Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як відреставрувати ванну в домашніх умовах своїми руками (відео)

 1. емалювання ванни
 2. Підготовчі роботи
 3. нанесення емалі
 4. Реставрація за допомогою рідкого акрилу
 5. Реставрація за допомогою акрилового вкладиша
 6. Алгоритм установки вкладиша
 7. висновок

З часом будь-сантехніка зношується і втрачає свій первісний вигляд. Іржа, відколи, подряпини, тріщини, втрата блиску і білизни - неминучі наслідки щоденної експлуатації і неправильного догляду. Повернути гідний вигляд старої сантехніки здатна реставрація ванни своїми руками. Для того щоб оновлення ванни пройшло з найменшими витратами коштів і зусиль, потрібно добре уявляти алгоритм цієї процедури в домашніх умовах, розуміти, як відреставрувати ванну, ніж пофарбувати ванну всередині, які вибрати кошти.

Для того щоб оновлення ванни пройшло з найменшими витратами коштів і зусиль, потрібно добре уявляти алгоритм цієї процедури в домашніх умовах, розуміти, як відреставрувати ванну, ніж пофарбувати ванну всередині, які вибрати кошти

Самостійно відреставрувати ванну можна трьома способами. Залежно від її вихідного стану можна вибрати один з них:

 1. Емалювання.
 2. Відновлення за допомогою рідкого акрилу.
 3. Установка вкладиша.

емалювання ванни

Емалювання ванни своїми руками - посильна процедура для будь-якого господаря. Щоб розуміти, як відновити емаль ванни, потрібно звернути увагу на стан ємності.

Ремонт чавунної або сталевої ванни з допомогою емалі виправданий, якщо відсутні глибокі сколи та тріщини. В іншому випадку емаль, навіть нанесена в 2-4 шари, не сховає серйозних ушкоджень.

[Smartcontrol_youtube_shortcode key = "емалювання ванни» cnt = "4" col = "2" shls = "true"]

Як самому відреставрувати чавунну ванну в домашніх умовах? Вибираючи, ніж пофарбувати ванну всередині, перевагу потрібно віддати якісної епоксидної емалі від перевірених виробників, керуючись такими критеріями:

 • Вибір способу нанесення емалі: пензликом, валиком, аерозолем або наливним способом. Найбільш прийнятними є нанесення пензликом або наливним чином, так як валик може надавати непотрібну пористу фактурність, а аерозольне розпилення можна застосовувати лише в разі ремонту окремих ділянок.
 • Комплектність набору для відновлення покриття. Зручно придбати набір, до складу якого входить все необхідне для ремонту - емаль, допоміжні складові, інструмент для нанесення і склади для підготовки ванни.

Зручно придбати набір, до складу якого входить все необхідне для ремонту - емаль, допоміжні складові, інструмент для нанесення і склади для підготовки ванни

Важливо! Якісна епоксидна емаль завдяки густої консистенції здатна створити гладку, рівну поверхню і закрити невеликі відколи. Але варто розуміти, що самостійний ремонт ванни в домашніх умовах поступається промисловому способу нанесення емалі: можуть мати місце зміна кольору нової емалі, підвищена уразливість до ударів і сколів, обмеження в засобах догляду.

Самостійне емалювання ванни відбувається в два етапи: підготовчі роботи і нанесення емалі.

Підготовчі роботи

Ремонт чавунної або сталевої ванни починається з підготовки її поверхні. Алгоритм робіт виглядає так.

 • Видалення старої емалі. Нанести абразивний порошок і наждачкою або шліфувальної насадкою зчистити емаль.

Важливо! Підготовлена ​​поверхня не повинна бути ідеально гладкою. Для кращої адгезії важлива саме шорсткості.

 • Зачистка іржі. За допомогою спеціальних засобів (перетворювача іржі, потужних хімічних складів) або народних способів (нашатирного спирту і перекису водню, солі і винного оцту, соляної кислоти) постаратися максимально вивести сліди іржі.
 • Обробка знежирювачем. для якісної адгезії нової емалі з поверхнею необхідно знежирення. Можна скористатися спиртом, ацетоном або будь-яким особливим засобом.
 • Наповнення гарячою водою. Чавунну ванну перед емалюванням потрібно прогріти, наповнивши її до країв гарячою водою і залишивши хвилин на 10. Потім злити воду і протерти насухо.

Потім злити воду і протерти насухо

нанесення емалі

Як відновити емаль ванни, стає зрозуміліше після ознайомлення з інструкцією купленого складу для емалювання. Важливі моменти тут наступні:

 • Приготування складу. Слідуючи інструкції приготувати емаль, з'єднавши в потрібних пропорціях активний компонент і затверджувач.
 • Покриття першим шаром емалі. Тонким шаром покрити поверхню емаллю за допомогою жорсткої широкої кисті, починаючи з верху, поступово спускаючись всередину чаші. Особливо ретельно можна пройтися по дну ванни і сливу як по самим зношеним місцях.
 • Нанесення другого шару емалі. Новий емалевий шар наноситься через деякий час, вказане в інструкції. Після цього його можна залишити сохнути на 15 хвилин.
 • Коригування патьоків. Всі виявлені патьоки емалі необхідно розмазати пензлем, рухаючись вгору-вниз і з одного боку в інший. Робити це потрібно швидко, поки емаль не засохла.
 • Повторне нанесення емалі. Для досягнення більш надійного результату, підвищення міцності емалі і захисту від нових відколів чавунну або металеву ємність можна фарбувати ще одним-двома шарами емалі.

Для досягнення більш надійного результату, підвищення міцності емалі і захисту від нових відколів чавунну або металеву ємність можна фарбувати ще одним-двома шарами емалі

А як відновити емаль ванни, якщо відколи глибокі? Необхідно закрити відколи шпаклівкою, провести полірування і знежирення. Всі сколи та тріщини потрібно ретельно закрити:

 • за допомогою змоченою у воді наждачки провести полірування країв відколу;
 • знежирити тріщини розчинником або уайт-спіритом;
 • просушити поверхню;
 • нанести емаль.

Після емалювання ванна повинна сохнути 7-8 днів. Правильний догляд за ванною повинен виключати використання абразивних миючих засобів.

Реставрація за допомогою рідкого акрилу

Ремонт ванни рідким акрилом - процес більш легкий в домашніх умовах, ніж емалювання. Акрил стійкий до хімічного і механічного впливу, невибагливий в роботі. За допомогою рідкого акрилу можна отримати гарну гладку поверхню, стійку до перепадів температур і жорсткій воді.

Через способу нанесення акрилу цей метод іноді називають «наливна ванна». Наливна ванна своїми руками - відповідний економічний спосіб поновлення чавунних виробів.

Наливна ванна своїми руками - відповідний економічний спосіб поновлення чавунних виробів

Часто використовується акрил торгової марки «Стакріл» - двокомпонентна високощільна емаль, що включає основу і затверджувач.

Покриття ванни акрилом своїми руками складається з наступних етапів:

[Smartcontrol_youtube_shortcode key = "покриття ванни рідким акрилом» cnt = "4" col = "2" shls = "true"]

 1. Підготовка поверхні. Цей процес аналогічний підготовці до емалюванню: потрібно очистити ванну від старого покриття, знежирити, закрити тріщини.
 2. Нанесення акрилу. Поєднавши за інструкцією складові, акрил зі зручної ємності тонкою цівкою ллють на бортик ванни, підштовхуючи його під край плитки. Шар акрилу повинен бути приблизно 4-6 мм і стікати до середини ємності. Переміщаючись уздовж бортика, потрібно рівномірно наливати акрил. Після нанесення акрилу по зовнішньому краю продовжують наливати його в середину ємності, поступово звужуючи кола і рухаючись по спіралі. Залишки суміші стікають в підготовлену ємність через слив.
 3. Просушування. Сохнути рідкий акрил може від 6 до 24 годин. Але все ж краще не поспішати відразу користуватися оновленої ванній, а почекати кілька днів.

Але все ж краще не поспішати відразу користуватися оновленої ванній, а почекати кілька днів

Реставрація за допомогою акрилового вкладиша

Третім способом ремонту є постановка вкладиша або «ванни в ванну». У домашніх умовах вкладиш виготовити неможливо, він робиться промисловим способом і являє собою вставку, що повторює форму самої ванни. Це нескладний і швидкий спосіб самостійно відремонтувати ванну. Але і у нього є недоліки:

 • Установка вимагає видалення нижнього ряду плитки для закріплення бортика вставки.
 • Неможливість повторити точну форму чавунної ванни вкладишем. Це пояснюється тим, що чавун - матеріал для формування складний і має різні западини і виступи, які при установці вкладиша провокують утворення пустот. Все це негативно позначається на якості нової ванни.

Все це негативно позначається на якості нової ванни

Алгоритм установки вкладиша

 1. Зняти прилеглий до ванни кахель.
 2. Зачистити стару емаль.
 3. Помити, знежирити і просушити ванну.
 4. Демонтувати систему зливу і ущільнити отвір силіконовими прокладками.
 5. Приміряти вкладиш. Місце, де буде знаходитися горловина зливу, відзначити маркером. При необхідності надлишки акрилу зрізати.
 6. Витягнути вкладиш і нанести двокомпонентну піну або монтажний клей на всю поверхню ванни всередині.
 7. Повернути пристрій зливу і встановити вкладиш.
 8. Обробити стик ванній зі стіною сантехнічним герметиком.
 9. Для кращої герметичності встановити пластикові бордюри.

[Smartcontrol_youtube_shortcode key = "установка вкладиша у ванну» cnt = "4" col = "2" shls = "true"]

висновок

Реставрація ванни своїми руками - варіант, далеко не завжди продиктований тільки скромним бюджетом ремонту . Крім очевидної грошової економії це ще і можливість вирішити питання «малою кров'ю»: чи не демонтувати ванну, не порушувати настінне і підлогове покриття, а трудові і тимчасові витрати звести до мінімуму в порівнянні з повною заміною ванни.

А як відновити емаль ванни, якщо відколи глибокі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: