Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як повернути гроші за навчання через податкову

 1. Стаття Податкового кодексу Російської Федерації, що має відношення до податкового відрахування
 2. Установи, за навчання в яких можна отримати податкове вирахування
 3. Особи, які мають право претендувати на податкові відрахування
 4. Як оформити податкове вирахування і які документи необхідні для його оформлення
 5. В яких випадках податкове вирахування неможливий
 6. Все про терміни повернення і сумі повертаються грошових коштів
 7. Поради щодо повернення грошей за навчання

Цікава стаття

Про те чи повернуть гроші якщо запізнився на потяг читайте тут .

З наближенням нового навчального року витрати стрімко зростають, але багато громадян навіть не підозрюють, що державою передбачено можливість повернення частини коштів, витрачених на навчання. Дана частина грошових коштів є податковим вирахуванням. Завдяки податкового відрахування ви цілком можете повернути чималу частину грошей. Так як же оформити податкове вирахування? Цей і ряд пов'язаних з ним питань ми і розглянемо в даній статті.

Стаття Податкового кодексу Російської Федерації, що має відношення до податкового відрахування

Все що стосується податкового вирахування, прописано в частині 2 статті 219 Податкового кодексу Російської Федерації. Пильну увагу слід звернути на другий підпункт згаданої статті, де йдеться саме про повернення податку на навчання.

Згідно із законодавством, після закінчення календарного року кожен громадянин Російської Федерації, сумлінно платить податки і офіційно працевлаштований, має право повернути 13% від суми грошових коштів, витрачених на медичні послуги і навчання.

Установи, за навчання в яких можна отримати податкове вирахування

Гроші можуть бути повернуті не тільки за навчання у ВНЗ, як дуже часто думають люди, а й за навчання в таких установах, як приватна школа, приватний дитячий садок, коледж, автошкола (якщо вони мають ліцензію) та в ряді інших, а також при проходження курсів перекваліфікації або підвищення кваліфікації.

Що ще важливо, гроші цілком реально повернути не тільки за навчання дітей, а й за навчання дорослих громадян.

Особи, які мають право претендувати на податкові відрахування

Перед тим, як поставити запитання, як повернути гроші за навчання у ВНЗ чи іншому навчальному закладі, необхідно перевірити, чи підходите ви під опис одного з осіб, які мають право отримати податкове вирахування.

Згідно з тим, що говорилося вище, подати заяву на отримання податкового вирахування має право громадяни Російської Федерації, які офіційно працевлаштовані і платять державні податки. Виходячи з цього, на податкове вирахування має право претендувати наступні особи:

 • Фізична особа при самостійній оплаті навчання у ВНЗ або будь-якому іншому навчальному закладі при будь-якій формі навчання;
 • Батьки, які оплачують навчання дитини (або дітей), яка не досягла віку двадцяти чотирьох років і того, хто навчається на денному відділенні;
 • Особа, яка має статус опікуна, яке оплачує навчання підопічного (або підопічних), яка не досягла віку вісімнадцяти років і того, хто навчається на денному відділенні;
 • Особа, яка оплачує навчання колишнього опікуваного, яка не досягла віку двадцяти чотирьох років і того, хто навчається на денному відділенні;
 • Фізична особа, яка оплачує навчання своїх найближчих родичів (сестер і братів), які не досягли віку двадцяти чотирьох років і навчаються на денному відділенні.

Податкові відрахування за навчання надається також, якщо навчається в установленому порядку знаходився в академічній відпустці.

Як оформити податкове вирахування і які документи необхідні для його оформлення

Витрачені на навчання гроші можна повернути через податкову службу. Для того, щоб повернути гроші за навчання через податкову службу необхідно підготувати пакет усіх необхідних для цієї процедури документів. Вам знадобиться:

  • Довідка про заробітну плату (з зразком можна ознайомитися нижче) за місцем роботи за зразком 2-ПДФО (Податкова декларація фізичної особи, друга форма);
   зразок 2-ПДФО

Довідка про заробітну плату (з зразком можна ознайомитися нижче) за місцем роботи за зразком 2-ПДФО (Податкова декларація фізичної особи, друга форма);  зразок 2-ПДФО

  • Договір (або його копія) з освітньою установою про повну оплату наданих освітніх послуг;
  • Документи (квитанції, чеки або інші банківські платіжні форми), що підтверджують зроблену оплату освітніх послуг;
  • Податкова декларація фізичної особи (третя форма, 3-ПДФО). Її можна отримати в податковому органі або роздрукувати, скачавши зразок нижче, після чого заповнити за рік, протягом якого ви оплачували навчання;
   зразок 3-ПДФО

Її можна отримати в податковому органі або роздрукувати, скачавши зразок нижче, після чого заповнити за рік, протягом якого ви оплачували навчання;  зразок 3-ПДФО

 • Якщо мова про те, як повернути частину грошей за навчання дитини, необхідно підготувати довідку, що підтверджує той факт, що дитина навчається на очному відділенні. Також потрібно надати свідоцтво про її народження або загальногромадянський паспорт (після досягнення дитиною чотирнадцяти років);
 • При оформленні податкового вирахування опікуном, оплачують навчання підопічного, необхідно підготувати копію документа, що підтверджує його опікунські права.

В яких випадках податкове вирахування неможливий

В особливих випадках повернути гроші за навчання в податкову службу неможливо, так як законодавством це не передбачено. У число подібних випадків входять такі ситуації:

 • Неможливо повернути гроші за навчання в тому випадку, якщо ви не платите податки в Російській Федерації.
 • Не можна оформити соціальний податкове вирахування і тоді, коли компанія, яка витратила кошти на ваше навчання, не отримала від вас розрахунок.
 • Якщо ви оплачуєте своє навчання або навчання своєї дитини або підопічного за рахунок альтернативних джерел доходу (дивіденди, призи, виграші), оформити податкове вирахування і повернути гроші в податковій за навчання неможливо, так як дані джерела доходу обкладаються іншими податковими ставками.

У відео розглядаються подробиці повернення податкового вирахування за навчання

Все про терміни повернення і сумі повертаються грошових коштів

Повернути гроші за навчання можна виключно за той період, протягом якого ви виробляли оплату. Причому, для отримання грошових коштів подати документи необхідно в тому році, який слідує за роком оплати (тобто, якщо ви оплачували навчання в 2016 році, повернути частину витрачених коштів ви можете тільки в 2017 році).

Згідно з офіційною заявою податкової служби, 13% від вартості навчання повинні бути повернуті протягом тридцяти днів з моменту подачі заяви. На практиці ж терміни можуть дещо затягнутися: все це залежить від того, наскільки довго триватиме податкова перевірка наданих вами даних. Зазвичай цей процес займає від двох до п'яти місяців.

Відносно суми повертаються коштів (13% від загальних витрат), тут є два випадки:

 • Повернення грошей за оплату власного навчання не повинен перевищувати 15600 рублів (максимальна сума відрахування - 120000 рублів; 13% від 120000 рублів рівні 15600 рублів). Тобто, якщо 13% від витрачених на навчання грошей більше 15600 рублів, виплачується тільки 15600 рублів.
 • Повернення грошей за оплату навчання дитини, близького родича або підопічного не повинен перевищувати 6500 рублів (максимальна сума відрахування - 50000 рублів; 13% від 50000 рублів рівні 6500 рублів). Тобто, якщо 13% від витрачених на навчання грошей більше 6500 рублів, виплачується тільки 6500 рублів.

Детально як розірвати договір осаго і повернути гроші за посиланням: https://cashfacts.ru/2528-poryadok-vzyskaniya-strahovoi-vyplaty-po-osago

Поради щодо повернення грошей за навчання

 • Обов'язкова умова для повернення частини коштів, витрачених на навчання, - то, що освітня організація повинна мати ліцензію. Зверніть на це увагу, перед тим як поставити запитання, як повернути гроші за навчання в податкову службу. В іншому випадку повернення грошей буде неможливий.
 • Якщо ви оформляєте податкове вирахування не відразу, слід бути обережним: соціальний відрахування поширюється тільки на останні три роки. Тобто, якщо ви здійснювали оплату навчання з 2011 по 2016 рік, при подачі заяви в 2017 році частина коштів вам повернуть тільки за 2014 року, 2015 і 2016 роки.

Про те, що робити якщо зламався телефон на гарантії в статті: як повернути гроші за телефон на гарантії

Свої питання стосуються повернення податкового вирахування за навчання, задавайте в коментарях

Так як же оформити податкове вирахування?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: