Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як заробити гроші в інтернеті - 11 способів заробітку в інтернеті без вкладень

 1. Де заробити гроші в інтернеті: підводні камені
 2. Чи варто взагалі братися?
 3. Як заробити гроші на своєму інтернет проекті?
 4. Як без сайту заробити в інтернеті
 5. Детальніше про партнерські програми
 6. Сайти для роботи в мережі своєю головою
 7. І на останок

Вітаю всіх читачів блог LoleknBolek. Сьогодні на зв'язку Lolek і ми поговоримо про монетизацію своїх сайтів і заробіток в інтернеті як для новачків і користувачів без свого сайту, так і для хлопців у яких є свій сайт. Так само вкажемо способи заробляння грошей за допомогою своїх навичок (програмування, реклама, покер і інше). Інформації буде багато і стаття велика, так як я хотів якомога ширше Вам показати можливості інтернету і описати всі найбільш дохідні і популярні способи монетизації. Так само будьте уважні, в мережі багато шахраїв.

Так само будьте уважні, в мережі багато шахраїв

Кому не потрібні гроші? Даю мільйон! Ось вам вірний спосіб заощадити мільйон. Адже навряд чи хтось відмовиться від грошей. Всі прагнуть знайти перспективну посаду, влаштуватися в компанію, яка обіцяє зарплату більше за інших або вдалу підробіток. У наш час, на щастя, є павутина, яка огорнула весь світ і відкрила двері з величезною кімнатою можливостей. Заробіток в інтернеті без вкладень і запрошень не просто реально, а чертовски прибутково і перспективно.

І ось відразу в голові закрутилися всі механізми в пошуках відповіді на питання «Як заробити гроші в інтернеті?». Прям ось чутно як скриплять коліщатка, а на думку спадає тільки одна думка, що дурниця все це і нікому ще не вдавалося. Якраз таки сьогодні багато хто отримує заробіток в інтернеті без обману і всяких додаткових витрат. Вам не знадобиться створювати свій сайт або початковий капітал вкладати. Все до остраху просто і легко. Однак спочатку, звичайно ж, доведеться розібратися в деяких тонкощах, адже безкоштовний сир як відомо ...

До змісту ↑

Де заробити гроші в інтернеті: підводні камені


Готові посперечатися вже зібралися скептики і судять про те, що це все маячня і в інтернеті тільки розводять. Ні, ні, і ще раз ні. При правильному підході і вивченні теми стає зрозуміло, що робота в інтернеті без вкладень і запрошень існує. Більш того ще й прибуток приносить. Вище вже говорилося про особливості і тонкощі справи, з них ми і почнемо.

Відразу хочеться сказати, що не варто чекати халяви. Її не буде. Заробіток в мережі без обману можливий, але без мінімальних зусиль - ні. Багато що залежить від того чи є у вас особистий сайт. Це відмінне перевага! Але і тут не без «підводних каменів». Як мінімум вам знадобиться подбати про те, щоб у ресурси була відвідуваність. Запам'ятайте, чим вище відвідуваність вашого сайту, тим більше буде прибуток! Однак наявність сайту далеко не обов'язкова умова. Можна спокійно обійтися без нього і заробляти при цьому не на багато менше. Все ж сайт дає багато переваг. Тут уже кожен сам особисто для себе визначить з чого і як починати свій заробіток в інтернеті без вкладень.

До змісту ↑

Чи варто взагалі братися?

Скрізь є плюси і мінуси. Це правило нашого життя. Так що заробіток в інтернеті без вкладень не виняток. Почнемо, мабуть, з самого неприємного - негативних моментів:

 • знадобитися витратити час. Ця умова будь-якого нового починання. Вам просто доведеться дуже багато працювати над своїми знаннями, ресурсом і іншим;
 • заробіток в мережі без обману можливий тільки після того, як ви розберетеся і зрозумієте все особливості і тонкощі. Так, вам доведеться освоювати певні знання і вміння іноді помилятися, але пробуйте, обов'язково, без цього не навчитися нічому;
 • запам'ятайте і змиріться з однією річчю: заробіток в інтернеті для новачків не буває більшим. Тільки хардкор! Тільки робота над собою і час;
 • пам'ятайте ще одну штуку: майже всюди де хтось вас просить вислати гроші, поповнити рахунок і т. д, є величезний ризик потрапити на шахраїв. 100 раз подумайте, а краще і все 200.

Не дивлячись на всі мінуси, плюси все ж безперечні і привабливі:

 • вільний графік. Ви сам собі господар;
 • сайти для заробітку в інтернеті доступні і з домашнього комп'ютера. Ви станете проводити більше часу вдома
 • наскільки великим буде ваш дохід залежить виключно від вас самих
 • ви значно розширите професійні зв'язки
До змісту ↑

Як заробити гроші на своєму інтернет проекті?

Як заробляти в інтернеті на своєму сайті

Досить передмов! Барабанний дріб і відкинувши всі сумніви, переходимо до найцікавішого. Самому заробити в інтернеті з власним сайтом або якимось проектом простіше простого. Адже у вас є можливість розміщувати рекламу на своєму ресурсі. Та-дам! Геніальне, як завжди, просто. Будь-якому бізнесу, проекту, події необхідна реклама. Де сьогодні ми проводимо найбільше часу? Правильно! В інтернеті. Ось і відповідь на вічне «Де в мережі заробити гроші? ». Для початку слід розібратися який буває інтернет-реклама і яким потенціалом володіє той чи інший її вид. Отже ...

1. Контекстна реклама

Ось вам проста і доступна робота в інтернеті без обману. Це найпопулярніша різновид інтернет-реклами. Суть її в тому, що текст і пропозиції, які рекламуються відповідають контексту сторінки сайту. Це один з найбільш вигідних варіантів для заробітку у всесвітній павутині з висновком доходу. Вся реклама оплачується. Гроші, які ви будете отримувати абсолютно реальні. Як правило, для великого заробітку тут потрібна велика відвідуваність. Яндекс Директ і Google Adsense - найбільші гравці на цьому ринку. Все дуже просто, Ви розміщуєте код з даних ресурсів на свій сайт і транслюєте рекламу. В налаштуваннях можна вибрати текстовий вигляд, графічний або те й інше. Як правило графічний приносить більший дохід.

Детальніше про основні види реклами читайте в цієї статті

2. Тізерна реклама

Як заробити в мережі без вкладень? Тизер вам на допомогу. Це різновид реклами, яка все більше набирає популярності. Тизер розміщується на сайті, а ви отримуєте обумовлену суму за перехід на сайт рекламодавця. Якщо ви попрацюєте і теми сторінки сайту і тізера будуть збігатися, прибуток вам гарантована. Адже якщо на сторінці розміщена стаття про те як вибрати дитячу коляску, а поруч відразу перебувати тизер з пропозицією купити цю коляску, то відвідувач неодмінно зацікавиться і перейде по посиланню.

3. Банерна реклама

Цей вид реклами схожий на більш звичні оголошення в журналах і газетах. Простіше кажучи це картинка, яка несе в собі певну інформацію. Зустрічаються два види банера: динамічний, статичний. Перший відрізняється наявністю анімації, а другий відповідно її відсутністю. При бажанні ви можете самостійно робити банери, що стане додатковим варіантом заробітку в інтернеті без вкладень.

4. Партнерські програми

У розрізі теми «як заробляють гроші в інтернеті», можуть зацікавити і різні партнерські програми, які є перевіреним методом додаткового доходу. Партнери - своєрідний вид взаємодії між інтернет-магазинами, сервісами і вами, як власником сайту або блогу. Рекламодавець забезпечує партнерів необхідними матеріалами (банерами, посиланнями, текстами) для реклами свого ресурсу. Ви, як партнер, отримуєте відсоток з покупок, які здійснюють користувачі прийшли з вашого ресурсу.

5. Бінарні опціони і онлайн трейдинг

Цей пункт я спеціально додав відразу після партнерських програм, так як тут можна заробляти на торгівлі або ж працювати з партнерськими програмами і залучати трейдерів. Це зараз приносить досить великі гроші і багато розкручують саме такі партнерки, але докладніше я опишу вже в наступних постах. Тут вже вибір кожного і хто, що любить більше. Майданчиків зараз існує дуже багато, але я Вам раджу дані 2 найбільших і надійних майданчики для онлайнтрейдингу (сам ними користуюся):

а) Iqoption.com

com

Це мабуть найбільш розкручений бренд пов'язаний з бінарними опціонами і мій самий любий в цій ніші.

Я виділяю у неї такі переваги:

 • Дуже зручний мобільний додаток
 • Регулярні виплати через турботу про свій бренд. Це дуже не маловажний фактор, так як компанія вже заробила собі хорошу репутацію і дорожить нею
 • Оперативна техпідтримка
 • зручний інтерфейс

Якщо Ви захотіли спробувати свої сили в якості трейдера - ось посилання на Реєстрацію . Якщо Ви зважилися на заробіток за рахунок їх партнерської програми, то реєструйтеся і читайте докладніше на сайті Iqoption (ось посилання на сайт )

б) Binpartner.com

Якщо говорити про партнерську програму, то тут відсоток більше, ніж у iqoption
Якщо говорити про партнерську програму, то тут відсоток більше, ніж у iqoption. Що стосується трейдингу, скажу чесно цей ресурс мені подобається менше, ніж iqoption, але їм теж користуюся. Це поки 2 майданчики з якими я працював і перевірив на собі. Їх звичайно багато різних, але поки сам не спробую не буду їх додавати на сайт.

Для тих, хто захоче потестировать цей майданчик, ось посилання на сайт - Binpartner.com .

Буду вдячний за посилання на хороші майданчики по бінарних опціонах і Ваша думка і досвід про них.

6. Продаж посилань

На своєму ресурсі ви можете продавати посилання. Але для цього необхідно виконати такі умови: ресурс повинен мати хороший, трастовий домен, розміщуватися на платному хостингу , Проіндексувати гугл і яндекс, мати хороший Тиц і PR (що таке ТИЦ і PR читайте в цієї нашої статті ). Відповідаєте усім вимогам? Вперед на біржі посилань реєструватися, після отримуєте html код і робите необхідні настройки. Чим старше сайт, більше відвідуваність, вище показники ТІЦ і PR (хоча PR вже не впливає на позиції сайту, якщо він більше нуля, то сайт Ваш сайт досить дорослий і це плюс). Зараз набагато більше показників за якими визначають якість ресурсу і чи варто купувати посилання на них. але кожен SEO - фахівець вибирає по своєму. Найважливіше: розвивайте ресурс, не використовуйте Sape і інші біржі (раджу тільки Miralinks і Gogetlinks) і заробляйте на рекламі. На посиланнях багато не заробиш.

7. Написання рекламних анонсів і статей на своєму сайті

Один з найпростіших і перевірених варіантів як заробити грошей в інтернеті. Створюєте свій блог або сайт і вперед до звершень! Перший час доведеться потрудитися на власну репутацію. Вам будуть платити за замовні статті (але далеко не відразу). Коли ви станете профі, тоді зможете запитувати пристойні гроші за 1 анонс або статтю на своєму ресурсі.

Варіантів де заробити гроші в інтернеті для тих, у кого свій ресурс багато. Але ось як заробити в мережі без сайту? Що робити якщо ви, до приклад, школяр або студент? Чи можете Ви якось працювати у всесвітній павутині без сайту? Так! І можемо гарантувати, що багато сил і часу це не забере.

Невеликий рада: Якщо Ви зважилися все таки створювати свій сайт і намагатися не вкладати туди гроші, то не економте на хостингу. Так, хороший хостинг коштує грошей, хоч і не великих. Існує багато безкоштовних хостингів з підтримкою php і mysql (найкращі ми описували в цієї статті ), Але я рекомендую їх використовувати тільки для тестових сайтів або тестових версій основних сайтів. Дуже часто буває багато підводних каменів з цими безкоштовними ресурсами, але краще заплатити трохи (це копійки в основному) і бути спокійним, що Ваша праця не піде «коту під хвіст». Так само це сильно впливає на швидкість завантаження сайту. Ось Ви самі можете протестувати за допомогою сервісів перевірки швидкості завантаження сайту .

До змісту ↑

Як без сайту заробити в інтернеті

Заробіток в інтернеті без свого сайту

Ну от немає у вас власного ресурсу і можливості його створити не передбачається. Не варто вішати ніс. Ось вам прості поради як заробити в мережі без свого власного сайту.

Відразу треба остудити запал майбутніх мільйонерів. Пропонована робота в інтернеті без вкладень є досить низькооплачуваної і відмінно підходить для школярів, студентів і людей, які шукають простий спосіб підробити. Якщо ви шукали саме простий, швидкий і доступний варіант як заробити в інтернеті, ваші пошуки закінчилися.

Відразу хочеться поговорити про найелементарніші ресурси, які дадуть вам додатковий заробіток (підробіток).

https://userator.ru/ - це ресурс на якому можна знайти безліч найрізноманітніших завдань. Основна мета кожного це поліпшити позицію сайту за допомогою підвищення поведінкових і соціальних факторів. Ви отримаєте докладну інструкцію, де крок за кроком будуть вказані всі ваші дії. Як бачите, заробіток в інтернеті для новачків абсолютно простий.

https://qcomment.ru/ - це ресурс також з різними завданнями: лайкнути, репостнуть, Твитнуть та інше. Відкриємо маленький секрет - найкраще працювати в нічний час. Детальніше про цю біржу читайте ось тут .

https://rucaptcha.com - а тут вам просто потрібно буде вводити капчу.

Ще один варіант як заробити в мережі без особистого сайту настільки просто, що неможливо собі навіть уявити цього. Беріть активну участь в оплачуваних опитуваннях в інтернеті. Таких пропозицій в мережі досить багато. Важливо не попастися на шахраїв. Тому зв'язуватися варто тільки з тими ресурсами, які можна легко знайти у відкритому пошуку. З рекомендацій: така робота в інтернеті для новачків комфортніша з наявністю окремого поштової скриньки. Відразу можете приготуватися до тривалої реєстрації на ресурсах, але витрачений час того варто.

Сайти для «рубки капусти» в інтернеті на опитуваннях:

 • opros.tns-ua.com - це ресурс платних опитувань в Україні. Тут ваш заробіток залежить від часу, який ви витратите.
 • www.voprosnik.ru - сайт підходить для українських і російських громадян. Важливо зауважити, що російських опитувальників тут більше. Вартість в середньому від 15 до 500 рублів. Також ви можете заробити на запрошенні нових користувачів.
 • anketka.ru - це ресурс для всіх країн СНД. За анкету ви зможете отримати 50 рублів.
 • platnijopros.ru - тут зможуть заробити бажаючі з СНД і Прибалтики. При реєстрації ви отримуєте невеликий бонус 10 рублів. Опитування тривалістю 15 хвилин подарує вам 50 - 200 рублів.
 • При бажанні ви неодмінно знайдете безліч інших ресурсів, де можливо підробити. трохи підзаробити в мережі можна ще ось тут:

www.online.umg.ua

www.askgfk.com.ua

www.globaltestmarket.com

www.online52.ru

Так можна знайти міжнародні ресурси для заробітку в інтернеті:

www.brandinstitute.com

www.pureprofile.com

www.myiyo.com

www.qsample.com

Вам все ще мало? Хочете все більше і більше? Тоді пропонуємо розглянути ще один простий, безпечний спосіб підробітку в інтернеті - соціальні мережі. Обсяг роботи і завдання там найрізноманітніші. Тому ми розглянемо популярні ресурси, де ви зможете знайти завдання.

 1. http://www.sarafanka.com/ - платять тут за дії, які ми звикли робити безкоштовно (лайки, перепис, підписки на паблік). Тут за лайк можна заробити мінімум 10 коп, а на інших процесах - 1 руб. Сервіс поки приносить прибуток для користувачів в контакті. Але незабаром їм зможуть користуватися і любителі Фейсбук і твіттера.
 2. http://v-like.ru/ - знову таки для Вконтакте. Необхідно просто вступати в групи.
 3. http://vprka.com/ - це вже розширений варіант. Заробляти тут можна і Вконтакте, і в фейсбуці, і в твіттері, Одноклассниках і навіть ютубі. Знову таки ви отримуєте гроші за різні дії. Вартість зустрічається різна в залежності від сайту і завдання.
 4. http://smmok14.ru/ - тут зручно заробляти на здійснюваних діях Вконтакте. Пропозицій багато, ціна різна.

Добути заробіток в мережі самому допоможуть різноманітні онлайн ігри. Наприклад, якщо ви майстри гри в покер, тоді скоріше реєструйтеся на онлайн ресурсах і грайте. Але це варіант для тих, хто «шарить». В іншому випадку ви ризикуєте програти те, що у вас вже є. До всього іншого не можна забувати, що азартні ігри це небезпечно залежністю і боргами.

Але заробити на іграх таки можна, тільки на MMORG. Сьогодні їх хоч греблю гати і вибрати можна будь-яку. Але для початку вам доведеться розібратися в грі. Як виглядає заробіток в інтернеті на іграх? Ви реєструєтеся, прокачиваете героя, а потім продаєте його. Це чудовий варіант для любителів ігор.

До змісту ↑

Детальніше про партнерські програми

Заробіток в інтернеті на партнерських програмах

Вище ми вже згадували про партнерські програми і тепер вирішили розповісти більш докладно про деякі ресурсах, які дають для новачків заробіток в мережі. Поговоримо ми детальніше і про саму суть всіх партнерських програм. Адже важливо розуміти всі тонкощі того, як заробляти в інтернеті.

Партнери може бути додатковим або основним заробітком. Прийнято вважати, що тут заробляють веб-майстри з сайтами. У партнерських програмах велику роль має результат. Ви розміщуєте посилання на рекламодавця на своєму ресурсі і отримуєте оплата за реальні виконані дії. До речі, можуть братися до уваги як просто переходи по посиланню, так і здійснення певних більш спрямованих дій. Все залежить від партнерки за яку ви візьметеся.

Для пошуку роботи використовують ось такі ресурси:

1. Партнерська програма Євгена Попова http://1popov.ru/partner.php

Даний сервіс пропонує підробити на рекламі курсів Євгенія Попова. Все просто: є партнерська посилання, яку ви беретеся поширювати. За кожного залученого покупця отримуєте певну суму грошей.

2. Адмітад https://www.admitad.com/ru/

Відмінний, зручний і функціональний сервіс для всіх, кому потрібна робота в інтернеті з виведенням грошей. Величезний каталог пропозицій, найрізноманітніші умови і можливості. На ресурсі є відмінні інструменти для статистики та аналітики.

3. Гоугетлінкс https://gogetlinks.net

Такоже один з популярних и перевіреніх ресурсов. Тут великий вибір сайтів партнерів в каталогах DMOZ и Яндекс. Ресурс відмінний варіант для оптимізаторів створити значну кількість посилань.

4. Гетгудлінкс http://getgoodlinks.ru/

Ця система зроблена спеціально для просування сайтів в гугл. Так що тут одна вигода для веб-майстрів і оптимізаторів. Вага просто, зручно і швидко. Для заробітку - розміщуєте будь-яку замітку, в якій згадується партнерський сайт або вставляєте посилання партнера, і справа в капелюсі.

5. Гоугеттоп http://gogettop.ru/

Це зручний способів просування. Оптимізатори тут замовляють вічні посилання і оплачують їх щомісяця. Сюди приходить багато оптимізаторів, які весь час у пошуку партнерів. Сайт має бездоганну репутацію

6. Міралінкс http://www.miralinks.ru/

Це проект холдингу Mirafox. Справжній лідер серед партнерських програм. Відмінні умови, багато замовлень, що ще потрібно для додаткового підробіток?

7. Ротапост http://www.rotapost.ru/

Щодня ресурс буде надавати нові завдання. Ви зможете самостяотелньо відбирати партнерів із запропонованих. Заробити можна на власне сайті і блозі. Звичайно ж, виведення грошей від 100 руб.

8. Вебартекс http://webartex.ru/

Ви зможете вивести гроші з допомогою QIWI і WebMoney. Ніяких відсотків не буде потрібно платити. Гроші приходять ежедневно.Также можна отримувати грошові бонуси за певні завдання.

9. Мегаіндекс https://www.megaindex.ru

Необмежені можливості для сео-оптимізаторів. Безліч пропозицій по партнерке.

10. Sape.ru http://www.sape.ru/

Тут можна налаштувати автоматичну продаж і ваші ресурси будуть працювати по повній. Для зручності веб-майстрів розроблений автоматичний режим який в кілька разів спрощує розміщення посилань. Регулярність виплат гарантується.

11. Pr.Sape http://articles.sape.ru/

Тут чим більше Ви розвиваєте свій ресурс, тим краще буде оплачуватися партнерська програма. Організація роботи досить проста, але вимагає постійного зростання ресурсу.

12. Вебеффектор http://www.webeffector.ru/

Простий, доступні, зручний сервіс, який весь час залучає нових оптимізаторів. Роботи тут не початий край.

13. ADVMAker https://advmaker.net>

Надійний ресурс, який славиться тим, що не помічений в проблемах з виплатами. Ресурс зручний і пропонує багато можливостей для оптимізації робочого процесу.

14. Mobioffer http://mobioffers.ru/

Хочете заробляти на мобільному телефоні? Ось вам сервіс, який платить за це гроші! Встановлюйте програми і насолоджуйтеся доходом.

15. Ротабан http://www.rotaban.ru/

Тут все автоматично. Вам допоможуть розвивати сайт і підбирати місця під рекламу. Всі виплати відбувається при вашому першому вимозі. Однак вам доведеться віддати 15% від розміщення.

16. Телдері http://www.telderi.ru/

Тут ви можете швидко і вигідно продавати сайти і отримувати за це непогані гроші. Пропозиції зустрічаються вкрай вигідні.

Детальніше про покупку і продаж сайтів читайте в статті: ТОП 5 бірж, де можна купити або продати сайт

17. Сеопульт https://seopult.ru/

Тут і контекстна реклама і посилання. Все на чому ви зможете отримати додаткові гроші.

До змісту ↑

Сайти для роботи в мережі своєю головою


Для тих, хто володіє якимись знаннями або готовий витрачати час на навчання можна запропонувати більш прибуткові варіанти як працювати в інтернеті без вкладень. Вам знадобитися час, щоб розвинути в собі певне вміння або знання. Так, витратити час, звичайно, потрібно. Але це дозволить вам заробити достатньо непогані гроші. Багато з варіантів можна в майбутньому зробити основним доходом.

1. фрілансингу. Це досить широке поняття, яке включає в себе виконання певних замовлень. Наприклад, ви можете на замовлення створювати сайти, робити веб-дизайн, займатися програмуванням або іншим видом діяльності, який вмієте.

Переваги: ​​вільний графік, який ви визначаєте самостійно, маса вільного часу при відсутності замовлень, можливість займатися улюбленою справою або хобі, приємний спосіб заробити і гідна оплата праці.

Однак недоліки тут також присутні. Один з найважливіших - Відсутність регулярного доходу. На роботі ви отримуєте ставку, а на фрілансі якщо немає замовлень, немає і грошей. В цілому можна сказати про загальної не стабільності доходу.

Знайти пропозиції на фрілансі не складно. Існують ось такі ресурси для пошуку:

 • https://www.weblancer.net/ - зручний, перевірений, простий ресурс, який дозволяє заробити всім бажаючим. Тут можна створювати свої портфоліо.
 • https://www.freelancer.com - сервіс для різних веб-майстрів. Міжнародне співробітництво. Ви зможете значно підвищити рівень своїх знань і взяти участь в закордонних проектах. Хіба не перспективно?
 • http://work-zilla.com/ - відмінний сайт з масою можливостей. Тут можна і сайти розробляти, і допомагати в скачуванні фільму. Варіантів много. Ресурс розробив відмінну систему взаємодії замовник-виконавець.
 • https://www.fl.ru/ - ресурс не поганий. Також відкриває багато можливостей, але не так давно був зламаний.
 • https://www.elance.com/ - ще один ресурс для тих, хто знає англійську мову. Це один з найпопулярніших англомовних сайтів в сфері фрілансингу. Надійність і відмінний заробіток вам гарантовані.

2. Заробіток на файлообмінниках. Тут вам знадобитися мати певні ресурси, так би мовити. Суть в тому, що ви вивантажуєте на файлообмінник щось і отримуєте гроші за кожне скачування файлу. Звичайно ж, вам знадобитися володіти якимись цікавими відео, фільмами, музикою, прогами і т. Д. Для того, щоб успішно заробляти.

3. Киберсквоттінг (перепродаж доменів). Ну тут все просто. Знаходьте перспективні доменні імена, які ще ніким не використовуються, викуповуєте їх і пропонує всім зацікавленим особам.

4. Монетизація свого відео через Youtube. Створюєте відео-блог або просто свій канал. Підписуєте договір з ютуб і отримуєте гроші за рекламу Google в ваших відео. Це найпростіший спосіб. Через відео ви можете продавати свої послуги або товари. Також при наявності багатого досвіду можна просувати чужі відео. Тут варіантів досить багато.

Читати: Як заробляти на Youtube. Огляд способів монетизації каналу

5. Форекс і інші схожі ресурси. Це можна сказати гри на біржах, бінарних опціонах. Деяким вдається заробляти тут пристойні гроші. Однак вам знадобитися здійснювати вкладення.

2 найбільші майданчики це IqOption и Binpartner .

6. Адміністрація груп в соціальних мережах. Ну тут, напевно, і пояснити нічого не потрібно. Робите пости, залучаєте передплатників, спілкуєтеся з ними, аналізуєте і удосконалите свої дії. Перед початком роботи вам буде потрібно отримати певні знання.

7. Платні консультації. Якщо ви вже є професіоналом в якійсь області і має досить великий і багатий досвід, це пречудовий для вас варіант. Ніяких додаткових знань і витрат, просто діліться тим, що ви тепер вже вмієте.

8. Букмекерські контори. Все просто: поставив на спортивну подію, виграв або програв. На сьогоднішній день є маса ресурсів, де можна робити ставки:

 • http://client.mirstavok.com/ - будь-які популярні види спорту, доступний тоталізатор. Розробник створили простий інтерфейс і управління ставками.
 • http://golpas.com/ - тут доступна спортивна статистика і новини. Ви можете слідкувати за спортивними подіями і робити ставки. Також є тоталізатор.
 • http://ru.10bet.com/ - ставки можна робити на найрізноманітніші види спорту. Змагання проходять по всьому світу і тут ви зможете спостерігати за кожним.
 • http://ligastar.ru/ - вибираєте вподобаний чемпіонат по одному з відомих видів спорту і вперед за грошима. Нічого складного, цікава система бонусів.
 • https://www.bet-at-home.com - ресурс з багатим асортиментом. Ви можете робити ставки, грати в казино, покер, жити в віртуальних світах. Регулярно проходять акції.
 • https://www.planetofbets.com - все найпопулярніші види спорту в одному місці. Тут навіть можна ставити на більярд!
 • http://olimpbet.ru/ - перший бонус ви отримуєте відразу після реєстрації. Також є плюс до першої ставкою. Легко поповнити рахунок і вивести гроші.
 • buker.ru - популярний ресурс. Є деякі обмеження по мінімальній ставці і сумі, яку ви можете зажадати виплати.
 • https://ru.leonbets.com - знову таки нічого складного. Ресурс стежить за чесністю ставок і відстежує шахраїв.
 • http://europabet.ru/ - знову таки подарунки при реєстрації. Також є обмеження по мінімальній ставці і суми для виводу до оплати. Також можна отримати бонус за нового користувача, якого ви приведете.

9. Копірайт і рерайт. Вид заробітку, який набирає шалених обертів. Або вже набрав? Існує багато ресурсів де можна отримати завдання на написання або рерайт текстів різної тематики. Вам знадобиться відмінна грамотність, прекрасний склад і вміння красиво і зрозуміло писати. Доведеться розібратися з такими поняттями як унікальність і нудота тексту. Унікальність завжди повинна триматися в межі 95-100%. Існує велика кількість безкоштовних сервісів перевірки тексту на унікальність і плагіат . Краще користуватися онлайн версіями, так як це набагато швидше і зручніше.

Читайте: 12 найкращих бірж копірайтингу і покупки контенту

З ресурсів для пошуку роботи можемо порекомендувати такі:

http://advego.ru/ - один з найпопулярніших і мало не перше сайтів в даній області. Багато замовників, але і досить велика конкуренція. Новачкові доведеться трохи важко, але є можливість напрацювати клієнтську базу.

https://www.etxt.ru/ - також один з популярних ресурсів. Тут є спеціальні програми для перевірки унікальності тексту. До речі, за допомогою цього і попередніх ресурсів легко розібратися з деякими специфічними поняттями.

http://neotext.ru/ - простий і надійний ресурс. Тут представлена ​​відмінна ієрархія, яка визначає вартість 1 000 символів. Можна викладати статті в базу готових, щоб клієнт купував раніше написану, але ніде не опубліковану статтю.

http://www.turbotext.ru/ - система, яка може стати для вас відмінним варіантом підробітку. Багато замовників, різноманітні теми - все необхідне для стабільного заробітку.

https://textbroker.ru/ - ціла біржа копірайтерів. Ресурс відшукує замовників і продає ваші тексти. Ви можете подати свою заявку для розгляду.

http://www.textsale.ru/ - тут потрібно писати на найрізноманітніші теми. При відмінних результатах ви можете потрапити в Топ, що значно збільшить ваш дохід і кількість замовлень.

Читайте так же про онлайн сервіси перевірки пунктуації та орфографії в цієї статті

10. Гра в Покер. Досить популярний вид заробітку сьогодні. Є досить багато ресурсів де ви зможете грати онлайн в покер. Важливо відзначити, що тут потрібні будуть вкладення і чим більше ви хочете дохід, тим більше вкладень знадобитися. Дехто примудряється зробити цей вид підробітку своїм основним заробітком. Однак далеко не всім нам бути гуру покеру. До того ж пам'ятаєте, що це азартна гра, яка може мати серйозні наслідки.
11. Розшифровка аудіо і відео. З якихось особливих знань і умінь: гострий слух, уміння швидко друкувати, знання в усному і письмовому російській мові, високий рівень грамотності. Ваша основна задача записувати текст, який ви почуєте. Знайти пропозицію можна на великих біржах фріланса (вище деякі з них згадувалися).

До змісту ↑

І на останок

Ми розглянули багато варіантів як без вкладень заробити в мережі, були варіанти і з вкладеннями. Інтернет активно розвивається і потрібно все більше і більше робочих рук. Тут головне бажання, прагнення, кмітливість і здатність швидко навчатися. Ви зможете заробляти достатньо багато (найкраще для цього підходять партнерські програми), так і підзаробляти крім основної роботи. Але важливо пам'ятати про безпеку і про те, що інтернет сповнений різних шахраїв і аферистів. Працювати в мережі просто, але часом загрожує розчаруванням і втраченими грошима та часом. Захистіть себе. Шукайте роботу на перевірених і надійних біржах. Пам'ятайте, що без праці не витягнути і рибку зі ставка.

Парочку невеликих рад: я описав багато ресурсів і способів як для підробітку так і «рубки капусти» по повній, але не варто стрибати в перший-ліпший. Якщо Ви ще вчитеся, тоді використовуйте сервіси для підробітку, але пам'ятайте, що це тільки підробіток, вона забирає багато часу, але як правило доходи невеликі. А якщо Ви серйозно вирішили зайнятися інтернетом, тоді вчіть програмування і не займайтеся дурницями. З хорошим досвідом роботи і знаннями створите відмінний і корисний ресурс (або додаток) і будете заробляти на рекламі.

Штампувати конвеєром сайти на Джумла або Вордпресі для продажу посилань не варто - це вкрай не вигідно. Якщо любите відео - навчитеся його робити добре і заробляйте на рекламі в ютубі. Якщо любите грати і знаєте математику - грайте в покер. У мене відмінний друг на покері заробляє хороші гроші. Але це тільки в тому випадку, якщо Ви не азартна людина інакше всі гроші злити можна за пару годин.

Пробуйте хлопці, що Вам більше сподобатися, то і робіть.

Як заробити гроші на своєму інтернет проекті?
Кому не потрібні гроші?
Де сьогодні ми проводимо найбільше часу?
Відповідаєте усім вимогам?
Але ось як заробити в мережі без сайту?
Що робити якщо ви, до приклад, школяр або студент?
Чи можете Ви якось працювати у всесвітній павутині без сайту?
Хочете все більше і більше?
Як виглядає заробіток в інтернеті на іграх?
Відмінні умови, багато замовлень, що ще потрібно для додаткового підробіток?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: