Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як перевести гроші з payeer на webmoney

 1. Обмін Payeer на WebMoney
 2. Обмін Пайер на Вебмані по офіційних каналах
 3. Переклад з Payeer на WebMoney через обмінник
 4. Як перевести з WM на Пайер?
 5. Корисне відео

Іноді нам потрібно перевести кошти з однієї платіжної системи на іншу. Причини можуть бути різні. У деяких випадках у іншого сервісу більш вигідний курс виведення на банківську карту, в інших ми просто хочемо взяти участь в акції, організованій магазином і платіжним сервісом. Розглянемо процес на прикладі популярних зарубіжних систем і розберемося, як перевести гроші з Payeer на WebMoney, а так само як провести зворотну операцію.

Обмін Payeer на WebMoney

Є два напрямки перекладу:

 • Відправляючи з платіжного сервісу безпосередньо.
 • Обміняти Пайер на Вебмані за допомогою обмінника.

Розглянемо, чи є офіційний спосіб.

Обмін Пайер на Вебмані по офіційних каналах

Нещодавно була можливість здійснювати переклад з Пайер на Вебмані безпосередньо, використовуючи внутрішні можливості сервісу. Досить було вибрати напрямок в довгому списку електронних грошей, після чого з невеликою комісією відбувався обмін.

Тепер же, якщо ми відкриємо ту ж сторінку, то побачимо наступну картину:

Як видно, пропала не тільки можливість перекладу з Payeer на WebMoney, але і зникли безліч інших платіжних систем. Що це? боротьба з конкурентами, або ж просто компанії не змогли домовитися? Залишається загадкою.

Що стосується питання, як перевести гроші з Вебмані на Payeer, то тут все ще цікавіше. Справа в тому, що перша компанія останнім часом все сильніше загортає гайки і не дає спокійно обмінювати свої титульні знаки на іншу валюту. Навіть з офіційними російськими платіжними системами процедура можлива тільки при прив'язці ідентифікованих акаунтів друг до друга.

Причому навіть якщо зробити все як належить, то курс обміну невигідний. З Пеером все ще складніше: по офіційних каналах обміняти WMR на Payeer неможливо. Можливо надалі компаніям вдасться домовитися, але на сьогоднішній день доводиться використовувати обмінник Payeer.

Ситуацію не рятує навіть офіційний обмінник Вебмані - exchanger.money. Так як Пеер не сильно популярний у нас в країні, то пропозицій з обміну між цими сервісами практично немає. Можна звичайно спробувати створити своє, але ймовірність того, що когось це зацікавить, вкрай мала.

Можна звичайно спробувати створити своє, але ймовірність того, що когось це зацікавить, вкрай мала

Переклад з Payeer на WebMoney через обмінник

Перед інструкцією про те, як перевести з Вебмані на Payeer і навпаки, варто зробити застереження: вибираючи сервіс для транзакції переконайтеся в його надійності, почитайте відгуки про нього. Платіжні системи не несуть відповідальності за помилки при перекладах через сторонні сервіси. Саме тому важливо знайти правильний.

Для полегшення мук вибору існує спеціальний моніторинг - bestchange.ru. Він добре зарекомендував себе в інтернеті, так як надає користувачам всю інформацію про ту чи іншу платіжному шлюзі: курс, резерв, відгуки. Вибираючи там набагато менше потрапити на шахраїв.

Як здійснити обмін Payeer на Вебмані:

 • Для початку вибираємо в моніторингу наші титульні знаки.

Для початку вибираємо в моніторингу наші титульні знаки

 • Заходимо на сервіс. Заповнюємо платіжні дані. вказуємо номер гаманця , Звідки відправимо гроші і номер гаманця, куди вони прийдуть. Вводимо суму.

Вводимо суму

 • Заповнюємо графу e-mail.

Заповнюємо графу e-mail

 • Залишається чекати. Процедура проводиться в напівавтоматичному режимі. Гроші підуть транзитом через гаманці різних платіжних систем, так як безпосередньо перевести їх неможливо.

Як перевести з WM на Пайер?

Розглянемо питання, як з Вебмані перевести гроші на Пайер. Доведеться скористатися транзитної платіжною системою, так як безпосередньо ніхто не погоджується співпрацювати.

Потрібно вибрати найбільш вигідний варіант, після чого заходимо на перший обмінник з Вебмані на Payeer.

Здійснюємо угоду на першому сайті, після чого переходимо на другий.

Ми розібралися в тому, як з Вебмані перевести на Пайер. Здійснювати транзакції між цими платіжними системами непросто, тому робити це потрібно тільки в разі крайньої необхідності, або коли є реальна вигода. Якщо ж немає потреби, то краще залишити все як є і розплачуватися з того сервісу, на якому є гроші.

Корисне відео

Інструкція по переводу з вебмані на пейер.

Що це?
Боротьба з конкурентами, або ж просто компанії не змогли домовитися?
Як перевести з WM на Пайер?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: