Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Як використовувати кожен вхід в Twitter для залучення покупців і зробити Twitter ефективним маркетинговим каналом?

Хто не знає  Twitter

Хто не знає Twitter ? Мабуть, тільки той, хто ніколи не сидів ні в яких соціальних мережах. В сервісі мікроблогів понад 100 млн. активних користувачів. Природно, в даній ситуації зрозуміле бажання маркетологів використовувати Twitter на благо бренду. Проблема в тому, що ніхто не знає, як це зробити. Яскраві кейси, пов'язані з просуванням в Twitter, можна перерахувати по пальцях. Як використовувати кожен вхід в Twitter для залучення нових покупців? Ось кілька порад.

Створіть свій стиль

У кожного бренду повинен бути свій унікальний стиль. Почніть з фону сторінки. Не варто ставити стандартні блакитні хмарки, навіть якщо вони, на вашу думку, є верхом дизайнерського мистецтва. Створіть свій background. Логічно помістити ім'я компанії, логотип, посилання на офіційний сайт.

На замітку: ширина фону - 2048 піскселей, висота - 1900 пікселів. Дозвіл - 72 пікселя на дюйм. Максимальний розмір картинки, яку ви можете завантажити в якості фону - 800 кб. Дозволені формати: JPG, PNG, GIF.

В ім'я профілю, по можливості, включіть назву компанії. Намагайтеся уникати імен з цифрами (наприклад, @ Name546789). Алгоритми Google іноді ігнорують імена з цифрами, так як їх часто використовують спамери. У пункті «Про себе» додайте хоча б одне ключове слово, що характеризує ваш бізнес. Це допоможе поліпшити видимість в пошуку.

На замітку: в пункт «Про себе» можна додати будь-яку інформацію, ліміт - 160 символів.

Оптимізуйте Twitter для пошукових систем

Це може здатися повним божевіллям, але ... ПОШУКОВІ СИСТЕМИ звертати увагу на ВАШИХ фоловерів. Google і Bing дивляться на авторитетність користувачів, які розміщують контент. Простіше кажучи, чим більше у вас передплатників, у яких багато фоловерів і імена яких відомі в галузі, тим краще для SEO. Пошуковики надають важливість певному посиланню в твіті, співвідносячи її з авторитетом користувачів і кількістю тих, хто її розмістив. Тому в ваших інтересах створювати контент, який будуть активно ретвітів.

Крім того, не забувайте в своїх повідомленнях використовувати ключові слова, за якими ваш бізнес часто шукають в пошуку.

На замітку: завжди залишайте вільними 10-20 символів в повідомленні, щоб користувачі не видаляли ваші ключові слова, роблячи ретвіт через RT @ username. Якщо вас не турбує втрата ключових слів, ось інший аргумент - твіти в 120-130 символів мають найвищий CTR.

спілкуйтеся правильно

Користувачам приємно, коли їм відповідають в Twitter «спасибі». Але не треба перетворюватися на робота, який знає тільки це слово. Існує 2 типу твітів, на які треба відповідати обов'язково: питання і негативні коментарі. Якщо ви не знаєте відповіді, не соромтеся запитати рад у експертів.

На замітку: важливо фолловить осіб, які передплатили на вас. Відправляти особисті повідомлення в Twitter можна тільки своїм читачам. Тому, якщо хтось із ваших передплатників захоче щось запитати в особистому повідомленні, він не зможе це зробити, якщо ви його не зафоловили.

Має значення, в якому місці повідомлення ви вбиваєте ім'я користувача. Ім'я на початку (наприклад, @Likeni_ru я прочитав вашу статтю ...) Twitter розцінює як відповідь користувачу. У цьому випадку повідомлення побачать: ви, ваш адресат і користувачі, які підписані на вас двох.

Ім'я, розміщене в будь-якому іншому місці повідомлення, вважається згадкою. Таке повідомлення бачать всі ваші передплатники. У разі, коли ви говорите «спасибі», немає сенсу робити пост видимим для всіх. Однак, якщо хтось звертається до вас з позитивним коментарем, ви можете йому відповісти, згадавши його.

На замітку: оптимальна кількість повідомлень в день, за даними досліджень, - 15-20.

генеруйте ліди

Найпростіша форма лідогенераціі - розміщення діючих пропозицій в повідомленнях. Головне, не переборщити і не перетворити стрічку на суцільний потік спаму.

Інший спосіб заманити користувачів до вас на сайт - відповідати на їхні запитання зі сторінок приземлення, даючи в Twitter посилання на сторінку з відповіддю. Це не означає, що посилання повинне замінювати відповідь. Це означає, що перейшовши по ній, користувач знайде додаткову інформацію щодо необхідної його проблеми. Ні у кого з ваших передплатників не повинно скластися враження, що ви спам.

Слідкуйте за трендами і використовуйте трендові хештеги в своїх повідомленнях, якщо вони відповідають тематиці вашого твіти.

На замітку: при організації заходів, важливо придумувати свій хештег. Це згуртує аудиторію навколо конкретної теми, а ви отримаєте список потенційних лідів.

Просунутий рівень використання хештегов - організація чату в Twitter. З точки зору бізнесу чат - це онлайн-дискусія між брендом і користувачами сервісу мікроблогів. Зокрема, HubSpot регулярно влаштовує чат з експертами по маркетингу, який триває від 30 хв. до 1 год. Користувачі активно беруть участь в дискусії і іноді навіть допомагають відповідати на питання, з якими не можуть впоратися фахівці. В кожному чаті розміщується якусь пропозицію, що сприяє лідогенераціі. Наприклад, чат «Twitter для бізнесу» супроводжувався пропозицією завантажити з сайту електронну книгу по цій темі.

Наприклад, чат «Twitter для бізнесу» супроводжувався пропозицією завантажити з сайту електронну книгу по цій темі

На замітку: для деяких видів бізнесу форма чату може не працювати.

Виміряйте ROI

Аналіз даних дає розуміння, витрачаєте ви час з користю для бізнесу. Twitter не має власну систему аналітики, тому вам доведеться користуватися сторонніми сервісами (наприклад, Google Analytics).

На замітку: одна з проблем аналітики полягає в тому, що існує цілий ряд Twitter-клієнтів (наприклад, TweetDeck). Якщо користувач ділиться посиланням на ваш пост через клієнт, то системи аналітики можуть не відображати це, як візит з Twitter. Рішення: маркувати посилання.

Дані потрібно відстежувати щотижня (або, принаймні, щомісячно). Першорядне увагу потрібно звертати на зростання кількості фоловерів.

На замітку: - один з основних методів відстеження зростання передплатників. Ці дані можна використовувати, щоб зрозуміти, скільки нових фоловерів ви отримали з моменту запуску кампанії. Проаналізувати кількість кліків по конкретної посиланням допоможе популярний сокращатель посилань bit. ly.

Twitter має свої специфічні можливості для просування бренду і залучення потенційних клієнтів. Головне, навчитися їх використовувати. Але якщо, незважаючи на всі спроби, у вас нічого не виходить, Twitter - не для вас. Як каже відомий американський експерт з соціальних медіа Ден Зарелла (Dan Zarrella): «Якщо це не приносить грошей, це не має сенсу». Можливо, ваша аудиторія чекає ваших рішучих дій в інших соціальних мережах.

За матеріалами електронної книги Анум Хуссейн (Anum Hussain) «How to attract customers with Twitter»

Як використовувати кожен вхід в Twitter для залучення нових покупців?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: