Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як повернути кнопку «Пуск» в Windows 8

 1. Суть проблеми
 2. вбудований інструментарій
 3. окреме меню
 4. кнопка запуску
 5. Як повернути кнопку пуск в Windows 8: Відео
 6. безкоштовне ПЗ
 7. платне ПО

За час активного освоєння призначеними для користувача масами операційна система Windows 8 змогла завоювати свою частку популярності За час активного освоєння призначеними для користувача масами операційна система Windows 8 змогла завоювати свою частку популярності. Але з ростом хвилі попиту на поверхні виявляється все більше питань. Один з них, а саме, як повернути кнопку Пуск в Windows 8, і буде розглянуто далі.

Суть проблеми

Попри те, що подібне питання є виключно справою юзерскій переваг, і, здавалося б, не представляється настільки важливим, його все ж слід розібрати більш детально. У певному сенсі компанія Microsoft досить байдуже ставиться до кінцевих користувачів. Ні, не ігнорує повністю, а використовує більш витончений метод.

Із загальної кількості звернень та зауважень вибираються кілька багів, причому не найбільш життєво важливих. Після чого створюється рішення і під фанфари представляється громадськості під виглядом панацеї. При цьому в разі появи критичних порушень вони вирішуються в автоматичному режимі, а на неугодні моменти компанія просто закриває очі.

Навіщо було просто відмовлятися від того, що прищеплювалася кільком поколінням користувачів перш, - неясно. Хочете модерновий інтерфейс - робіть, але залиште можливість зробити усвідомлений вибір тим, хто, в принципі, здатний прийняти самостійне і розумне рішення. Виглядає вся ця ситуація немов найчистішої води маніпуляція, просто покликана нав'язати нову тенденцію.

Повернемося до суті: таку проблему, як повернути меню «Пуск» в Windows 8, можна вирішити двома способами, де один з них може бути розбитий на 2 підкатегорії:

 • Базовими інструментами:
  • Створення окремого меню.
  • Модифікація кнопки запуску.
 • Сторонніми додатками.

вбудований інструментарій

Так як прямий можливості здійснити відновлення кнопки «Пуск» в Windows 8 немає, то даний підхід орієнтований лише на створення видимості повернення звичного вигляду «Пуск». При цьому кожен з варіантів має свої переваги і недоліки.

окреме меню

За великим рахунком, перший метод має на увазі створення папки, в яку складуються посилання на всі необхідні для роботи програми. Щоб зробити це, потрібно натиснути правою кнопкою на панель задач і в графі «Панель інструментів» вибрати «Створити нову панель».

Відкриється невелике вікно, куди в положення «Папка» потрібно ввести: C: ProgramDataMicrosoftWindowsStart MenuPrograms

Результатом даних маніпуляцій буде створення на панелі нової кнопки, куди можна буде додати всі необхідні для комфортної експлуатації елементи Windows.

Редагування здійснюється натисканням правої клавіші миші.

кнопка запуску

Цей варіант можна назвати проміжним. Він поєднує в собі як подобу кнопки «Пуск», так і новий базовий тип «вісімки».

Насамперед потрібно створити папку, всередині якої буде зроблений ярлик. При цьому сама папка може знаходити в будь-якому довільно обраному місці.

Заходимо в неї і за допомогою правої клавіші викликаємо майстер створення ярликів, куди додаємо такий запис: «explorer.exe shell ::: {2559a1f8-21d7-11d4-bdaf-00c04f60b9f0}».

Завершивши, варто перейменувати даний ярлик на «Пуск». Після чого змінюємо піктограму, а для цього клацають на ньому правою клавішею, вибираємо «Властивості», вкладку «Ярлик» і «Змінити іконку».

У вікні, потрібно змінити місце пошуку піктограм. Для цього, в полі поряд з «Обзор», вводимо таку адресу: «C: Windowsehomeehshell.exe». Після цього залишиться тільки вибрати іконку.

Завершальним дією буде виклик контекстного меню, вибір положення «Закріпити на панелі завдань» і перетягування ярлика на його звичайне місце розташування.

Як повернути кнопку пуск в Windows 8: Відео

сторонні додатки

Тут буде розібрано кілька варіантів «навісного» програмного забезпечення. Всі вони мають різні настройки, безліч опцій і можливість налагодження різних тонкощів. Кожна з них буде встановлена ​​в автозапуск, а тому при включенні пристрою звична панель буде вже знаходитися на своєму місці. Найчастіше відрізняються вони лише тим, що відносяться до різних підкатегоріях: безкоштовні або платні.

безкоштовне ПЗ

Всі програми, причому як в даній підкатегорії, так і в наступній, відрізняються між собою в основному лише графічною оболонкою і персоніфікованої розстановкою по частоті використання користувачем. Простіше кажучи, чим розробник користувався найчастіше, то і буде представлено в областях швидкого доступу.

Наприклад, утиліта Power8 має тільки схожий загальний вигляд. Наповнення ж меню відмінно від звичного в «Сімці».

Наповнення ж меню відмінно від звичного в «Сімці»

Додаток же Start Menu 8, навпаки, прагне відображати класичний «семерочной» вид.

Додаток же Start Menu 8, навпаки, прагне відображати класичний «семерочной» вид

платне ПО

Тут можу порадити недорогу, але дуже функціональну програму Start8. Вона має просто величезну кількість різних налаштувань, де можна вибрати навіть скіни, стилі і теми для самої панелі. Причому кнопки можна встановити навіть з XP.

Схожі статті

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: