Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як зареєструватися в Webmoney (Вебмани), покрокова інструкція!

 1. Використання системи WebMoney
 2. Виведення грошей з WebMoney
 3. висновок

Як зареєструватися в WebMoney Як зареєструватися в WebMoney? Багато хто чув про систему WebMoney від своїх друзів і знайомих і хотіли б отримати вичерпну відповідь на дане питання. Для початку рекомендуємо прочитати короткий опис, з якого можна дізнатися, що таке WebMoney і принципи роботи даної системи.

WebMoney - це відома система розрахунків, яка завоювала велику популярність і ефективно використовується для бізнесу в інтернеті. При цьому власники WebMoney категорично заперечують, що система має щось спільне з платіжними системами і навіть З електронними грошима. Саме тому термінологія в даній системі розрахунків побудована навколо майнових прав.

В основі WebMoney три поняття:

 • WM-гаманець.
 • WM-ідентифікатор.
 • Атестат.

В системі майнові права на кошти передаються між гаманцями. Номер WebMoney гаманця починається з букви, що позначають валюту (наприклад - WMZ для гаманців, в яких зберігаються сертифікати в доларах США), за якою слідує 12-ти значний номера гаманця. Причини таких ускладнень - юридичного характеру. Користувачі само давно усвідомили, що в гаманці лежать гроші.

У будь-якого гаманця є господар, для встановлення зв'язку гаманця з його господарем (користувачем WebMoney) гаманці прикріплюються до WM-ідентифікаторами (WMID). Що таке WMID ? Це унікальне 12-значне число, яке видається користувачеві під час його реєстрації в системі WebMoney.

Кожен учасник WebMoney має Атестат того чи іншого типу. Залежно від типу Атестату користувача йому доступні ті чи інші можливості системи. Найбільш поширений Атестат Псевдоніма.

Користувач отримує такий тип Атестату при реєстрації і це дає йому можливість здійснювати базові операції, достатні практично для будь-якого новачка в системі.


Для фізичних осіб реєстрація в WebMoney складається з шести кроків:

1. На головному екрані сайту WebMoney необхідно натиснути кнопку «Реєстрація». З'явиться такий екран:

З'явиться такий екран:

2. На наступному кроці можна ввести номер мобільного телефону або зареєструватися через соціальну мережу.

Телефон при роботі з WebMoney використовується для відправки на нього СМС з кодом підтвердження операції, що вимагається для забезпечення безпеки всіх розрахунків. За номером телефону можна знайти WMID і відповідно швидко відновити доступ до свого кабінету в WebMoney, наприклад, при втраті пароля.

З іншого боку - дуже зручно зареєструватися за допомогою вже існуючого облікового запису в тій чи іншій соціальній мережі, натиснувши відповідну іконку.

3. Третій крок - це введення персональних даних. Вводити треба тільки достовірні дані про себе, це потрібно для певних функцій (наприклад, роботи із пластиковими картами), крім того при недостовірних даних виникає ризик втрати в майбутньому доступу до системи.

Введення персональних даних при реєстрації через соціальну мережу призводить до відображення отриманих з цього аккаунта персональні дані.

Якщо ж реєстрація виконується за номером телефону, то далі на цьому кроці з'явиться форма для введення персональних даних.У цій формі під час реєстрації треба буде заповнити багато полів. Рекомендуємо поставитися до цьому процесові з усією можливою уважністю, так як неправильне заповнення частини полів не відрізняється за надання недостовірної інформації (про наслідки цього вже сказано вище) .Не всі поля можна легко скорегувати після реєстрації. Так що заповнюйте і перевіряйте свої дані якомога уважніше.

Кошти в гаманцях - ті ж гроші і тому реєстрація у WebMoney не менше відповідальна, ніж реєстрація при відкритті рахунку в банку.

4. На цьому етапі відбувається підтвердження e-mail. На пошту приходить від WebMoney лист з реєстраційним кодом і описом того, що з ним треба зробити.

5. Далі відбувається підтвердження номера телефону. На вказаний номер телефону приходить від WebMoney СМС з кодом, який треба ввести у відповідному полі.

6. На даному етапі створюється пароль до гаманця. У паролі можна використовувати літери (великі і малі), цифри (0-9) і спецсимволи. Як завжди, необхідно застерегти від дуже простих паролів і «порочної практики" зберігання записаного пароля в легкодоступному місці.

Для юридичних осіб реєстрація в WebMoney фактично полягає в складанні заявки на реєстрацію. Процес реєстрації юр. осіб складніше і багато в чому протікає в реальному світі.

На відповідній сторінці сайта WebMoney коротко описані наступні доступні (в залежності від країн і валюти) юридичним особам варіанти підключення:

 • Процесинг прийому платежів.
 • Процесинг розрахунків.
 • Розрахунковий автомат.
 • Капіталлер.
 • Сервіс агентських платежів.
 • Сервіс «Прийом на рахунок».
 • Спрощений варіант для російських індивідуальних підприємців.
 • Спрощений варіант для українських індивідуальних підприємців.

Пройшовши всі описані вище кроки при реєстрації, ви стаєте учасником системи WebMoney. Але так як ваш Атестат - найнижчого рівня ви берете участь з обмеженнями для WMID. Основні обмеження наступні:

на гаманцях сумарно не може бути більшим еквівалента 15000 WMR; на гаманцях сумарно не може бути більшим еквівалента 15000 WMR;

обмеження (ліміти) за видатковими операціями в еквіваленті становлять: 15000 WMR в день, 45000 WMR на тиждень, 90000 WMR на місяць обмеження (ліміти) за видатковими операціями в еквіваленті становлять: 15000 WMR в день, 45000 WMR на тиждень, 90000 WMR на місяць.

Збільшення ліміту можливе тільки шляхом отримання Атестату більш високого рівня.

Використання системи WebMoney

Ви можете користуватися системою Вебмані, для цього необхідно мати кошти на WM-гаманці. Як поповнити WebMoney ? Тут є два шляхи:

 • або отримати зароблені кошти на свій WM-гаманець;
 • або самому покласти гроші на WebMoney (можна зробити перекладом з рахунку або карти, через термінал чи навіть з аккаунта мобільний телефон).

Кошти на своїх WM-гаманцях можна витратити на оплату товарів і / або послуг, обміняти на кошти в інших гаманцях (якщо потрібна інша "валюта") або вивести з системи WebMoney.

Виведення грошей з WebMoney

Як вивести гроші з WebMoney? На банківську карту або рахунок, переведенням поштою Росії, в спеціальних обмінниках і цілим рядом інших способів. Способи виведення сильно відрізняються один від одного розміром комісії.

Учасники можуть управляти гаманцями за допомогою сайту Keeper Standard (Mini). Працює з усіма браузерами. Ще один сайт - Keeper WebPro (Ligth) - має розширені можливості і його вважають за краще просунуті користувачі системи WebMoney. Для MS Windows є програма Keeper WinPro (Classic).

У зв'язку із зростанням трафіку мобільного інтернету (т. Е. Повсюдним використанням смартфонів і планшетів) було розроблено просте і зрозуміле мобільний додаток Keeper Mobile. Ну а зростання популярності соціальних мереж призвів до того, що для основних соціальних мереж з'явилися прості і зручні для застосування клієнти.

висновок

У даній статті розглянуті базові поняття системи WebMoney. Більш детально порушено питання про те, як зареєструватися в WebMoney. Наведено покрокова інструкція по реєстрації фізичних осіб. Прочитавши цю статтю, будь-який новачок легко може почати користуватися можливостями системи WebMoney.

Що ще подивитися ↓

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: