Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як правильно перевозити негабаритні вантажі?

 1. Визначення негабаритного вантажу
 2. Вимоги до вантажному транспорту
 3. Маршрут і супровід
 4. Навіщо потрібно супроводжувати транспортування негабаритних вантажів?
 5. Основні цілі, при яких потрібно супровід негабаритних транспортних засобів
 6. Супровід негабаритного транспорту автомобілями ДАІ
 7. Кому можна довірити перевезення

Послуги з перевезення негабаритних вантажів є транспортування об'єктів великої маси, об'єму, зі зміщеним центром ваги, що перевищують максимально допустимі норми Послуги з перевезення негабаритних вантажів є транспортування об'єктів великої маси, об'єму, зі зміщеним центром ваги, що перевищують максимально допустимі норми. Дані показники значно ускладнюють транспортування, тому, щоб вирішити дану проблему, потрібно буде звертатися за допомогою до професійних логіста, які пройшли спеціальну підготовку. Але для початку давайте розберемося в тому, що таке негабаритний вантаж? Далі ми розглянемо основні правила перевезення негабаритних вантажів і вибір відповідного транспорту.

Визначення негабаритного вантажу

Негабаритний вантаж - це нестандартний, громіздкий об'єкт, що перевищує своїми параметрами все встановлені норми. Такий негабарит в звичайний контейнер не поміщається, на вантажному транспорті перевезти не виходить. Згідно з усіма правилами, великогабаритний вантаж має наступні параметри: довжину, що перевищує 16 метрів, висоту більше чотирьох і ширину більше 2.55 метрів. До таких об'єктів належать наступні:

• Судна, водний транспорт.

• Дорожня та будівельна спеціальна техніка.

• Сільськогосподарська техніка: комбайни, трактори, молотарки та інше.

• Вироби та конструкції нестандартних параметрів.

• Промислове обладнання та спецтехніка.

• Промислове обладнання та спецтехніка

Щоб транспортувати великогабаритні об'єкти з нестандартною висотою, необхідно скористатися низькорамної платформою. Завдяки їй можна істотно зменшити висоту вантажу разом з транспортним засобом. Якщо передбачено перевезення масивного об'єкта, рекомендується використовувати платформу із збільшеною кількістю осей і відповідної вантажопідйомністю.

Вимоги до вантажному транспорту

Спецтехніка, за допомогою якої виконується транспортування негабаритних вантажів, повинна відповідати таким нормам:

1. Даний транспорт не повинен перешкоджати переміщенню інших учасників дорожнього руху.

2. Повинні бути дотримані обмеження по габаритам вантажу.

3. Якщо обмеження перевищені, необхідно додаткове супровід автомобілем ДАІ.

4. На транспортному засобі повинен бути присутнім відповідний знак - «Негабаритний вантаж», а також інші необхідні розпізнавальні знаки і реєстраційні знаки.

Під час вантажоперевезення необхідно буде дотримуватися таких правил:

• Вантаж повинен бути правильно і надійно зафіксований н транспортному засобі.

• Вантаж не повинен закривати освітлювальні прилади і світловідбивачі.

• Вантаж не повинен перешкоджати нормальному управлінню вантажним засобом.

• Вантаж не повинен обмежувати водієві огляд керованого засоби транспортування негабаритного вантажу.

Маршрут і супровід

Правильне супровід транспорту, що перевозить негабаритний вантаж, - запорука успіху Правильне супровід транспорту, що перевозить негабаритний вантаж, - запорука успіху. Необхідно враховувати, що супроводжувати перевізник потрібно від точки А до точки Б без пропуску будь-якого ділянки, який може здатися безпечним для власника вантажу. В дорозі може статися непередбачене подія, в якому ви можете не тільки пошкодити або втратити свій вантаж, але і понести велику відповідальність. В такому випадку, невелика економія є абсолютно недоцільною, бо може вилитися набагато більш значними витратами.

Навіщо потрібно супроводжувати транспортування негабаритних вантажів?

Перевезення негабаритних вантажів на увазі під собою всілякі ризики, які пов'язані з аваріями , При яких можна пошкодити вантаж, нанести шкоду стороннім людям і їх майну. Щоб забезпечити безпеку транспортування таких вантажів, потрібно залучати супроводжують автомобілі прикриття протягом усього шляху слідування. В такому випадку можна звернутися в місцеві органи правопорядку за наданням патрульних автомобілів поліції або автомобілів компанії перевізника.

Автомобілі прикриття залучаються тільки в тих випадках, якщо ширина навантаженого транспортного засобу перевищує 3,5 метра, а довжина 24 метри Автомобілі прикриття залучаються тільки в тих випадках, якщо ширина навантаженого транспортного засобу перевищує 3,5 метра, а довжина 24 метри. Супровід транспорту, що перевозить негабаритні об'єкти, потрібно при змінах маршрутів слідування в тому випадку, якщо на шляху є міст або тунель, а безпеку руху негабариту або забезпечення достатнього простору для проїзду під питанням. У такому випадку, як правило, перекривається рух до тих пір, поки не пройде вантаж.

Основні цілі, при яких потрібно супровід негабаритних транспортних засобів

1. Необхідно забезпечити безпеку перевезення масивних вантажів.

2. Потрібно забезпечити збереження і цілість вантажу.

3. Необхідно забезпечити безпеку інших учасників дорожнього руху.

4. Для забезпечення збереження дорожніх комунікацій.

Супровід негабаритного транспорту автомобілями ДАІ

Супровід автотранспорту ДАІ потрібно в тому випадку, якщо ширина автомобільного поїзда понад 4 метри, а довжина перевищує 30 метрів Супровід автотранспорту ДАІ потрібно в тому випадку, якщо ширина автомобільного поїзда понад 4 метри, а довжина перевищує 30 метрів. Такий транспортний засіб може займати більш ніж півтори смуги дороги, тому негабаритні об'єкти повинні супроводжуватися державтоінспекторами. Це потрібно для того, щоб оперативно перенаправляти транспортний потік. В такому випадку автомобіль ДАІ забезпечує не тільки безпеку транспортного засобу і вантажу, що перевозиться, а й інших учасників дорожнього потоку.

Кому можна довірити перевезення

Як ви вже зрозуміли, транспортування негабаритних вантажів - завдання досить непросте. Якщо має місце такий випадок, що перевищено лише один з допустимих параметрів конструкції - висота, наприклад, - можна обійтися звичайним транспортом для перевезення і лише поклопотатися про те, щоб повісити додаткові маяки на контурні точки перевезеного об'єкта. Але от якщо додається хоча б ще один нестандартний параметр, тоді вантаж автоматично набуває статус негабаритного.

Щоб забезпечити якісну навантаження і доставку об'єкта нестандартних розмірів, необхідна спеціальна техніка. Щоб вантажні перевезення негабаритних вантажів проходили з дотриманням всіх норм безпеки, потрібно використовувати платформи з низькорамної конструкцією і розсувні причепи, які обладнані різними кріпильними елементами.

Такі часто конструюються за нестандартними схемами щодо негабаритних вантажів Такі часто конструюються за нестандартними схемами щодо негабаритних вантажів. Такі конструкції повинні завантажуватися і розвантажуватися з забезпеченням особливого інженерного контролю, спираючись на розрахунки навантажень по осях і кріпленням.

Компанія-перевізник, яка забезпечує транспортування негабаритних вантажів, зобов'язана мати спеціальні дозвільні документи, які підтверджують узгодженість транспортування з головними управлінськими органами і регіональними структурами. Крім іншого, грузоперевозчик повинен організувати патруль, який буде супроводжувати перевезення об'єкта. Транспортування негабаритних об'єктів містить в собі багато потенційних небезпек і труднощів, тому краще довірити цей вид робіт професійним компаніям-перевізникам.

Але для початку давайте розберемося в тому, що таке негабаритний вантаж?
Навіщо потрібно супроводжувати транспортування негабаритних вантажів?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: