Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як розлюбити чоловіка

Як розлюбити?

Як розлюбити чоловіка? Любов - прекрасне почуття, але якщо зараз ви задалися питанням «як розлюбити чоловіка», значить, все прекрасне у вас попереду. А на даному етапі вам варто припинити впадати в романтичний чад і, від любові рятуватися. Якщо хочете відносно безболісно і швидко розлюбити чоловіка, ця стаття налаштує вас на потрібний лад.

Причини і наслідки

Іноді ми закохуємося в такого чоловіка, любити якого вище наших сил. Причини можуть бути, наприклад, такими:

1. Чоловік попрощався з вами назавжди, або ви відчуваєте, що дуже скоро він це зробить. Чи зможете впоратися з нерозділеним коханням - у вас з'явитися шанс повернути його любов (один із способів, як це зробити, описано в самій середині статті).

2. Ви відчуваєте, і це підтверджують факти, що по-справжньому любите тільки ви. А він тільки отримує задоволення - підставляє вам, добре, якщо щоку!

3. Ваш улюблений занадто багато від вас чекає. Наприклад, він ставить ультиматум: або я, або кар'єра твоя. Або тільки «кухня, церква, діти», або витрата-розлучення. Терпіти жорсткий патріархат - заняття невдячне. Покірно прийнявши «умови угоди», можна в результаті не тільки вбити його інтерес до себе, але і з часом угробити себе як особистість.

4. Не в міру ревнивий чоловік - в ряді випадків загроза для життя і завжди гарантована нервування. Якщо ви не згодні прожити кращі роки як під паранджею, необгрунтовані напади ревнощів - серйозний привід задуматися.

5. Головна жінка для нього не ви, а його матуся, якій ви повинні постійно догоджати, і чия думка для вашої пари повинно бути законом. Розслабтеся і поступіться їй «трон» - в цьому житті ніхто нікому нічого не винен.

6. Чоловік має важкий характер або характеру у нього немає взагалі. В принципі, і те й інше може запросто накрити мідним тазом все ваше любовне счастьеце. З тираном доведеться довічно «прогинатися і підлаштовуватися», з безхарактерним - увійти в роль «матері-героїні» і невпинно підставляти свого «синочка» сильне плече.

7. В слова «любов і вірність» ви з ним вкладаєте абсолютно різний зміст. Вас це сильно ранить.

У цих та подібних ситуаціях любити дійсно не просто, тому, чим остаточно збожеволіти, вже краще розлюбити чоловіка. Освойте покрокову систему, яка не тільки допомагає розлюбити чоловіка, але і (о диво!) В ряді випадків може навіть повернути чоловіка назад.

Крок 1. Як розлюбити? Подивитися правді в очі

Наші почуття нам непідвладні - це відмовка для любителів постраждати. любительки постраждати , Далі не читайте - розлюбити чоловіка-мучителя для вас нереально. А жінкам, які себе дійсно цінують, продовжу передавати свій особистий досвід, який показує: якщо зрозуміти, звідки насправді «йде дим», цілком реально загасити вогонь любові.

Романтичний чад присипляє мозок. Але якщо ви дійсно хочете розлюбити чоловіка, настала пора пробудити дрімаючий розум: подивіться правді в очі - під вивіскою «нещасна любов» часто ховається нахабний самообман. І чим швидше ви відкриєтеся для правди, тим швидше зможете розлюбити чоловіка, який вас мучить. Чесна відповідь на наведені нижче питання, остудить ваше серце і вправить вам мозок.

1. Чи часто ваш улюблений проявляє ініціативу? або ініціативу проявляєте ви ?

2. Яким чином він дає вам зрозуміти, що зацікавлений в продовженні відносин?

3. Хто кому призначає зустріч і хто її влаштовує?

4. Хто кого цілує - хто кого обіймає?

5. Він турбується, якщо раптом ви пропадаєте з уваги?

6. Що буває частіше: він шукає вас або це ви його шукаєте?

7. Ці відносини потрібні тільки вам?

Ви любите реально, а він вас віртуально? Це не любов - це все тільки здається! Чи готові ви жертвувати своєю красою і молодістю заради чоловіка-примари? Розлюбити чоловіка-примари - значить нарешті полюбити себе!

Мрієте про щасливе заміжжя і улюблених діток? А що може трапитися з вашою любов'ю через пару років? Прощай романтика - здрастуйте соплі і хворі животики, дитячі поліклініки, садочки-школи і прописка біля плити! Зміцнюють чи дітки почуття? Тільки за умови, що їх татко не опиниться закінченим егоїстом, який чекає увагу тільки до себе. Ваш чоловік закінчений егоїст? Розлюбити чоловіка егоїста - значить нарешті полюбити себе!

Які подарунки він вам робив? Наскільки його переповнювали почуття до вас? Чи не настільки, щоб радувати вас не тільки солодкими словами, за якими порожнеча? Коли чоловіка переповнюють почуття до жінки, тоді він не буде рахувати кожну копійку і чекати розпродажів, щоб купити вам якусь дешеву дурницю. Тоді він не подарує вам подарунок, який принесе користь йому самому, типу кухонного комбайна або пилососа - люблячий чоловік швидше відправиться в ювелірний магазин. Про те, як підвести чоловіка до прояву своїх почуттів через квіти і інші радощі життя, написано в книзі « З донора в Вамп «. Влаштовував вас сухий прагматик і цинік, у якого в голові тільки одне: а чи варта ця баба того, щоб на неї багато витрачати? Якщо ні - не жалкуйте за ним. Розлюбити чоловіка-скупердяя - значить полюбити себе!

Чи охоче він береться вирішувати ваші проблеми або ваші проблеми залишаються тільки вашими? Пам'ятайте це: спочатку ви просто побіжно обмовилися про одну свою маленьку проблемку, потім, вирішивши, що він не розчув, натякнули ще раз 100, далі вже попросили його безпосередньо ... І що? Він зайнятий? У нього справи? Не чекайте марно - він зайнятий тільки для вас, просто ви були з байдужим чоловіком. Розлюбити чоловіка байдужого - значить полюбити себе!

Крок 2. Як розлюбити? Дати волю емоціям

Коли ви приймете рішення розлюбити чоловіка, ви можете відчути такий біль ... Не намагайтеся абстрагуватися від болю. Вона всередині і намагатися її насильно заглушити - це все одно, що відпилювати шматок живої плоті від самої себе.

Біль може руйнувати нас зсередини, але якщо правильно до неї ставитися, вона ж може і творити. В муках можна не тільки помирати, але і, наприклад, народити сильного і красивого дитини. Кожен раз, коли ми закінчуємо якісь відносини, коли ми підводимо підсумок, ми маємо можливість народити нову, більш досконалу себе. І якщо в момент таких «пологів» відчувається біль, то це цілком нормально.

Але сказане не означає, що болем треба впиватися. Треба не впиватися, а навпаки - вихлюпувати біль. Ідеальною «мішенню» для виплеску може стати: перевірена подруга, кохана подушка, чистий аркуш паперу. На останньому способі зупинимося окремо. Тому що за допомогою цього способу реально не тільки розлюбити, але і повернути чоловіка. Це правда. Я пробувала, у мене виходило і не тільки у мене. Отже, якщо ви дійсно хочете розлюбити або повернути:

Спосіб розлюбити «Писати листи»

Все, що хочете, але соромитеся йому сказати очі в очі, пишіть в листах (але не відправляйте їх !!!) Тільки все чесно, так, як ніби розмовляєте з самим Богом, який все знає і якому неможливо збрехати. Можна в прозі - можна в віршах. Спочатку виступлять сльози, не стримуйте їх, продовжуйте писати. Потім стане ще болючіше. Не боріться з болем - скажіть собі: цей місяць я дозволю собі страждати, а вже наступний буду веселитися. Коли ви йдете до лікаря на хворобливу процедуру, ви адже настроюєтеся: зараз я трохи помучиться, а потім буду насолоджуватися здоров'ям!

Одна моя знайома три товстих зошити списала віршами. Коли через місяць улюблений одумався і повернувся до неї, вона спокійненько так вручила йому ці три, просочені її слізки, зошити, і холоднокровно зачинила перед його носом двері. Після прочитаного він бігав за нею ще років зо два.

Інша довго не могла позбутися від нерозділеного почуття до людини, з яким відносини закінчилися давним давно. Написала йому таке відверте лист, яке ніколи б йому добровільно не показала. І не показала його! Він розшукав її в Одноклассниках і став просити про зустріч.

Якщо вас не тягне писати, або вам здається, що цей спосіб не для вас, можна помалювати (дивіться розділ арттерапія ) Або виплеснутися в дикому шаленому танці. Хаотичні неконтрольовані руху під відривну музику запросто здатні змінити вашу тужливу пластинку.

Крок 3. Як розлюбити? Наберіться здорового цинізму

Заспівайте в караоке пісню Григорія Лепса: «Я тебе не люблю - це я так вирішив! (...) У цьому головний мій плюс »- дуже повчальна і життєва пісенька. А якщо коротше - перестаньте себе жаліти і наберіться здорового цинізму. Чи не ви перша - чи не ви остання. Цей чоловік тільки епізод у вашому житті, а головний герой в ній - це Ви. Порадуйте себе, замовте собі колечко з гравіюванням, яку зробив цар Соломон: «І це теж пройде». Або просто скажіть собі фразу, якої закінчується один з моїх віршиків: «Все даний зі мною назавжди».

Крок 4. Як розлюбити? Відкрийте приховані резерви.

Любов - справа приємна, але дуже енергоємне. Коли ми здатні думати тільки про одне, ми не можемо розвиватися в інших напрямках. Якби ми завжди перебували в ейфорії, в емоційному раю, потрібно б було наступати прогресу. Для чого Адаму і Єві працювати над собою, якщо у них і так все чудово? Але коли Бог опустив їх на землю, і все задоволення раптово скінчилися, тверезість розуму і бажання працювати не змусили себе чекати.

Сублімує свою звільнилася енергію в яке-небудь корисну справу, знайдіть своє покликання . Відчай - самий стрибучий трамплін! Одна моя знайома після розриву з коханим зробила блискучу кар'єру в спорті, інша «вистрілила» тим, що написала дисертацію на тему нерозділеного кохання, третя була успішною в мережевому маркетингу. До слова, як тільки вони реалізували себе в справі, тут же налагодилася і особисте життя. Відпочиньте від чоловічих обіймів - відчуйте себе незалежної жінкою.

Бувають випадки, коли для того, щоб відкрити свої приховані резерви, без шокової терапії не обійтися. Використовуйте шанс розлюбити чоловіка і отримати за це солідні бонуси! Дуже сподобалася мені як сказав один мудрий чоловік: «Господи, допоможи мені зрозуміти: я втрачаю це, значить, я щось обов'язково отримую взамін?»

Найчастіше одностороння закоханість, під вагою якої ви ставите питанням: «Як розлюбити?» - це підсумок ілюзії, щодо свого місця в його житті. Про те, як на будь-якому етапі відносин позбавлятися від ілюзії: «Я в його житті», тим самим зберігаючи здатність до того, щоб знову і знову спокушати чоловіка, написано в книзі « Секрети маніпулювання для досвідчених ».

Тамара Палій Google+

У цю статтю вкладені душа і особистий досвід. Про те, як особистий досвід впливає на цінність пропонованих матеріалів, розказано в відео Носії досвіду: Убойная кухня посібників «Як зробити, щоб він ...»

Ми в соціальних мережах:
http://www.youtube.com/user/MatriarchatLight
http://www.facebook.com/profile.php?id=100006813005394
http://www.vk.com/matriarchatlight і www.vk.com/club41961371

Блог Маніпулювання-Жіночий пікап- Матріархат.Light - FAQ

Як розлюбити?
Як розлюбити чоловіка?
1. Чи часто ваш улюблений проявляє ініціативу?
2. Яким чином він дає вам зрозуміти, що зацікавлений в продовженні відносин?
3. Хто кому призначає зустріч і хто її влаштовує?
4. Хто кого цілує - хто кого обіймає?
5. Він турбується, якщо раптом ви пропадаєте з уваги?
6. Що буває частіше: він шукає вас або це ви його шукаєте?
7. Ці відносини потрібні тільки вам?
Ви любите реально, а він вас віртуально?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: