Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як привести ноутбук в первісний стан. Як відновити заводські настройки ноутбука

 1. загальні моменти
 2. Способи усунення неполадки
 3. Що потрібно зробити
 4. Якщо нічого не допомагає
 5. Як відновити заводські настройки ноутбука
 6. Коли доцільно скинути настройки?
 7. Системні способи зміни налаштувань до заводського стану
 8. Що робити, якщо резервний розділ видалений?
 9. Механічний спосіб відновлення заводських налаштувань
 10. Повернення до заводських налаштувань Windows 10
 11. Можливості скидання налаштувань комп'ютера

Приходячи в магазин комп'ютерної техніки, перед покупцем відкривається великий асортимент, з якого вибрати гідний комп'ютер складно. Але професійні консультанти підберуть саме те, що потрібно виходячи з індивідуального підходу. При виборі комп'ютера консультанти встановлюють заводські настройки на комп'ютері або ноутбуці. Це самі початкові і прості настройки, які доступні практично всім.

Подальша установка або переустановка системи Windows проводитися покупцем самостійно або звертається в спеціалізовані компанії для проведення такої процедури.

загальні моменти

Поломка персонального комп'ютера може відбутися через велику ряду причин. Найпершою такою причиною є наявність вірусних програм, які не просто засмічують пам'ять комп'ютера, а й знищують його файли, документи. Як при цьому відновити комп'ютер до заводських налаштувань?

Коли трапляється така ситуація найбільш кращої і альтернативної установкою операційної системи є автоматичний скидання Windows до заводських налаштувань, які були отримані в магазині. Цей варіант спростить роботу із відновлення інсталяції. Він обнулить її повністю, дозволить усунути неполадки і встановити нову операційну систему. Але автоматичне скидання варто не у всіх комп'ютерів, тому деяким необхідно буде в ручну застосовувати переустановку системи.

У тому випадку, коли система заново вручну необхідно всю наявну інформацію перенести з комп'ютера на інші носії, так як в момент переустановки інформація може бути втрачена. Є можливість відновлення інформації, якщо раптом так станеться, але зробити це може далеко не кожен і не завжди така можливість існує.

Якщо Ви вирішили встановити у себе вдома автономну систему опалення рекомендуємо ознайомитись з цією статтею. Про конвекторе опалення розповідаємо.

Питання як повернути комп'ютера заводські настройки хвилює також користувачів і в інших моментах, не тільки в разі поломок. І тут користувачі задаються собі задачу про те, як скинути комп'ютер до заводських налаштувань, адже це кращий варіант в багатьох випадках.

Існують моменти, коли скидання системи Windows 7 буде комп'ютера корисний.

Перший момент - це продаж комп'ютера. Новому господарю буде дуже зручно отримати комп'ютер із заводськими настройками, як в магазині.

Другий момент - це передача персонального комп'ютера іншого співробітника в організації.

Третій момент - це повільна робота комп'ютера, перестають завантажуватися драйвера, працювати деякі програми.

І в цих декількох моментах застосовується саме така установка. І ось дізнавшись кілька причин виникнення поломок і неполадок, настає час вивчити способи їх усунення. Виникає питання, як повернути Windows 7 до заводських налаштувань?

Існує три варіанти як відновити комп'ютер до заводських налаштувань.

Відразу обмовимося - повне скидання системи потрібно не завжди. Щоб заощадити час і сили можна спробувати спочатку простіші варіанти.

Способи усунення неполадки


Способи усунення неполадки

Найперший спосіб усунення помилок - це завантаження вдалої конфігурації.

Наступний варіант вийде, якщо комп'ютер підтримує вбудовану функцію відновлення Windows.

І третій спосіб - це використання системного завантажувального диска. Більшість користувачів повинні знати, як використовувати будь-які дії щодо усунення неполадок. Дана стаття пропонує більш детально розглянути ці три способи про те, як зробити заводські настройки на комп'ютері.

Що потрібно зробити


Що потрібно зробити

Отже, перший спосіб. Остання відома вдала конфігурація. Такий метод вважається дуже простим, тому його освоїти зможе навіть самий невпевнений користувач персонального комп'ютера. До початку завантаження Windows 7 необхідно скористатися кнопкою F8 і вибрати фразу «остання вдала конфігурація». У цей момент система відновить минулу версію роботи комп'ютера, яка була найвдалішою і успішною. Така дія поверне все робочі системні файли.

Якщо просто звичайна перезавантаження вдалої конфігурації не допоможе, то тут же можна відновити систему за допомогою контрольних точок відновлення. Вони фіксуються в певні моменти при будь-якому стані програми і, вибираючи найбільш вдалу точку можна спробувати відновити Windows 7. Такі точки відновлення можна зробити самостійно або в налаштуваннях персонального комп'ютера встановити періодичність їх автоматичного збереження.

Важливо! На деяких комп'ютерах функція автоматичного створення контрольних точок відновлення за замовчуванням відключена. Рекомендуємо її включити, так як в подальшому це може допомогти у виправленні неполадок.

Наступний спосіб пропонує використовувати системний завантажувальний диск . Це варіант використовується при більш серйозних неполадках системи Windows 7. В основному це сильна поразка комп'ютера вірусними файлами. Тут може допомогти тільки диск, який допоможе відновити операційну систему комп'ютера. Коли на комп'ютері включений безпечний режим потрібно, натиснути на пункт з меню «усунення неполадок на комп'ютері», після цього потрібно вставити диск. У відкритому вікні вибрати функцію «відновити систему». Програма запропонує різні варіанти по відновленню. Всі вони практично ідентичні, тому вибір стоїть за користувачем. Процедура відновлення така ж, як і робота з додатками. Але важлива особливість використання диска - це виняток впливів вірусів на персональне забезпечення. Виробники дисків надають також спеціальні інструкції, які допомагають розібратися і правильно скинути систему. Принцип таких програм практично однаковий, тому досить буде одного диска для вивчення такого моменту, як повернути комп'ютер до заводських налаштувань.

Якщо нічого не допомагає


Якщо нічого не допомагає

Якщо всі ці вищеописані варіанти не допоможуть відновити комп'ютер і не дадуть позитивних результатів, то можна зробити повне скидання всієї системи. Деякі моделі комп'ютерів і ноутбуків містять в собі системні розділи з копією свого базового програмного забезпечення Windows 7. Єдиної рекомендації як запустити цю процедуру не існує. Як правило, в момент включення комп'ютера, внизу екрану загоряється підказка з вказівкою основних дійових клавіш. Якщо там є пункт F (цифра) for recovery - сміливо натискаємо зазначену кнопку і слідуємо вказівкам. Якщо такого пункту немає, то радимо прочитати документацію на ваш комп'ютер. У ній повинно бути зазначено якими клавішами запускається дана процедура.

Якщо всі рекомендації не допомагають і комп'ютер відмовляється працювати як і раніше, то рекомендуємо звернутися до фахівців. Завжди пам'ятайте що в разі серйознішої поломки є ризик завдати ще більшої шкоди, якщо діяти не за інструкцією на свій страх і ризик.

Привіт друзі, в цій статті ми вирішили розповісти, як відновити заводські налаштування ноутбука. Почнемо з виробника Toshiba (кому цікаво, можете почитати окрему статтю -), другим розглянемо ноутбук Sony, третім HP pavilion. Окремі статті написані для ноутбуків, і,. Ну а далі будемо намагатися доповнювати статтю інформацією по виробах інших виробників, судячи з ваших листів, тема ця цікава багатьом нашим читачам.

 1. Доброго времени суток, хотів запитати у вас, як відновити ноутбук до оригінальних заводських налаштувань? Знаю, що ці налаштування знаходяться в прихованому розділі жорсткого диска , Але цей розділ я необережно видалив і тепер при спробі відкату до заводських налаштувань у мене виходить помилка. Диски відновлення DVD не створював і взагалі, жодного разу не доводилося відновлювати ноутбук до заводських налаштувань. Який вихід з моєї ситуації?
 2. Привіт адмін, поясни будь ласка як мені бути. Ноутбук Toshiba, на ньому є прихований розділ, ще диск C: і диск D :. Прихований розділ я не чіпав, але на диску D: я все видалив, а тепер не можу відкотитися до заводських налаштувань, кажуть, ноутбуки Toshiba використовують для відновлення заводських налаштувань прихований розділ і ще якусь папку HDD RECOVERY, яка знаходиться якраз на диску D :. Що мені тепер робити?
 3. Купив ноутбук Toshiba, в інструкції до ноуту написано, при бажанні відкотитися до заводських налаштувань, тисніть клавішу F8, запуститься програма відновлення. Натискав, але запускаються Додаткові варіанти завантаження і все ... А далі-то, що робити? І ще питання, при першому запуску вийшло повідомлення - Рекомендуємо вам створити носій реаніматор на USB-флеш-накопичувачі або DVD-дисках, за допомогою програми Recovery, він допоможе вам відновити вміст комп'ютера до оригінального заводського стану, навіть в разі серйозного пошкодження комп'ютера. Поясніть, як застосувати цей носій-реаніматор в разі проблем?
 4. Здрастуйте, скажіть, як відновити заводські налаштування ноутбука Hewlett-Packard (HP), якщо бук зовсім не завантажується. При завантаженні Windows виходить з помилкою.
 5. Адмін, відповідай на таке питання. Всі виробники ноутбуків комплектують їх спеціальною програмою RECOVERY, що знаходиться в прихованому розділі, за допомогою цієї програми можна відкотити ноутбук до заводських налаштувань в разі серйозних проблем з операційною системою. Питання - Чи є якась альтернатива у цієї програми?

Як відновити заводські настройки ноутбука

Коли нам в голову приходить думка відновити наш ноутбук до заводських налаштувань? Правильно, тоді, коли ми вже не розуміємо, що з ним діється, а найголовніше сам ноутбук не розуміє, що з ним відбувається, через створені на ньому десятків непотрібних розділів, чотирьох встановлених операційних систем, тисячі різних програм і трьох антивірусів.

 • Примітка: Перед відкотом до заводських налаштувань можете скопіювати всі дані з диска C: і робочого столу за допомогою.

Багато користувачів можуть помітити, що в такій ситуації можна перевстановити "вінду" з усіма програмами, драйверами і все. Але я в свою чергу зауважу, відновити заводські настройки ноутбука, недосвідченому користувачу, набагато простіше. Не треба потім буде мучитися з пошуком і установкою драйверів на всі пристрої, потрібно лише буде встановити заново потрібні програми і все. Єдине що багатьох бентежить в цій ситуації, так це те, що багато ні разу в своєму житті не запускали це саме відновлення ноутбука до заводських налаштувань. Познайомити вас з цим відновленням і мета нашої статті, сподіваюся після її прочитання, ви будете краще уявляти те, як як це можна зробити.

відновлювати на різних ноутбуках заводські настройки мені доводиться досить часто і хочу сказати, що сам механізм відновлення на всіх ноутбуках практично однаковий, але звичайно завжди мають місце бути нюанси, які краще знати заздалегідь.

Перше правило. Під час відновлення заводських налаштувань, мережевий адаптер харчування повинен бути постійно підключений до ноутбука.

Ви перезавантажуєте ноутбук і при завантаженні тиснете певну клавішу на клавіатурі, далі запускається програма відновлення заводських налаштувань, ось тут потрібно бути уважним. Програма відновлення заводських налаштувань може запропонувати вам відновити тільки диск C: або відновити весь жорсткий диск . Якщо ви оберете диск C :, значить до заводських налаштувань відновиться тільки він, а інші розділи з вашими даними залишаться недоторканими. Якщо ви оберете відновити до заводських налаштувань весь жорсткий диск, значить все створені вами розділи, з усіма вашими файлами будуть видалені і ваш ноутбук буде в такому стані, як на момент покупки.

Де знаходиться програма заводських налаштувань ноутбука?

Зазвичай в прихованому розділі ноутбука, який називається "Розділ відновлення", обсяг до 20 з гаком гігабайт. Побачити його можна, якщо увійти в Управління компьютером-> Управління дисками. Розділ цей бажано не видаляти, інакше ви не зможете відновити ноутбук до заводських налаштувань.

Власникам ноутбука Toshiba потрібно знати, що крім прихованого розділу RECOVERY, у них ще є папка HDD RECOVERY, що знаходиться на диску D :, її теж видаляти не можна.

Примітка: Друзі, якщо приховані розділи на вашому ноутбуці не вилучено, але програма відновлення заводських налаштувань не працює, прочитайте нашу статтю -.

Навіщо створювати DVD-диски відновлення ноутбука?

Як тільки ми купили ноутбук і включили його, на екрані, відразу після появи робочого столу Windows , З'являється службове вікно виробника ноутбука з пропозицією створити-DVD диски відновлення ноутбука. Тобто, ми створимо цей же самий прихований розділ із заводськими настройками, але на DVD-дисках. Робиться це на випадок, якщо прихований розділ ноутбука, з яких-небудь причин (частіше з вини користувача) пошкодиться або буде видалений зовсім.
Для створення DVD-дисків відновлення, зазвичай потрібно 3 чистих компакт-диска. При серйозних проблемах з ноутбуком, наприклад ви взагалі не можете завантажити операційну систему, а прихований розділ у вас знаходиться на відстані, ми можемо відновити заводський стан ноутбука за допомогою створених раніше DVD-дисків відновлення.

Швидкий доступ для відновлення заводських налаштувань ноутбуків

ASUS -при появі на екрані заставки ASUS натискайте F9

Acer - Alt + F10

HP pavilion - при включенні ноутбука тисніть клавішу esc. Ввійдете в меню запуску, далі натисніть клавішу F11

Samsung - F4

Sony vaio - F10. на нових ноутбуках Sony VAIO використовується спеціальна кнопка Assist, спробуйте натиснути її при завантаженні. Завантажиться VAIO Care, в меню виберіть Почати усунення неполадок (Відновлення) -> Вибрати розкладку клавіатури Російська -> Діагностика -> Засоби відновлення VAIO -> Windows 8 -> Запуск майстра відновлення (відновлення системи в покроковому режимі).


Завантажиться VAIO Care, в меню виберіть Почати усунення неполадок (Відновлення) -> Вибрати розкладку клавіатури Російська -> Діагностика -> Засоби відновлення VAIO -> Windows 8 -> Запуск майстра відновлення (відновлення системи в покроковому режимі)

Toshiba - F8 або на останніх моделях 0 або навіть буває треба натиснути Fn + 0

Packard Bell - F10

Dell inspiron - при появі на екрані заставки dell натискайте Ctrl + F11

Fujitsu Siemens - F8

LG - F11

Lenovo - F11

Отже, першим відновлюємо до заводських налаштувань ноутбук Toshiba, тиснемо при завантаженні F8, (якщо у вас одна з найостанніших моделей ноутбука Toshiba, тоді відразу при включенні ноутбука натисніть і утримуйте 0), з'являється вікно Додаткові варіанти завантаження. Вибираємо та усунення несправностей комп'ютера і тиснемо Enter.


Вибираємо та усунення несправностей комп'ютера і тиснемо Enter

Вибір мовних налаштувань.

Вибір мовних налаштувань

Далі. ОК.

ОК

Вибираємо засіб відновлення Toshiba HDD RECOVERY або воно може називатися Toshiba Recovery Wizard.


Вибираємо засіб відновлення Toshiba HDD RECOVERY або воно може називатися Toshiba Recovery Wizard

У наступному вікні нас попереджають, що буде відновлений до початкового стану диск C :, тобто, з нього все буде видалено і стан його буде приведено на момент покупки ноутбука, диск D: залишиться недоторканим.


У наступному вікні нас попереджають, що буде відновлений до початкового стану диск C :, тобто, з нього все буде видалено і стан його буде приведено на момент покупки ноутбука, диск D: залишиться недоторканим


Переривати операцію не можна, тому переконайтеся, що мережевий адаптер харчування підключений до ноутбука. Натискаємо Та й запускаємо процес відновлення ноутбука до первісного заводського стану.Йде процес відкату до заводських налаштуваньВідбувається установка програмного забезпечення та драйверів.


Відбувається установка програмного забезпечення та драйверів


Вибираємо ім'я користувача, пароль для своєї облікового запису . Встановлюємо дату, час, вони зазвичай правильні за замовчуванням. Якщо хочете, можете зареєструвати свій ноутбук для продовження гарантії.


перший запуск Windows . От і все

Як відновити заводські настройки ноутбука Sony

Натискаємо при завантаженні клавішу F10 і входимо в Диспетчер завантаження Windows, вибираємо за допомогою клавіатури Запуск центру відновлення VAIO.Перед нами з'являється вікно, в ньому ми можемо ознайомитися з можливостями відновлення.

Наприклад вибираємо Відновити диск C: і в наступному вікні читаємо інформацію про те, що буде відновлено.Відновлюється диск C: до заводського стану, заново встановлювати заново все програмне забезпечення , Але не ПО встановлене після покупки комп'ютера, його доведеться встановлювати заново. Дана програма видаляє всі файли на диску C :, але не впливає на файли, наявні на інших розділах.


Дана програма  видаляє всі файли на диску C :, але не впливає на файли, наявні на інших розділах

Якщо ми з вами виберемо Повністю відновити систему, то віддалиться все на диску C: і у всіх інших розділах. Після відновлення все дисковий простір буде займати диск C:


Після відновлення все дисковий простір буде займати диск C:


Як відновити до заводських налаштувань ноутбук HP

Якщо ноут зовсім не завантажується через системних помилок і ви хочете відновити його початкові настройки, тоді, щоб не втратити Ваші дані, можна завантажити його з будь-якого Live CD, потім перекинути важливі файли на переносний жорсткий диск, далі відновити заводські настройки, так як а якщо відновити стандартні налаштування всі ваші дані з ноутбука втечуть.

Натискаємо при включенні ноутбука клавішу E sc.


Входимо в завантажувальний меню, як бачимо, за відновлення заводських налаштувань відповідає клавіша F11 - System Recovery. Натискаємо клавішу F11.


З'являється вікно HP Recovery Manager. Тут нам потрібен пункт «Відновлення системи до початкового стану при поставці від виробника».


Клацаємо на «Відновити без створення резервної копії файлів» і натискаємо Далі.


Тепер потрібно відключити всі зовнішні пристрої: принтер, сканер, миша, тиснемо Далі і почнеться процес відновлення заводських налаштувань ноутбука HP.

Чи є альтернатива вбудованої в ноутбук програмі відновлення до заводських налаштувань? Так є, це програми і та можливостей у них набагато більше.

Відновити роботу комп'ютера, очистити його від безлічі файлів, які безглуздо займають місце в пам'яті, позбутися від особистих даних можна, зробивши скидання налаштувань.


Коли доцільно скинути настройки?

Скидання налаштувань на комп'ютері може знадобитися, якщо:

Вас не влаштовує існуюча версія операційної системи і програмного забезпечення;

Комп'ютер перестав нормально працювати, надовго зависає або гальмує (чому гальмує комп'ютер?);

З'явився синій екран;

Драйвера не встановлюються;

Випадково видалені життєво важливі системні файли і служби;

Планується продаж ПК.

«Відкат» налаштувань необхідний, якщо після зараження вірусами більшість системних файлів зіпсовані без можливості відновлення. Через тривалу експлуатацію в системі може накопичитися багато «сміття», видалення якого вручну зажадає багато часу, а повернення конфігурацій, передбачених в початковому стані, вирішить цю задачу за мить.

У цих та ряді інших випадків допоможе обнулення налаштувань до заводського стану.

Перед тим як скинути налаштування на комп'ютері, необхідно зберегти резервний копію всій бази, щоб не втратити важливу інформацію, так як обнулення призведе до втрати всіх даних на жорсткому диску.

Для цього можна використовувати будь-який зовнішній накопичувач. Імпортувати потрібно не тільки дані з папок, але також паролі, пошту, чати, закладки провайдера і т. Д.


Системні способи зміни налаштувань до заводського стану

усе персональні комп'ютери і ноутбуки на базі ОС Windows продаються із заданою системної конфігурацією, яка дозволяє здійснити відкат до первісного вигляду і повернути той стан програм і драйверів, яке було при першому включенні.

Така конфігурація, як правило, прихована від користувача, і може бути викликана тільки при натисканні потрібних кнопок.

Початок роботи по відкату системи на нульову стадію починається з натискання гарячої кнопки:

F9 - зазвичай передбачається у фірмовій комп'ютерній техніці Asus;

F10 - натискається у всіх комп'ютерах Sony;

ALT і F10 - комбінації клавіш властиві, наприклад, для Acer;

Ctrl + F11 - дають старт обнулення налаштувань для Dell;

F11 слід використовувати в HP.

Уточнити команду для обнулення можна в інструкції, що додається до комп'ютера або ноутбука. Після цього з меню, що запускається автоматичне обнуління налаштувань.

Що робити, якщо резервний розділ видалений?

В цьому випадку допоможе повернути заводські настройки один із способів:

1 способ. Видалення ОС і перевстановлення системи з нуля. Таку процедуру краще довірити сервісного центру.

2 способ. Відновити систему через Пуск / Всі програми. Знайти в списку Стандартні / Службові. Далі натиснути на опцію «Відновлення системи», після чого в автоматичності режімі виробляться потрібні налаштування. При виборі такого способу (підходить для Windows XP і наступних поколінь) слід перевірити особисті дані вручну і видалити їх при необхідності.

Якщо у вас Windows, подібні команди починаються з натиснення на Параметри / Зміна параметрів. Далі меню вибирається у верхньому правому куті, де потрібно вибрати Стандартні / Службові / Оновлення та відновлення.

Для початку відкату потрібно натиснути кнопку старту. Якщо у вас немає можливості зробити резервне копіювання, дані не будуть загублені при виборі режиму відновлення налаштувань «Refresh». У режимі «Reset» дані безповоротно зникають.

Будь-який з цих способів займе мало часу. Зазвичай для автоматичного відкоту налаштувань до заводських достатньо 1 години.


Зазвичай для автоматичного відкоту налаштувань до заводських достатньо 1 години

Механічний спосіб відновлення заводських налаштувань

Всі дані про настройках зберігаються в BIOS Setup, тому їх скидання передбачає скидання всіх цих даних з папки CMOS, що вручну мишкою зробити не вдасться.

Виконати операцію можна шляхом маніпуляцій з Материнська платою на повністю знеструмленому комп'ютері. На платі є перемичка (поруч з батареєю). Стандартно вона включена в контакти 1-2.

Досить на 10-15 секунд переставити її в 2-3 положення, після чого повернути назад. Іноді на платі є тільки 2 контакту, в такому випадку досить виконати їх замикання (підійде будь-який провідник металевого типу) на кілька секунд.

Такий же ефект дає зняття батареї на матерінської плати на 15-20 хвилин або ж натискання екстреної кнопки CLR CMOS (вона є тільки в платах нового покоління).

Зазвичай скидання налаштувань може виконувати навіть недосвідчений користувач за умови, що в системі зберігається розділ із заводськими настройками. Існує много других способів, Які передбачають! Застосування сторонніх утіліт для відкату системи и спеціальніх знань програміста.

Щоб не нашкодіті своєму комп'ютера, краще відразу довіріті Виконання обнулення налаштування професіоналам

Інструкція

Щоб повернути настройки свого комп'ютера, в меню «Пуск» знайдіть пункт «Установка та видалення програм». Клацніть по ярлику і дочекайтеся, поки в новому вікні з'явиться список Встановлення програм . Виділіть потрібну і натисніть «Змінити». Після чого відкриється майстер установки програми, який запропонує вибрати необхідне для виконання дію. Вкажіть пункт «Відновити» і дочекайтеся закінчення процесу. Але цей варіант не завжди підходить, так як обрана програма може повністю піти з комп'ютера.

Найбільш вдалим способом може стати відкат системи до попереднього значення. Для його виконання потрібно також з меню «Пуск» перейти до «Панелі інструментів» і вибрати пункт «Налаштування системи». Клацніть по відповідному значку і натисніть кнопку з написом «Запустити відновлення системи». Після чого відкриється нове вікно, в правій частині якого буде написаний наступний текст: «Щоб почати, виберіть завдання, яке необхідно виконати». Відзначте пункт «Відновлення попереднього стану комп'ютера» і натисніть «Далі». Потім в календарі на наступній сторінці вкажіть день, виділений жирним шрифтом, і у вікні праворуч виберіть контрольну точку відновлення. Ще раз натисніть кнопку «Далі» і дочекайтеся завершення процесу відкату системи. Після цього комп'ютер перезавантажиться і запропонує зберегти виконані настройки.

Зверніть увагу, що зміни всіх збережених раніше документів відкат системи не торкнеться. Таким чином, вони залишаться в колишньому вигляді. Так що за їх збереження можна не хвилюватися.

Якщо «Панель інструментів» відображається не в класичному вигляді, а за категоріями, для відновлення системи, необхідно буде вибрати розділ «Продуктивність і обслуговування», потім - пункт «Налаштування системи». Він позначається піктограмою гайкового ключа. Далі слід виконати дії, описані в першому пункті.

Ще один спосіб відкату системи можна реалізувати через «Пуск», в меню якого в розділі потрібно буде знайти «Усі програми» і потім перейти в папку «Стандартні». Знайдіть в ній «Службові» і виберіть «Відновлення системи».

Операційна система, під управлінням якої працює комп'ютер, визначає час і дату за власними годинах. Якщо комп'ютер підключений до інтернету, то час від часу один з компонентів ОС звертається до сервера точного часу, щоб «звірити годинники» та внести необхідні корективи у власне системний час. Однак при цьому порівнюються тільки секунди, але не годинник і не дата, тому користувач може ввести в оману внутрішнього «годинникаря» і вручну встановити потрібний день і годину.

Інструкція

Щоб для комп'ютер а сьогоднішній день став вчорашнім, необхідно на добу «відмотати» його системний час. Це можна зробити як з панелі налаштування BIOS при черговій завантаженні комп'ютер а, так і з самої операційної системи. Другий спосіб набагато зручніше, тому спробуйте почати зміна системного часу з нього. В ОС Windows клацніть лівою кнопкою миші по цифровим годинах в правому нижньому кутку екрану - в області повідомлень панелі завдань. Ця дія в останніх версіях системи - Windows 7 і Vista - відкриває вікно з аналоговим годинником і календарем.

Клацніть по напису «Зміна налаштувань дати і часу» - вона поміщена під календарем і годинами і призначена для доступу до потрібних вам установкам системних годин.

На вкладці «Дата і час» (вона відкривається за замовчуванням) шукати потрібну кнопку довго не доведеться - на ній написано «Змінити дату і час». Натисніть цю кнопку і відкриється ще одне вікно, в якому продубльовані календар і годинник, але на цей раз їх показання можна буде змінювати.

У календарі клікніть покажчиком миші по вчорашньої датою, і на цьому можна завершувати операцію. Якщо ж потрібно змінити і час, зробіть це в віконці під аналоговим годинником. Потім натисніть кнопку OK і в цьому вікні, і в наступному.

У більш ранніх версіях Windows послідовність дій трохи відрізняється. У Windows XP двічі клацніть по цифровим годинах в треї і відразу після цього можете приступати до зміни дати і часу - ці настройки відкриваються без додаткових проміжних вікон.

Є і ще один спосіб відкрити компонент з настройками дати і часу, який однаково застосуємо до різних версіями Windows . Він полягає в «ручному» виклику потрібного компонента ОС на ім'я файлу. Натисніть комбінацію клавіш Win + R, введіть назву файлу timedate.cpl і клацніть на кнопці OK.

джерела:

 • як повернути комп'ютер в магазин

В операційній системі Windows передбачені календар і годинник. Програми, встановлені на комп'ютері, орієнтуються на системний час. Щоб повернути час назад, необхідно скористатися компонентом «Дата і час».


Інструкція

Компонент «Дата і час» за замовчуванням відображається в області сповіщень на панелі завдань - електронний годинник в правому нижньому кутку екрану. Якщо ви не бачите цей годинник, налаштуйте їх відображення. Для цього клікніть по панелі завдань правою кнопкою миші. У випадаючому меню клацніть лівою кнопкою миші по пункту «Властивості».

если операційна система , Встановлена на домашньому комп'ютері, з якихось причин працює зі збоями, вам буде корисно знати, як скинути Windows 10 до стандартних заводських налаштувань. Іноді такий радикальний спосіб вирішення проблем з працездатністю - єдиний вихід з положення.

Якщо ви хочете зробити скидання Windows 10 до стандартних заводських налаштувань, то вам потрібно чітко знати, як це зробити, щоб не зробити прикрих помилок. Перш за все, щоб скинути параметри без втрати потрібної інформації, перед проведенням подібної операції варто зберегти резервну копію всіх важливих даних на вашому комп'ютері.

Знання про те, як повернути Віндовс 10 до стандартних заводських налаштувань і скинути раніше використовувані параметри, може знадобитися вам не так часто, як інші опції. Виконується така операція у виняткових випадках, коли проблему з продуктивністю не можна вирішити іншими способами, які є менш радикальними.

Повернення до заводських налаштувань Windows 10

Як звичайному користувачеві відкотити Windows 10 до стандартних заводських налаштувань? Щоб скинути параметри, досить слідувати простий інструкції. Через меню «Пуск» в параметрах системи знайдіть розділ «Оновлення та безпека». Відкривши цей пункт на Windows 10, слід знайти вкладку «Відновлення», щоб скинути колишні налаштування. Там буде розташована опція, що дозволяє повернути ваш комп'ютер в початковий стан.


Як відновити Віндовс 10 до початкових заводських налаштувань? Просто натисніть кнопку «Почати» в зазначеному розділі, щоб скинути використовувані параметри. Відновлення системи необхідно в тому випадку, коли ваш комп'ютер з яких-небудь причин не працює належним чином. В крайньому випадку, щоб повернути нормальне швидкодія вашого пристрою, вам варто повністю видалити весь вміст, що зберігається на ньому, і скинути колишні параметри.

Якщо ви натиснете кнопку «Почати» в розділі «Відновлення», комп'ютер запропонує вам зберегти особисті файли, видаливши тільки використовувані додатки і скинувши параметри. Якщо ви проігноруєте цей пункт, натиснувши кнопку «Видалити все», то комп'ютер буде повністю очищений, а ваші файли буде вже не відновити, якщо ви, звичайно ж, не зберегли їх на іншому носії заздалегідь.


Якщо ви проігноруєте цей пункт, натиснувши кнопку «Видалити все», то комп'ютер буде повністю очищений, а ваші файли буде вже не відновити, якщо ви, звичайно ж, не зберегли їх на іншому носії заздалегідь

Перед тим, як скинути Windows 10 до заводських налаштувань і скинути використовувані раніше параметри, спробуйте застосувати інші способи виправлення ситуації. У деяких випадках для відновлення потрібної працездатності вам буде досить зробити просту перезавантаження або прогнати пристрій через антивірус.

Після вибору потрібної вам опції, система сповістить вас про те, які дії буде здійснено в подальшому. Ви побачите напис, що пристрій готовий до відновлення. При поверненні до заводських стандартів будуть виконані наступні дії:

 • видалені особисті файли і додатки;
 • повернуті стандартні настройки
 • виконана перевстановлення Windows 10.

Можливості скидання налаштувань комп'ютера

При необхідності ви можете зробити переустановку Windows 10 без використання функції, що дозволяє скинути параметри до заводських. В такому разі скористайтеся настановним диском і дотримуйтесь його вказівок. Щоб потрапити в середу «bios», просто натисніть на клавіатурі клавішу «Delete». Потім ви потрапите в меню, де вам запропонують виконати пошук і усунення несправностей.


Система сама визначить, чи варто проводити повне повернення до вихідних параметрів або можна обійтися іншими методами. Після проведення діагностики при необхідності вам буде запропоновано повернути комп'ютер в початковий стан. Далі дії при використанні інсталяційного диска будуть аналогічні тим, які потрібно виконувати при відновленні системи через панель управління.

Перед тим, як знести свою систему до заводських налаштувань, рекомендується провести детальну діагностику стану пристрою. Можливо, знайдуться менш радикальні способи вирішення виниклої проблеми. Після проведення відновлення на вашому комп'ютері залишиться тільки сама операційна система Windows 10. З цієї точки зору ваш пристрій буде виглядати так, як ніби їм ніколи раніше не користувалися.

При цьому сама операційка Windows 10 буде переінстальовано, що має допомогти відновити працездатність використовуваного вами пристрою. Далі вам доведеться заново встановлювати всі потрібні вам програми. У стандартній довідці на сайті підтримки Microsoft ви зможете прочитати докладні інструкції , Як найкращим чином почати використання вашого пристрою заново з чистою операционкой Windows 10.

Відмінного Вам дня!

Як при цьому відновити комп'ютер до заводських налаштувань?
Виникає питання, як повернути Windows 7 до заводських налаштувань?
Доброго времени суток, хотів запитати у вас, як відновити ноутбук до оригінальних заводських налаштувань?
Який вихід з моєї ситуації?
Що мені тепер робити?
А далі-то, що робити?
Поясніть, як застосувати цей носій-реаніматор в разі проблем?
Питання - Чи є якась альтернатива у цієї програми?
Де знаходиться програма заводських налаштувань ноутбука?
Навіщо створювати DVD-диски відновлення ноутбука?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: