Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як отримати формальний і персональний атестат Webmoney (Вебмани)?

 1. Як отримати формальний атестат Webmoney (Вебмани)
 2. Як отримати персональний атестат Webmoney (Вебмани)

Спонсор поста: хочете зробити собі подарунок на Новий Рік? Поспішайте взяти участь в конкурсі Новорічних інтернет картинок від masterwebs.ru і виграти 200 $! До закінчення конкурсу залишилось 4 дня, а учасників не так вже й багато. Може саме ваша робота стане кращою;)?

конкурсі Новорічних інтернет картинок

Всім привіт! У цьому пості я хочу вам розповісти про те, як отримати формальний атестат і підтвердити його, а також, як я отримував персональний атестат Webmoney (Вебмани) в Україні.

Як отримати формальний атестат Webmoney (Вебмани)

Коли ви входите в системі Вебмані, вашому WMID (ідентифікатор з 12 цифр) автоматично видається атестат псевдоніма. Ваші дані в цьому випадку не будуть будь-ким перевірятися. Атестат псевдоніма, швидше за все, створений в ознайомлювальних цілях, так як більшість фінансових операцій в ньому обмежена. Тому, відразу після реєстрації в Webmoney, я вам раджу отримати формальний атестат, який також можна отримати безкоштовно. За допомогою нього, ви зможете поповнювати свої електронні гаманці банківським переказом, готівкою через системи грошових переказів і через спеціальні термінали оплати, поштовим переказом, користуватися послугами сайтів-обмінників електронних валют, виводити гроші на свою банківську картку і т.д. Особисто мені перші 2 роки з головою вистачало всіх функцій формального атестата (за цей час я встиг трохи попрацювати на фрілансі і зайнятися блогінгом).

Отже, що б отримати «формальний атестат» вебмані, авторизуйтесь на цій сторінці: http://passport.webmoney.ru/asp/WMCertify.asp

asp

У вікні натисніть на кнопку «Отримати формальний атестат» і заповніть всі поля. Зверніть увагу, що всі поля потрібно заповнити коректними даними, взятими з паспорта, інакше в майбутньому у вас можуть виникнути проблеми при оформленні персонального атестата. Та й до того ж, якщо приховати свої персональні дані, то їх ніхто не побачить (для цього потрібно відзначити потрібні поля пташками). Ось список найбільш популярних помилок, при заповненні анкети:

 1. Поля з вашим ПІБ потрібно заповнювати російською мовою (це також стосується громадян України, Білорусії і т.д.). Якщо ж ви випадково допустили помилку в одному з цих полів (пропустили букву, заповнили ні з великих літер, написали ПІБ на латиниці), зверніться в Webmoney Passport ( http://passport.webmoney.ru/asp/Contact.asp ), З проханням відредагувати потрібні поля. Розділ «Ким видано» потрібно заповнювати теж російською.
 2. Обов'язково заповніть поля «Місто постійної реєстрації» та «Адреса постійної реєстрації». Якщо, наприклад, ви живете в селищі Іваново, Київської області, то шукайте в списку саме своє селище, а не місто Київ. Якщо ж вашого населеного пункту немає в базі Webmoney Passport, то спочатку потрібно подати заявку на його додавання , Дочекатися, поки його додадуть, а вже потім продовжувати процедуру заповнення анкети.

Ще раз перевірте всі заповнені поля і натисніть на кнопку зберегти.

Вітаю, у вас є формальний атестат вебмані :)! Тепер ви можете поповнювати свої електронні гаманці і здійснювати грошові перекази. Залишилося тільки прибрати обмеження на роботу з онлайн-обмінниками. Для цього, потрібно документально підтвердити свій WMID. Сфотографуйте або відскануйте всі значущі сторінки вашого паспорта (а жителям Росії потрібно ще й зробити копію свого ІПН) і відправте їх за цією адресою: https://passport.webmoney.ru/asp/Upload.asp

Через деякий час, ви отримаєте на свій e-mail підтвердження про те, що документи успішно пройшли перевірку.

Як отримати персональний атестат Webmoney (Вебмани)

Вперше я задумався про необхідність отримання персонального атестата, коли у мого друга Андрія Макарова заблокували Webmoney через те, що він перевищив встановлений ліміт на фінансові операції для формального атестата. Через час у Сергія, автора блогу upgoing.ru, сталася така ж неприємна несподіванка (що за собою несе блокування вебмані, читайте тут ). на цій сторінці ви можете ознайомитися з усіма лімітами за операціями для всіх видів атестатів. Особисто мені не дуже хотілося, щоб в один прекрасний день мій WMID був заблокований через те, що я випадково перевищив денний ліміт :).

Ще один плюс персонального атестата в тому, що з його допомогою можна отримати атестат продавця, який дозволить вам автоматизувати прийом грошових коштів на своїй блозі (сайті) за допомогою сервісу Merchant Webmoney Transfer. Загалом, якщо ви плануєте і далі займатися онлайн-бізнесом, то ви просто зобов'язані придбати персональний атестат, так як він надає дуже багато можливостей його власнику (про всіх привілеях читайте тут ).

Ну а зараз я розповім вам про те, як я отримував персональний атестат в Україні.

1. Ви не повірите, але в отриманні персонального атестата мені було найважче .. перебороти свою лінь: це ж треба підняти свою Ж від комп'ютера, знайти нотаріуса, пережити моменти з усією цією паперовою тяганиною .. Загалом, ви повинні себе перебороти і твердо вирішити, що вам потрібен персональний атестат!

2. Перевірив правильність введених даних в анкеті вебмані (читайте вище!). Виявилося, що я випадково допустив помилку, коли оформляв собі формальний атестат 2 роки тому, благо що вчасно виправив її.

3. Якщо у Вас не верифицирован мобільний телефон, зробіть це на цій сторінці .

4. Зайшов в центр атестації , Натиснув на посилання «Отримати персональний атестат».

5. Після цього відкрилася сторінка зі списками Аттестатори. Якщо ви в цьому списку знайшли людину зі свого або сусіднього міста, значить вам крупно повезло: ви можете зустрітися з цим атестатором особисто і передати йому потрібні документи. Мені ж пощастило менше, тому я вибрав такого аттестатора, якому можна буде передати документи поштою. У списку Аттестатори вони позначені ось таким знаком:

У списку Аттестатори вони позначені ось таким знаком:

Оскільки я живу в Україні, то лист потрібно відправляти не в Москву, а в Київ (так мені сказала адміністрація Вебмані). Заявка на отримання атестата обійшлася мені в 35WMZ. Оплачувати атестат потрібно до відправки документів!

6. Заходимо ось в цей розділ і викачуємо заява претендента атестата системи Webmoney Transfer (громадянам України потрібно завантажувати документ українською мовою!). Раджу скачати заяву без штрих коду, оскільки нотаріус все одно виріже його з документа:

Вдома я тільки заповнив рядок, в яку потрібно вписати свій WMID, а вже у нотаріуса я заповнив інші поля (хоча, як виявилося пізніше, можна було сміливо заповнювати всі поля, крім дати і підпису).

7. Ця заява я відніс до нотаріуса і запевнив підпис під ним (зверніть увагу, потрібно говорити не «завірте моє зав'ялених», а «завірте мій підпис під заявою»!). Нотаріус перенесе його на свій спеціальний бланк і попросить поставити вас на ньому свій підпис. Ні в якому разі з бланка не повинен бути вирізаний номер вашого WMID! Послуги нотаріуса обійдуться вам в 130-150 грн (близько 20WMZ)

Найголовніше - не забудьте взяти у нотаріуса його візитку або ж просто виписати на чистий аркуш паперу його ПІБ і номер телефону.

8. Зробив ксерокопії всіх значущих сторінок паспорта та копію ІПН. Копії ці повинні бути в натуральну величину. Завіряти у нотаріуса ці копії не потрібно

9. Вклав у конверт ксерокопії паспорта та ІПН, папірець, на якій було написано ПІБ і номер телефону нотаріуса, оригінал бланка, завіреного у нотаріуса, і відправив все це рекомендованим листом за адресою: 02125, м.Київ, а / с 40, Сенченко Микиті Євгеновичу

Через 6 днів мені в кіпер і на мило прийшло ось таке повідомлення:

Ваша заявка на отримання атестата WebMoney задоволена. Для перегляду Вашого атестата відкрийте сторінку http://passport.webmoney.ru/asp/certView.asp?wmid=124422234222

Нарешті! У мене є персональний атестат :)!

Ось це відео я знайшов на сайті Webmoney. У ньому описані всі етапи отримання формального і персонального атестата, про які я писав вище:

Сподіваюся ця стаття була вам корисною, і ви тепер з легкістю зможете отримати як формальний, так і персональний атестат.

Sidash.

За підтримки: ефективно просування по низькочастотних запитах від http://mexboy.ru

Може саме ваша робота стане кращою;)?
Asp?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: