Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як заробити гроші в інтернеті без вкладень новачкові швидко з нуля

 1. Що потрібно новачкові, щоб почати заробляти в інтернеті
 2. 5 простих варіантів заробітку без вкладень в інтернеті
 3. Заробіток на проходженні опитувань
 4. Пишемо коментарі та відгуки і заробляємо
 5. Виконує прості завдань за гроші
 6. Перегляди коротких відео
 7. Заробіток за допомогою телефону
 8. Способи заробітку в інтернеті без вкладень, де можна заробити більше
 9. Копірайтинг / рерайтинг як спосіб отримувати регулярну прибуток
 10. Фотографії - як метод отримати гроші
 11. Репетиторство
 12. Партнерські програми
 13. Заробіток в соціальних мережах
 14. Фріланс - популярне інтернет-напрямок
 15. Дропшиппінг - напрямок, що дозволяє заробити
 16. Перспективні методи отримання прибутку в мережі
 17. Створення власного ресурсу для заробітку
 18. Заробіток з реферальних програм
 19. Інфобізнес
 20. висновок

Думаєте, де знайти додатковий заробіток або, може, шукайте повноцінну роботу, і не можете визначитися? Хочу запропонувати вашій увазі заробіток в мережі, а саме огляд реальних способів, як заробити гроші в інтернеті без вкладень новачкові швидко з нуля.

З кожним роком все більше з'являється тих людей, які заробляють в інтернеті, тому що це зручно, вигідно і можливості, по суті, безмежні. Тут можуть знайти дрібну роботу школярі і студенти, мами в декреті, і навіть пенсіонери.

Якщо ж ви розраховуєте на більший прибуток, готуйтеся попрацювати, навіть повчитися і все вийде - незабаром зможете офісну роботу «на дядю» змінити на гідні доходи через інтернет.

Що потрібно новачкові, щоб почати заробляти в інтернеті

На сьогоднішній день заробіток в інтернеті доступний для кожного пользователя.Самое перше і найважливіше, що потрібно, щоб почати заробляти - це бажання працювати.

На сподівайтеся на халяву! Це найпоширеніший міф про заробітки в мережі - що тут все легко, нічого робити майже не потрібно, і гроші ллються рікою. У тих, хто так думає, не виходить нічого. Найчастіше, вони навіть втрачають свої гроші, потрапивши на виверти шахраїв і вклавши свої кошти, щоб потім нібито заробити мільйони.

Найчастіше, вони навіть втрачають свої гроші, потрапивши на виверти шахраїв і вклавши свої кошти, щоб потім нібито заробити мільйони

Також пропоную подумати над наступними пунктами:

 • Що ви вмієте і знаєте, в якій сфері ви володієте відповідними знаннями, які могли б приносити прибуток. Це потрібно, щоб визначитися з напрямком в інтернеті, де ви зможете заробляти (про всі їх я детально розповім нижче).
 • Скільки у вас є вільного часу, яке ви зможете витратити на роботу. Від цього залежать розміри доходів, особливо спочатку.
 • Чи готові вчитися, або гроші потрібні вже і зараз.

Коли визначитеся з напрямом заробітку (а можна і до цього), обов'язково зробіть два кроки:

 1. Зареєструйте електронну пошту. Якщо у вас вона вже є, краще мати ще одну - окремо для роботи.
 2. Зареєструйте електронний гаманець. На нього буде здійснюватися висновок зароблених грошей. По ходу роботи їх може ПОНАБ кілька, так як не завжди є можливість виводити на один і той же.

На питання - скільки ви зможете заробити в інтернеті, буду відповідати по ходу, до кожного конкретного способу, де це можливо. Але все ж, майте на увазі - це приблизні дані, на розміри доходів впливає безліч факторів.

Взагалі, способів є дуже багато, і без вкладень і з вкладеннями, але ми зараз більш детально розглянемо саме перший варіант.

5 простих варіантів заробітку без вкладень в інтернеті

Це найпростіші способи, вони не вимагають ніяких спеціальних знань, заробляти може хто завгодно. На великі доходи не розраховуйте, але перші 100 рублів отримаєте скоро, гарантую! Ці методи згодяться, швидше за все, як підробіток до основної роботи або для школярів і студентів, щоб мати додаткові рублі.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Коли я говорю про заробіток без вкладень - то маю на увазі саме ваші особисті фінанси - вони не знадобляться, щоб заробити. Але вкладення взагалі потрібні - часу, зусиль, знань і т. Д.

Заробіток на проходженні опитувань

Для просування якогось продукту, послуги, товару виробникам і розробникам потрібно знати думку людей. Для цього на спеціальних ресурсах створюються опитування, і тим, хто їх проходить - платять гроші. Для просування якогось продукту, послуги, товару виробникам і розробникам потрібно знати думку людей

Декілька порад:

 • щоб отримувати більше опитувань, реєструйтеся відразу на декількох сайтах, можна і по пару акаунтів заводити;
 • максимально заповнюйте анкету, так як опитування надсилають згідно вашим захопленням, освіти, статусу і т. д .;
 • деякі опитування мають обмежений термін, тобто якщо не пройшли відразу, як опитування з'явився, то потім не зможете, тому перевіряйте пошту регулярно, а краще налаштуйте оповіщення на телефоні, щоб відразу бачити, як приходить лист.

В середньому проходження одного опитування займає 10-20 хвилин, і оплачується від 35 до 150 рублів. З одного сайту в місяць можна отримати в районі 10 опитувань.

Збільшивши кількість сайтів-опитувальників і акаунтів на них, відповідно, заробіток буде більше.

Пишемо коментарі та відгуки і заробляємо

Для розкрутки «молодих» проектів розробники часто використовують «штучні» коментарі - вони замовляють їх на спеціальних сайтах, і платять за це гроші, тим, хто їх пише.

Щоб заробляти подібним чином, потрібно зареєструватися на спеціальних сайтах Щоб заробляти подібним чином, потрібно зареєструватися на спеціальних сайтах  (Самий популярних в цій темі - Qcomment) і писати якісні коментарі по темі (Самий популярних в цій темі - Qcomment) і писати якісні коментарі по темі.

Оплата залежить від вашого рейтингу на сайті, довжини коментаря, складності завдання і може складати від 3 до 45 рублів за коментар.

Інший напрямок - дуже схоже - відгуки. Щоб на них заробляти, вам потрібно буде ознайомитися з сайтами-отзовікамі - Otzovik, Irecomend.

Якщо говорити про перший сайт, то оплата тут нараховується не відразу, а за перегляди відгуку іншими користувачами.

В середньому за одну тисячу показів платять 50-65 рублів.

З цього випливає, що писати потрібно на популярні теми, які цікаві більшості користувачів. Це вже як би пасивний дохід - раз написали, потім отримуєте гроші. Але на практиці, чим більше часу висить відгук, тим менше прибутку він приносить.

Виконує прості завдань за гроші

Є сайти, на яких можна знайти різні завдання. Вони бувають різної складності - є, звичайно, і для професіоналів (наприклад, для дизайнерів), але дуже багато простих, які зможе виконати будь-хто.

Що можна робити новачкові без досвіду? Для них заробіток на завданнях передбачає:

 • набирати текст;
 • реєструвати акаунти;
 • залишати ті самі коментарі та відгуки;
 • вчиняти дії в соціальних мережах - лайки, репости, коментування, вступ до групи і т. д .;
 • зайти на певні сайти.

По грошах - то новачкові без досвіду заробити за пару годин 150-350 рублів буде нескладно. Якщо є досвід в якійсь сфері, наприклад, той же дизайн - заробите більше.

Перегляди коротких відео

За це теж платять гроші - уявляєте! Тим, хто просуває свої відеоканали, наприклад, на Ютубі, потрібно більше переглядів. Природним шляхом спочатку їх отримати складно, тому За це теж платять гроші - уявляєте вдаються до таких методів - платять гроші тим, хто дивиться відео. Чого тільки в нашій країні не придумають.

На жаль, за перегляди коротких відео багато не платять - 50-150 рублів в день отримати можна, більше - не часто.

Можна з іншого боку підійти до цієї теми - більш цікавою. Заробляти на те, що інші будуть дивитися ваші відео. Але цей процес більш трудомісткий, не приносить грошей відразу, зате потім може приносити великі гроші. Детальніше про цей метод поговоримо, коли торкнемося теми про створення власного ресурсу в інтернеті.

Заробіток за допомогою телефону

Ще один спосіб заробити в інтернеті новачкові без вкладень і обману - це за допомогою свого мобільного телефону. Що можна робити? Ще один спосіб заробити в інтернеті новачкові без вкладень і обману - це за допомогою свого мобільного телефону

Найпопулярніше - це завантажувати додатки. Суть методу в тій самій розкрутці - щоб додаток набирало популярність, потрібно щоб кількість його завантажень росло, і розробники готові платити за це.

Середня оплата - близько 10 руб. за одне скачування. Тут скільки вистачить терпіння накликати, стільки і отримаєте. Але це буде не багато.

Ще можна заробляти через телефон, виконуючи завдання з смс-повідомлень (підписавшись на спеціальну розсилку), або грати гри.

Способи заробітку в інтернеті без вкладень, де можна заробити більше

Тут вже знадобляться певні знання і вміння. Я впевнений, що в якійсь сфері ви розбираєтеся, просто треба зрозуміти, як на цьому заробити.

РАДА: В інтернеті все розвивається дуже швидко, тому налаштовуйтесь на регулярне або паралельне навчання, удосконалення навичок і знань.

Тепер більш детально, ніж можна займатися. Частина нижчеописаних варіантів, які дозволяють заробити гроші в інтернеті новачкові без вкладень можна віднести до поняття «фріланс» або, як ще називають, віддалена робота.

Тобто працюєте ви через інтернет з конкретними замовниками, яких знаходите на спеціальних біржах (або вони вас знаходять), або на інших ресурсах, виконуєте завдання і отримуєте гроші.

Копірайтинг / рерайтинг як спосіб отримувати регулярну прибуток

Копірайтер пише унікальні тексти для певних ресурсів за гроші. Ці тексти потрібні зазвичай власникам сайтів. Чи маєте навички в написанні, або є бажання навчитися - пробуйте. Копірайтер пише унікальні тексти для певних ресурсів за гроші Також можна не просто писати на замовлення, а писати статті на теми, які вам подобаються, і виставляти їх на продаж.

Замовників шукають на біржах копірайтингу, можу порадити eTxt, Advego, Text.

Що таке рерайтинг і як на ньому заробити новачкові? Рерайтінг - це переписування тексту (часто з кількох джерел) своїми словами з дотриманням унікальності.

Оплата за роботу проводиться в рублях за 1 тис. Знаків. За рерайтинг приблизно 25-35 рублів, за копірайтинг від 30 і навіть до 1000 рублів у професіоналів.

Фотографії - як метод отримати гроші

Якщо ви захоплюєтеся фотографуванням, на цьому також в мережі можна заробляти. Є спеціальні сайти-фотостоки, де фотографи продають свої знімки.

Звичайно, вони повинні бути якісні і цікаві, щоб їх купували. Конкретної ціни за фото немає, це, так би мовити, на кожен товар свій покупець, головне, щоб ви знайшли один одного, і змогла договорити про вигідну угоду.

Репетиторство

Репетиторством можна займатися не тільки в офлайні. Ця сфера вже давно вийшла на новий рівень, і все більше фахівців надають свої послуги через інтернет, а саме через Репетиторством можна займатися не тільки в офлайні Skype.

Якщо ви добре знаєте англійську, або якийсь інший іноземну мову, математику, російську мову і т. Д. - знаходите учнів і займайтеся з ними.

Особливо добре можна заробити на підготовці з ЄДІ, ОГЕ. А учнів можна знаходити навіть розмістивши оголошення на безкоштовних дошках оголошень. Це дійсно дуже хороший метод отримати гідний заробіток в інтернеті без вкладень і обману.

А якщо раптом вам потрібен репетитор, то знайти його можна тут .

Партнерські програми

Ще один метод, де можна заробити гроші в інтернеті - участь в партнерських програмах.

Як це працює?

Майже всі серйозні компанії і торгові майданчики в мережі мають свої партнерки. Суть в тому, що ви повинні будь-яким методом привести їм клієнта, який щось замовить, зареєструється на сайті, підпишеться на розсилку, купить товар, скористається послугами.

Вам, як партнеру, виплачується певний відсоток за приведеного клієнта. Якщо брати участь відразу в декількох партнерка, заробити можна значно більше.

Розмір комісійних в кожному випадку різний, це вже треба вивчати конкретні партнерські програми в тому напрямку, який ви зважитеся просувати. Приблизно від 30%, витрачених клієнтом на покупку або послугу і навіть буває до 100%.

Заробіток в соціальних мережах

Соціальні мережі - потужний інструмент для заробітку. Тут точно можна знайти собі роботу, якщо ви ставите питанням, як заробити в інтернеті без вкладень грошей.

Напрямків є кілька:

 • Лайки, репости - цей вид доходу згодиться, швидше за все, як підробіток. Є спеціальні сайти (наприклад, vktarget), через які користувачі соцмереж просувають свої спільноти, групи, канали і т. Д. За гроші.
 • Продаж фізичних товарів через соціальні мережі - багато сторінок в соцмережах вже стали повноцінними інтернет-магазинами, на яких власники дуже добре заробляють гроші.
 • Пропозиція послуг - за аналогією з попереднім, але тут ви вже пропонуєте конкретні послуги в залежності від того, що вмієте і можете робити - від створення сайтів до манікюру.
 • Створення власних ресурсів для подальшого заробітку на рекламі.

Крім того, кожна окрема соціальна мережа має свої фішки, за допомогою яких можна заробляти в інтернеті.

ВАЖЛИВО: Як би там не було, саме важливе - це кількість передплатників і учасників в ваших проектах - без них ви не заробите. Тому, не забувайте про розкручування!

Фріланс - популярне інтернет-напрямок

Фріланс ще називають віддаленою роботою. Тобто ви працюєте через інтернет, віддалено. Одне з популярних напрямок фрілансу, яке ми вже торкалися в цій статті - копірайтинг.

Ким ще працюють фрілансери Серед них є: Ким ще працюють фрілансери Серед них є:

 • програмісти;
 • журналісти;
 • перекладачі;
 • дизайнери;
 • маркетологи;
 • контент-менеджери і т. д.

Пропонують свої послуги фрілансери, як і шукають замовників в основному на біржах фріланса: кворк, Work-zilla, Weblancer, Freelance та інші.

Переваг у віддаленої роботи дуже багато:

 • вільне планування робочого дня;
 • можна працювати де завгодно - під час подорожей і т. д .;
 • можливість вийти на високі доходи;
 • економія коштів, які могли б бути витрачені на проїзд.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Як показує практика, не всім підходить така робота. Тут важливо мати самодисципліною, навчитися планувати день, розділяти відпочинок і роботу, не впадаючи в крайності.

Дропшиппінг - напрямок, що дозволяє заробити

Цей напрямок стосується продажів в інтернеті, то з товаром ви справи не маєте. Тобто ви знаходите постачальника, берете фотографії товару, і продаєте його по всіх відомих каналах з своєю націнкою.

Після того, як звернутися покупець, ви просите постачальника відправить товар прямо вашому покупцеві.

Тут з одного продажу заробити якомога менше, ніж якби товар був у вас в наявності, але за рахунок обсягів можна виходити на високі доходи.

А обсяги можна збільшувати за рахунок економії часу, що не потрібно витрачати на замовлення товару до себе, а потім на його відправку покупцеві.

Перспективні методи отримання прибутку в мережі

Розглянемо ще кілька напрямків, як і де можна заробити гроші в інтернеті новачкові.

РАДА: Ці методи дозволять заробити більше, але не відразу. Тому, якщо гроші вам потрібні зараз, це для вас не варіант. Хоча я все одно раджу з ними ознайомитися, так як можна рухатися відразу в декількох напрямках.

Створення власного ресурсу для заробітку

Це може бути:

Звичайно, маючи хоч якісь кошти, які ви готові в них вкласти, прибуток можна буде отримувати швидше. Але без вкладень також можливо заробляти, але часу доведеться витратити більше, так як все доведеться робити самому.

Як на них заробляти?

 • Найпопулярніший - це заробіток на рекламі - контекстної, банерної, тізерній.
 • Участь в партнерських програмах, в залежності від тематики ресурсу. Наприклад, ви створили ви сайт про меблі - стилі, якість, як вибрати і т. Д. І є інтернет-магазин меблів (не ваш), ви розміщуєте їх товар на своєму сайті, і від покупок маєте певний відсоток.
 • Продаж посилань або статей рекламного характеру.
 • Продажі власних товарів або просування послуг.

Що стосується заробітку, то можливості тут безмежні - це вже наскільки у вас вистачить досвіду і міркувань, в якому напрямку його розвивати. Загалом, доходи власників починаються десь від 10 тис. І до кількох мільйонів рублів на місяць.

Заробіток з реферальних програм

У мережі існує безліч ресурсів, які мають свої реферальні програми. В чому суть? Ви рекламуєте їх зі своєю реферального посиланням, тобто якщо користувач зареєструється по вашому посиланню, і буде працювати на даному ресурсі, то вам буде нараховуватися відсоток від його заробітку.

ВАЖЛИВО: Насправді це дуже перспективний метод пасивного доходу. Привівши користувача одного разу, можна отримувати прибуток з його роботи постійно. Але для серйозних доходів потрібно багато рефералів залучити.

З чого почати?

 • Реєструйтеся на конкретному проекті.
 • Отримайте реферальне посилання.
 • Поширюйте її по інтернеті усіма можливими способами - соцмережі, коментарі до статей, форуми і т. Д.

Інфобізнес

Якщо ви володієте хорошими знаннями в якійсь сфері, і знаєте, що у більшості людей їх не немає, але вони затребувані, то можете рухатися в напрямку навчання.

Яким чином можна навчати інших?

 • Створювати платні вебінари і навчати в онлайн режимі.
 • Записувати відеокурси і продавати їх.

ВАЖЛИВО: Тут звичайно потрібно придбати репутацію, переконати людей, що ваші курси будуть їм корисні, щоб вони захотіли записатися і заплатити гроші. А на це потрібен час. Можливо, деяку корисну інформацію доведеться спочатку надати безкоштовно.

висновок

Отже, ми розглянули 15 реальних напрямків і способів, що дозволяють зрозуміти, як швидко заробити гроші в інтернеті без вкладень новачкові. Серед них знайти для себе відповідний може хто завгодно - студент, школяр.

Вони дають можливість розвивати власний бізнес в інтернеті і виходити на серйозні доходи тільки з мережі, або просто знайти собі підробіток в пару додаткових рублів.

Ще раджу подивитися відео по темі:

Пробуйте, працюйте, і все у вас вийде! Питань і історій, чи виходить у вас заробляти в мережі чекаю в коментарях.

Матеріали по темі:

Поділитися з друзями:

Що можна робити новачкові без досвіду?
Що можна робити?
Що таке рерайтинг і як на ньому заробити новачкові?
Як це працює?
Як на них заробляти?
В чому суть?
З чого почати?
Яким чином можна навчати інших?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: