Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як налаштувати підключення до віддаленого робочого столу в Windows 7/10

 1. Налаштування віддаленого робочого столу засобами Windows
 2. Забезпечення безпеки підключення та налаштування доступу користувачів
 3. Часті помилки при підключенні до віддаленого робочого столу

Уявіть собі ситуацію, коли ви знаходитесь у відрядженні або у відпустці і як раз в цей час вам потрібно щось подивитися або зробити на своєму домашньому комп'ютері. У звичайних користувачів така необхідність виникає нечасто, чого не можна сказати про працівників IT-індустрії, бізнесменів і керівників. Створюючи Windows, розробники Microsoft це передбачали, тому заклали в систему таку можливість як віддалене управління робочим столом.

Віддалений робочий стіл Windows 7/10, або RDP - це функція, що дозволяє управляти одним комп'ютером з іншого через локальну або глобальну мережу. Якщо бути чесним, її реалізація в Windows трохи кульгає, тому для віддаленого доступу частіше використовуються спеціальні програми на кшталт TeamViewer, AeroAdmin або Ammyy Admin.

Недоліком сторонніх інструментів є вимога підтвердження доступу на стороні віддаленого хоста, втім, в тому ж TeamViewer є можливість підключення без підтвердження. До інших мінусів подібного ПО відносяться більш повільна швидкість роботи, ніж при використанні штатної функції RDP, і обмеження одночасного паралельного доступу до віддаленого комп'ютера. Сторонні програми можуть виявитися дуже зручними, коли мова йде про дистанційне обслуговування і надання підтримки, в той час як віддалений доступ до робочого столу Windows 7/10, організований вбудованими засобами, більше підходить для повсякденної роботи.

Налаштування віддаленого робочого столу засобами Windows

Щоб комп'ютери могли взаємодіяти, вони повинні бути правильно налаштовані. Технічно завдання не виглядає занадто складною, хоча тут є свої нюанси, особливо в разі управління через інтернет. Отже, давайте подивимося, як налаштувати віддалений робочий стіл засобами системи. По-перше, на ПК, до якого буде здійснюватися доступ, повинна бути встановлена ​​версія Windows не нижче Pro, управляти ж можна і з домашньої версії. Друге і дуже важлива умова - це необхідність наявності статичної IP-адреси на віддаленому ПК.

Звичайно, можна спробувати налаштувати його вручну, але тут є проблема. Справа в тому, що внутрішній IP дається ПК DHCP-сервером інтернет-центру на певний термін, після закінчення якого комп'ютера потрібно буде запросити новий IP. Він може виявитися тим же самим, але може і змінитися, тоді ви не зможете використовувати протокол RDP. Так буває з сірими, динамічними адресами, і, треба сказати, саме такі адреси виділяють своїм клієнтам більшість провайдерів. Тому найправильнішим було б виконати сервісне обслуговування провайдера з проханням виділити вашого комп'ютера статичний адресу.

Якщо не хочемо платити за білий IP (послуга надається за додаткову плату), пробуємо налаштувати підключення вручну. Командою control / name Microsoft.NetworkAndSharingCenter відкрийте «Центр управління мережами і загальним доступом», клікніть на вашу підключенню і натисніть в віконці кнопку «Відомості».

Запишіть дані IPv4, маски підмережі, шлюзу і DNS-сервера.

Запишіть дані IPv4, маски підмережі, шлюзу і DNS-сервера

Ці ж дані ви можете отримати, виконавши в консолі CMD або PowerShell команду ipconfig / all. Закрийте віконце відомостей і відкрийте властивості у вікні стану.

Закрийте віконце відомостей і відкрийте властивості у вікні стану

Виберіть в списку IPv4, перейдіть в його властивості і введіть отримані дані у відповідні поля. Збережіть налаштування.

Збережіть налаштування

Статичний адреса у вас є, тепер треба включити дозвіл доступу підключення. Відкрийте командою systempropertiesremote вкладку «Віддалений доступ» у властивостях системи і включіть радіокнопку «Дозволити віддалені підключення до цього комп'ютера».

Якщо потрібно, додаємо користувачів, яким хочемо надати можливість віддаленого підключення.

У Windows 10 1709 отримати доступ до всіх цих налаштувань можна з підрозділу «Віддалений робочий стіл» додатка «Параметри».

При використанні стороннього фаервола відкрийте в ньому порт TCP 3389. На даному етапі загальна настройка віддаленого робочого столу завершена.

Якщо підключення виконується в локальній мережі, можете приступати до роботи негайно. Запустіть командою mstsc вбудований додаток RDP, введіть в віконці IP-адреса або ім'я віддаленого хоста, виберіть користувача і натисніть «Підключити».

Запустіть командою mstsc вбудований додаток RDP, введіть в віконці IP-адреса або ім'я віддаленого хоста, виберіть користувача і натисніть «Підключити»

Далі вам потрібно буде ввести дані облікового запису користувача віддаленого комп'ютера і натиснути «OK». З'явиться попередження «Не вдається перевірити справжність ...».

»

Ігноруємо його, відключаємо запити на підключення (зняти галку) і тиснемо «Так». У разі вдалого з'єднання ви побачите робочий стіл віддаленого хоста.

Налаштувати віддалений робочий стіл через інтернет складніше, так як тут доведеться виконати кидок порту 3389 на IP-адресу вашого ПК, а потім підключитися до зовнішнього IP маршрутизатора, що може стати для користувача справжнім головним болем, так як доведеться копатися в настройках роутера. Дізнатися свій публічний IP не складає труднощів, досить зайти на сайт 2ip.ua/ru або аналогічний ресурс.

Далі заходимо в налаштування роутера за адресою 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Тут все у всіх може бути по-різному в залежності від моделі роутера і його прошивки.

У випадку з TP-Link необхідно зайти в розділ Як переадресовувати - Віртуальні сервери, натиснути «Додати» і ввести в поля «Порт сервера» і «Внутрішній порт» 3389, в поле «IP-адреса» вказується використовуваний комп'ютером IP, в полях «Протокол» і «Стан» має бути виставлено «Все» і «Включено» відповідно. Збережіть налаштування.

Збережіть налаштування

Тепер можна пробувати встановити з'єднання з віддаленою десктопу з основного ПК. Запустіть командою mstsc програму RDP і введіть в поле «Комп'ютер» раніше отриманий зовнішній IP-адреса з номером порту через двокрапку, наприклад, 141.105.70.253:3389. Далі все точно так же, як і в прикладі з підключенням в локальній мережі.

У роутерах D-Link потрібні налаштування слід пошукати в розділі Брандмауер - Віртуальні сервери.

Перед прокинув рекомендується зарезервувати використовуваний комп'ютером IP-адреса в налаштуваннях TP-Link-роутера DHCP - Резервування адрес.

Забезпечення безпеки підключення та налаштування доступу користувачів

RDP має досить хороший захист, тим не менш, перевірка і включення додаткових параметрів не завадить. По-перше, переконайтеся, що на віддалений хост включено шифрування. У редакторі локальних групових політик зайдіть в розділ Конфігурація комп'ютера - Адміністративні шаблони - Компоненти Windows - Служби віддалених робочих столів - Вузол сеансів віддалених робочих столів - Безпека. Справа буде настройка «Вимагати використання спеціального рівня безпеки для віддалених підключень за методом RDP». Увімкніть цю політику, рівень безпеки виберіть «Узгодження» або «Високий».

У цьому ж розділі включите політики «Вимагати безпечне RPC-підключення» і «Вимагати перевірку автентичності користувача для віддалених підключень шляхом перевірки автентичності на рівні мережі».

У цьому ж розділі включите політики «Вимагати безпечне RPC-підключення» і «Вимагати перевірку автентичності користувача для віддалених підключень шляхом перевірки автентичності на рівні мережі»

Параноїки можуть включити максимальний рівень шифрування, перейшовши в розділ Конфігурація Windows - Параметри безпеки - Локальні політики - Параметри безпеки, знайшовши справа настройку «Системна криптографія: використовувати FIPS-сумісні алгоритми ...» і активувавши її.

В якості додаткової міри можна поміняти буде використовуватися під порт 3389. Для цього розгорніть в реєстрі гілку HKEY_LOCAL_MACHINE / SYSTEM / CurrentControlSet / Control / Terminal Server / WinStations / RDP-Tcp, праворуч знайдіть параметр PortNumber і поміняйте його значення на своє (свій номер порту) , не забувши потім відкрити його в брандмауері.

Для цього розгорніть в реєстрі гілку HKEY_LOCAL_MACHINE / SYSTEM / CurrentControlSet / Control / Terminal Server / WinStations / RDP-Tcp, праворуч знайдіть параметр PortNumber і поміняйте його значення на своє (свій номер порту) , не забувши потім відкрити його в брандмауері

На етапі надання віддаленого доступу перевірте список користувачів, які можуть підключатися по RDP. За замовчуванням виконувати підключення до віддаленого робочого столу в Windows 7/10 можуть всі користувачі з групи адміністраторів. Ви можете це змінити. За допомогою команди secpol.msc заходимо в локальні політики безпеки, а потім переходимо в розділ Локальні політики - Призначення прав користувача. Справа знаходимо політику «Дозволити вхід в систему через службу віддалених робочих столів», відкриваємо її і видаляємо запис «Адміністратори».

Справа знаходимо політику «Дозволити вхід в систему через службу віддалених робочих столів», відкриваємо її і видаляємо запис «Адміністратори»

Тут же можна дозволити доступ конкретному адміну. Є й інші способи забезпечення безпеки RDP, наприклад, обмеження доступу по IP-адресами.

Часті помилки при підключенні до віддаленого робочого столу

Вище ми в загальних рисах розглянули, як підключитися до віддаленого робочого столу Windows 7/10 через інтернет і локальну мережу. На жаль, виникають при цьому помилки не рідкість. Так, в момент підключення система видає відмову і просить повторити дію. Причини можуть бути різними. Якщо все було налаштоване правильно, то проблема може полягати у використанні VPN або занадто високих вимогах до безпеки (див. Вище шифрування).

На ПК з Windows 8.1 і 10 можна зіткнутися з помилкою відключення сеансу, при цьому користувач отримує повідомлення, що клієнтська ліцензія віддаленого робочого стола була змінена або відсутній. В цьому випадку рекомендується видалити вміст підкаталогу MSLicensing в гілці реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE / Software / Microsoft, а потім запустити програму RDP з правами адміністратора.

Аналогічним способом можна пробувати боротися і з іншими помилками ліцензування.

Помилки з різними кодами часто з'являються після установки накопичувальних оновлень. Усувається проблема видаленням оновлень, а взагалі потрібно дивитися на код помилки і її опис. Наприклад, поява помилки 720 супроводжується повідомленням про можливу необхідність зміни мережевих налаштувань. Проблем з RDP виникає багато і кожна повинна вирішуватися в індивідуальному порядку.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: