Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як налаштувати проксі сервер в Windows 7, що робити, якщо proxy не відповідає

 1. Для чого ж потрібен проксі-сервер?
 2. Як встановити: покрокова інструкція
 3. Відео: як налаштувати проксі-сервер на Windows 7
 4. Налаштування проксі-сервера в браузерах
 5. Mozilla Firefox
 6. Opera
 7. Google Chrome, Yandex, Аміго та інше
 8. інші браузери
 9. Як дізнатися IP-адресу
 10. Як відключити проксі-сервер

Проксі-сервер (з англ. Proxy - уповноважений представник) - такий собі сервер-посередник в мережі. Користувач спочатку підключається до проксі-сервера, а проксі потім підключається до іншого сервера, на якому знаходиться потрібний ресурс (e-mail, пошукова система та інше). Нема з'єднується безпосередньо з запитуваною ресурсом, а робить це через «посередника», що має ряд переваг. Детальніше про налаштування проксі-сервера в системі Windows 7 читайте в нашій статті.

Для чого ж потрібен проксі-сервер?

 1. Проксі перевіряє, чи є запитувані дані в тимчасовій пам'яті. І якщо вони є, то він не завантажує повторно інформацію з інтернету, що економить трафік.
 2. Доступ в мережу може бути розділений на декілька користувачів.
 3. Проксі-сервер зберігає анонімність запитів, тому що інформація не передається далі в інтернет і не залишається на комп'ютері користувача; IP-адреса, з якого був зроблений запит, також не може нічого сказати про комп'ютер користувача, лише про проксі-сервер, а він може перебувати в іншій країні.
 4. Проксі захищає комп'ютер від зовнішніх впливів, передаючи тільки запитувані дані, фільтруючи зайве.
 5. Завдяки тому, що всі дані на комп'ютер надходять тільки з проксі-сервера, можна обійти блокування деяких сайтів, особливо таку, яку встановлює самостійно ваш оператор зв'язку.

МТС заблокував безліч торрентів для своїх користувачів, проте проксі-сервер «обманює» вбудовану систему блокування, так як для неї проксі-сервер - всього лише певний інтернет-ресурс, один з тих, яких можна відкривати. Але дані на сам проксі надходять зовсім з інших сайтів, часом блокованих: програмно відстежити це досить складно. На тому і стоять такі програми, як Анонимайзер і Tor.

Як встановити: покрокова інструкція

Розглянемо спосіб установки проксі-сервера на Windows 7.

Перед тим як приступити до налаштування проксі-сервера, необхідно дізнатися його IP-адресу і порт. Список проксі-серверів можна подивитися на наступних сайтах:

 • 2ip.ru/proxy;
 • hideme.ru/proxy-list;
 • spys.ru;
 • xseo.in/freeproxy.

Визначившись з вибором проксі-сервера і дізнавшись адресу і порт, приступайте до налаштування:

 1. Спочатку потрібно відкрити "Панель управління». Її можна відкрити через Пуск.
 2. В панелі знайдіть розділ з найменуванням «Властивості браузера» (або «Властивості оглядача») і відкрийте його. Проксі-сервер (з англ Відкрийте «Властивості оглядача»
 3. Відкриється вікно «Властивості браузера» з настройками мережевих параметрів. Далі дії різняться в залежності від того, який тип підключення використовується вами. Залежно від типу підключення виберіть або пункт, обведений червоним, або пункт, обведений зеленим
 4. Якщо інтернет у вас підключається через USB- або bluetooth-модем, то робіть наступне: виберіть Bluetooth DUN Connection або CELOT-Wireless, перейдіть в розділ «Налаштування». З'явиться вікно «Параметри». Дозвольте використовувати проксі-сервер для цього підключення, поставивши галочку навпроти, введіть адресу сервера та номер порту, натисніть «ОК». Тут потрібно поставити галочку, ввести адресу сервера і номер порту, натиснути «ОК»
 5. Якщо ваш комп'ютер отримує інтернет через локальне підключення - Wi-Fi або дротове - то виконайте перехід в «Налаштування мережі» в нижній частині вкладки. Відкриється вікно, в якому потрібно поставити галочку, щоб дозволити використовувати проксі-сервер для локальних підключень, ввести адресу сервера і номер порту. Натиснути «ОК».
  Тут можна налаштувати проксі-сервер для локального підключення
 6. Тепер будь-яке підключення до інтернет-сайтам буде здійснюватися через проксі-сервер.

Відео: як налаштувати проксі-сервер на Windows 7

Що робити, якщо вашого комп'ютера не вдається підключитися до проксі-сервера?

Проксі-сервер може не відповідати, тому що просто недоступний. В такому випадку почекайте або спробуйте скористатися послугами якого-небудь іншого проксі-сервера.

Можливо, під час налаштування проксі-сервера був введений невірний адресу або порт.

Перевірте це через панель управління: відкрийте розділ «Властивості оглядача», у вікні, вкладку «Підключення». І натисніть «Налаштування» (у підрозділі «Налаштування параметрів локальної мережі», якщо у вас підключення йде через локальний мережевий кабель або Wi-Fi, або «Налаштування комутованого та віртуальних приватних мереж», якщо у вас модем). У вікні знайдіть пункт «Використовувати проксі-сервер для цього підключення» і перевірте введені адресу і порт.

Підключенню до проксі-сервера можуть заважати віруси. У такому випадку варто провести глибоку перевірку комп'ютера антивірусною програмою.

Налаштування проксі-сервера в браузерах

Якщо вам з яких-небудь причин необхідно задати окремо параметри проксі-сервера для різних браузерів, то настройка через панель управління вам не підійде. Потрібно буде вручну налаштовувати проксі-сервер для кожного браузера. Розглянемо, як це робиться в найпопулярніших з них.

Mozilla Firefox

 1. Відкрийте браузер.
 2. Спочатку потрібно очистити історію браузера. Обов'язково видаліть кеш і куки.
 3. Тепер відкриємо розділ «Додаткові».
 4. «Мережа» -> «Налаштувати». Відкриється вікно, в якому потрібно буде прописати адресу і порт. У вкладці «Сеть» відкриваємо налаштування підключення
 5. Готово.

Opera

 1. Відкрийте браузер.
 2. Для початку, так само, як і для Mozilla Firefox, необхідно почистити історію. Не забуваємо видаляти кеш і куки
 3. Тепер в «Меню» відкриваємо пункт «Налаштування».
 4. Потім відкриваємо розділ «Браузер» -> «Змінити налаштування проксі-сервера ...». Відкриється вікно: вкладка «Підключення», введіть адресу і порт. У пункті «Мережа» відкриваємо налаштування проксі-сервера
 5. Готово. Проксі-сервер тепер повинен працювати.

Google Chrome, Yandex, Аміго та інше

 1. Відкрийте браузер.
 2. Очистіть історію відвідин, кеш і куки.
 3. Тепер в меню Налаштування.
 4. Натисніть на «Змінити налаштування проксі-сервера ...», потім заповніть адресу і порт. У пункті «Мережа» відкриваємо налаштування проксі-сервера
 5. Готово.

інші браузери

У всіх інших браузерах дії подібні. Спочатку потрібно видалити історію відвідувань, кеш і куки, потім відкрити настройки мережі та налаштувати параметри підключення через проксі-сервери. Нічого складного в цьому немає: просто потрібно буде трохи покопатися в налаштуваннях.

Як дізнатися IP-адресу

Якщо проксі-сервер використовується на вашому комп'ютері, то відкрийте «Панель управління» -> «Центр управління мережами і загальним доступом». Клацніть мишею по активного підключення і в списку виберіть «Властивості». В поле TCP / IP написана адреса шлюзу, через який здійснюється підключення. Це і є IP-адреса вашого проксі-сервера.

Якщо ваш комп'ютер знаходиться в домашній або корпоративної мережі, і проксі-сервер налаштований на іншому комп'ютері мережі, то вам допоможе системна команда tracert. Через «Пуск» включите «Командний рядок» і введіть «tracert [ім'я зовнішнього вузла]» і натисніть Enter. Замість [ім'я зовнішнього вузла] напишіть ім'я будь-якого комп'ютера в мережі. З'явиться список вузлів, упорядкований по ієрархії. Так ви зможете знайти адресу і порт проксі-сервера.

Є ще один варіант: скористатися онлайн-сервісами, які можуть проаналізувати ваше підключення і визначити ваш IP. А так як ви підключаєтеся через проксі-сервер, то зазначений буде якраз таки IP-адреса вашого проксі. Допоможуть вам такі сайти:

 • http://www.leader.ru/secure/who.html;
 • http://www.whatismyip.com;
 • http://tulahelp.ru/ip.

Як відключити проксі-сервер

Якщо проксі-сервер у вас встановлений в цілому для локальної або модемного мережі, то виконайте наступні дії:

 1. Відкрийте «Панель управління».
 2. Знайдіть розділ «Властивості браузера» (або «Властивості оглядача») і відкрийте його.
 3. Відкриється вікно налаштувань. Перейдіть на вкладку «Підключення». Далі дії різняться для модемного (bluetooth, USB або так далі) і локального підключення (в тому числі і Wi-Fi). Робіть те ж саме, що і при підключенні проксі-сервера, тільки навпаки: знімайте галочки.
  1. Якщо інтернет у вас підключається через USB- або bluetooth-модем, то робіть наступне: в підрозділі «Налаштування комутованого ...» знайдіть і натисніть на назву свого модему, який ви використовуєте для виходу в Інтернет, після чого натисніть на кнопку «Налаштування». У вікні, видаліть позначку з пункту «Використовувати проксі ...»
  2. Якщо ваш комп'ютер отримує інтернет через локальне підключення - Wi-Fi, проводове - то виконайте наступні дії: в підрозділі «Налаштування ... локальної мережі» включите налаштування. Відкриється вікно, видаліть позначку з пункту «Використовувати проксі ...»
 4. Готово.

Якщо проксі-сервер встановлений в настройках окремого браузера, то відкрийте цей браузер і перейдіть в налаштування мережі (як це робилося вище) і зніміть галочку з пункту «Використовувати проксі-сервер ...». Зробіть це для кожного браузера, в якому створено підключення через проксі-сервер.

Проксі-сервер - корисна річ для тих, хто хоче приховати свій IP-адресу, зайвий раз убезпечити себе від вірусів, заощадити трафік. Однак є й мінуси: проблеми на стороні самого проксі-сервера. Наприклад, якщо він перевантажений, то значно знизиться його пропускна здатність: і завантажувати дані на комп'ютер він буде довше, ніж можливо при вашій швидкості інтернету. Крім того, сам проксі-сервер може містити віруси, так що шукайте надійний проксі-сервер і не довіряйте сумнівним джерелам.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Для чого ж потрібен проксі-сервер?
Для чого ж потрібен проксі-сервер?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: