Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як дізнатися ключ Windows 8

 1. програма ProduKey
 2. Product Key Viewer
 3. ShowKeyPlus
 4. Дізнаємося OEM з UEFI
 5. RWEverything

Раннє, купивши комп'ютер або ноутбук з передвстановленою Windows, її ліцензійний ключ можна було дізнатися на захищеній наклейці, розташованій на нижній кришці або задній панелі. З виходом Windows 8/10 Microsoft почали розміщувати наклейку з інформацією, що на пристрої встановлено ліцензійна операційна система, не завдаючи на неї реєстраційні дані.

Розглянемо, яким чином користувач зможе дізнатися ключ встановленої на його пристрої Віндовс 8 і 10.

програма ProduKey

Утиліта розроблена і підтримується компанією Nirsoft, що спеціалізується на випуску широкого набору додатків, кожне з яких розроблено для вирішення вузького кола завдань. Наприклад, ProduKey дозволяє дізнатися реєстраційний код Windows 10, встановленої на комп'ютері. Правда, підтримує не всі типи ліцензій. Крім десятки, утиліта працює в «сімці» і «вісімці».

 • Викачуємо додаток з офіційної сторінки розробника.

Викачуємо додаток з офіційної сторінки розробника

 • Розпаковуємо архів з утилітою або запускаємо її прямо з архіву.

Після цього ProduKey покаже ліцензійний ключ встановленої на комп'ютері Windows 8 і більше ранніх редакцій.

Якщо вікно програми порожньо, спробуйте клікнути по іконці «Оновити», розташованої в панелі інструментів. Якщо нічого не змінилося, значить ви використовуєте неліцензійну або неактивовані Windows 8.

Product Key Viewer

Випущена спеціально для «вісімки» програма, єдиною функцією якої є надання користувачеві можливості побачити ключ ліцензії операційної системи.

Як і з попередньої утилітою, працювати з Product Key Viewer гранично просто: завантажуємо додаток в заархівує і запускаємо його (можна прямо з архіву). У вікні програми відобразиться ліцензійний ключ Віндовс 8 - 10, використовуваної на комп'ютері.

Єдина кнопка, крім закриває вікно, дозволяє скопіювати текст в буфер обміну.

Деякі антивірусні програми сприймають Product Key Viewer як шкідливий додаток. Завантажувати її рекомендується тільки з сайту розробника або довірених ресурсів.

ShowKeyPlus

Універсальна програма, яка функціонує на Windows 10 і 8. Як і попередні, має всього одну мету - допомогти користувачеві дізнатися використовуваний на комп'ютері ключ. Крім отримання інформації про ліцензії з встановленої операційної системи ShowKeyPlus визначить ліцензійний код будь-«десятки» з будь-якого зазначеного каталогу, наприклад, Windows.old.

Крім ключа, додаток відображає інформацію про попередньо встановленою операційною системою і назва використовуваної на даний момент ОС (на прикладі це попередня версія Windows 10 для учасників проекту Insider).

Дізнаємося OEM з UEFI

Якщо при покупці ПК на ньому була встановлена ​​«десятка», і у вас виникла потреба дізнатися її ключ, що зберігається в UEFI, використовуйте можливості командного інтерпретатора.

 • Запускаємо командний рядок зручним методом.
 • Вводимо в ній команду:

Вводимо в ній команду:

Отриманий ключ не обов'язково збігатиметься з поточним, який ви дізналися за допомогою описаних вище додатків. Він може застосовуватися для відновлення попередньо встановленою Windows.

RWEverything

Якщо стали володарем комп'ютера з Windows 8 і хочете дізнатися її ліцензійний ключ, можете скористатися додатком RWEverything.

Якщо ви працюєте в встановленою розробником операційної системи, краще користуйтеся однією з наведених вище програм. Коли ж на комп'ютері здійснювалася установка Windows 7/10, а вам потрібен саме код «рідний» ОС, його допоможе дізнатися додаток RWEverything. Воно отримає цей ідентифікатор з мікросхем пам'яті UEFI, а також надасть інші дані про використовувану системі вводу-виводу.

 • Йдемо на сайт виробника і завантажуємо версію утиліти, відповідну розрядності інтегрованої на ПК Віндовс 8.

Йдемо на сайт виробника і завантажуємо версію утиліти, відповідну розрядності інтегрованої на ПК Віндовс 8

 • Витягуємо файли програми в зручний каталог.
 • Запускаємо виконуваний файл.

Запускаємо виконуваний файл

 • Кількома по кнопці «ACPI» на панелі інструментів, як показано на скріншоті.
 • Переходимо у вкладку «MSDM», де і отримуємо необхідну інформацію.

Переходимо у вкладку «MSDM», де і отримуємо необхідну інформацію

Останній метод побачити ліцензійний ключ в Віндовс 10 - використання наданого Microsoft скрипта.

Просто створюємо текстовий документ в Windows 10 з розширенням «.vbs», вставляємо в нього виконуваний код, зберігаємо і виконуємо по документу подвійний клік.

<- - виконуваний код - ->

(Visited 1 984 times, 1 visits today)

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: