Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як вивести гроші з PayPal без комісії?

 1. Звідки може з'явитися позитивний залишок на рахунку PayPal?
 2. На який рахунок виводити гроші і де його взяти?
 3. Відкриття вкладу в системі Сбербанк-Онлайн
 4. Додавання банківського рахунку для виведення грошей з рахунку PayPal
 5. Підтвердження доданого рахунку в системі PayPal
 6. Як вивести гроші з PayPal на банківський рахунок в російському банку

Основне питання, яке виникає у початківців продавців, тогующіх на eBay з Росії, це "Як вивести гроші з PayPal? "Зареєструватися на PayPal жителю Росії тепер можна дуже просто, прив'язати карту до рахунку теж досить просто, оплатити товар за допомогою PayPal - ще простіше. А ось що робити із залишком на рахунку? Звичайно вивести його, без комісії і бажано швидко. В принципі можна скористатися послугами посередника WesternBid, який надає комплексні послуги з підтримки eBay-продавців з СНД. Але після того як платіжна система PayPal стала офіційним гравцем на фінансовому ринку в Росії, виведення грошей з PayPal можливий і для російських користувачів на рахунки в російських банках. Про те як це зробити буде розказано в цій статті.

Короткий зміст статті:

 1. Звідки може з'явитися позитивний залишок на рахунку PayPal? ;
 2. На які рахунки можна виводити гроші з PayPal? Де взяти відповідний рахунок? ;
 3. Як зробити спеціальний рахунок для виведення грошей з PayPal? На прикладі системи Сбербанк-Онлайн ;
 4. Як додати банківський рахунок до PayPal?;
 5. Підтвердження банківського рахунку в системі PayPal? ;
 6. Як вивести гроші з PayPal на прив'язаний банківський рахунок?

Звідки може з'явитися позитивний залишок на рахунку PayPal?

Позитивний залишок на рахунку PayPal може з'явитися з кількох причин:

 • власнику рахунку був відправлений платіж за будь-яку послугу, яку він надав в інтернеті (наприклад за розміщення реклами на своєму сайті, як наприклад в моєму випадку);
 • власнику рахунку PayPal був направлений переказ за системою PayPal: від друга, родича або це може бути акт благодійності;
 • продавець відправив повернення покупцеві безпосередньо через систему PayPal (це може бути як платіж! так і переклад);
 • в результаті диспуту на eBay кошти були повернуті на рахунок PayPal і не були автоматично переведені назад на банківську карту покупця;
 • ну і нарешті, то заради чого написана ця стаття - на рахунок PayPal надійшов платіж за товар придбаний на eBay!

Звичайно це далеко не всі можливі варіанти появи позитивного залишку на рахунку PayPal, але інші будуть дуже схожі на наведені. Зауважте, що в наведених причинах фігурують два основні варіанти поповнення рахунку: переклад і платіж! У разі якщо причиною поповнення рахунку є платіж! то варто з особливою увагою поставитися до його відправнику перш ніж приймати цей платіж і тим більше перед тим, як виводити отримані таким чином гроші.
Справа в тому, що якщо був відправлений платіж, то з його одержувача буде взята комісія (перекази грошових коштів між користувачам PayPal можна відправляти без комісій) і що найгірше: відправник платежу може відкрити диспут з вимогою повернення сплачених коштів, так як послуги не були надані або товар не отримано або отриманий але не той. При отриманні платежів варто бути особливо уважним і обережним, якщо в призначенні платіж вказуються незрозумілі посилання або опису. Наприклад, такі способи відбирання грошей використовують ніродівие продавці з AliExpress і TaoBao і навіть деякі з eBay. Покупцеві, який вимагає повернення грошей приходять гроші на рахунок PayPal, у вигляді платежу! Одержувач платежу сплачує невелику комісію і ніби як задоволений - гроші то повернуті! Однак через місяць з невеликим за цим платежем відкривається диспут і "продавець-шахрай" отримує відшкодування свого платежу за повітря, а нещасний одержувач платежу втрачає будь-яку можливість отримати відшкодування своїх витрат на первинну покупку.

На який рахунок виводити гроші і де його взяти?

Вивести гроші з платіжної системи PayPal можна на будь-який рахунок у будь-якому банку Російської Федерації. Звичайно можуть бути різні обмеження по прийому грошей банком, з конвертації валюти. Цим же способом можна легко вивести гроші і на рахунок Вашої банківської карти і їх можна буде перевести в готівку в банкоматі або придбати будь-які товари в магазинах, що приймають банківські картки Вашої системи. Для того, щоб вивести гроші на банківську карту необхідно дізнатися номер банківського рахунок до якого прив'язана Ваша карта.

У цій статті описаний спосіб оформлення Ощадного вкладу (рахунку) в Ощадбанку Росії, для наочності всі операції проводилися через систему управління Сбербанк-Онлайн. Якщо Вам зручніше використовувати банківську карту для виведення грошей з системи PayPal, це можна зробити пізніше через систему самообслуговування Сбербанк-Онлайн або в будь-якому банкоматі Ощадбанку. Просто в цілях безпеки я вирішив завести окремий банківський рахунок і світити їм, а не рахунком зарплатної картки. Якщо Вам необхідно виводити гроші безпосередньо на карту видану Ощадбанком або іншим банком, тоді потрібно знайти конверт з PIN-кодом, який був виданий Вам при отриманні картки. Номер рахунку Вашої картки так само можна дізнатися на гарячій лінії або в будь-якому відділенні банку. Якщо Ви є клієнтом іншого банку, то номер рахунку Ви можете знайти на договорі у відкриття і обслуговування вкладу, а процедура виведення грошей з PayPal буде проходити аналогічно.

Відкриття вкладу в системі Сбербанк-Онлайн

Якщо у Вас вже є номер рахунку, тоді Ви можете відразу перейти до наступного розділу .

Для того, щоб почати роботу з системою Сбербанк-Онлайн необхідно підключити відповідні послуги в офісі банку і отримати логін і пароль користувача в будь-якому банкоматі. Після цих дій можна заходити в систему за допомогою отриманих облікових даних і одноразових паролів, які надсилаються користувачам по SMS або виходять їм в банкоматі.

Якщо Ви ще не зайшли в систему Сбербанк-Онлайн тоді зараз саме час це зробити. Після входу в систему вибираємо вкладку Вклади і рахунки і там знаходимо посилання Відкриття вкладу.

Переходимо до процедури відкриття рахунку. Для цих цілей найбільш підходящим є Ощадний рахунок: немає мінімальної суми залишку і початкового внеску; можливе проведення прибуткових і видаткових операцій, термін дії не обмежений, ну і як невеликий бонус - на рублевий залишок по рахунку нараховується від 1,5 до 2,3% річних. Вибирайте найбільш підходящий для Вас варіант рахунку (він повинен обов'язково підтримувати прибуткові операції) і натискаємо кнопку Продовжити.

На наступній сторінці необхідно вибрати валюту рахунку, я гарантую, що даний спосіб виведення працює для рублевого рахунку і натискаємо кнопку Відкрити

Тепер необхідно прочитати умови вкладу, натисніть на лінк перегляд умов вкладу, після цього у Вас з'явиться можливість встановити "галочку" згоди з умовами вкладу, після чого натиснути кнопку Підтвердити по SMS

У спливаючому вікні необхідно ввести SMS-пароль, отриманий в повідомленні від банку і натиснути кнопку Підтвердити

Буде створена заявка на відкриття вкладу (рахунку), як правило заявка обробляється миттєво (статус Виконано), при необхідності оновіть сторінку, або ж трохи почекайте, перейшовши на вкладку Вклади і рахунки, де буде відображатися статус нового вкладу. Якщо статус документа Виконано значить можна записувати (копіюванням в Блокнот, щоб уникнути помилок) номер рахунку і БИК банку, я не робив цього, а просто не закривав цю вкладку в браузері.

Додавання банківського рахунку для виведення грошей з рахунку PayPal

Для виведення грошей з системи PayPal на рахунок в банку (не має значення чи буде цей рахунок прив'язаний до платіжної картки), необхідно даний рахунок прив'язати до системи PayPal. Для цього необхідно пройти авторизацію в системі PayPal і перейдіть на вкладку Вивести кошти.

Оскільки жоден рахунок у Вас поки ще не доданий і не підтверджений, натискаємо кнопку Додати банківський рахунок

Встановлюємо перемикач в "положення" Приватна особа, заповнюємо поля форми додавання банківського рахунку: прізвище, ім'я та по батькові власника рахунку, БИК банку та номер банківського рахунку. Якщо Ви додаєте раніше відкритий рахунок, то БИК банку та номер рахунку можна дізнатися з договору на відкриття та ведення рахунку. Якщо Ви дієте строго по цій інструкції і відкривали рахунок в Сбербанк-Онлайн тоді вставляйте скопійовані від туди номера. Тільки обов'язково перевірте введений номер рахунку, оскільки він вказується без пробілів (в Сбербанк-онлайн з пробілами), а довжина поля жорстко обмежена 20 символами. Ще раз все перевіряємо і натискаємо кнопку Продовжити

Буде проведена перевірка банку, рахунку і вказано назву банку (визначається по БИК), натисніть кнопку Продовжити

Запит на підтвердження рахунку виконаний. Підтвердження відбувається шляхом відправки на рахунок двох невеликих різних сум (до одного рубля) які надійдуть на рахунок протягом 2-4 робочих днів і будуть відображені у виписці по рахунку. Вам буде показано таке повідомлення.

Якщо Ви не планували виконати інших операцій в системі PayPal, то можете залишити сайт платіжної системи.

Підтвердження доданого рахунку в системі PayPal

Для того щоб мати можливість виведення грошових коштів на банківський рахунок необхідно підтвердити права власності на цей рахунок, а так само для перевірки правильності введеного номера рахунку. Підтвердити рахунок можна буде тільки після того як на рахунок надійдуть два платежу від PayPal, в моєму прикладі це сталося на третій робочий день.

Відкрийте систему Сбербанк-Онлайн та перевірте баланс рахунку, який Ви прив'язували до PayPal. Якщо баланс рахунку не збільшився, то доведеться почекати ще деякий час, поки не надійдуть гроші двох перевірочних перекладів. Якщо баланс рахунку збільшився, тоді підтвердити рахунок можна прямо зараз. Натисніть не посилання Показати операції, будуть відображені останні три операції. Вам необхідно запам'ятати або записати суми переказів від системи PayPal ...

Вам необхідно запам'ятати або записати суми переказів від системи PayPal

Відкрийте сайт PayPal і виберіть посилання Підтвердити банківський рахунок в боковій колонці Повідомлення

На цій сторінці необхідно ввести суми двох перекладів отриманих на банківський рахунок і натиснути кнопку Надіслати

Якщо Ви правильно вказали суми переказів, то Ваш рахунок буде успішно підтверджений і Ви побачите аналогічне повідомлення від PayPal

Зараз Ви можете відразу почати процедуру виведення коштів, достатньо натиснути посилання Вивести кошти на банківський рахунок, пізніше можна виконати висновок, для цього потрібно буде перейти на вкладку Вивести кошти

Як вивести гроші з PayPal на банківський рахунок в російському банку

З PayPal можна виводити гроші в доларах США або в російських рублях. Висновок в доларах можливий для суми більше 10 доларів, висновок рублів можливий для будь-яких сум. В обох випадках висновок відбувається без комісій. Виберіть валюту в якій бажаєте отримати висновок, введіть суму коштів, яку Ви бажаєте вивести, і натисніть кнопку Продовжити

Виберіть валюту в якій бажаєте отримати висновок, введіть суму коштів, яку Ви бажаєте вивести, і натисніть кнопку Продовжити

Висновок в доларах

Висновок в доларах

Висновок в рублях

Перевірте суму виведених коштів і натисніть кнопку Надіслати

Перевірте суму виведених коштів і натисніть кнопку Надіслати

Вам буде відображено повідомлення про результати виведення грошей. Кошти надійдуть на Ваш банківський рахунок протягом декількох робочих днів.

Кошти надійдуть на Ваш банківський рахунок протягом декількох робочих днів

Ось така досить об'ємна стаття, якщо у Вас виникли якісь питання за статтею, можете сміливо залишати коментарі до статті.

Вам допомогла стаття про виведення зароблених грошей з системи PayPal!? Розкажіть друзям в соціальних мережах, можливо вона їм теж дуже допоможе! Хочете бути в курсі останніх новин аукціону eBay і всього що з ним пов'язано, тоді підписуйтесь на нові статті сайту через Email , Це безкоштовно і не завдасть Вам ні краплі незручностей. До нових зустрічей на хвилях Ru-eBayer.Ru


Ви довіряєте Пошті Росії?

PayPalPayPal

Це буде Вам цікаво:

Звідки може з'явитися позитивний залишок на рахунку PayPal?
На який рахунок виводити гроші і де його взяти?
А ось що робити із залишком на рахунку?
Де взяти відповідний рахунок?
Як вивести гроші з PayPal на прив'язаний банківський рахунок?
Звідки може з'явитися позитивний залишок на рахунку PayPal?
На який рахунок виводити гроші і де його взяти?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: