натисканням кнопки «Активація», яка активує підключення вашого торгового рахунку, не забудьте встановити розмір максимальної осідання з керованого рахунку (завжди пам'ятайте і обмежуйте ризики!)
 5. Ваші гроші починають працювати, забезпечуючи вам хороший дохід, компенсуючий маленькі відсотки за основним депозиту.

Ви все ще сумніваєтеся, покласти гроші в швейцарський банк? У наступній статті я планую розповісти ще і про системі захисту вкладів з боку держави Швейцарії. І на прикладі інвесторів мого ПАММ рахунки висвітлити питання захисту їх коштів при роботі за технологією ПАММ. Так що, щоб не пропустити цю інформацію, підписуйтесь на отримання анонсів статей по e-mail.

На цьому, мабуть, на сьогодні все. Всім удачі і примноження капіталу на торговельних рахунках, щоб було що зберігати на поточних!

Всім удачі і примноження капіталу на торговельних рахунках, щоб було що зберігати на поточних

З вами був Сергій Євдокименко. Відповім на всі ваші запитання в коментарях.

Додайте «плюс» до своєї кармі. Поділіться корисною інформацією з друзями, вони скажуть Вам «Спасибі»

Чи замислювалися ви про те, де надійніше зберігати свої зароблені непосильною працею заощадження?
Хотіли б ви покласти гроші в швейцарський банк на зберігання?
Непогана головний біль, чи не так?
Для чого взагалі потрібен такий рахунок?
Наскільки надійний найміцніший вітчизняний банк?
Ну що, дорогі читачі, нагнав на вас остраху?
Як збільшити відсотки за депозитом?
Питання на засипку - Що може зупинити вас від відкриття ощадного рахунку в Dukascopy Bank?
Чи гарантується отримання 12% річних за підсумками року?
У керуючого можуть бути збиткові місяці?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: