Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як відновити мовну панель в Windows XP

 1. способи відновлення
 2. Включення прямо з робочого столу
 3. Включення через панель управління
 4. редагування автозавантаження
 5. Внесення змін до реєстру

Багато користувачів ПК вважають за краще перемикати мови за допомогою спеціальної мовної панелі на робочому столі. Вона полегшує роботу з документами і наочно показує поточну мову. Якщо ж значок з якоїсь причини зникає, доводиться звикати до інших способів перемикання. Це не завжди зручно, а значить користувачеві буде простіше зайти в налаштування комп'ютера і внести необхідні зміни.

способи відновлення

Якщо мовне позначення пропало в Windows XP, включити його можна кількома способами. І краще вивчити всі ці способи, адже не кожен з них може допомогти в вашому випадку. Наприклад, звичайне включення мовного відображення з робочого столу не допоможе при пошкодженні вірусами файлу ctfmon.exe або при видаленні його з автозавантаження. Розглянемо покроково, як можна повернути настройки мови на свій комп'ютер.

Включення прямо з робочого столу

Це найпростіший спосіб повернення звичного значка в кут екрану. Щоб ним скористатися в Windows XP, потрібно:

 1. Клікнути по панелі завдань правою кнопкою.
 2. У меню вибрати «Панелі інструментів».
 3. Клікнути по «Мовна панель» в наступному меню.

Клікнути по «Мовна панель» в наступному меню

Цей спосіб не завжди спрацьовує в Windows XP, так як системні збої після вірусних атак можуть викликати серйозні проблеми з настройками. В даному випадку перераховані дії не призведуть ні до яких результатів, і вам доведеться спробувати інші методи повернення мовного значка.

Включення через панель управління

Цей спосіб вважається більш складним, ніж попередній. Однак він допомагає домогтися потрібного результату після безуспішних спроб налагодження з робочого столу. Для його реалізації вам доведеться вникнути в глибокі настройки Windows XP, але це не так важко, як здається з першого погляду. Дійте за такою схемою:

 1. Зайдіть в «Пуск».
 2. Перейдіть до підпункту «Налаштування».
 3. Виберіть посилання на перехід в панель управління.
 4. Перейдіть в налаштування мов і регіональних стандартів.
 5. У вікні відкрийте розділ «Мови».
 6. Клацніть по «Детальніше».
 7. Перейдіть в розділ «Додатково».
 8. Перевірте, щоб не було галочки в пункті, зазначеному на наступному скріншоті.
 9. Тепер знову поверніться до «Параметри» і натисніть кнопку «Мовна панель». Додайте позначку в полі, зазначеному на скріншоті.

Якщо ваша настройка мови пропала не в результаті вірусної атаки, ви зможете швидко відновити її розглянутим способом. Якщо ж дана методика вам не допомогла, доведеться застосувати більш серйозні заходи.

редагування автозавантаження

У Windows XP і в інших версіях цієї операційної системи є таке поняття, як автозавантаження. Воно включає в себе комплекс програм і сервісів, що запускаються разом з ОС при включенні комп'ютера. Це необхідно для роботи незамінних служб і часто використовуваних програм.

У Windows XP за висновок і виконання функціональних можливостей значка мови на екрані відповідає системний файл ctfmon.exe. Якщо ваша мовна настройка пропала, можливо ctfmon.exe зник з переліку автозагружаемих служб. Щоб це перевірити, ви повинні:

 1. Відкрити меню «Пуск».
 2. Вибрати пункт «Виконати».
 3. В поле введення написати «msconfig» і підтвердити свою дію за допомогою «ОК».
 4. Після цього з'явиться віконце налаштувань системи, в якому потрібно перейти в розділ автозавантаження і знайти пункт «ctfmon». Якщо даний пункт не відзначений галочкою, зробіть відповідну позначку і перезавантажте комп'ютер.
 5. Після перезавантаження ви виявите значок мови на призначеному йому місці.

Внесення змін до реєстру

Якщо пункт «ctfmon» спочатку відсутня у вікні автозавантаження XP, ви зможете відновити його за допомогою редактора реєстру. Для цього вам також доведеться скористатися процедурою «Виконати» в меню «Пуск». Однак тепер ви повинні будете вписати в поле введення «regedit» і підтвердити дію кліком по «ОК».

У відкритому редакторі відшукайте папку «Run» за таким її розташуванню: HKEY_USERS \ .DEFAULT \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run. Зайшовши в папку в лівій колонці вікна, ви виявите, що в правій його частині відсутній шуканий ctfmon.exe. Тобто, для відновлення правильних налаштувань вам доведеться створити однойменний параметр. Для цього:

 1. У правій колонці вікна клікніть правою кнопкою.
 2. Виберіть «Створити».
 3. Клацніть по пункту «Строковий параметр».
 4. Введіть ім'я (в даному випадку це повинно бути «CTFMON.EXE»).

Тепер залишається тільки відредагувати шлях параметра. Для цього клікніть по назві правою кнопкою, виберіть «змінити» і в полі значення напишіть «C: \ WINDOWS \ system32 \ CTFMON.EXE».

Свої дії завершите перезавантаженням комп'ютера. Після перезапуску мовна панель повинна з'явитися на робочому столі.

Якщо ваша настройка мови пропала з робочого столу, і жоден із запропонованих тут способів не допоміг вам її повернути, значить проблема лежить набагато глибше звичайного збою в параметрах системи.

Можливо, файл ctfmon.exe був пошкоджений або знищений вірусами. В такому випадку вам доведеться провести відновлення XP або зайнятися повним відновленням своєї операційної системи .

Поскаржитись на контент

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: