Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як зняти Яндекс гроші в Білорусі на картку

Всім привіт, шановні читачі, в цій статті я хочу поговорити про те, як можна вивести зняти Яндекс гроші на картку Беларусбанк в Білорусі

Всім привіт, шановні читачі, в цій статті я хочу поговорити про те, як можна вивести зняти Яндекс гроші на картку Беларусбанк в Білорусі. Знову чергова стаття, яка буде цікава тільки жителям РБ, але так, як я сам з Білорусі, я не можу залишити таку проблему невирішеною, оскільки зараз в Білорусі дуже важко вивести Яндекс гроші, власне як і WebMoney. Там така ж історія, як і з Яндекс грошима, ввели обов'язкову персоналізацію, як результат повністю розкривається історія всіх ваших операцій, а багато хто не може цього допустити, щоб їх операції переглянули. Чому люди не хочуть цього я пояснювати не буду, у кожного свої мотиви і нехай вони залишаться таємницею. Але в будь-якому випадку, нам необхідно вивести гроші, не проходячи процедуру персоналізації.

У моєму методі, який я покажу, не потрібно проходити персоналізацію з відправкою паспортних даних до Мінська на перевірку. Досить буде просто їх заповнити на сайті, отримавши нижчий атестат для того, щоб мати можливість просто передавати гроші іншим учасникам платіжної системи Яндекс гроші, для того, щоб їх в подальшому вивести. Метод полягатиме в тому, що ми виведемо гроші через приватну фірму, яка займається виведенням Яндекс грошей від анонімних користувачів платіжних систем. Таким способом можна сміливо знімати Яндекс гроші на картку і не боятися, що інформація потрапить куди-небудь, оскільки кошти надійдуть вам прямим перекладом з картки на картку. Ну коротко про суть самого методу зняття Яндекс грошей я розповів, тепер давайте перейдемо до практичної частини і займемося висновком Яндекс грошей на картку Беларусбанк.

Перш за все вам необхідно мати гаманець Яндекс грошей, але швидше за все, раз ви зібралися виводити гроші, він у вас є, тому ми опустимо цю процедуру, адже щоб вивести Яндекс гроші, у вас повинен бути гаманець і повинні бути на ньому гроші, власне які і будемо виводити. Виводити гроші ми будемо через ось цей сервіс.

Зняття Яндекс грошей на картку Беларусбанк

Але для початку давайте підготуємо свій гаманець до зняття Яндекс грошей. Перш за все, вам необхідно мати Іменний рахунок. Не бійтеся цього слова, оскільки це найпростіший рахунок без проходження персоналізації. Тут ви просто заповніть інформацію на сайті та все, нікуди вам їхати не потрібно і доступ до ваших операцій ніхто не отримає (крім розробників, але у них він є завжди). Давайте отримаємо Іменний рахунок в Яндекс гроші.

Перш за все вам необхідно перейти на головну сторінку сервісу Яндекс гроші і натиснути на іконку гаманця, а після того як відкриється докладне меню, вам необхідно натиснути на тип вашого рахунку, це ви можете бачити на скріншоті нижче.

Перш за все вам необхідно перейти на головну сторінку сервісу Яндекс гроші і натиснути на іконку гаманця, а після того як відкриється докладне меню, вам необхідно натиснути на тип вашого рахунку, це ви можете бачити на скріншоті нижче

Після того, як ви натиснули, у вас відкриється нова сторінка, ви побачите всі доступні типи рахунків. Вам необхідно вибрати середній, який називається іменний, для того, щоб мати можливість виводити Яндекс гроші в Білорусі.

Вам необхідно вибрати середній, який називається іменний, для того, щоб мати можливість виводити Яндекс гроші в Білорусі

Тепер дуже уважно! Вам пропонують заповнити паспортні дані, з Білоруським паспортом вас сервіс не пропустить, оскільки даний метод персоналізації тільки для громадян Росії. У вас є знайомі і вони можуть ввести свої дані, попросіть їх про це, а якщо ні, то зробіть як я. Я взяв і заповнив паспортні дані навмання, але не варто списувати у мене, згенеруйте свій номер, оскільки 2 однакових номера в системі будуть підозрілі. З приводу вказівки особистого номера, вкажіть, що його немає. А ПІБ заповніть свої.

А ПІБ заповніть свої

Після того, як ви заповните, перейшовши на сторінку зі списком можливих рахунків, ви побачите у себе вже ось таку позначку.

Після того, як ви заповните, перейшовши на сторінку зі списком можливих рахунків, ви побачите у себе вже ось таку позначку

Іменний рахунок дасть вам можливість вивести Яндекс гроші в Білорусі, оскільки анонімний рахунок не має можливості переводити гроші іншим користувачам платіжної системи, а з цим ви зможете передати кошти приватній фірмі з виведення Яндекс грошей на картку.

Далі вам необхідно пройти реєстрацію в сервісі, посилання на який я вже кидав вище, але ось вона ще раз, щоб вам не довелося гортати сторінку.

Зняття Яндекс грошей на картку Беларусбанк

Давайте пройдемо процедуру реєстрації в сервісі, для того щоб потім вже можна було перейти безпосередньо до самого зняттю Яндекс грошей на картку. Перейшовши за посиланням, ви потрапляєте на головну сторінку сервісу, вам потрібно натиснути на кнопку реєстрація.

Далі вам необхідно заповнити форму для реєстрації. Вам необхідно написати нік (логін), його вам потрібно придумати, далі вказати свій email і після чого придумати пароль і вдруге його ввести, для підтвердження. Поля ICQ і Skype є необов'язковими, так що немає необхідності їх реєструвати, але якщо вони у вас є, то можете заповнити. Після всього цього введіть перевірочний код і натисніть відправити.

Після того, як ви виконаєте реєстрацію, вам необхідно увійти, після чого ви потрапите в свій особистий кабінет. В особистому кабінеті вам потрібно перейти в розділ для виведення Яндекс грошей, для цього в горизонтальному меню вибираємо вкладку висновок - Яндекс гроші - Беларусбанк.

Після натискання на потрібний розділ у вас відкриється наступна сторінка, де необхідно буде натиснути на кнопку вивести Яндекс гроші на картку Беларусбанк.

Після чого у вас відкриється форма для заповнення заявки на висновок Яндекс грошей на картку в Білорусі. Але не поспішайте виводити, у вас ще не додана картка, на яку вам переведуть гроші. Ніяку персональну інформацію тут вказувати не потрібно. Але про все в свій час, поки що натисніть на кнопку додати карту.

Після натискання, у вас відкриється сторінка, на якій потрібно вказати платіжну інформацію. Говорячи більш простою мовою, вам треба вказати свій номер рахунку і термін дії карти, саме ця інформація необхідна для перекладу платежів з карти на карту і ніяка особиста інформація тут не зачіпається.

На цій сторінці вам необхідно вказати номер своєї картки, це 16 цифр на лицьовій стороні (0000 0000 0000 0000),, це вам так, для прикладу. І потрібно вказати термін дії, він має вигляд 01/16, це теж приклад, у всіх він різний, він пишеться прямо під номером карти. Назва карти можете писати яке хочете, це чисто для того, щоб ви її бачили під такою назвою у себе в особистому кабінеті.

Ну а тепер давайте повернемося на сторінку для оформлення заявки, на яку ми вже переходили і почнемо заповнювати там скільки хочемо вивести і будемо виводити.

Ну а тепер давайте повернемося на сторінку для оформлення заявки, на яку ми вже переходили і почнемо заповнювати там скільки хочемо вивести і будемо виводити

Ось тут тепер в верху вибираємо свою карту (я тут розмив, щоб не світити номер своєї картки). Далі вводимо суму, яку хочемо вивести, далі калькулятор прораховує суму з комісією і суму, яка прийде до вас на картку, вже в білоруських рублях. Далі вам залишається тільки натиснути на кнопку оплатити і здійснити оплату. Як проводити оплату я вже показувати не буду, там все дуже просто, просто ввести пароль Яндекс грошей для підтвердження, який ви задавали при реєстрації і все.

Зняття Яндекс грошей на картку Беларусбанк

Також якщо ви не змогли розібратися за статтею, як вивести Яндекс гроші на картку в Білорусі, то ось я вам докладаю відео, в якому я роблю все те ж саме, на відео має бути точно все зрозуміло.

На цьому, дорогі друзі, у мене все, я дуже сподіваюся вам це допомогло зняти Яндекс гроші в Білорусі. Якщо вам це допомогло, дуже сподіваюся на ваші коментарі та лайки.

схоже

Знайшли що шукали? Підтримайте проект!

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: