Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як безкоштовно створити сайт вчителя

 1. Ми створимо сайт вчителя безкоштовно
 2. Як вчителю можна самому створити сайт безкоштовно?
 3. Розміщення матеріалів вчителя на сайті Сила знань.
 4. Що дасть розміщення матеріалів вчителя на сайті Сила знань?

Багато вчителів і викладачі сьогодні стикаються з проблемою зі створення свого власного сайту для того, щоб публікувати на ньому матеріали для учнів, а саме: теоретичні матеріали, тести, різні практичні завдання та ін.

Існує безліч онлайн сервісів по створенню сайту для вчителя (наприклад wix.com). Багато дозволяють зробити це абсолютно безкоштовно. Мінус такої роботи полягає в тому, що такі Інтернет-ресурси будуть перенасичені рекламою. Іншим варіантом буде використання HTML в цих цілях.

Ми створимо сайт вчителя безкоштовно

Ми створимо сайт вчителя безкоштовно

Ми надаємо унікальну послугу по безкоштовному створенню сайта для вчителя з використанням сучасної системи управління, що дозволить вам самостійно додавати навчальні ресурси і свої статті на сайт. Ви зможете завантажувати: текстові матеріали, презентації, зображення, аудіо та відеофайли. Сайт може мати необмежену кількість сторінок. Кількість завантажених матеріалів на сайті вчителя обмежується тільки дисковим простором на сервері провайдера.

Акція проводиться з метою просування інноваційного освітнього проекту "Сила знань". Тому обов'язковою умовою є постійне розміщення посилання на сайт http://ya-znau.ru на створюваному ресурсі. При цьому ви отримуєте абсолютно безкоштовно сайт вчителя, який зможете використовувати у своїй професійній діяльності. Крім цього посилання на вашому сайті не буде абсолютно ніякої реклами. Створюваний ресурс - багатосторінковий. Приклад зовнішнього вигляду сайту: шкільні-годи.рф

Отже, якщо ви бажаєте скористатися нашим унікальною пропозицією - пишіть на електронну пошту: [email protected] або через форму зворотного зв'язку по засланні .

Примітка: всі роботи по створенню сайту надаються безкоштовно, ресурс створюється на основі наявних шаблонів, наповнення сайту здійснюється вчителем самостійно. У послугу не входить надання доменного імені і хостингу для сайту. Хостинг надається партнером. Перший місяць безкоштовно. За всіх подробиць звертайтеся на вказану адресу електронної пошти.

Ми також детально розбираємо, що таке хостинг, доменне ім'я, як зробити сайт самостійно і як розмістити його в мережі Інтернет в наших статтях.

Як розмістити сайт в мережі Інтернет

Як зробити сайт самому безкоштовно

Як вчителю можна самому створити сайт безкоштовно?

Для створення свого сайту можна вивчити мову розмітки html. Що це дасть? Ви зможете створити кілька html сторінок, помістити на них свої матеріали. Але для того, щоб розмістити тести знадобиться вивчення ще й мови програмування jаvascript. Це вже більш трудомістке завдання, особливо якщо ви викладач гуманітарних дисциплін і далекі від інформаційних технологій.

Приклад такої HTML сторінки:

<Html>
<Head>
<Title> Сторінка вчителя Іванова І.І. </ Title>
</ Head>
<Body>
<H1> Навчальний матеріал по російській мові. Іванов І.І. </ H1>
<P> Текст навчального матеріалу в першому абзаці </ p>
<P> Другий абзац навчального матеріалу </ p>
</ Body>
</ Html>

Таким чином, вийшла найпростіша HTML сторінка. Зверніть увагу на заголовок сторінки, він поміщений в контейнер тегів <h1> </ h1>. Цей контейнер виділяє текст і робить його великим на екрані, тим самим перетворюючи в заголовок.

Всередині контейнера <p> </ p> поміщається звичайний текст навчального матеріалу. Якщо вам потрібно додати зображення на свою сторінку, то скористайтеся тегом <img>:

<Img src = "image1.jpg">

Звертаю увагу на те, що це зображення повинно знаходитися в тій же папці, що і html файл.

Для створення HTML файлу скористайтеся звичайним текстовим редактором "Блокнот". Помістіть в нього код з цієї сторінки, а потім збережіть як "index.html". Потім після натискання на нього кнопкою миші ви побачите результат своєї роботи у вікні браузера. Якщо ви створите кілька таких сторінок і об'єднайте їх за допомогою меню, то отримаєте безкоштовний сайт вчителя.

Приклад HTML коду для декількох сторінок з простим меню:

<Html>
<Head>
<Title> Сторінка вчителя Іванова І.І. </ Title>
</ Head>
<Body>
<Ul>
<Li> <a href="index.html"> Моя сторінка 1 </a> </ li>
<Li> <a href="2.html"> Моя сторінка 2 </a> </ li>
<Li> <a href="3.html"> Моя сторінка 3 </a> </ li>
</ Ul>
<H1> Навчальний матеріал по російській мові. Іванов І.І. </ H1>
<Img src = "image1.jpg">
<P> Текст навчального матеріалу в першому абзаці </ p>
<P> Другий абзац навчального матеріалу </ p>
</ Body>
</ Html>

Детальніше про роботу з тегами і про створення HTML сторінок читайте в наших статтях:

 1. HTML Основні поняття
 2. Основні теги HTML
 3. Як зробити таблицю в HTML
 4. Як зробити форму в HTML для сайту

Другий спосіб безкоштовного створення сайту вчителя. Встановити безкоштовну систему управління сайтом. Наприклад, wordpress. Вам при цьому доведеться її вивчити. Бажано також знати і вміти верстати на html, але тут це вже не обов'язково. Але ось для розміщення свого тесту буде потрібно також вивчення мови програмування jаvascript.

В обох із зазначених способів вам також буде потрібно покупка імені (домену) для сайту, а також оренда майданчика для його розміщення. Не варто забувати про необхідність постійного оновлення програмного забезпечення сайту, так як це збільшить його захист від злому.

Безкоштовна система управління сайтом дозволяє публікувати свої навчальні матеріали. Але як бути з технологіями контролю знань. Це тести, навчальні завдання та ін. В цьому випадку можна скористатися конструктором матеріалів на сайті "Сила знань". Що це дасть? По-перше ви можете завантажити локальну версію таких матеріалів і потім розмістити на своєму сайті вчителя. По-друге, ви можете безкоштовно використовувати сервіси сайту для того, щоб проводити дистанційній контроль знань учнів, використовую самостійно створені матеріали.

Одна з таких технологій це стандартний тест. Ви можете перетворити її в звичайний тест з завданнями. Для цього потрібно додати питання і відповіді на сайт, прикріпити при необхідності зображення до питань, створити варіанти. Після цього можна додати своїх учнів і дати їм завдання пройти ваш тест. Після цього в розділі вчителя ви побачите результати виконання вашого завдання.

Якщо ж ви скопіюєте тест на свій сайт, то він буде відображати результат виконання відразу, але не буде зберігати його.

Тому використовувати свій безкоштовний сайт вчителя або ж використовувати систему онлайн конструкторів на сайті "Сила знань" вирішувати вам.

Якщо ви бажаєте розібратися в мові розмітки html і мовою програмування jаvascript для створення сайту вчителя безкоштовно, то можете звернутися до нас, ми допоможемо вам в цьому питанні. У нас є напрацювання і десятки шаблонів зі створення інтерактивних практичних завдань для студентів і учнів. Все, що вам потрібно - це вивчити шаблони з нашою допомогою і редагувати їх, додаючи свої матеріали. Всі інтерактивні матеріали створені під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Кубанського державного університету - Архипової А.І.

Якщо ж у вас немає часу на те, щоб розбиратися у всіх нюансах, мовами програмування, то зверніться до нас і ми створимо для вас сайт. Для цього перейдіть на сайт з описом наших послуг , Залиште замовлення і ми відповімо вам найближчим часом. Також ви можете зателефонувати за вказаними на сайті телефонами.


Розміщення матеріалів вчителя на сайті Сила знань.

Якщо у вас немає можливості і часу на те, щоб розбиратися з сайтостроительства, то ви можете абсолютно безкоштовно розмістити свої матеріали на сайті проекту "Сила знань".

Що дасть розміщення матеріалів вчителя на сайті Сила знань?

 1. Отримавши доступ до розділу вчителя ви зможете абсолютно безкоштовно додати навчальні курси зі своїх дисциплін.
 2. До своїх матеріалів ви зможете додати як тести, так і інші практичні завдання для своїх учнів.
 3. Ви зможете додати самих учнів на сайт і відслідковувати їх активність, ставити оцінки і т.п.

Більш детальну інформацію дивіться на головній сторінці сайту.

Ну і найголовніше, ви зможете замовити у нас документ, що підтверджує наявність вашої сторінки на сайті проекту для вчителів і учнів "Сила знань". Це абсолютно безкоштовно !!!

Отже, залиште заявку , Отримаєте доступ до розділу вчителя і починайте свою творчу роботу з даним проектом. Всі цікаві для вас питання ви можете задати через нашу форму зворотного зв'язку в онлайн режимі.

Що дасть розміщення матеріалів вчителя на сайті Сила знань?
Що це дасть?
Що це дасть?
Що дасть розміщення матеріалів вчителя на сайті Сила знань?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: