Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як відкрити командний рядок від імені адміністратора в потрібній папці - Вадим Стеркиной

 1. Відкриття командного рядка в потрібній папці
 2. Контекстні меню в Windows 7, 8 / 8.1 і 10 до версії 1703
 3. Контекстні меню в Windows 10 1703 і новіше
 4. Відкриття командного рядка з правами адміністратора в потрібній папці
 5. Windows 8 і Windows 10 до версії 1703
 6. Windows 7 і новіше
 7. Налаштування пункту меню

Для початку в якості загальної інформації я поясню, як відкрити командний рядок від імені адміністратора. Це просто: пошукайте cmd в «Пуск» → відкрийте контекстне меню → натисніть «Запуск від імені адміністратора». Картинки нижче.

Windows 10

Windows 8

Windows 7

Відкриття командного рядка в потрібній папці

Ми відкриваємо командний рядок, щоб виконати будь-яку команду Ми відкриваємо командний рядок, щоб виконати будь-яку команду. Коли програма або скрипт знаходяться за межами відомого системі розташування (вони перераховані в змінної PATH), доводиться вводити повний шлях до них. Запуск командного рядка в потрібній папці дозволяє заощадити час на введенні шляху.

Найпростіший спосіб запуску командного рядка в цій папці - перейти в адресний рядок провідника, ввести cmd і натиснути Enter!

Для прихильників миші є контекстні меню.

Контекстні меню в Windows 7, 8 / 8.1 і 10 до версії 1703

У цих ОС досить клацнути по папці або всередині неї правою кнопкою миші, утримуючи клавішу Shift, щоб в контекстному меню з'явився пункт «Відкрити вікно команд».

Як видно на малюнку вище, командний рядок відразу відкривається в потрібній папці.

Контекстні меню в Windows 10 1703 і новіше

У версії 1703 Microsoft вирішила просунути PowerShell і вивела цю консоль замість CMD в контекстне меню. Можна відкрити PowerShell і ввести cmd. Додати окремий пункт для командного рядка можна твіки реєстру - завантажити .

Відкриття командного рядка з правами адміністратора в потрібній папці

Командний рядок - це адміністративний інструмент, і багато що виконуються в ній завдання вимагають повних прав адміністратора. Якщо контроль облікових записів відключений (хоча він зовсім не такий страшний ), Командний рядок відразу запускається з повними правами.

Але для тих, хто звик контролювати поведінку системи, зазначений вище спосіб часто виявляється марний, оскільки їм відкривається командний рядок з правами звичайного користувача.

Windows 8 і Windows 10 до версії 1703

Починаючи з Windows 8, запуск консолі від імені адміністратора вбудований в провідник , Причому завдання можна запускати сполучення клавіш . Це позбавляє від необхідності використовувати контекстне меню, хоча описаний нижче метод теж буде працювати.

У Windows 10 1703 Microsoft прибрала з меню «Файл» виклик командного рядка, залишивши тільки PowerShell. Знову ж таки, можна відкрити PowerShell і ввести cmd.

Windows 7 і новіше

Цей спосіб працює у всіх підтримуваних ОС Microsoft. Я підготував набір файлів, за допомогою яких можна моментально створити в контекстному меню папки, фону папки (включаючи робочий стіл) і диска пункт «Відкрити вікно команд від імені адміністратора» із позначкою контролю облікових записів.

Причому при виклику контекстного меню не потрібно утримувати клавішу Shift, щоб побачити цей пункт. Додати такий пункт в меню дуже просто.

 1. Завантажте та розпакуйте в будь-яке місце цей архів .
 2. Клацніть правою кнопкою миші на файлі ElevateCommand.inf, виберіть команду Встановити і погодьтеся на установку.
 3. Зробіть те ж саме з файлом CmdHereAsAdmin.inf.

Готово! Якщо захочете видалити цей пункт, відкрийте Пуск - Пошук - Установка і видалення програм і видаліть обидві програми PowerToy.

Ці файли з набору Elevation PowerToys , В якому я вже згадував в оповіданні про UAC. Я лише вибрав потрібні файли, русифікував, додав значок в меню і допрацював відображення пункту меню.

Налаштування пункту меню

Якщо хочете змінити назву пункту і / або значок, перетягніть в блокнот файл CmdHereAsAdmin.inf і відредагуйте дві останні рядки.

Можна зробити так, щоб для відображення пункту «Відкрити вікно команд від імені адміністратора» потрібно було утримувати клавішу Shift при виклику контекстного меню, як це робиться при стандартному виклику командного рядка. Для цього в розділі [CmdHereAsAdmin.AddReg] «розкоментуйте» команди, які слідують за моїми коментарями, прибравши крапку з комою (;) на початку рядка.

Після внесення змін просто ще раз встановіть файл CmdHereAsAdmin.inf.

Обговорення завершено.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: