Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як поповнити Вебмані з банківської карти: основні способи, ліміти і можливості

 1. Через сайт Webmoney
 2. Через інтернет-банкінг (Сбербанк Онлайн)
 3. Через сторонні сервіси (біржі обміну)

Поповнити гаманець на Webmoney (Вебмани) можна кількома способами: через термінали самообслуговування , З мобільного телефону, c банківської картки, з інших електронних платіжних систем. Сьогодні ми розглянемо схему переказу грошей з карт Visa і MasterCard. Інформація про те, як поповнити Вебмані з карти, представлена ​​у вигляді покрокових інструкцій з наочними скриншотами.

Через сайт Webmoney

Отже, у вас вже є діючий гаманець Webmoney і банківська карта (Віза або Мастеркард). Щоб поповнити WM з карти, необхідно виконати наступне:

 1. Перейти на вкладку поповнення гаманця top-up.webmoney.ru/TopUp.aspx і вибрати «З банківського рахунку».

  aspx і вибрати «З банківського рахунку»

 2. Тут нам доступні два способи: переклад з банківського рахунку і переказ з картки. Вибираємо другий.

  Вибираємо другий

 3. Визначаємося з типом валюти (WMZ, WMR або WME) і переходимо на наступну вкладку, де розписані ліміти і правила поповнення Webmoney картою Visa / MasterCard, а також представлена ​​форма для заповнення реквізитів.

  Визначаємося з типом валюти (WMZ, WMR або WME) і переходимо на наступну вкладку, де розписані ліміти і правила поповнення Webmoney картою Visa / MasterCard, а також представлена ​​форма для заповнення реквізитів

  Увага! Система Webmoney накладає певні обмеження на переказ грошових коштів . Залежать вони від типу атестата користувача. Наприклад, власники формальних та початкових атестатів можуть поповнювати гаманці на суму 50-100 $ в день, тоді як на персональних ця сума збільшена до 500 $.

 4. Вказавши всі необхідні дані (номер карти, ім'я власника, місяць і рік закінчення дії «пластика», CVC-код (три цифри на зворотному боці)) і погодившись з правилами оферти, натискаємо на кнопку «Купити WMZ / WMR / WME».

Платіж буде зарахований моментально, комісія складе не більше 2,5%. Тобто, наприклад, якщо користувач хоче поповнити Webmoney з карт Visa / MasterCard на суму 200 $, на його банківському рахунку має бути не менше 205 $.

Здійснювати грошові перекази з карт можуть тільки учасники Вебмані з атестатом не нижче формального. Щоб отримати його, необхідно надати свої паспортні дані і завантажити на сайт скан паспорта.

Через інтернет-банкінг (Сбербанк Онлайн)

Переказати гроші на рублевий гаманець Вебмані з банківської карти можна також через інтернет-банкінг. Щоб здійснити дану дію, необхідно для початку зареєструватися на сервісі прив'язки рахунків і прикріпити картку / рахунок до свого гаманця за посиланням: https://banks.webmoney.ru/# (клікнувши по кнопці «Прикріпити»).

Поповнити WMR-гаманець можна за допомогою наступних онлайн-сервісів банків:

 • Сбербанк онлайн;
 • ВТБ24 Онлайн;
 • Альфа-клік (інтернет-банкінг Альфа Банку);
 • МКБ-онлайн (Московський Кредитний Банк);
 • Російський Стандарт;
 • PSB-Retail (Промсвязьбанк).

За послугу стягується комісійний збір в розмірі 1-6%, максимальна сума переказу - 15 000 рублів.

Розглянемо інструкцію по поповненню WMR через Ощадбанк Онлайн. Сума грошових переказів в даному сервісі обмежена межами 100-10000 рублів, комісія за послугу складає 1,5% від загальної суми. Що ж стосується лімітів Webmoney, то тут сума переказів так само, як і в першому способі, залежить від атестата учасника системи (див. Таблицю).

Таблицю)

Щоб покласти гроші на рублевий гаманець Вебмані, необхідно пройти процедуру реєстрації / авторизації в Ощадбанк Онлайн.

Щоб покласти гроші на рублевий гаманець Вебмані, необхідно пройти процедуру реєстрації / авторизації в Ощадбанк Онлайн

У розділі «Електронні товари та розваги» вибрати «Електронні гроші», а потім клікнути по логотипу Webmoney.

У розділі «Електронні товари та розваги» вибрати «Електронні гроші», а потім клікнути по логотипу Webmoney

Відкриється платіжна форма, в якій зазначаються такі відомості:

 • номер карти, з якої будуть списані рублі;
 • номер рублевого гаманця Вебмані (тільки цифри, без префікса R);
 • сума переказу.

номер карти, з якої будуть списані рублі;  номер рублевого гаманця Вебмані (тільки цифри, без префікса R);  сума переказу

Далі необхідно клікнути на кнопку «Продовжити», перевірити ще раз правильність введених даних і натиснути на «Підтвердити по SMS». Після чого дочекатися СМС-повідомлення зі спеціальним кодом і клікнути на «Підтвердити».

Після чого дочекатися СМС-повідомлення зі спеціальним кодом і клікнути на «Підтвердити»

WMR переведуться на гаманець протягом 1-3 хвилин. По завершенню операції на мобільний телефон користувача прийде повідомлення про успішне проведення транзакції.

Не забудьте зберегти в Ощадбанк Онлайн шаблон переказу грошей на Вебмані, щоб в наступні рази не вводити заново всі дані.

Читайте докладніше про те, як можна переводити гроші з картки Ощадбанку на гаманець Вебмані .

Через сторонні сервіси (біржі обміну)

Існують також так звані секції обміну, наприклад, WM Exchanger, що дозволяють обмінювати одні титульні знаки на інші. В даному випадку нам знадобиться сервіс cards.exchanger.ru, де можна подати заявку і поповнити свій WMR-гаманець протягом 24 годин.

Принцип обміну на біржі полягає в наступному. Переходьте за посиланням https://exchanger.money/cards і клацає по «Створити нову заявку».

money/cards і клацає по «Створити нову заявку»

Заповнюєте форму заявки, вказуючи необхідний вам титульний знак WM, суму на банківській картці (яку збираєтеся перевести), номер гаманця Вебмані, свою електронну адресу та банк, на карту якого можете здійснити грошовий переказ. Тиснете на «Подати заявку».

Тиснете на «Подати заявку»

Незабаром інший учасник системи (контрагент) купить вашу заявку на обмін, і WMR надійдуть на ваш гаманець. Але скористатися ними ви зможете тільки після переказу грошей з вашої банківської карти на карту контрагента і підтвердження транзакції чеком. У разі якщо ви не здійсните банківський переказ протягом 24 годин, WMR повернуться на гаманець контрагента.

Другий спосіб зробити обмін титульних знаків WM - купити заявку (одну або кілька) шляхом виставлення зустрічної заявки. Для цього потрібно вибрати найбільш підходяще вам пропозицію зі списку (натиснути на нього), заповнити спеціальну форму (як на скріншоті нижче), перевести гроші на зазначену контрагентом банківську картку і отримати від нього WMR на свій гаманець.

Всі обмінні операції здійснюються через систему Merchant WebMoney Transfer (кожна дія підтверджується документально), тому ризик обману зведений до нуля.

Перевага даної біржі обміну в тому, що комісія тут стягується тільки стандартна - 0,8% плюс комісійний збір при переказі грошей з карти на карту. Мінус способу - тимчасові витрати на оформлення та обробку заявок.

Описаними вище способами ви зумієте швидко поповнити WMR / WMZ-гаманці Вебмані з банківських карт. Сподіваємося, що ми надали вам найбільш повну інформацію з даного питання.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: