Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як заробити гроші на Вебмані без вкладень в інтернеті

 1. Короткий опис платіжної системи
 2. Спосіб № 1 - постинг
 3. Спосіб № 2 - написання контенту
 4. Спосіб № 3 - перепродаж доменів
 5. Спосіб № 4 - платні повідомлення
 6. Спосіб № 5 - використовуємо Youtube
 7. Підведення підсумків

Сьогодні практично неможливо зустріти людину, у якого б не було комп'ютера з доступом в Інтернет. Глобальна мережа відкриває користувачам нові можливості, адже можна не тільки спілкуватися з друзями в соціальних мережах, дізнаватися новини, а й заробляти гроші. В даній статті піде мова про заробіток грошей на Webmoney без будь-яких вкладень.

Короткий опис платіжної системи

Webmoney - популярна електронна платіжна система, за допомогою якої користувачі можуть переказувати кошти, оплачувати товари в інтернет-магазинах, закидати гроші на мобільник і т.д. Вебмані володіє широкими функціональними можливостями і вони весь час удосконалюються.

Контролювати баланс і виконувати операції можна трьома способами:

 • c допомогою офіційного сайту;
 • c допомогою програми Webmoney Keeper;
 • c допомогою мобільного додатку.

Webmoney вважається однією з найбезпечніших платіжних систем. існує кілька методів захисту облікового запису (Авторизація через сервіс E-num, СМС-підтвердження платежів і інші). Завдяки бездоганній репутації, великому функціоналу і постійним нововведенням, саме цю платіжну систему воліють використовувати люди, які заробляють в Інтернеті. Однак у системи є як плюси, так і мінуси - докладніше читайте тут.

Тепер перейдемо безпосередньо до суті питання і розглянемо, яким буває заробіток на WMR і WMZ гаманці.

Спосіб № 1 - постинг

Спосіб № 1 - постинг

Даний метод відноситься до категорії простих варіантів, так як ніяких особливих знань не потрібно. Потрібно буде просто залишати пости на блогах, форумах, сайтах.

Всього є кілька варіантів заробітку на постінгу:

 1. Коментування блогів. Основне завдання - залишати на блогах коментарі, із зазначенням посилання на конкретний сайт. Замовник надає список блогів, після чого виконавець пише коментарі. Власне таким чином можна швидко заробити гроші, так як робота цілком проста. Все що потрібно - залишити коментар в статті і в поле «сайт» вказати одне з посилань.
 2. Наповнення форумів. Досить популярний вид заробітку, який вибирають багато новачків. На нові форуми народ йде неохоче, і частенько адміністрація на перший час наймає постерів за окрему плату. Необхідно буде залишати коментарі по темі. З таким завданням можна впоратися без всяких додаткових знань.
 3. Написання відгуків. Суть методу полягає в тому, що потрібно буде писати відгуки про товари, послуги. Замовники зазвичай дають чіткі вказівки, тому потрібно буде виконувати всі правила, і тоді ви обов'язково зможете заробити. рекомендую відмінну статтю дівчата по цій темі на основі особистого досвіду.

Постинг підходить практично всім, адже навіть новачки можуть отримати певну кількість грошей за написання коментарів. Для виконання таких завдань потрібно буде лише доступ до Інтернету. Пошук замовлень на постинг варто здійснювати на популярних форумах і спеціалізованих біржах, так як там є всі шанси отримати роботу.

В цій статті можна дізнатися всі тонкощі заробітку на постінгу.

Спосіб № 2 - написання контенту

Кожен сайт потребує якісних статтях, тому заробляти гроші на текстах цілком реально. Варто зазначити, що даний напрямок підійде далеко не всім, так як для написання контенту потрібні певні здібності. Детальніше про роботу копірайтера можна дізнатися тут .

Ви зможете працювати копірайтером якщо:

 • вмієте правильно формулювати свої думки;
 • добре пишіть твори та інші творчі роботи;
 • володієте старанністю (копірайтери багато працюють, тому дана умова обов'язково);
 • можете ввічливо спілкуватися з людьми.

вмієте правильно формулювати свої думки;  добре пишіть твори та інші творчі роботи;  володієте старанністю (копірайтери багато працюють, тому дана умова обов'язково);  можете ввічливо спілкуватися з людьми

Новачок, який хоче почати швидко заробляти на статтях, може піти двома можливими шляхами. Я б рекомендував вибрати другий варіант.

 1. Пошук замовлень на форумах та інших подібних сервісах. Тексти потрібні всім веб-майстрам, тому замовників потрібно пошукати на тематичних форумах, наприклад, maultalk.com, webmasters.ru. Істотний недолік цього варіанту - висока конкуренція, але якщо людина має певний талантом, то він знайде своїх клієнтів.
 2. Пошук замовлень на біржах статей. Багато новачків після вибору сфери діяльності відправляються на біржі копірайтингу. Отримати якісь гроші на них точно можна, але доведеться серйозно постаратися, так як отримати замовлення досить складно. Порівняння кращих бірж статей на цій сторінці .

Спосіб № 3 - перепродаж доменів

Спосіб № 3 - перепродаж доменів

Даний метод отримання грошей в Інтернеті доступний всім бажаючим. Головне завдання - знайти хороші вільні домени, які в перспективі можна продати. Особливо цінуються короткі і звучні доменні імена (їх вартість досить велика). Не можна сказати, що вкладень зовсім не буде, так як на реєстрацію доменів все ж доведеться витратити певну суму.

Все буде залежати від конкретної ситуації, якщо домен в зоні .ru, то його вартість значно нижче, ніж закордонні домени. В Інтернеті можна знайти безліч вдалих прикладів перепродажу доменів. Бували випадки коли, доменне ім'я було придбано за 1000 доларів, а згодом за нього виручили понад сто тисяч доларів.

Розмір доходу безпосередньо залежить від якості роботи.

Можна витратити місяць на пошук і не знайти хороших варіантів, а професійним кіберсквотерам (тим, хто спеціалізується на перепродажі доменних імен) вдається відшукати домен дуже швидко.

Спосіб № 4 - платні повідомлення

Один з найпопулярніших методів заробітку грошей без вкладень - використання форумів з оплатою за повідомлення. В Інтернеті існує безліч подібних ресурсів. Варто відзначити, що деякі з них платять дуже мало, але є і такі, де можна добре заробити і з виведенням коштів проблем не виникне.

Щоб заробити гроші таким способом на гаманці WMR або WMZ, потрібно знати певні правила:

 • необхідно залишати осмислені повідомлення;
 • не можна писати дуже часто;
 • якщо ви хочете добре заробляти, то доведеться витратитися (адже за 2 повідомлення багато грошей не вдасться отримати).

Якщо вас зацікавив цей вид заробітку, то пропоную ознайомитися зі списком форумів з оплатою за пости .

Спосіб № 5 - використовуємо Youtube

Ось стільки і навіть більше можна заробляти на youtube.

Отримати гроші за допомогою Youtube може будь-який користувач. В Інтернеті можна знайти безліч популярних каналів, у яких ні один мільйон передплатників. Якщо вам вдасться розкрутити свій канал, обзавестися активною аудиторією, то дохід безумовно буде.

Заробіток на Youtube вважається просунутим напрямком, тому вибирайте його, якщо ви впевнені в своїх силах. При правильному підході додаткові вкладення не будуть потрібні, але зазвичай на розкрутку все ж необхідно витратити кошти. Детальніше про заробіток на Youtube в цьому матеріалі .

Підведення підсумків

У статті вказані найбільш доступні методи заробітку без вкладень. Насправді їх набагато більше і при бажанні можна дізнатися про них в Інтернеті. Статей про заробіток на Вебмані досить багато, але не всі вони корисні. Потрібно лише пам'ятати головне правило - щоб отримати гроші доведеться докласти певних зусиль.

Вам може бути це цікаво:

Якщо ви хочете поділитися ідеями з приводу того як ще можна заробити гроші на WMR і WMZ гаманці, то залишайте коментарі.

Рекомендую до прочитання наступні статті:

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: