Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як зменшити шум від комп'ютера

 1. SpeedFan - перше знайомство.
 2. SpeedFan - настройка програми.
 3. SpeedFan - настройка додаткових параметрів.

Як зменшити шум від комп'ютера - проблема, яку я присвятив цю статтю. Основний шум в комп'ютері створюють вентилятори охолодження або, як їх називають - кулери. Жорсткий диск і DVD-ROM теж, звичайно, шумлять, але на тлі роботи кулерів це практично непомітно. Зменшити шум від кулера можна тільки одним способом - знизивши його обороти. Також, поставивши пасивну систему охолодження або більш тихий кулер, Ви також досягнете зниження шуму від комп'ютера, але це дорогий спосіб, пов'язаний з певними технічними труднощами, до того-ж він практично не застосуємо для користувачів ноутбуків. Але ми обов'язково розглянемо його в одній з наступних статей.

Для зниження шуму від вентиляторів існують спеціальні програми для управління кулерами або спеціальний пристрій, що регулює швидкість обертання кулера - реобас. У статті ми розглянемо спосіб управління кулерами за допомогою програм. Про одну з них піде мова нижче. Називається ця програма SpeedFan. За допомогою неї можна значно знизити шум від комп'ютера, зробивши свою роботу на ньому набагато комфортніше.

Слід зазначити кілька моментів. SpeedFan може керувати швидкістю тільки тих кольорів, управління якими підтримується в BIOS. На системах, де в BIOS-і материнської плати є функція інтелектуального керування швидкістю кольорів, ефект, швидше за все, буде мінімальний, але спробувати, звичайно, можна. Максимальний ефект буде помітний на стаціонарних комп'ютерах, а ось коректна робота на ноутбуках не гарантовано.

Важливо! Перед першим запуском Вимкніть в BIOS функцію управління кулерами. Називатися вона може по-різному, докладніше дивіться в керівництві до материнської плати. Якщо цього не зробити, SpeedFan буде конфліктувати зі стандартними засобами управління кулерами, що в кінцевому підсумку може призвести до перегріву процесора або інших компонентів комп'ютера.

SpeedFan - перше знайомство.

Запустивши встановлену програму, нам запропонують ознайомитися з основними функціями програми. Тут ви можете відзначити галочкою, щоб це віконце більше не з'являлося, і закрити його.

Розпочнеться процес зчитування показань датчиків температур і кольорів материнської плати, після закінчення якого Ви побачите значення всіх отриманих параметрів. Після цього давайте змінимо мову програми на російську. Зробити це можна на вкладці Configure в меню Options.

Давайте докладніше розглянемо основне вікно програми. Перейдемо на вкладку Показники. Умовно головне вікно програми SpeedFan можна розділити на 3 зони.

У першій зоні ми бачимо все ті датчики кольорів, які виявила програма, вони носять позначення Fan. Їх кількість в програмі, не завжди відповідає реальній кількості кольорів, встановлених в Вашому ПК. Нас цікавлять тільки ті датчики, у яких ми бачимо свідчення швидкості обертання вентиляторів. Дані датчиків з нульовими або неправдоподібними значеннями в розрахунок не беремо. У нашому випадку нас цікавлять тільки датчики Fan1 і Fan2 (див. Малюнок).

Зона номер два. Тут відображається температура процесора (CPU або Temp), відеокарти (GPU), жорсткого диска (HDD). Головним недоліком програми SpeedFan є некоректне зчитування деяких датчиків. Ми ж розуміємо, що в справному системному блоці не може бути пристроїв, температура яких більше 100 градусів або нижче кімнатної, хоча на картинці такі значення присутні.

Третя зона відповідає за регулювання швидкостей обертання кулерів. Швидкість варіюється в процентах (100% - максимальна). Тут нам треба визначити залежність швидкості обертання кулерів Fan від зміни регулювання Speed. Для цього зменшуємо, наприклад, Speed01, на 15% і стежимо, до зміни будь Fan це призвело. У нашому випадку нам треба знайти залежності тільки двох Speed, так як програма виявила тільки два датчика Fan2 і Fan1.

SpeedFan - настройка програми.

Для доступу до налаштувань програми, переходимо в меню «Конфігурація». Для полегшення роботи з програмою давайте перейменуємо назви датчиків, щоб нам було легше орієнтуватися серед них. У цій статті ми, для прикладу, оптимально налаштуємо швидкість обертання кулера процесора.

Спочатку давайте перейменуємо температурний датчик процесора, в моєму випадку це Temp3, на «Температура процесора». Зробити це можна натиснувши на нього 2 рази.

Нижче знаходимо напис «Бажане» і виставляємо температуру, при якій програма буде тримати обороти кулера на мінімально допустимих. Налаштування «Тривога» встановлює поріг температури, при якій швидкість кольорів буде виставлена на максимальну. Раджу поекспериментувати з цими двома значеннями і домогтися найбільш оптимальних для Вашого ПК. У мене самого ефективного результату вдалося домогтися виставивши значення температур 60 і 70 градусів відповідно.

Тиснемо на плюсик близько датчика, який ми перейменували, і розгортаємо всю гілку. Як ми бачимо, тут відзначені галочками всі значення Speed, але нам потрібно залишити галочку тільки у тій Speed, яка регулює значення Fan процесора. Як ми дізналися раніше досвідченим шляхом, в моєму випадку це Speed04. Теж саме робимо з іншими датчиками.

Переходимо у вкладку «Вентилятори» і, як і в попередньому випадку, перейменовуємо потрібні нам вентилятори. У тих, які нам не знадобляться, так само знімаємо галочки.

Переходимо на вкладку «Швидкості», де знайдемо Speed, який регулює кулер процесора, і так само його назвемо «Кулер процесора». Налаштуємо параметри цього Speed: «Мінімум» - це мінімальне значення в процентах від максимальних обертів кулера процесора. Максимальні обороти виставляються налаштуванням «Максимум». Оптимальні значення цих параметрів підбираються індивідуально, у мене, наприклад, коштують 50 і 85 відсотків відповідно. Не варто турбуватися, що в налаштуванні «Максимум» коштує не 100%. Як ви пам'ятаєте ми встановили значення «Тривога» на 70 градусів, тому, в будь-якому випадку, при досягненні цієї температури обороти кулера будуть виставлені на всі 100%. І, звичайно ж, відзначаємо галочкою функцію «Автоізмененіе».

Повертаємося в головне вікно програми і включаємо функцію «Автоскорость вент-рів». На цьому основна настройка програми SpeedFan, в принципі, закінчена, і ми можемо в повній мірі насолодитися тишею комп'ютера. Не обов'язково, що у Вас все вийде з першого разу, пробуйте, експериментуйте для досягнення найкращого результату.

SpeedFan - настройка додаткових параметрів.

Давайте розберемо кілька простих налаштувань, які зроблять роботу з програмою набагато ефективніше і зручніше.

Запуск згорнуто - відзначаємо цю функцію, щоб при запуску програми, головне вікно відразу згорнулася у системний трей.

Звертати при закритті - якщо не відзначити, то при натисканні на «хрестик» програма буде не згортатися, а закриватися.

Повна швидкість вентиляторів при виході - обов'язково слід включити цю опцію, інакше при виході з програми, обороти вентиляторів залишаться такими, якими вони були при закритті програми і в разі великого навантаження їх швидкості буде недостатньо.

Якщо, читаючи статтю, Вам залишилися незрозумілі якісь моменти при роботі з програмою, то можете подивитися відео. Дуже буду вдячний всім, хто поділиться своїми способами, як зменшити шум від комп'ютера.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: