Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як створити гаманець біткоіни: webmoney і blockchain

 1. Який вибрати біткоіни гаманець
 2. Як завести біткоіни на webmoney
 3. Як завести на блокчейн
 4. Як дізнатися свій номер гаманця

Добрий день, дорогі друзі, з вами Руслан Міфтахов!

Сьогодні ми поговоримо на таку тему як створити гаманець біткоіни, і не виявитися за підсумком з розбитим коритом, тому сідаємо ближче і уважно знайомимося з інформацією.

Торкнемося кілька найважливіших питань, а саме:

Зміст статті:

Який вибрати біткоіни гаманець

Перед початком роботи з біткоіни вам необхідно створити гаманець, адже в подальшому ви просто не зможете здійснити обмін кешу, іншими словами отримувати або відправляти криптовалюта.

Якщо ви новачок або хочете забезпечити максимальний рівень захисту гаманця, то вам слід встановити біткоіни-гаманець на комп'ютер.

Є кілька видів біткоіни-клієнтів, так звані «важкі» (що вимагають установки всього blockchain, в майбутньому який залишиться на ПК, займає не мале місце на диску) і «легкі» (коли користувач звертається через інші сервіси до блокчейну, для якого не потрібна попередня установка).

Bitcoin Core, мабуть, один з популярних гаманців серед «важких». Він є офіційним представником біткоіни - мережі, що має високі рівні стабільності, захисту та конфіденційності.

Electrum слід виділити тим, кого зацікавив «легкий» гаманець, покликаний зробити роботу з мережею найбільш спритно при доступних для користувача умовах.

Про вибір найбільш підходящого для вас зберігання біткоіни, читайте в статті який гаманець вибрати для криптовалюта , А в цій статті ми більше поговоримо про те, як завести такий.

Як завести біткоіни на webmoney

Для початку ознайомимося, які бувають електронні гроші, адже без них не вдасться поповнити свої заощадження в біткоіни.

Ви повинні розуміти: Webmoney, Яндекс гроші і інша електронна комерція не має нічого спільного з рахунками в банку і звичайними грошима. Реєстрація в даних системах не складе великих труднощів і тимчасових витрат.

І, мабуть, сьогодні зупинимося саме на системі webmoney, як однієї з найбільш зручних і простих у роботі майданчиків, якщо ви маєте досвід роботи в даній системі, то і зовсім ніяких інших нововведень для вас не буде.

Буде потрібно створити розширення WMX, для зберігання аналога криптовалюта, плюс при цьому ви маєте необмежений доступ до купівлі, продажу або обміні на протилежні валюти, курси на які розташовані в опціях сайту.

Покажу на своєму прикладі, як я створив на вебмані WMX, для цього тиснемо кнопочку створити і вибираємо зі списку WMX еквівалентом якого є 0,001 BTC.

Наприклад я поповнив на 20 wmx, що дорівнює 20 * 001 = 0,02 btc або 2 000 000 Сатоши, або по іншому 1 btc = 1000 wmx

Наприклад я поповнив на 20 wmx, що дорівнює 20 * 001 = 0,02 btc або 2 000 000 Сатоши, або по іншому 1 btc = 1000 wmx

А тепер розповім як я поповнив wmx, для цього переходимо в обмінник wm.exchanger.ru вибираємо напрям куплю wmx за wmz або wmr. Зверху по списку перша заявка на обмін вважається найвигіднішою, натискаємо по ній.

Зверху по списку перша заявка на обмін вважається найвигіднішою, натискаємо по ній

Далі авторізуемся, після вводимо в поле скільки у Вас є wmz, для прикладу я ввів 10 і отримаю за них за сьогоднішнім курсом 2,5 wmx. Після натискання оплатити заявку і підтвердження транзакції кошти надійдуть тут же на ваш рахунок.

Після натискання оплатити заявку і підтвердження транзакції кошти надійдуть тут же на ваш рахунок

Ось таких не хитрим способом можна зробити обмін в будь-яку сторону. І ще один момент упустив, адреса в вигляді X123456789192 не застосовують для заробітку біткоіни, щоб дізнатися свою адресу біткоіни гаманця на webmoney потрібно пройти за адресою wmx.wmtransfer.com

com

Перейти у вкладку Ввести Bitcoin і отримати свою адресу для поповнення.

Перейти у вкладку Ввести Bitcoin і отримати свою адресу для поповнення

З власного досвіду скажу, що більш розумний і вдалий вибір буде за вебмані, адже у цієї системи добре розвинений рівень безпеки ваших заощаджень, який складається з багатьох рівнів авторизації.

Вона має величезний досвід, і багато зарубіжних країн працюють через неї, що в подальшому скоротить ваш час на реалізацію своїх заощаджень на свої потреби. Плюс до всього є валютна біржа, яка, можливо, буде дуже до речі!

Як завести на блокчейн

А тепер про реєстрацію на блокчейн. Початковим етапом є перехід на blockchain, далі знаходимо і натискаємо по пункту меню «Гаманець».

Автоматично переходимо до створення біткоіни гаманця. Іноді трапляється, що деякі сторінки сайту написані іноземною мовою, але це тимчасові проблеми, адже в самому акаунті вся інформація буде викладена на правильному місці! (Російською або українською, в залежності від місця розташування).

На вікні вибираємо «SIGN UP» ( «Зареєструватися») Відбудеться завантаження діалогового вікна, сміливо натискаємо і переходимо, все це абсолютно безкоштовно.

На вікні вибираємо «SIGN UP» ( «Зареєструватися») Відбудеться завантаження діалогового вікна, сміливо натискаємо і переходимо, все це абсолютно безкоштовно

У новому (що відкрився) діалоговому вікні вас просять ввести необхімие для реєстрації дані:

 • свою адресу електронної пошти;
 • пароль (Blockchain радить виставляти пароль 10 знаків і більш, в подальшому запам'ятовуємо його або записуємо);
 • далі повторюємо його;
 • погоджуємося з умовами використання сервісу Blockchain;
 • натискаємо на «Продовжити».

свою адресу електронної пошти;  пароль (Blockchain радить виставляти пароль 10 знаків і більш, в подальшому запам'ятовуємо його або записуємо);  далі повторюємо його;  погоджуємося з умовами використання сервісу Blockchain;  натискаємо на «Продовжити»

На цьому наша реєстрація в одній із заплутаних, на перший погляд, систем закінчена.

Тепер у нас перед очима спливає вхід в особистий кабінет, після піде вітання та налаштування з рекомендацією щодо безпеки, пропускаємо все це.

Потім будуть потрібні перейти по посиланню з листа, який вам відправили на раніше вказану електронну скриньку. На «пошту» відправлено лист від сервісу Blockchain, там вас попросять верифікувати свій e-mail для додаткової безпеки на ресурсі.

Після відкриття листи бачимо посилання у вигляді кнопки, у мене виглядала вона таким чином:

Бачимо свій ідентифікатор гаманця, але у кожного нового користувача набір символів буде інший.

Ідентифікатор будуть зберігатись або записати на паперовий носій (блокнот, зошит), тепер це безпосередньо ваш приватний ключ і зберігати його на комп'ютері може бути небезпечно.

Після переходимо по посиланню «Так, це моя електронна пошта», відкривається нова вкладка, де нас вітають зі створенням облікового запису на локальному ресурсі, і тепер ми стали повноцінним користувачами системи.

Раджу до прочитання: що таке блокчейн?

Як дізнатися свій номер гаманця

Все досить-таки просто. Для того, щоб дізнатися номер рахунку і для подальшого надходження цифрових заощаджень необхідно в особистому профілі перейти по кнопці «Отримати».

Відкривається вікно, де видно адресу біткоіни-гаманця, який має 25-35 символів (латинські букви і цифри), мій виглядає таким чином:

Даний набір знаків потрібно вводити всюди, де ви плануєте проводити операції зі своєю електронною валютою, це також просто, як отримувати електронні гроші з висновком на ківі.

Також тут можна дізнатися свій Ether адреса кіпера, так званої криптовалюта Ефір. Крім символьного написання, адреса надається у формі штрих-коду.

Прикольною фішкою даного ресурсу є можливість користувача мати невизначену кількість адрес під одним номером гаманця.

Для користування в особистому кабінеті є деякі вкладки:

 • перехід на головну сторінку;
 • історія операцій з особовим рахунком;
 • настройка безпеки гаманця;
 • FAQ (топові відповіді на часті запитання).

І раджу відразу подбати про безпеку і налаштувати двох крокову верифікацію і прикріпити номер свого мобільного телефону.

Отже, сьогодні ми з вами розібрали деякі питання, що цікавлять початківців користувачів, які вирішили зв'язатися з біткоіни і всім, що з ними пов'язано. Як ви переконалися, нічого складного немає, тому читайте мої статті, рекомендуйте їх вашим колегам і друзям.

З вами був Руслан Міфтахов. Всього найкращого!

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: