Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як вивести гроші з Яндекс гаманця?

 1. Зняття через пластикову картку
 2. Переклад для зняття на поточний рахунок в банку
 3. Співпраця з банками
 4. Висновок готівки через систему Contact
 5. Фірмова карта Яндекс.Деньги

Російська платіжна система Яндекс.Деньги користується успіхом не тільки у користувачів з Росії, але і у користувачів з країн СНД. Своєю популярністю компанія домоглася, завдяки зручності розрахунків і різноманіття функцій. Російська  платіжна система Яндекс Через Яндекс гаманець можна оплачувати всілякі послуги, миттєво здійснювати грошові перекази на електронні рахунки або банківські карти, оплачувати покупки в інтернет-магазинах, знімати готівку за допомогою спеціальної карти і багато іншого. Якщо з зарахуванням на рахунок Яндекс.Гаманця проблем практично не буває, то утруднення може викликати зняття готівки з електронного рахунку. Компанія Яндекс.Деньги пропонує безліч рішень для зняття готівки.

Зняття через пластикову картку

Якщо клієнт системи має карти будь-якої банківської організації, то можна легко переводити гроші на неї, а потім знімати їх в банкоматах Якщо клієнт системи має карти будь-якої банківської організації, то можна легко переводити гроші на неї, а потім знімати їх в банкоматах. Щоб перерахувати гроші на пластикову картку, потрібно заповнити спеціальну форму в сервісі. Зокрема, в ній вказується адреса електронної пошти, номер карти, сума, коментар до переведення.

Термін зарахування грошей може розтягнутися до 6 днів. Він залежить від того, картою якого банку користується людина. Комісія за переказ досягає 3%, мінімум 15 рублів. Крім комісії система може стягувати додаткові платежі.

Переклад для зняття на поточний рахунок в банку

Крім карти, вивести гроші можна на будь-який банківський поточний рахунок Крім карти, вивести гроші можна на будь-який банківський поточний рахунок. Зробити це можуть тільки ідентифіковані користувачі .

За один раз перевести з Яндекс.Гаманця можливо не більше 100 тисяч рублів, а в місяць цей ліміт досягає 6 мільйонів рублів.

Співпраця з банками

Компанія Яндекс.Деньги активно співпрацює з багатьма провідними банками. В рамках таких партнерських угод, клієнти можуть миттєво виводити готівку з електронних рахунків на свою карту. Так, можна підключити інтернет-кабінет Альфа-Клік. Дана послуга підключається через відправку відповідного запиту. Потім користувач отримує СМС з паролем для прив'язки Яндекс-Гаманця до системи Альфа-Клік.

Для прив'язки карти до інтернет-банку Відкриття, клієнт може підключити послугу в будь-якому банкоматі цієї організації. В результаті операції виходить чек з паролем, який потрібно ввести на сервісі Яндекс.Деньги. Комісія за миттєві перекази на банківські рахунки може досягати 3%.

Висновок готівки через систему Contact

Для громадян Росії та інших держав є можливість виводити кошти з системи Яндекс Для громадян Росії та інших держав є можливість виводити кошти з системи Яндекс.Деньги через платіжну систему Contact . Для проведення операції потрібно буде заповнити спеціальну заяву, де вказується країна і місто проживання адресата. Це потрібно, щоб вибрати найбільш зручний, з географічної точки розташування, офіційний пункт платіжної системи.

Для відправки грошей в системі Contact, потрібно обов'язково заповнити ПІБ одержувача грошових коштів, номер телефону. Комісія Яндекс.Деньги за висновок складе 3%. На додаток, платіжна система теж буде стягувати свою комісію, яка досягає по Росії 1,5%, а в країнах СНД - 2%. Для отримання коштів досить звернутися в будь-який пункт Contact, надати паспорт, назвати номер і суму переказу.

Фірмова карта Яндекс.Деньги

Деньги

Найзручнішим способом зняття готівки з електронного рахунку Яндекс.Деньги є зняття з використанням пластикової банківської картки Яндекс.Деньги. Замовлення картки здійснюється в сервісі.

Карта Яндекс являє собою іменну пластикову картку клас Преміум. Вона емітується платіжною системою MasterCard PayPass. Термін дії пластика становить один рік, а плата за річне обслуговування стягуватися не буде. Користувачеві доведеться тільки заплатити за доставку поштою 199 рублів.

Якщо виникають проблеми з виведенням, а перераховані вище способи не зручні, то можна скористатися висновком Яндекс.Денег за допомогою обміну однієї валюти на іншу через сервіс Wmcash24.com - швидкий, зручний і безпечний сервіс обміну електронних валют.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: